Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2009., 19:12   #41
i meni je dobra ta njihova marka cadeavera,i dusch das... (od d.d.imam tekući sapun i gel za tuš.)

i marka za čišćenje blink je čisto oke,a jeftinaaa
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 22:22   #42
Quote:
TheEmpress kaže: Pogledaj post
Erm, nekaj su cure na pričale da Muller na trgu nije pravi muller, makar mi nije jasno kak mogu imat isto ime onda... Uglavnom, muller u CC1 je PRAVI muller, ovaj na trgu nije, samo ima isto ime. Eto.
nešto slično je i meni prodavačica u cityu rekla kad sam tražila neke proizvode koje nisu imali a vidjela sam ih na trgu. rekla mi je da ta dva mullera nemaju veze jedan s drugim i ako samo usporedim cijene i asortiman, sve će mi biti jasno
navodno je ovaj na trgu trebao i promijeniti ime no još uvijek nije.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 22:33   #43
Kupila sam cedavera mlijeko za čišćenje lica i skroz mi je ok, a košta neku siću. mislim čak 6.90 ili tako nešto, bagatela totalna
anchy87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 11:27   #44
ej cure, ako će koja ići do mullera u CC1 bi li mi mogla vidjeti kako se točno zove korektor od clinique u tubici, stoji na clinique odjelu gore na lijevoj strani i dođe 194,00 kn
ja sam uzela testera u posudicu, super mi je i sad ne znam točno što koristim jer sam vidjela na njihovoj stranici da imaju 2 u takvom pakovanju
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 14:09   #45
ne znam za cijene u parfumeriji ali dosta higijenskih proizvoda im je jeftinije nego u dm-u.. i kvalitetnije.
super su mi njihovi šiljasti vatirani štapići za popravljanje šminke, ručnici, maramice, četke i sl. imaju stvarno bogat asortiman i drže isključivo robu proizvedenu za zapadnoeuropsko tržiše

btw..mogu li se u muelleru skupljati bodovi?
Skittle is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 14:15   #46
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
ej cure, ako će koja ići do mullera u CC1 bi li mi mogla vidjeti kako se točno zove korektor od clinique u tubici, stoji na clinique odjelu gore na lijevoj strani i dođe 194,00 kn
ja sam uzela testera u posudicu, super mi je i sad ne znam točno što koristim jer sam vidjela na njihovoj stranici da imaju 2 u takvom pakovanju
mogu ja

nu,ja sam dobila poklon bon iz mullera..kupljen je na trgu,ja sad njega mogu iskoristit u bilokojem mulleru ili samo onom na trgu)
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 14:32   #47
Mislim da samo u onom na Trgu
Ako već to nije isti Muller i iako je on već trebao promijeniti ime
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 12:06   #48
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
mogu ja

nu,ja sam dobila poklon bon iz mullera..kupljen je na trgu,ja sad njega mogu iskoristit u bilokojem mulleru ili samo onom na trgu)
mislim da možeš samo na trgu, nije isti muller u pitanju. upitno je je li taj na trgu uopce muller... al hvala na dobroj volji
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 15:28   #49
Ja sam dobio poklon bon za Martimex idem ga danas ispucati.
__________________
Sarah Jessica Parker blog
Arden is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 22:56   #50
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
mislim da možeš samo na trgu, nije isti muller u pitanju. upitno je je li taj na trgu uopce muller... al hvala na dobroj volji
evo ime korektora(skoro sam zaboravila,ispričavam se):

all about concler

a onda ću ga potrošiti na trgu...
iako mislim da ću napravit zalihu ap.scheller kremice za ruke,jer sve ostalo je par kn skuplje tam....samo koji kuki će mi deset krema
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 13:17   #51
muller-dior

Zna li netko da li sutra radi Muller u Koprivnici i da li u Mulleru ima za kupiti Dior make up beauty set koji ima u sebi sadrži 6 sjenila, puder, rumenilo, sjajilo i maskaru, ili možda znate gdje takvog seta ima?
brch123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 19:07   #52
ljuta sam danas na muller jer sam tražila parfem max maru koji je od danas na sniženju, a oni je uopće ne drže (muller garden mall) sve sam prošla, ali nema ga
curka je tvrdila da su ga prodali, a nije bilo ni slične cijene
tražila sam i onu shellerovu rozu kremu za ruke što ste ju hvalile, ali ni nju nisam našla gdje zapravo stoji?
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 19:30   #53
Quote:
brch123 kaže: Pogledaj post
Zna li netko da li sutra radi Muller u Koprivnici i da li u Mulleru ima za kupiti Dior make up beauty set koji ima u sebi sadrži 6 sjenila, puder, rumenilo, sjajilo i maskaru, ili možda znate gdje takvog seta ima?
u mulleru u kc mislim da uopće nema diora...
ima collistara,shiesido,make up factory,bourojis,maybelline,deborah,essence,manhat tan,ono klasika..

i da,pohvaljujem tete u mulleru tamo..mislila sam da bude opći raspašoj,ali tete su divne,nenametljive..lajkam ih jako
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 20:14   #54
U Kc u Mulleru nema Diora i Chanela...
ja pitala..veli teta: "draga moja, mi to ne drzimo" :S

Znaci u Mulleru, u kC barem,zaboravite Dior i Chanel...

a sto se tice teta tamo...eee mogli su ih barem malo poduciti o parfemima,
jer iskreno,ja nisam strucnjak,ali one su jos gore od mene...

ali ovak,ostali asortiman i cijene su ok
 
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 20:23   #55
Quote:
luckygirl kaže: Pogledaj post
U Kc u Mulleru nema Diora i Chanela...
ja pitala..veli teta: "draga moja, mi to ne drzimo" :S

Znaci u Mulleru, u kC barem,zaboravite Dior i Chanel...

a sto se tice teta tamo...eee mogli su ih barem malo poduciti o parfemima,
jer iskreno,ja nisam strucnjak,ali one su jos gore od mene...

ali ovak,ostali asortiman i cijene su ok
ja danas bila i baš su bile divne,jedna kratko ošišana,i jedna plava
pomogle su mi izabrati poklon za rođendan, ja opisala kaj frendica hoće/nosi,
i iz prve pogodile parfem
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 23:02   #56
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
evo ime korektora(skoro sam zaboravila,ispričavam se):

all about concler

a onda ću ga potrošiti na trgu...
iako mislim da ću napravit zalihu ap.scheller kremice za ruke,jer sve ostalo je par kn skuplje tam....samo koji kuki će mi deset krema

tek sad dodjoh do neta... e, to bi bio onda onaj all about eyes
joooj, hvala ti puuuno
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 16:10   #57
meni malo na živce idu tete u vž u Mülleru... ja bi mogla u kozmetiku buljiti saaaatima i isprobavati i sve, a palim se naravno na ovu skupu
i svaki put čim se približim polici YSL, EL, Diora ili bilo kojoj od njih, ni dvije sekunde ne prođu da je teta već tu i fino i pristojno i sa smješkom se uvijek zahvalim al da mi pomoć ne treba al one svejedno počnu prvo sa malo "promocije" tipa "evo baš su nam stigle nove kolekcije..." i sve dalje kaj čujem je blablablabla... sve kaj dođem pogledati ili kupiti već se prvo informiram sama a onda volim prozujati pa isprobati u miru, al one kad skuže da ih ne fermam uzmaknu dva koraka i onda stoje pored i bulje, i osjećam se ko da se boji da ću joj nešto ukrasti i onda izgubim uopće volju dalje (možda zato jer volim doći tam u trenirci il trapkama i bez šminke pa im možda izgledam ko da mi tamo nije mjesto)... call me weird al ne volim gužve, ne volim kad više ljudi stoji oko mene a kamoli bulji.. u svakom slučaju u austriji recimo u mülleru tete su uvijek bile negdje da ih nisam ni primjetila ali su uvijek bile super ljubazne i uslužne kad god sam ih pozvala...

i da, jednom sam tu zapravo i došla sa upitom, za proizvod koji već jedno vrijeme postoji od guerlainea i cura me pogledala ko da sam pala s marsa i išla pitati druge i naravno ni jedna nema pojma o tome jer vjerojatno kod njih na polici ne postoji...
tica_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 17:18   #58
Quote:
tica_vz kaže: Pogledaj post
meni malo na živce idu tete u vž u Mülleru... ja bi mogla u kozmetiku buljiti saaaatima i isprobavati i sve, a palim se naravno na ovu skupu
i svaki put čim se približim polici YSL, EL, Diora ili bilo kojoj od njih, ni dvije sekunde ne prođu da je teta već tu i fino i pristojno i sa smješkom se uvijek zahvalim al da mi pomoć ne treba al one svejedno počnu prvo sa malo "promocije" tipa "evo baš su nam stigle nove kolekcije..."...osjećam se ko da se boji da ću joj nešto ukrasti i onda izgubim uopće volju dalje (možda zato jer volim doći tam u trenirci il trapkama i bez šminke pa im možda izgledam ko da mi tamo nije mjesto)...
a tak' ti je i kod nas u zg-u. cim se priblizis tim skupljim policama, odmah ti prilaze, cak i ako nisi od onih koji vole puno otvarati ili isprobavati. nije da su me nesto pretjerano udavile, ali svejedno mi se to ne svidja i osjetim nelagodu kad se hocu pribliziti nekoj skupljoj kremi. stvar je u tome sto volim pazljivo citati sastav i usporedjivati. ako to ne mogu u miru napraviti, onda necu ni kupiti, a u savjete prodavacica se ne pouzdajem, niti sam raspolozena za njih, taman i da su magistre ne znam cega. inace se gotovo nikada ne sminkam pa kad tu i tamo pogledam nesto od sminke, onda isto trebam dosta vremena. problem mi je i dermokozmetika koja je u apotekama iza stakla. super mi je bila ona ljekarna u cc1, mog'o si uc' i setat' medju policama, al' i nju su sad preslozili pa vise ne mozes uzet' ambalazu u ruku. a kad u mueller dodjem po prosjecnu kozmetiku, hranu i stvari za kucanstvo (zapravo i dolazim samo po to, stvari iz "skupe polovice" vrlo rijetko kupujem), imam u glavi jasno nacrtanu imaginarnu granicu iza koje se ne smijem dugo zadrzati ako hocu svoj mir. i ja sam uvijek nenasminkana i u sportskoj robi i nekako imam osjecaj da je to cesce zbog "kontrole" nego zbog usluznosti. a mozda je sve u mojoj glavi.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 23:27   #59
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
a tak' ti je i kod nas u zg-u. cim se priblizis tim skupljim policama, odmah ti prilaze, cak i ako nisi od onih koji vole puno otvarati ili isprobavati. nije da su me nesto pretjerano udavile, ali svejedno mi se to ne svidja i osjetim nelagodu kad se hocu pribliziti nekoj skupljoj kremi. stvar je u tome sto volim pazljivo citati sastav i usporedjivati. ako to ne mogu u miru napraviti, onda necu ni kupiti, a u savjete prodavacica se ne pouzdajem, niti sam raspolozena za njih, taman i da su magistre ne znam cega. inace se gotovo nikada ne sminkam pa kad tu i tamo pogledam nesto od sminke, onda isto trebam dosta vremena. problem mi je i dermokozmetika koja je u apotekama iza stakla. super mi je bila ona ljekarna u cc1, mog'o si uc' i setat' medju policama, al' i nju su sad preslozili pa vise ne mozes uzet' ambalazu u ruku. a kad u mueller dodjem po prosjecnu kozmetiku, hranu i stvari za kucanstvo (zapravo i dolazim samo po to, stvari iz "skupe polovice" vrlo rijetko kupujem), imam u glavi jasno nacrtanu imaginarnu granicu iza koje se ne smijem dugo zadrzati ako hocu svoj mir. i ja sam uvijek nenasminkana i u sportskoj robi i nekako imam osjecaj da je to cesce zbog "kontrole" nego zbog usluznosti. a mozda je sve u mojoj glavi.
lakše mi sad kad čujem da nisam jedina koja tak misli...
najfora je to kaj se ja zbilja VOLIM našminkati i radim to s puuuuno ljubavi i čak me nekak to i kao karijera neodoljivo privlači i htjela bi što više saznati, isprobati, naučiti... al onda za svaku stvarčicu koju dođem malo bolje proučiti ubrzo izgubim volju jer nažalost od njih ne dobijem puno informacija a onda od te njihove "nenametljivosti" nekako ni nemam želju...
tica_vz is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2010., 16:00   #60
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
super mi je bila ona ljekarna u cc1, mog'o si uc' i setat' medju policama, al' i nju su sad preslozili pa vise ne mozes uzet' ambalazu u ruku.
To isto su napravili i s onom apotekom u Avenue Mallu...sve stavili pod staklo...zato sam ja fino odustala od kupovine apotekarskih proizvoda i prešla na običnu Niveu...pa nek im bude ..hihihihi Znam da mojih 100, 200 kn neće nikog spasit, al ipak
__________________
"When people say love hurts, they say it just to make themselves feel better.
Good things in life never hurt!"
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:42.