Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.10.2014., 10:25   #41
Quote:
bluebunny kaže: Pogledaj post
Ne mora nužno. Ako koristi TOR, proxy, ništa od IP adrese... Nisu ni krimoši (bar ne svi) baš toliko blesavi da ostavljaju tragove za sobom.
i to šta kažeš al opet moraju negdje sebi ostavit adresu i svoje ime prezime kako će podignuti poštu ako sebi nešto naruči ?
houska is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 17:58   #42
Ne mora se nužno naručivati roba u fizičkom obliku, nove čizmice ili ajfon. Može se npr platiti licenca za software ili pristupi stranicama itd..
__________________
do I look like I care?
gljeeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2016., 18:46   #43
da malo dignem...
krenuo je novi val muljanja s kupovinom preko njuskala...
ugl. mail s kojeg se salju poruke [email protected]
semperfidelis67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 12:56   #44
Bok ja sam pustio da vidim do kud če priča ić......

Ukratko gđa Susan Nixdof želi da uplatim 480€ za nekog kurira u nigeriji jer kao kupuje moj namještaj koji je našla na njuškalu


Sve je odigrala uredno i strpljivo......

Čak je smuljala sa pay palom nešto jer sam dobio navodno njihov mail da je ona sve uplatila samo da ja moram uplatiti svoj novac preko western uniona pa da će mi sve bit vračeno

Ali priči nije još kraj pa me zanima dali mogu kome to prijavit,?

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
luckyspider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 13:58   #45
Quote:
semperfidelis67 kaže: Pogledaj post
da malo dignem...
krenuo je novi val muljanja s kupovinom preko njuskala...
ugl. mail s kojeg se salju poruke [email protected]
Pitao sam i u postu (44) zanima me kome mogu to prijavit i dali ima smisla prijavljivat jer kod mene je u tijeku takva prjevara

Hvala


Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk
luckyspider2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2018., 11:27   #46
BIZIDAN - PRIJEVARA

Upozorio bih na Slovensku tvrtku BIZIDAN iz Jesenica koja tobože nudi po povoljnoj cijeni, uslugu elektronskog slanja promidžbenog materijala. Nakon što se uplati po ponudi, uslugu ne izvrše.
borna227 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 13:22   #47
Na portalu mojekrpice gospođa prodaje robu, ne pošalje, pod istim ibanom napiše nekoliko različitih imena, a ona uopće nije vlasnik računa u rba,nego neki muškarac.Uzima tuđe slike pod svoje. Da li se može što učiniti? Hvala
rukica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2018., 17:34   #48
Pa prijavi je mojim krpicama da je maknu i progooglaj ako joj nađeš profile na njuškalu ili negdje i to je više manje to što možeš...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 22:34   #49
Upit

Stavio sam pre neki dan oglas na njuškalu prodajem mobitel...javila mi se osoba iz Engleske..kao zainteresirana...dogovorili oko cijene i sad kao ja ne zelim prije poslat negoli mi uplati lovu...trazio je podatke od tekuceg i koja banka ja sam mu dao podatke svog zasticenog racuna...drugi dan sam dobio obavjest od royal banke kao da mi je ta osoba uplatila novce al da nece bit moguca realizacija sve dok im ne posaljem potvrdu o slanju paketa da oni ga prate...e sad mene zanima...dal je kakva prevara?dal me mogu namagarčiti...realno mogao bih ja njih sad..npr poslat prazan paket...a sto se tiče podatki od zasticenog racuna neznam dal ce im sta pomoci....kao banka javili su se sve korekno...sve izgleda bar meni kao pošteno...al postoji ono ali...ako ko ima bilo kakav info..savjet...jako puno bi mi značilo...hvala
Josip1977 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2018., 23:31   #50
Nije obavijest od Royal banke (takva banka ne postoji) nego je krivotvorina, i nije Englez nego je Nigerijac.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.