Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2005., 15:17   #41
Quote:
Drito Konj kaže:
koja si to reže sise?


jebote, kak sam ovo pročitao, imam pred očima scenu ŽENA kako si režu sise....

jedna u kuhinji, nožem za kruh...druga u sobi, skalpelom za tepihe il kojalijeveć kita to...
__________________
život je stari kučkin sin, stalno se raspravljam sa njim...
zlatna_ribica is offline  
Old 07.09.2005., 17:10   #42
Quote:
magic kaže:
da, naravno, samo masno tkivo...jer djecu mashchobom hranimo dok dojimo
za to imas sitne mlijecne kanale i malecku mlijecnu zljezdu,a 90% sigurno je masno tkivo obavijeno kozom
chani is offline  
Old 07.09.2005., 18:54   #43
Quote:
za to imas sitne mlijecne kanale i malecku mlijecnu zljezdu,a 90% sigurno je masno tkivo obavijeno kozom

joj, ja sam sva obrnuta...valjda zato shto sam naopako rodjena...


pa imam puno mlijechnih zhlijezda a svejedno malecke cice
magic is offline  
Old 07.09.2005., 19:14   #44
Nevjerojatno što sve žensko neće kupit.Da je neko izumio takve pilule i da odista djeluju taj neko bi bio bogatiji od Kreza , a te pilule bi koštale par desetaka tisuća.A kirurzi bi propali.
Modesti is offline  
Old 07.09.2005., 20:28   #45
Quote:
samo_svoja kaže:
Al zakaj samo one?

Imam frendicu kojoj se sise povechaju kada smrsha, a smanju kad se udeblja. I ne, nije to samo vizuelno. Ona je to primetila na (kako se kazhe prsluk na hrvatski ).

Moguche je da joj se nakuplja masno tkivo. Isto kako shto se u trudnochi nakuplja masno tkivo koje se koristi za stvaranje mljeka (chitala na netu)
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Old 03.04.2006., 23:45   #46
tablete na bazi kvasca ima kupit negdi u Zagrebu neman pojma di al su za žene koje su rodile da im se nakon dojenja popuni tkivo,da im se ne osuše ka suve smokve!
crnka st is offline  
Old 04.04.2006., 00:53   #47
Quote:
Patagonija kaže:
Meni bi od njih vjerojatno rep naraso, a ne sise
Kaj nemas ti rep vec ovak?
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Old 04.04.2006., 19:57   #48
Quote:
sve je relativno kaže:
nisu na prodaju preko tele-prodaje.
ovo je bio prilog u exluziv-u ili exploziv-u
TELE-prodaja je za TELad kad im prodaju muda za bubrege...
__________________
On meni nema BOSNE !!!
Nisam zgodan al sam neophodan
AmADin_gospo is offline  
Old 04.04.2006., 21:25   #49
Quote:
NeVeR kaže:
Kaj nemas ti rep vec ovak?
Konjski
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Old 06.04.2006., 17:23   #50
http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20030611/mozaik02.asp
bluf naravno i to po cjeni 5000 kuna za godišnju kuru !
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 06.04.2006., 17:30   #51
Quote:
chani kaže:
a sta je to nego masno tkivo

nije važno što je već gdje je
studentica21 is offline  
Old 07.04.2006., 10:19   #52
eh,baš sam jučer gledala jednu emisiju o tome. istina, tema je bila povećanje penisa, ali dotakli su se i povećanja grudi. konkretno, u sad postoji mogućnosti povećanja grudi - hipnozom. u emisiji su napravili testiranje tako da je jedna osoba mjesec dana koristila jednu od metoda za povećanje. kod muškaraca se radilo o pumpi, tabletama i vježbama, kod žena o hipnozi. naravno da nije bilo apsolutno nikakvih rezultata.
mene bi bilo strah piti tablete bez liječničke preporuke.
jedino što ziher djeluje na povećanje cicki su oralni kontraceptivi, ali u mom slučaju samo oko 20-e. poslije mi je rasla samo guzica.
 
Old 07.04.2006., 13:10   #53
Quote:
creative kaže:
eh,baš sam jučer gledala jednu emisiju o tome. istina, tema je bila povećanje penisa, ali dotakli su se i povećanja grudi. konkretno, u sad postoji mogućnosti povećanja grudi - hipnozom.

to je bar jednostavno,hipnotiziraju muskarce da misle kako je dvojka cetvorka
studentica21 is offline  
Old 07.04.2006., 14:33   #54
Quote:
studentica21 kaže:
to je bar jednostavno,hipnotiziraju muskarce da misle kako je dvojka cetvorka
hipnotiziraju žene. u hipnozi im daju sugestiju da im cicke raste..ono - "zamislite da ulazite u svoje tijelo, zamislite kako putujete do stanica vaših dojki, zamislite kako se te stanice povećavaju i množe.." tako je nekako išlo. ne znam, mene obično bujanje stanica asocira na rak, al ajde dobro.
jedna seansa košta 90 dolara, a mora se ići oko 12 tjedana.
bolje da su si kupile silikone. bar bi vidjele gdje su im pare otišle.
 
Old 07.04.2006., 14:36   #55
Quote:
sve je relativno kaže:
Evo neki dan na tv je bio prilog o tabletama od koji rastu cicke.
Tablete su biljne. Navodno funkcionira.
Jel"neko probao? Na netu se nude. Različiti proizvođači.
Hvala
Gledala sam i ja na TV-u emisiju kak psihijatri u Americi autosugestijom i hipnozom natjeraju sise da rastu
Doduše, prije par godinica. Sjećam se da je psihijatrica bila vanbračna kćer Clarka Gablea.

Na pušiš to valjda?
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Old 07.04.2006., 14:40   #56
Quote:
creative kaže:
jedino što ziher djeluje na povećanje cicki su oralni kontraceptivi, ali u mom slučaju samo oko 20-e. poslije mi je rasla samo guzica.
Eh da, ali efekt nije trajan, a i napete su i bolne (MM je jednom izjavio: "Koji k...c će mi velke sise doma ak ih ne smijem ni pogledat, a kamoli taknut jer ti vrištiš da te boli" )
__________________
"Svatko od nas je pametan za druge, međutim vrlo često kad se nađemo u nekoj konkretnoj situaciji prvo iznenadimo sami sebe jer postupimo apsolutno suprotno od nekih svojih dotadašnjih uvjerenja, a onda iznenadimo i druge jer ti drugi su jako hrabri kad se ne radi o njima." roko 1
Dora K is offline  
Old 07.04.2006., 14:58   #57
Quote:
Dora K kaže:
Eh da, ali efekt nije trajan, a i napete su i bolne (MM je jednom izjavio: "Koji k...c će mi velke sise doma ak ih ne smijem ni pogledat, a kamoli taknut jer ti vrištiš da te boli" )
tak nekak.
 
Old 07.04.2006., 15:00   #58
Quote:
Dora K kaže:
Gledala sam i ja na TV-u emisiju kak psihijatri u Americi autosugestijom i hipnozom natjeraju sise da rastu
Doduše, prije par godinica. Sjećam se da je psihijatrica bila vanbračna kćer Clarka Gablea.

Na pušiš to valjda?
najbolja fora: psihijatrica kaj to radi kaže da pacijenti ne plaćaju seanse, oni daju "donacije". donacije moraju biti 90 dolara.
 
Old 07.04.2006., 15:43   #59
Quote:
creative kaže:
najbolja fora: psihijatrica kaj to radi kaže da pacijenti ne plaćaju seanse, oni daju "donacije". donacije moraju biti 90 dolara.

ja bi dala "donaciju" da ujedno hipnotiziraju i muskarce da misle kako su mi sise velike

kakve mi inace korist od toga?
studentica21 is offline  
Old 07.04.2006., 16:14   #60
Quote:
studentica21 kaže:
ja bi dala "donaciju" da ujedno hipnotiziraju i muskarce da misle kako su mi sise velike

kakve mi inace korist od toga?
e to je dobra fora.
 
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.