Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2014., 20:31   #41
to je drugo, mislila sam iz sad-a
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 22:31   #42
I usput da napravim malo recenziju za svoj.. I dalje sam oduševljena s njime, jedino što me trenutno mući je što prolazim kroz fazu čišćenja kože i ne pamtim kad mi je lice bilo u ovakvom stanju . Koliko sam informirana, to je obavezan proces čišćenja kože, i svaki članak koji sam pročitala te video koji sam pogledala na youtube-u, svi tvrde isto, da treba to prebodriti i ne odustajati, te da ću nakon što mi ta faza prođe biti i više nego sretna i zahvalna što nisam odustajala. Mislila sam stavit sliku u kakvom mi je stanju bilo lice prije korištenja clarisonica i kakvo je sad nakon 2 puna tjedna ali nisam se sjetila fotkati prije , a i iskreno, malo me sram sad staviti fotku pošto mi je lice stvarno punooooo sitnih prištića....nema veze, preživit ću!!! -.- Inaće, imam dosta osjetljivo lice, a koristim svoju miu 2x dnevno sa sensitive standardnom četkicom na prvoj brzini(rijetko kad koristim 2. brzinu) te sam odlučila potražiti malo blaže preparate koji su pogodni za "sensitive skin" i to preko iherb.com pošto već neko vrijeme nisam naručivala (GRIJEH)!
Isto tako, samo da napomenem, da vas ne preplašim, jer to sam ipak ja... dosta cura nije imalo "nus pojave" poput mene.. mnoge prolaze bez posljedica a i nije toliki pakao... jer ima i dobrih strana.. Lice mi nikad nije bilo toliko glatko na dodir kao sada i dok stavim tekuću podlogu tj. puder (ja koristim revlon colorstay za masnu i kombiniranu kožu ili bourjois healthy mix) lice mi izgleda stvarno jako dobro. NPR.prije pore su bile vidljive pa makar stavila primer, sad ih je nemoguće primjetiti i to bez primera! Isto tako koža mi je puno više izjednačena i nemam suhih dijelova.Dakle samo su ti mali sitni dosadni prištići tu, ali vjerujem da će i oni ubrzo "ishlapiti"


P.S. nemojte me osuđivati za prodaju, prvenstveno nisam ovdje radi toga, nego jer bi htjela stvarno podijelit svoje iskustvo. Već duže vrijeme pratim forum vezano za članke o kozmetici i preparatima, pa mi je ovo bila idealna prilika da se i ja pridružim "vašem svijetu"

Zadnje uređivanje raverica : 11.03.2014. at 22:55. Reason: Brisanje prodaje, postoji posebna tema za to!
zara2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 00:11   #43
Znači ima šanse uloviti neki popust na feeluniqeu i zaobići carinu?! to bi bilo odlično
Skvrlana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 00:55   #44
Curke koje ste pitale za Olay cetku jer vas zanima nesto u stilu Clarisonica ali vam je isti ipak malo prevech ,
bacite oko na ovo:

http://blusherandblogging.com/2012/0...nsing-brushes/

Znaci, radi se o ovoj spravici


Istina, kosta vise od Olaya ali svejedno puno, puno manje od Mie a funkcionalno i tehnoloski joj je slicniji. Olay ne vibrira, nego se okrece polukruzno, sto se meni i ne cini tako prikladno za jako delikatnu kozu, a Rio oscilira kao i Clarisonic. Teta je u linku gore navela koje su tocno slicnosti i razlike i blah, al eto, thinks me da je mudrije dati 200 kuna vise za objektivno bolji proizvod.
Ja sam se na njega odlucila pred par mjeseci jer me naprosto bilo strah kupovati Clarisonic online s obzirom na smijesno velik broj fejkova po netu. Na ebayu fejkovi, na amazonu fejkovi, svugdje se ljudi zale. Pa racunah bolje dvije godine garancije na shitastiji proizvod nego 0 na fejk Clarisonic. Tako da ukoliko se odlucite na kupnju pretty pleeease uzimajte direktno u Mulleru. Stvarno se ne isplati pokusat ustedit 300 kuna pa zavrsit sa fejkom.
Iznimka je ofc Feel, nema sanse da bi oni prodavali fejk ista, al sva ta fama oko Jerseya i EU - ne znam bas u kakvom su na kraju statusu s nasom carinom. A nema ni trackinga. A moja brkata postarica ima tendenciju nosit doma moje ruzeve, pudere i ino - bas je draga kako brine oko mog kozmetickog hrckizma. Enivej. Muller zene! Muller saves, Muller is the way!
__________________
Luctor et emergo
MorianNoxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 09:26   #45
Pitanjce za sve cisto kosce ovdje
Imam vec 30+ godina, i relativno ok kozu, samo kaj se cijeli zivot borim sa milijama... Sad su pod relativnom kontrolom sa Melvitom, al ih jos ima cca 20-30 komada. Kozmeticarke mi tvrde da je jedini nacin da ih privremeno maknem ciscenje lica, al to boli a i lijena sam (a imam i dvoje male djece pa i ne stignem bas po kozmeticarkama..)
Neko poslije dugog uvoda pitanje je, da li bio ovo cudo pomoglo da ih se rijesim? Jer i kad zbrojim, tretman kod kozmeticara je min 200 kn, znaci ovo bi mi bilo kao 5 tretmana, cca godina dana. I onda bi bila u plusu (barem sam si ja tak to slozila u svojoj glavi )

Fala cure
sanjone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 17:29   #46
Quote:
Skvrlana kaže: Pogledaj post
Znači ima šanse uloviti neki popust na feeluniqeu i zaobići carinu?! to bi bilo odlično
Definitivno ja sam uspjela ustedjeti nekih 200 kn sa kodovima koje sam nasla,tako da mi je bilo povoljnije nego kupiti u Hr
Mariela834 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2014., 17:50   #47
clarisonic ne zamjenjuje tretmane kod kozmetičarke i neće ukloniti milije
__________________
.
nyky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 00:46   #48
Skupljam sto vise recenzija o njemu, jel mi treba ... jel mi ne treba ... i sto vise citam o njemu ,mislim si da ce mi sad i on trebati
MinaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2014., 01:18   #49
Ja sam evo nedavno napokon kupila Clarisonic, wiiiii prije njega sam imala Olay, koji mi je isto bio ok, lijepo je ocistio lice, bilo je tako lijepo glatko, ali eto vrag mi nije dao mira pa sam morala nabaviti Clarisonic Mia2 razlika je u tome sto se cetka kod Olaya vrti u krug, a Clarisonic vibrira ( koliko sam do sada uspjela vidjet). Dvoumila sam se izmedu njega i Visapura, ali nekako mi je kod Visapura ona drska predugacka i stalak je previse klimav pa me nekako to odbilo. Cijena Visapura je cca 1199kn, Clarisonic 1175, a Clarisonic Plus oko 1700.
Mogu reci da mi je definitivno trebao ovakav neki uredaj za ciscenje jer klasicno ciscenje meni nije dovoljno. Sad mi se napokon kreme lijepo upiju u lice i koza mi je preporodena. Za one koji se dvoume izmedu jeftinije varijante kao sto je Olay, mogu reci iz osobnog iskustva da je jako dobar uredaj,vec nakon 2 tjedna koristenja sam vidjela rezultate. Nemam nekih velikih problema s kozom, ali imam necistu kozu, prosirenih pora, i kao da mi se stvarao taj neki gornji sloj zbog kojeg mi se kreme nisu niti upijale u kozu, i kojeg se niti pilingom nisam mogla rijesiti. Sada imam filing da mi je koza prodisala.
Koristim ga jednom dnevno, i to navecer, mislim da bi mi 2 puta dnevno bilo previse.
Nora2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2014., 22:10   #50
Jel Clarisonic stigao u ostale Muller trgovine u Hr?Treba mi nova cetkica
Mariela834 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2014., 17:30   #51
Kako cistite svoj Clarisonic?
Nora2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2014., 22:51   #52
skinem četku i operem je u gelu za umivanje lica
@mid@l@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2014., 15:15   #53
Cure, vidim da ste pisale i o Olay četki, zanima me jel postoji jedna vrsta ili više njih? I koji je točan naziv?
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2014., 14:13   #54
samo jedna vrsta olaya ima. ja sam ju vidjela samo u mulleru, tamo sam ju i kupila i zadovoljna sam. najvaznije mi je da mi dobro ocisti lice i s cim god cistila prije nje, uvijek mi na njoj jos ostane pudera. lice mi se procistilo, nema vise ljuskica, pogotovo oko nosa. vjerujem da je clarisonic puno bolji jer vibrira ali za pocetak i ovo nije uopce lose
Little Sophia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 15:05   #55
Mia 2

Ja bih htela da kupim Mia 2. Mozes me kontaktirati na mail [email protected]
Quote:
zara2 kaže: Pogledaj post
Dakle, stigla mi je nova ljubav direkt iz San Francisca
Pinky Mia 2 ! Za sad sam ju probala samo jednom i mogu vam reć da sam prije toga namjerno išla čistit lice kao i inaće od šminke, a kad sam završila jednominutni tretman sa svojom Miom, četkica je bila smeđa od pudera kao da si lice nisam uopće čistila -.- Reason zašto pišem ovaj post je jer me zanima ako ima neko iskustva sa Clarisonicom, koji preparat za čišćenje lica vam je najdraži i što koristite i preporučujete drugima ? Ja ima mješovitu kožu, T-zona mi je dosta masna, a koža na obrazima mi u ovo doba godine zna biti dosta isušena.Molim preporuke!
Isto tako, imam još dva komada Clarisonic MIA 2 zapakirana, skroz nova, kod sebe koje bi željela prodati i također imam set od 4 kom DEEP PORE CLEANSING četkica koje isto tako ako je neko zainteresiran mogu prodati po komadu.. nadala sam se da ću proći jeftinije i da neću trebati platiti carinu ,ali evo nije mi to pošlo za rukom. UGLavnom ako ima neko zainteresirani, slobodno mi se javi u PM.
Tijana2212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 03:13   #56
I tako kupila ja Clarisonic jer mi nije vrag dao mira, koristila par puta,
i sad mi visi u ladici jer mi Rio iz nekog razloga cak i vise pase mada su maksimalno slicni.
Meh.

Fejl.
__________________
Luctor et emergo
MorianNoxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2014., 14:07   #57
ja svoju miu svaki dan koristim razmisljam da kupim ariu mozda
__________________
save money for opi :)
mala_zg23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2014., 12:14   #58
Bojim se da kad bih dala pare za to da bi na kraju ispao promašen slučaj.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2014., 01:59   #59
Quote:
MorianNoxa kaže: Pogledaj post
I tako kupila ja Clarisonic jer mi nije vrag dao mira, koristila par puta,
i sad mi visi u ladici jer mi Rio iz nekog razloga cak i vise pase mada su maksimalno slicni.
Meh.

Fejl.
http://www.lookfantastic.com/rio-son.../10728195.html jel to ovaj uređaj?
mell256 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2014., 14:18   #60
Quote:
mell256 kaže: Pogledaj post

Je, je!


Stvarno je super, pogotovo za te pare,
tople preporuke.
__________________
Luctor et emergo
MorianNoxa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.