Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.09.2009., 18:06   #21
A kako uopće trebaš to aktivirati?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 19:38   #22
Jako jako jako sumnjam da nam je netko poslao novac (na neku desetu karticu i bez da nas obavjeste)...Pa neću uopće aktivirati jer ne želim tu karticu,samo ne znam šta da radim,dal ih trebam kontaktirati,vidjeti o čemu se radi i dati im do znanja da ne želim to što su mi poslali ničim izazvani ili jednostavno ignorirati.Tj. dal mogu išta ako nije aktivirana kartica.

A za aktivaciju piše da nakon što primim pin (koji sam primila),idem na gore napisanu stranicu i pratim jednostavne upute za aktivaciju.

Sve više mi smrdi na navlakušu.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 21:23   #23
U Hrvatskoj postoje prepaid maestro kartice koje ja često koristim kao poklon.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2009., 01:41   #24
Ok,ali nitko nam nije nista rekao o tom "poklonu" i nije uopce od neke nase banke nego je identicna onoj sa stranice koju sam stavila.Znaci,netko se u tom slucaju morao prijaviti za tu karticu online.A nije,jer valjda to ne bi bilo iznenadjenje.A druga stvar,poslana je na adresu koja je samo u dokumentima.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2009., 19:27   #25
A da li je radio u Engleskoj, ako je moguće je da su došli do informacije razmjenom podataka.
voditeljica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2009., 18:00   #26
Ne,nije...Nikakve veze nema s Engleskom.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 00:56   #27
Nekako bi najbolje bilo da odete u banku i pokusate saznat sto ce oni rec, o cemu se radi... Ako nemaju informacije, neznam tko bi drugi mogao imat...
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2009., 14:17   #28
Pa nesto slicno sam i napravila,iako kartica nije od nijedne nase banke i receno mi je da je to navlakusa,kao sto sam i mislila i da nista ne mogu ako ne aktiviram karticu.Osoba s kojom sam pricala nije mogla vjerovati da su i s tim poceli...Ono,ladno mi posalju karticu koju nitko nije trazio uopce,bez potpisivanja ugovora,bez icega,pa tko nasjedne-nasjedne.
__________________
Viva indifference.
Paranoid Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 10:20   #29
Jel netko kupovao s njom u inozemstvu ili radio plaćanja putem neta u inozemstvu?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 15:51   #30
stari mi dobio kao za bozicnjicu tu mastercard prepaid hypo banka i sad sta s tim?? u ducanima peglati ?? D
etlen is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 16:12   #31
i kad već netko odgovara jel se zna koje su naknade? :nezna:
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 19:55   #32
Naknade za što?
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 10:22   #33
Mislila sam na naknadu za izdavanje kartice, uplatu novčanih sredstava i slično.
Novac se automatski skida s kartice?
Moram li imati internet bankarstvo za praćenje troškova i koliko košta?
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 14:06   #34
Na njihovom webu sam našao da nema naknada na uplatu a drugo...
Ako i postoje troškovi izdavanja ne mogu biti veliki.
__________________
I don't spend a nickel, if I can help it, unless it somehow profits my mileage account ... The miles are the goal.
neno1966 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 20:59   #35
Imam jedno pitanje, izvadio bih tu karticu da se mogu kladiti preko interneta i da bih kupio paket za gledanje NBA, na stranici Hypo banke piše da je oznaka za ovu karticu Maestro/Mastercard, a na ove dvije stvari što ja želim napraviti piše da primaju samo Mastercard, jel to znači da onda ne mogu s ovom karticom platiti ove dvije stvari Ako ne mogu, jel se bar mogu regat na PayPal
Nashty is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 21:01   #36
za paypal imaš top temu na naslovici gospodarstva
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 20:28   #37
idem na put i razmišljam da si samo uzmem tu prepaid karticu i nije mi bitno da prolazi na netu,ali bi htjela da nema problema na bankomatima i u dućanima, pa me zanima jel ima netko da je to probao vani peglati? i jel jako oderu tu konverziju iz kuna u drugu valutu,funte u mom slučaju?
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2010., 22:31   #38
Vidim da ovdje ima puno nebuloza, navedena kartica uredno prolazi za sva placanja na netu, sa paypalom se naravno MOZE registrirat i stvar funkcionira odlicno, zapravo je ista ko i standardna mastercard kreditna kartica, cak se i hoteli s njom mogu garantirat...
__________________
Tack Sverige! Land of the free! Home of the brave!

#nijegrip
kolerik is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2010., 20:54   #39
Ima li ova kartica čip? I radi li u SAD-u, Kanadi i Australiji (za razliku od Vise Electron)?
ostri is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2010., 15:26   #40
Visa Electron radi worldwide (ako na računu imaš novaca) svugdje gdje primaju Visu.
Isto bi trebalo biti i s ovom.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:12.