Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2005., 19:28   #1
Thumbs down LoŠe Cipele

bolesna sam na cipele.
mana mi je da se jaaaako loše osjećam ako mrzim svoje cipele.
početak proljeća mjesec dana tražila sam po cijelom gradu odgovarajuće. nemam baš love za dva para ali računam na veću sumicu za jedne ali jebeno dobre.
i našla sam sva sretna i uvjerena da nisam pogriješila.
importanne
gulliver
720 kn, 2 čeka
bijele niske.

sutra mi je već pao mrak na oči.
iznutra je smeđe ofarbana koža.
koja otpušta boju.
koja JEBENO OTPUŠTA BOJU!!!!! SVAKI DAN SVI MOJI PRSTI I NOKTI I NARAVNO ČARAPE, SVE JE CRNO!! CRNO.
I ŠTO JE NAJGORE TA BOJA MI JE TOLIKO OFARBALA STOPALA DA IH NI RIBAĆOM ČETKOM NE MOGU OPRATI.

a još mi ni drugi ček nije sjeo...............
michi is offline  
Old 24.06.2005., 19:31   #2
Re: LoŠe Cipele

Quote:
michi kaže:
bolesna sam na cipele.
mana mi je da se jaaaako loše osjećam ako mrzim svoje cipele.
početak proljeća mjesec dana tražila sam po cijelom gradu odgovarajuće. nemam baš love za dva para ali računam na veću sumicu za jedne ali jebeno dobre.
i našla sam sva sretna i uvjerena da nisam pogriješila.
importanne
gulliver
720 kn, 2 čeka
bijele niske.

sutra mi je već pao mrak na oči.
iznutra je smeđe ofarbana koža.
koja otpušta boju.
koja JEBENO OTPUŠTA BOJU!!!!! SVAKI DAN SVI MOJI PRSTI I NOKTI I NARAVNO ČARAPE, SVE JE CRNO!! CRNO.
I ŠTO JE NAJGORE TA BOJA MI JE TOLIKO OFARBALA STOPALA DA IH NI RIBAĆOM ČETKOM NE MOGU OPRATI.

a još mi ni drugi ček nije sjeo...............
PA zar to ne mozes reklamirati?
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Old 24.06.2005., 19:39   #3
ma ne mogu više....
toliko sam bila uvjerena da su cipele OK da mi je tek nakon tjedan dana došlo u glavu da ta boja nikada neće prestati otpuštati....
a tad je već bilo kasno.
baš sam se jadno osjećala. išla sam neki dan si kupit klompice ljetne i morala sam oprati temeljito tu boju jer me bilo sram. sat vremena držala sam noge u lavoru sa toplom vodom (još sam i ubacila sol po receptu bake) i ništa!!! FUJ. gadila sam se samoj sebi onak po gradu hodat. sad je već prošlo par dana pa je malo bolja situacija.
ali nevjerojatno da sam platila toliko cipele a obično su sranje. i još u gulliveru....
jel zna netko za kvalitetni dućan sa kvalitetnim cipelama? ja više stvarno ne znam kom da vjerujem.....
michi is offline  
Old 24.06.2005., 22:50   #4
pa gulliver nikad nije imao kvalitetne cipele... to je totalno preskup ducan koji prodaje sranja
__________________
"The truth will set you free. But first it will piss you off."
primadona is offline  
Old 24.06.2005., 22:58   #5
Koliko ja znam, cipele se mogu reklamirati u razdoblju do tri mjeseca nakon kupnje, i to prema zakonu o zaštiti potrošača. To znam jer sam svoje sandale prije dvije godine reklamirala nakon dva mjeseca nošenja jer je pukao remenčić na njima. Bez problema sam dobila nove, samo treba, naravno, imati račun.

Proba, app.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 24.06.2005., 22:59   #6
postalo dvaput
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Old 24.06.2005., 23:04   #7
i vise je nego ocito da si bolesna (na cipele). a cipele pokloni cosmu. oni takve najvise vole reklamirat
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 25.06.2005., 15:18   #8
da samo znas koliko robe sa "made in italy" dolazi iz kine...prenerazila bi se..
kadkad odem u holandiju kad je vec na sat vremena...ima lanac shoe shops zvan Sascha...cipela kojekakvih..sarenih..ma nisi vidio..a ono-sapne mi decko koji tamo dela-jok bejbe...all kineski import
pa si ti misli....
i da..cosmo sux!
__________________
Got worms today?
lawoman is offline  
Old 26.06.2005., 12:57   #9
Uf, pokusaj sa limunovim sokom, znaci peres noge sa solju natopljenom limunovim sokom ili ako volis kukuruznim brasnom tako natopljeniom, meni je jednom uspjelo(doduse kod mene je sve bilu u plavoj boji, ali to mu dodje na isto), probaj pa vdi da li ce uspjeti...Kasnije namazi prije spavanja samo sa sokom limuna, i carapice na to, umutru speres i trebalo bi biti ok...Ono sto nisi moglja sa solju i limunom po noci ce vec nekako proci. Aj, drzim fige... caos
atena is offline  
Old 26.06.2005., 13:00   #10
MA vrati se fino nazad i reklamiraj.Ima smart_bitch pravo



Mozda ne bi bilo zgoreg informirati se prvo kod drustva za zastitu potrosaca
Mislim da rade utorkom i cetvrtkom ujutro,ne sjecam se tocno.


Sretno
Noemi is offline  
Old 26.06.2005., 13:25   #11
lakom za kosu pošteno našpricaj unutar cipela i nek se preko noći suši.
Ne znam oće'l pomoći al me jedna prija uvjerava da više neće puštat boju
__________________
Dreams
Tija is offline  
Old 26.06.2005., 14:01   #12
Quote:
Tija kaže:
lakom za kosu pošteno našpricaj unutar cipela i nek se preko noći suši.
Ne znam oće'l pomoći al me jedna prija uvjerava da više neće puštat boju
Ne, ne. Ako misli reklamirati onda ne smije špricati jer će joj prodat spiku kako je sama kriva.

Neka prvo reklamira pa onda nek šprica.
__________________
x
Elektra is offline  
Old 26.06.2005., 14:23   #13
thanks

joj thanks svima!!! nisam ni znala da mogu reklamirati i ovu foru sa limunovim sokom. cool.
prvo idem danas tražiti račun a sutra u gulliver




Mija
michi is offline  
Old 26.06.2005., 14:34   #14
najbolje ti je ofarbat stopala u crvenu kanu, ko indijke..em ti se nece znojit noge, em ces biti seksualno atraktivnija svom muzu, em ti se nece vidjeti fleke od losih a skupih cipela
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.06.2005., 14:40   #15
michi is offline  
Old 26.06.2005., 18:43   #16
Hej, jesi uspjela vratiti cipele, baš me interesira?

Guliver sucks, definitivno shund, a jos skup!

Doduse, ne znam koji bih ti dobar dućan preporučila jer i sama tražim takav. Užasan su mi problem te nekvalitetne smrdljive cipele.

Salamander ima kvalitetnije, ali nisu baš moderne, pa ako ti je važnija kvaliteta....

Ja imam neke babske od tamo, nekih 400 kn, ali je koža iznutra i izvana i ne znoje mi se noge i ništa ne pušta boju. Hvala Bogu. Izgledaju kao nešto što moja mama može komotno nositi, ali...
TsunamiGirl is offline  
Old 26.06.2005., 18:45   #17
ja mislim da boju pustaju samo cipele skuplje od 500 kuna.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 26.06.2005., 19:24   #18
haha
nach ovo je već provokacija

tsunami nisam još. sutra ću prvo nazvat nekog šefa tog guljivera i izjebat ga u zdrav mozak.

ali još nisam počela tražiti račun po stanu. bolji mi je filing "možda ga nađem" od činjenice "glupasta glupačo zašto bacaš jebene račune"
michi is offline  
Old 26.06.2005., 19:37   #19
Quote:
TsunamiGirl kaže:
Hej, jesi uspjela vratiti cipele, baš me interesira?

Guliver sucks, definitivno shund, a jos skup!

Doduse, ne znam koji bih ti dobar dućan preporučila jer i sama tražim takav. Užasan su mi problem te nekvalitetne smrdljive cipele.

Salamander ima kvalitetnije, ali nisu baš moderne, pa ako ti je važnija kvaliteta....

Ja imam neke babske od tamo, nekih 400 kn, ali je koža iznutra i izvana i ne znoje mi se noge i ništa ne pušta boju. Hvala Bogu. Izgledaju kao nešto što moja mama može komotno nositi, ali...
Znam kako ti je, osjecam tvoju bol curo!
Ja imam jako specificno stopalo (ma kakvi specificno, SIROKO - kratko i jasno)....uglavnom ko palacinka je (kako to moj momak kaze). I mogu nositi samo udobne siroke papuce i cipele...spic skoro da i ne dolazi u obzir!
Pogotovo je tesko kod ljetnih cipelica i papucica....uvijek imam iste kao u mame jer jedino od tog me stopala ne bole!
I nije me briga sto je model malo staromodan, i sto su "tetaste", meni je fio u njima....
__________________
Cartman: "It's a man's obligation to stick his boneration in a women's separation; this sort of penetration will increase the population of the younger generation"
svadjalica is offline  
Old 27.06.2005., 17:16   #20
Sad sam zvala Gulliver. Veli mi teta da pod reklemaciju ne spada PUŠTANJE BOJE!!!!!

veli ona...dođite samo..dat ćemo vam sprej protiv puštanja boje. moš mislit kak ćemi od toga proć!

POLUDIT ĆU. MORAM NEGDJE NAĆ PRAVA POTROŠAČA U VEZI TIH GLUPIH CIPELA JER STVARNO NE ZNAM ŠTA DA RADIM.
michi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:07.