Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.12.2008., 08:39   #1221
Quote:
dadoda kaže: Pogledaj post
mislis na ast-o?Da to su poviseni reuma testovi i naravno da je itekako moguce da od toga opada,a je imala po tjemenu kakvih krastica ili pristica sitnih?
nije. ali nije joj jako povišen, veli dr da je prijašnja gornja granica bila 400, a da je odnedavno 200. ona ga je imala 350 i ide polako prema dolje.
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 08:41   #1222
Quote:
saloma kaže: Pogledaj post
Svi ti preparati mogu se pronaci u drogerijama; to je kompleks vitamina B u vidu rastvora... Jako dobro protiv opadanja kose.
thx poražit ću i pokušati također smućkati
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 08:42   #1223
Quote:
tara1710 kaže: Pogledaj post
Nakon ricinusovog mi je kosa prelijepa, glatka, koristim ga kratko ali primjecujem razliku, nove dlacice... oni koji su ga duze koristili kazu da je fenomenalan i da im je to zapravo jedini preparat koji zaista pomaze... nista ne gubis, nema ni jednog koji se pozalio na dobro staro ricinusovo
a ricinusovo ulje kupuješ u ljekarni ili?
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 11:41   #1224
Meni su uvelike pomogle Fitoval kapsule, što za rast, što za opadanje. Trenutno pijem i cink iz dm-a te mislim da će to biti još bolje (tek sam sad ponovno krenula na još jednu turu Fitovalom, nakon pola godine). Probajte!
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:23   #1225
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
a ricinusovo ulje kupuješ u ljekarni ili?
da da, u ljekarni, svakoj, kako privatnoj tako državnoj... vrlo je gusto ulje, i slijepi kosu, ali se super pere kasnije, nemoj da te zavara guscina...
tara1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:30   #1226
rr

Quote:
korana kaže: Pogledaj post
nije. ali nije joj jako povišen, veli dr da je prijašnja gornja granica bila 400, a da je odnedavno 200. ona ga je imala 350 i ide polako prema dolje.
Da granica je 200,a ja znam neke ljude koji imaju i preko 500.A sta dr njoj je rekla da kosa pada zbog ast-o?ili?
dadoda is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:51   #1227
Quote:
tara1710 kaže: Pogledaj post
da da, u ljekarni, svakoj, kako privatnoj tako državnoj... vrlo je gusto ulje, i slijepi kosu, ali se super pere kasnije, nemoj da te zavara guscina...
kupila danas koristiš li ga samog ili pomiješanog sa čičkovim uljem?
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 14:53   #1228
Quote:
dadoda kaže: Pogledaj post
Da granica je 200,a ja znam neke ljude koji imaju i preko 500.A sta dr njoj je rekla da kosa pada zbog ast-o?ili?
prošli smo sve moguće pretrage i sve drugo je u redu. da, dr kaže da je moguće da od toga opada kosa.
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2008., 19:15   #1229
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
kupila danas koristiš li ga samog ili pomiješanog sa čičkovim uljem?
jedno vrijeme sam ga samog stavljala, a onda sam nasla kuci ostatak cickovog pa sam pomijesala... cickovo je protiv opadanja meni super bilo, a ricinus za rast... valjda ce bit dobro...
tara1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 21:06   #1230
Quote:
tara1710 kaže: Pogledaj post
jedno vrijeme sam ga samog stavljala, a onda sam nasla kuci ostatak cickovog pa sam pomijesala... cickovo je protiv opadanja meni super bilo, a ricinus za rast... valjda ce bit dobro...

da se pohvalim

u početku mi je prilikom raščešljavanja kose poslije pranja bilo 170 vlasi (a u kadi još dosta), pa me ulovila panika i počela sam trackati sve što sam negdje pročitala (povadila sam sa 3-4 različita foruma svačija iskustva i ima tu svega, od bijelog luka, čička, koprive, octa, subrinin recept losion protiv ispadanja itd), da bi nakon nekog vremena nakon pranja kose i raščešljavanja na četki bilo 70ak vlasi, a danas nakon pranja i raščešljavanja ta-na-na-na, brojkom i slovima svega 15 (petnaest) vlasi

ne znam što je od svega toga pomoglo, a možda i sve zajedno, al ja sam sva hepi
korana is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 21:37   #1231
bok cure i ja imam taj problem od kada je pocela zima uzasno mi ispada kosa,inace imam problema sa prehranom (ne papam bas najbolje) pa mozda je to uzrok,negdje na pocetku sam procitala da bi tebalo mozda krv izvaditi ako jako kosa ispada,pa me znaima ako netko od vas zna sto izvaditi,znaci koje pretrage napraviti tocno,pa da za svaki slucaj i to provijerim.

hvala i da ja koristim inace one ampule koje ima za kupiti u frizerskom salonu desange na trgu u zgu.nemem ih sada vise moram kupiti pa neznam kak se zovu, ali bas su za ispadanje kose,ako nekoga bas zanima nek se javi pa cu mu jeviti ime,i supre su, (sada valjda je nesto hormonsko pa ne pomazu bas) ali mislim kod nekoga kod koga nije hormonski bi bile super.meni su one spasile kosu,ja sam plava inace i spaljena mi je kosa bila i ispucali vrhovi,sada je sjajna i super.osim tog ispadanja.pa eto ako nekome mogu pomoci.
pozdrav
ice-t is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 22:35   #1232
Inače,ako kosa ispada dr.šalju da se provjeri hormon štitnjače..
__________________
Ljudi će zaboraviti što ste rekli, zaboravit će i što ste učinili, no nikad neće zaboraviti kako su se osjećali zbog vas.
plagra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2009., 22:40   #1233
Quote:
korana kaže: Pogledaj post
da se pohvalim

u početku mi je prilikom raščešljavanja kose poslije pranja bilo 170 vlasi (a u kadi još dosta), pa me ulovila panika i počela sam trackati sve što sam negdje pročitala (povadila sam sa 3-4 različita foruma svačija iskustva i ima tu svega, od bijelog luka, čička, koprive, octa, subrinin recept losion protiv ispadanja itd), da bi nakon nekog vremena nakon pranja kose i raščešljavanja na četki bilo 70ak vlasi, a danas nakon pranja i raščešljavanja ta-na-na-na, brojkom i slovima svega 15 (petnaest) vlasi

ne znam što je od svega toga pomoglo, a možda i sve zajedno, al ja sam sva hepi
e bravo , ja sam isto zadovoljna, meni se dosta smanjilo, ali meni jos na refule, prvo opada, pa nije pa opet je... ali mogu pohvalit cicak i ricinus sa sigurnoscu , a pomaze i subrina i svarckopf-ov tonik active f...
pozdrav
tara1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 18:35   #1234
I meni je nedavno kosa počela jako ispadati,...... neki dan sam bila kod doktorice pa moram vadit krv (kako je vec netko rekao: hormon štitnjače,progesteron, estradiol, testosteron.....itd. ) Tako da sad čekam, jer to se navodno radi na 3.dan mjesečnice.... U međuvremenu sam kupila Vichy ampule protiv padanja kose..... hm, vidjet ćemo....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 18:37   #1235
prehrana je jako bitna za zdravlje kose , naravno, kao i za sve ostalo.
zabranjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2009., 22:01   #1236
Quote:
dadoda kaže: Pogledaj post
koji minoxidil koristis 2% ili 5 %?I sa tim kazes da ti je super a?
5%-tni i to je zaista jedina stvar koja mi je ikada pomogla, a probala sam zaista sve i svašta jer sam godinama bila očajna i imala velikih problema s kosom. Sad je u najmanju ruku normalne gustoće, neki mi čak kažu da je imam ful puno.

Smiješno mi je kad čitam što se sve ovdje preporuča. Kad se sjetim kak sam se mazala čičkovim uljem i sličnim stvarima te kak je sve to beskorisno i uzaludno bilo... Ah.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2009., 00:02   #1237
Quote:
Rock Star kaže: Pogledaj post
5%-tni i to je zaista jedina stvar koja mi je ikada pomogla, a probala sam zaista sve i svašta jer sam godinama bila očajna i imala velikih problema s kosom. Sad je u najmanju ruku normalne gustoće, neki mi čak kažu da je imam ful puno.

Smiješno mi je kad čitam što se sve ovdje preporuča. Kad se sjetim kak sam se mazala čičkovim uljem i sličnim stvarima te kak je sve to beskorisno i uzaludno bilo... Ah.
Kome nije problem ozbiljnije prirode cickovo ce mu pomoci, i druga ulja i pomocna sredstva to je sigurno, a ti vjerojatno imas nekih vecih problema oko opadanja, pa ti ne pomaze... ako je stvar do hormona, krvi, loše prehrane onda ti sigurno malo ulja na glavi nece poboljsati stvar....
tara1710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 02:08   #1238
Da, govorim o stalnom padanju kose, ne onom uzrokovanom promjenom godišnjeg doba i slično. Ja sam fakat imala velikih problema, nikada im nisam saznala uzrok, kažem, nema što nisam probala, ali jedino mi je Minoxidil pomogao i doveo stvar u red, tako da sam sada prezadovoljna. I toplo ga preporučam svima, a ne da se cure koje se žale kak im se je kosa na glavi prepolovila savjetuje da se mažu čičkovim uljem od 20-ak kuna.
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 09:14   #1239
tara1710, kako koristiš ricinusovo ulje? namažeš ga po tjemenu ili uzduž cijele dlake? na mokru ili suhu kosu? koliko dugo ga držiš na glavi?
__________________
* youtube make-up channel * facebook:)
mladi_luk is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2009., 09:51   #1240
Ja koristim ricinusovo ulje, navečer ga namažem i umasiram na tjeme i onda počešljam gustom četkom ( lagano, da ne počupam kosu koju namjeravam spasiti), to radim na suhu kosu, ujutro operem. ( na jastuk stavim ručnik, a glavu zamotam lagano maramom).
Prije nekih šest godina radila sam to svako večer kroz tri mjeseca i ujutro prala kosu, nakon toga mi je izrasla prava griva. Sada to radim jedno vrijeme, ne baš svaki dan jer mi je kosa malo duža i ne da mi se baš svaki dan prati ujutro prije posla i fenirati. Rezultati su sasvim zadovoljavajući. Treba biti uporan, kao uostalom za sve u životu.
Da se opet osvrnem ma Minoxidil- koristila sam ga na preporuku sa Foruma. Užas! Kosa ne da mi je opadala ko luda, nego su mi se javili plikovi i užasan svrbež glave, koji su se smirili nakon prestanka njegovog korištenja. Drago mi je da nekome to paše- Rock Star bi trebala dobiti doživotnu zalihu za preporučivanje tog proizvoda.
plavuša u duši is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:54.