Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.09.2016., 17:24   #1601
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
kupi essence better than gel nails nadlak.
Probala, najgora kupovina ikad čim se osuši diže mi lak i cijeli se oguli, jedina pozitivna stvar je da mi aceton ni ne treba s ovim nadlakom
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 17:32   #1602
meni su essie lakovi najbolji. izdrze mi najdulje od svih. volim one njezne nudaste nijanse tipa ballet slippers i limo scene, a u zadnje vrijeme stalno nosim sand tropez.
sugar coat od wnw ne mogu nikako lijepo nanijeti :retardirana:
dok sa wnw wet cement koja mi je jedna od drazih nijansa, nemam tih problema

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
raymond is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 18:17   #1603
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Čekaj...pričaš o trajnom laku ili geliranim noktima?
Trajni lak reklamiraju ko nekaj kaj se lako skida nekom tekućinom.
o trajnom i mozes ga doma sama skinuti. samo ti treba dobar aceton, ne ona uljna sranja, ima ga u ljekarnama za kupiti. folija i grebalica i dobra raspica
ali ne skida se to uopce lako, meni citav proces traje sat vremena. nis se to nece otopiti s nokta, to je mjesavina gela i laka i zaljepljeno je za povrsinu nokta
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 18:30   #1604
Quote:
raymond kaže: Pogledaj post
meni su essie lakovi najbolji. izdrze mi najdulje od svih. volim one njezne nudaste nijanse tipa ballet slippers i limo scene, a u zadnje vrijeme stalno nosim sand tropez.
sugar coat od wnw ne mogu nikako lijepo nanijeti :retardirana:
dok sa wnw wet cement koja mi je jedna od drazih nijansa, nemam tih problema

Sent from my SM-G800F using Tapatalk
Može biti do nijanse, svjetlije znaju ispadati "crtasto" (nemam pojma kako bih to nazvala ).
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 19:32   #1605
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
sinoć sam nalakirala nokte, baš me zanima koliko će izgurati.
dakle, ni jedan cijeli dan
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 19:44   #1606
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
meni više doslovno nijedan
premažem s nekim gel prozirnim lakom, svima je navodno odličan, meni se lak okrhne čim operem suđe.
eventualno mi duže od jednog dana potraje kad stavim mat nadlak i to je to.
razmišljala sam čak da odem na trajni lak, ali ne da mi se imati tu obavezu.
Meni se teajni lak ugulio za tjedan dana, ono pao s nokta u jednom komadu! Uvijek sam se mucila s tim kako da izdrzi dulje od jednog dana i nedavno otkrila kompinaciju koja mi odgovara, a ta je da prvo namzem nokte evelin 8 u 1 pa lakom u boji bilo kojim i onda top cotom rimel onim crnim (ne znam tocan naziv). Sad mi izdrzi cak 4 dana s tom kombinacijom!

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 19:46   #1607
ma i to sam radila, osim tog rimmela, ali stvarno...više nisam zainteresirana ni za isprobavanje.
nevjerojatno. prije su mi lakovi trajali i po tjedan dana.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 20:24   #1608
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
o trajnom i mozes ga doma sama skinuti. samo ti treba dobar aceton, ne ona uljna sranja, ima ga u ljekarnama za kupiti. folija i grebalica i dobra raspica
ali ne skida se to uopce lako, meni citav proces traje sat vremena. nis se to nece otopiti s nokta, to je mjesavina gela i laka i zaljepljeno je za povrsinu nokta
Trebalo mi je više od pola godine da postanem profi u samonanošenju trajnog laka. To sa acetonom i folijama sam dugo radila i odustala. Uzima previše vremena. Sad samo pažljivo rašpicama skinem stari lak i nanesem novi. Za sve mi treba manje od pol sata. Ja ne bih mogla bez trajnog, jer mi se nokti nenormalno listaju. I na takve nokte uopće ne može neki normalan lak, pa mi je ovo super rješenje.
monamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 08:08   #1609
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
dakle, ni jedan cijeli dan
jesu tebi nokti izlistani?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 09:25   #1610
Quote:
electric_barbarella kaže: Pogledaj post
a tamo sta mahnu carobnim stapicem pa nestane?
rade ti isto sranje koje si mozes napravit i doma, aceton, kurenje pod folijom, grebanje i raspanje
meni osobno grozno, nokti su mi totalno od toga unisteni dok ne izrastu potpuno

da ne velim da su u salonu njezni ko slon u staklarni
uredno sam isla doma izgrebana, krvava i izraspana do kostiju koliko god ponavljala da imam stravicno slabe i osjetljive i nokte i kozu
gluhom dobro jutro
Tamo ti kroz najviše 15 minuta skinu trajni lak, a to je bitno kad je argument protiv trajnog laka s tvoje strane - nikad više, dva sata sam ga skidala i mučila se.

Postoje saloni u kojima nisi izgreban, krvav i izrašpan do kostiju nakon posjete. Raspitaš se kod koga ideš, ovo što ti tu navodiš ne postoji u normalnim salonima.
Ja sam cijelo ljeto imala trajni na stopalima, sad sam ga skinula. Nokti su ostali normalni, bilo je brzo i bezbolno.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 13:03   #1611
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Tamo ti kroz najviše 15 minuta skinu trajni lak, a to je bitno kad je argument protiv trajnog laka s tvoje strane - nikad više, dva sata sam ga skidala i mučila se.

Postoje saloni u kojima nisi izgreban, krvav i izrašpan do kostiju nakon posjete. Raspitaš se kod koga ideš, ovo što ti tu navodiš ne postoji u normalnim salonima.
Ja sam cijelo ljeto imala trajni na stopalima, sad sam ga skinula. Nokti su ostali normalni, bilo je brzo i bezbolno.
pa cuj radje cu sama sebi skinuti taman da trajalo dva sata jer sam prema sebi njeznija
za mene salon gdje su zenske dovoljno njezne ne postoji
imam dermitis i nokte tanke ko flis papir, moja mama je imala iste, nikome nije dala manikuru u ruke osim meni jer bi plakala cim bi joj netko zaraspao nokat
a zenske u salonima nemaju za to vremena nit osjecaja, one pile i misle da su svaki nokti isti i da svatko ima isti prag boli
mene to boli, pece i meni je to muka
mos me tetovirat do preksutra ali mi nemoj raspat nokte
doslovce
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 01:13   #1612
Moram pitati, kako onda uopće dođeš u poziciju da staviš to na sebe, znajući da slijedi omraženo turpijanje?
Adrastia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 09:28   #1613
I kako to da imaš tako nevjerojatno osjetljive nokte, iznimno osjetljive, toliko osjetljive da znaš da drugi to ne mogu niti pojmiti, a preporučaš svima da je trajni lak užas?

Meni nikto pucaju, pucaju i pucaju i debljine su papira. Nemam tolikoh problema.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2016., 15:24   #1614
probala sam, cak i vise puta i u vise salona, pa mi je uvijek bilo koma, ne kuzim sta vam nije jasno?

kuzim da vam nije jasan pojam osjetljivih noktiju ali ljudima kojima je to profesija bi trebao biti
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 12:12   #1615
meni drugi tjedan stize tarte paleta sjenila, bas sam happy sad si jos moram nabaviti neke dobre kistove za oci pa da se bacim na vjezbanje
imate kakve preporuke koji kistovi su ok?
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 12:16   #1616
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
meni drugi tjedan stize tarte paleta sjenila, bas sam happy sad si jos moram nabaviti neke dobre kistove za oci pa da se bacim na vjezbanje
imate kakve preporuke koji kistovi su ok?
Jessup s Ebaya, od skupljih Zoeva, Bdellium (njih ima na Iherbu).

Najisplativiji su ti Jessup.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 13:12   #1617
Ako imaš prilike uzeti Zoevu,svakako preporučam 227 i 228 su mi odlični


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...always, evermore, and on and on...
julee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 13:54   #1618
imam u planu zoevu, uzela bih citav onaj set, al to ce morat malo pricekat pa bih za prvu ruku nesto mrvu pristupacnije. imam one essence ljubicaste za blend i super su mi, za cijeli kapak imam neke no name plosnate, al trebam nesto za malo precizniji blend da mogu radit onaj 'V' u vanjskom kutu oka.
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 15:16   #1619
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
imam u planu zoevu, uzela bih citav onaj set, al to ce morat malo pricekat pa bih za prvu ruku nesto mrvu pristupacnije. imam one essence ljubicaste za blend i super su mi, za cijeli kapak imam neke no name plosnate, al trebam nesto za malo precizniji blend da mogu radit onaj 'V' u vanjskom kutu oka.
http://www.ebay.com/itm/Jessup-Eye-b...3cZmPkHZx2ZiGA
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2016., 15:27   #1620
kako nanosite rijetko ulje na lice?
po prstima mi se razlijeva, spužvica/jaje previše popije...
trenutno stavljam na mokru blazinicu, pa njome po licu, ali vjerojatno ima i neki bolji način
Adrastia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:27.