Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2018., 09:46   #41
Quote:
JayDeena kaže: Pogledaj post
Ja pitala 100x
Imaju u pripremi već par godina
E pa onda dolazi uskoro, nema brige
Stric iz ozadja is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 11:03   #42
super, hvala svima na iskustvima. Evo, danas ćemo saznati više. Nećemo biti koristnik tek.računa pa nam sad nije bitna aplikacija za mob.bankarstvo
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 22:55   #43
Patkica86 vi ste vec rijesili kredit ili?
Jagoda1711 javi iskustva ako nije problem.
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 07:51   #44
Tako je, dobila sam kredit prije neka 2 tjedna.
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 09:15   #45
Quote:
patkica86 kaže: Pogledaj post
Tako je, dobila sam kredit prije neka 2 tjedna.
Koliko vidim imaju ok kamatne stope. Za status klijenta i za one koje nisu.
Mi nismo njihovi klijenti vec u Addiko koji ima poprilicno visoku kamatu.
A ostali bi u Addiko jer mi je se problem sad prebacivati bilo gdje zbog kredita.
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 09:23   #46
Znam nisam se ni ja htjela prebaciti iz druge banke ali su mi kao klijentu dali još povoljniju kamatu.
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:08   #47
Quote:
patkica86 kaže: Pogledaj post
Znam nisam se ni ja htjela prebaciti iz druge banke ali su mi kao klijentu dali još povoljniju kamatu.
Pa da, to sam i predpostavila. Nista vidjet cemo..mozda onda jedno od nas i predje kod njih. Inace nemamo kredita niti kreditne kartice. Jedino sam ja bila u dozvoljenom minusu (vise nisam) a koliko sam se mogla informirati ako je dozvoljeni onda nece biti problem.

To oni sve provjeravaju jel tako?
Dal znas mozda dal mogu recimo u dvije, tri banke otici u par dana da vidim koja mi nudi najpovoljnije uvjete pa da se onda odlucimo za koju?
Pitam ovo zbog HROKA i provjere.
Ne znam dal su tocne informacije al sam cula da treba proci vremene ako se radi recimo provjera danas pa tek onda nakon nekog vremena mogu opet?
Dal je ovo tocna informacija?

Sorry sto te gnjavim.
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:15   #48
Sve provjeravaju ulaskom u HROK. Ali dozvoljeni minus nije problem, oni gledaju tamo kredite ako ih imate. Mislim gledaj u i minus ali on nije problem.
Možete vi u jednom danu otić u više banaka tražiti ponudu, ali kad se odlučite za kredit u jednoj banci morate otići do tih banaka koje su vam ulazile u HROK a gdje kredit nije realiziran da vam daju potvrdu da krediti nisu realizirani.
patkica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:18   #49
Imao jedan kredit kod njih sa promjenjivom kamatom, kamata nije rasla još je na kraju zadnjih par mjeseci bila pala..uglavnom nisu gnjavili kao drugi i sve je prošlo glatko...jedino moj kredit nije bio dug, 3 godine i manji iznos al opet zasad samo pozitivno. Moram napomenut da nisam bio klijent te banke, i ono što je najbitnije bili su brzi i nema gužve baš kod njih
haumea is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 10:50   #50
Ok. Sve skuzila...hvala.

Haumea hvala i tebi!
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 10:17   #51
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Patkica86 vi ste vec rijesili kredit ili?
Jagoda1711 javi iskustva ako nije problem.
Evo suprug je danas predao potvrdu iz svoje firme, u srijedu su rekli da će se javiti, da je kredit gotov ovaj tj. Isplata će biti na tek rn druge banke, uplaćivat ćemo putem int. bankarstva druge banke ratu kredita i to je to.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 10:57   #52
Ja cekam sad ovu platnu listu iz veljace jer sam dobila povisicu place pa da imam tu novu platnu listu.

Kakvu su to potvrdu trazili od supruga?
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:35   #53
Potvrda poslodavca o zaposlenju i prihodima koju je potrebno ovjeriti kod poslodavca, to je papir koji dobiješ u banci

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 12:56   #54
Ok. Citaju ovdje zadnje postove nisam stekla dojam da to traze....odnosno je netko napisao da ne traze nista u odnosu na druge banke.

Bila sam vec u par banaka i nitko mi to zaista nije niti spomenu. Nismo ulazili u hrok vec smo se samo informirali o inosu i kamatama.

Addiko mi je maticna banka al ima visoku kamatu.

Izgleda da neke stvari ovise od poslovnice do poslovnice i na kakvog bankara naletis taj dan.
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 19:21   #55
Stiže mobilno bankarstvo od 26.2.!!!

Dobila sam doma obavijest

Napokon!!!

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:12   #56
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
Ok. Citaju ovdje zadnje postove nisam stekla dojam da to traze....odnosno je netko napisao da ne traze nista u odnosu na druge banke.

Bila sam vec u par banaka i nitko mi to zaista nije niti spomenu. Nismo ulazili u hrok vec smo se samo informirali o inosu i kamatama.

Addiko mi je maticna banka al ima visoku kamatu.

Izgleda da neke stvari ovise od poslovnice do poslovnice i na kakvog bankara naletis taj dan.
a mislim da to sve banke traže. Mi smo zadnji kredit uzeli 2008 god, i tad je isto trebalo.
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 23:12   #57
Quote:
jagoda1711 kaže: Pogledaj post
a mislim da to sve banke traže. Mi smo zadnji kredit uzeli 2008 god, i tad je isto trebalo.
Ne bi rekla. Moja sestra je prije evo par dana uzela kredit u Erste banci i nitko joj to nije trazio. Nije joj Erste maticna banka.
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:18   #58
Ne znam stvarno, mislila sam da svi traže. Ovo mi je nažalost drugi kredit u životu, nadam se i zadnji , pa nemam neka iskustva. Za ovaj prvi samo što mi i krv nisu tražili
jagoda1711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 18:18   #59
Ovisi od banke do banke. Mene su u više navrata u Sber tražili potvrdu poslodavca

Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk
JayDeena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 14:22   #60
Upravo su mi prošli tjedan poslali poštu o izmjeni nekih kamata..Uzeo sam gotovinski kredit od 140.000 kroz nekoliko godina..Na koncu ću im isplatiti svezajedno 200.000 HRK.
Peta Ahileja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:42.