Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2014., 12:32   #9981
Quote:
Marginalac1950 kaže: Pogledaj post
Tableta već san ti bija odgovorija,al me ekspres obrisalo (mada nikoga nisan vriđa)

Gledaj,ja ne znan kako ti,a i neki drugi,ne shvaćate da je Rijeka prodana,da je privatno vlasništvo.PRODANA,alo,nema nazad.Znači,Armada ima dvi opcije:

-prva;uć otvoreno,pa ako uprava pokaže da ih boli kurac,a oni ne popuste,riskirat da im Mišković kaže "a gledajte momci,ako vam se ne sviđa,znate di su vrata,ima ko oće navijat",i da in,poput Bojsa,napravi gulag od stadiona;ili

-druga;pravit se mutav,uživat u momentu,di su ostvarili za njih velike rezultate,u igranju EL,u uzimanju kupa,u pobjedama nad Hajdukom,jednostavno zažmirit na jedno oko,ili lagat sam sebe da Mišković igra na pametno,pa će sjebat Mamića kad bude moga

(u biti ovo san glupo reka,ne lagat sam sebe,možda je stvarno takva situacija,di je taj Mišković oportunist,i trenutno radi s mafijon,a u biti možda to ne bi želija kad bi bija siguran da može prominit nešto,pa će se priklonit pravoj strani kad rat završi)

Znači,Bojsi imaju kartu na koju igraju,ali ovi nemaju.Nula,nada,zero.Kojim pravom da pitaju polaganje računa,da traže ikakav moral,išta,pa to je privatan klub jbt!To je ka da ja,pošto volin Adidas robu,skupin ekipu koja isto voli Adidas,i odemo prosvjedovat u sjedište firme da zašto imaju sweatshopove,i iskorištavaju jeftinu radnu snagu po zemljama trećeg svita.


-"Sori gospon Miškec,znate,mi smo se malo zaletili,evo skupili smo lovu,pa bi kupili klub nazad...."

Stavi se u njihovu poziciju,koje oni opcije imaju?Mogu riskirat i ić na prvu,ali rizik je to brale.I,iskreno da ti kažen,mada se ne mogu zamislit da navijan za privatan klub,ali da jesan,ja bi isto rađe izabra drugu,oportunizam,i molija Boga da je Mišković okej lik,ali igra na pametno...

Neznam čemu toliko razmišljanje,nemoj naprezak mozak uzalud...drži se svog propalog velikana i pusti nas na miru...
R13Ka is offline  
Old 09.04.2014., 12:50   #9982
Nije baš neko naprezanje mozga :nezna

Stvar je u tome da tableta,a i dosta njih nikako da shvate zašto navijači Rijeke žmire na jedno oko.I gledaju to sve sa stajališta morala,kurca i palca,umisto da jednostavno pogledaju kako je,tj.da se probaju stavit u kožu navijača Rijeke

A o propalom velikanu....stari,ako znaš šta klub čini velikim,onda znaš da Hajduk nije ni blizu propasti,dapače,upravo je (prepo)rođen.
__________________
-"Bolje bili narkoman nego kafeni šprinter." R.P.
Marginalac1950 is offline  
Old 09.04.2014., 12:52   #9983
Normalno je da razmisljamo (pricamo) o Rijeci,Dinamu,Varteksu ili klubu koji je trenutno aktualan ka i sta je normalno da vi pricate o Hajduku... to je ka da imas dite i nije te briga s kin se druzi :/
jordi is offline  
Old 09.04.2014., 13:49   #9984
Quote:
ARmatura kaže: Pogledaj post
Uostalom da ste uspjeli skupit malo para uzeli bi i vi Kramarića
Koliko je koštao Kramarić, zna li se?

Inače, tržište za odmetnute Dinamovce koji su došli u Rijeku nije postojalo nego bi im Mamić ljutito bacio papire u facu i rekao marš u Rijeku. Provjereno.
Gost23 is offline  
Old 09.04.2014., 15:03   #9985
Quote:
Marginalac1950 kaže: Pogledaj post
Nije baš neko naprezanje mozga :nezna

Stvar je u tome da tableta,a i dosta njih nikako da shvate zašto navijači Rijeke žmire na jedno oko.I gledaju to sve sa stajališta morala,kurca i palca,umisto da jednostavno pogledaju kako je,tj.da se probaju stavit u kožu navijača Rijeke

A o propalom velikanu....stari,ako znaš šta klub čini velikim,onda znaš da Hajduk nije ni blizu propasti,dapače,upravo je (prepo)rođen.
Pazi, pravno gledajući ili kako god.. Hajduk i Rijeka su š.d.d., vaša privatizacija je bila prva, i da nije bilo intervencije, bila bi propala i išli bi u stečaj i iz četvrte lige krenuli radit ovo što radite danas, i tu bi Vam apsolutno svi zavidili ali to nijedna grupa osim možda sada bojsa u situaciji s dinamom ne bi napravila. I kod nas kad smo bili na rubu propasti financijske smo u očaju govorili ma nek sve propadne pa ćemo u četvrtu ligu do druge lige tri godine uživat po gostovanjima. Ne znam točan omjer u Hajduku sad ali onda da je grad mogao, prodao bi i više od sadašnjeg broja dionica i to im je cilj da dođu do ONOGA ŠTO IMA SADA RIJEKA!, kontrolni paket u rukama grada (a to je bio i uvjet navijača oko privatizacije), koji se ne smije prodat i kojime se garantira da nema promjena imena, povijesti, boja... 5% kada se sve posloži će biti ponuđeno navijačima.
Dakle u konačnici je omjer u određenom postotku jedina razlika između Hajduka i Rijeke! Znam što ćete sada vi reći, ali mi imamo nadzorni odbor i upravu, a tko kaže da neće navijači Rijeke preko grada tražiti da biraju svoje ljude u nadzornom odboru ionako je to sve i oko vašeg nadzornog igrokaz, par ih je već moralo izaći van.
__________________
You have received an infraction at Forum.hr.Reason: masline
ARmatura is offline  
Old 09.04.2014., 15:07   #9986
Quote:
ARmatura kaže: Pogledaj post
Pazi, pravno gledajući ili kako god.. Hajduk i Rijeka su š.d.d., vaša privatizacija je bila prva, i da nije bilo intervencije, bila bi propala i išli bi u stečaj i iz četvrte lige krenuli radit ovo što radite danas, i tu bi Vam apsolutno svi zavidili ali to nijedna grupa osim možda sada bojsa u situaciji s dinamom ne bi napravila. I kod nas kad smo bili na rubu propasti financijske smo u očaju govorili ma nek sve propadne pa ćemo u četvrtu ligu do druge lige tri godine uživat po gostovanjima. Ne znam točan omjer u Hajduku sad ali onda da je grad mogao, prodao bi i više od sadašnjeg broja dionica i to im je cilj da dođu do ONOGA ŠTO IMA SADA RIJEKA!, kontrolni paket u rukama grada (a to je bio i uvjet navijača oko privatizacije), koji se ne smije prodat i kojime se garantira da nema promjena imena, povijesti, boja... 5% kada se sve posloži će biti ponuđeno navijačima.
Dakle u konačnici je omjer u određenom postotku jedina razlika između Hajduka i Rijeke! Znam što ćete sada vi reći, ali mi imamo nadzorni odbor i upravu, a tko kaže da neće navijači Rijeke preko grada tražiti da biraju svoje ljude u nadzornom odboru ionako je to sve i oko vašeg nadzornog igrokaz, par ih je već moralo izaći van.

Sad ti slijedi jedan pravi tovarski ALI
gree is offline  
Old 09.04.2014., 15:38   #9987
Quote:
poland1939 kaže: Pogledaj post
A ne bili smo ti sa materon u gradu panju agentski....

A reci ti meni cigo izgoreni trofazni,sta je tebi u toj tikvi osim kupusa ja mislin da nema vise nicega jer da imas nebi pisa ovakve pizdarije!!

Nego reci ti meni moderni di si kad te nema
....posudjen nick od korisnika!!


blitva u mozgu AE

šteta banalo te nemogu ti odg na PP

Zadnje uređivanje A M F : 09.04.2014. at 15:55.
A M F is offline  
Old 09.04.2014., 16:06   #9988
Quote:
Los Flumenos kaže: Pogledaj post
Armada, evo vam neki poručuju neš preko pm, zabunom valjda meni došlo



Učitelju, vodi nas u SMRT!
Libertatem is offline  
Old 09.04.2014., 16:20   #9989
Quote:
ARmatura kaže: Pogledaj post
Pazi, pravno gledajući ili kako god.. Hajduk i Rijeka su š.d.d., vaša privatizacija je bila prva, i da nije bilo intervencije, bila bi propala i išli bi u stečaj i iz četvrte lige krenuli radit ovo što radite danas, i tu bi Vam apsolutno svi zavidili ali to nijedna grupa osim možda sada bojsa u situaciji s dinamom ne bi napravila. I kod nas kad smo bili na rubu propasti financijske smo u očaju govorili ma nek sve propadne pa ćemo u četvrtu ligu do druge lige tri godine uživat po gostovanjima. Ne znam točan omjer u Hajduku sad ali onda da je grad mogao, prodao bi i više od sadašnjeg broja dionica i to im je cilj da dođu do ONOGA ŠTO IMA SADA RIJEKA!, kontrolni paket u rukama grada (a to je bio i uvjet navijača oko privatizacije), koji se ne smije prodat i kojime se garantira da nema promjena imena, povijesti, boja... 5% kada se sve posloži će biti ponuđeno navijačima.
Dakle u konačnici je omjer u određenom postotku jedina razlika između Hajduka i Rijeke! Znam što ćete sada vi reći, ali mi imamo nadzorni odbor i upravu, a tko kaže da neće navijači Rijeke preko grada tražiti da biraju svoje ljude u nadzornom odboru ionako je to sve i oko vašeg nadzornog igrokaz, par ih je već moralo izaći van.
__________________
Monstrumi 1906
Los Flumenos is offline  
Old 09.04.2014., 16:25   #9990
Evo moran:

Ja, recimo smatran da je svaka privatizacija smrt kluba i iskreno rađe bi da Hajduk životari ovako dovijeka nego da ga neko kupi. Ok, to je moje viđenje i virujen da se po navijača Hajduka ne bi složilo s tin, no tu dolazimo do vašeg slučaja. Iskreno, i nije nikakva provokacija, nisan čuja ni vidija ni jedan uzvik, potez protiv privatizacije Rijeke od nijednog navijača tog kluba. Imamo primjer di se boysi protive privatizaciji, mi, masu primjera iz vana, ali kod vas ni jednog glasa, od niti jedng ultrasa?? Ali na stranu i to.
Da kojin slučajen (ne daj Bože) Hajduk kupi Talijan, mislin da me ne bi više bilo, ako ne fizički onda ne u ovom smislu stituiranog čovika koji ima vrimena za pisat radnin danon po forumu. Možete vi ovo svatit ne znan kako, ali činjenica je da je u našin krajevima uz more taj talijan pandan četniku u Slavoniji. Eto, ne da mi se više, ionako kurca ne vidite, pa nećete ni to.
Zadnje razočarenje ste, ali to će van se ubrzo odbit o glavu.

Pomalo.
Pauk1950 is offline  
Old 09.04.2014., 16:39   #9991
Mi smo bolji od Armade koja je dno

Hajduk je u banani, ali bar nije prodan

Mi se borimo protiv Mamića a vi ne


edit: ša ti casual noju komentiraš, ti si mamićev šupkolizač miško hvala za 2014.
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 09.04.2014., 16:59   #9992
Quote:
ARmatura kaže: Pogledaj post
I mi smo tako godinama kukali o teorijama zavjere protiv Mamića, jebali mu majku uzduž i popreko kad nas je krao i preko Varaždina, pa nismo debili nit smo se prodali. Uostalom da ste uspjeli skupit malo para uzeli bi i vi Kramarića, na zimu ste htjeli Krstanovića, provjereno. Da li je to torca uspjela stopirat ili stvarno niste imali ni na dug uzet igrača to je drugo, ali namjera je tu bila jasna. Zanimala bi me onda vaša reakcija, a kladim se da bi bila, igrači su došli kod nas zbog atmosfere i povijesti, a ne zbog para.
Za dom!
nakon sta vam je 1000 puta objasnjeno ko ste i sta ste, nakon stabulje i takvih, neda mi se opet, svacate vi jako dobro, zato i imate 100 podjela i zato sad krece jedna normalna prava udruga, a vi se jebite s miskom i mamicem i dalje...
ali ovo ti moran komentirat
vidi u ovome je vecina "vaše nove price"
istina, mi smo tili dovest kramarica, za krstanovica neznan, ali lako moguce.... postoji audio snimka di kramaric govori da zeli doc u Hajduk ali da ce cigan (mamic) trazit minimalno milijon eura, krstanovic je takoder ima ponudu za mislim preko milijon eura iz vanka, tomescaka valjda ne treba ni spominjat, ali mislim oko 3....
i OK mi nemamo para za dat tim igracima tolike novce, iako mali krama vridi svake lipe, ali sad mi ti ili bilo ko reci koliko ste platili ova 3 igraca, mislim ja/mi/svak sa 2 grama mozga zna, ali ajde reci....
roll the dice is offline  
Old 09.04.2014., 17:01   #9993
Quote:
casualRi kaže: Pogledaj post
Mi smo bolji od Armade koja je dno

Hajduk je u banani, ali bar nije prodan

Mi se borimo protiv Mamića a vi ne


edit: ša ti casual noju komentiraš, ti si mamićev šupkolizač miško hvala za 2014.
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Old 09.04.2014., 17:14   #9994
improvizator is offline  
Old 09.04.2014., 17:27   #9995
Ajde tovarčići je li lijepo otpjevana pjesma na kraju utakmice ''a sad adio''..tako da zadržite svoja sranja za sebe do idućeg susreta pa ćemo onda opet vidit na terenu ako je maminjo poslo prave igrače..
RIver fan is offline  
Old 09.04.2014., 17:40   #9996
Quote:
RIver fan kaže: Pogledaj post
Ajde tovarčići je li lijepo otpjevana pjesma na kraju utakmice ''a sad adio''..tako da zadržite svoja sranja za sebe do idućeg susreta pa ćemo onda opet vidit na terenu ako je maminjo poslo prave igrače..
Izvrsna poruka, pjesma na kraju, vatromet, limena glazba, poruka (pogotovo dio o klečanju) čiji sadržaj je pogodio širi dio hajdučkog puka svojim originalnošću, ograničavanje gostujućih navijača da ih slučajno ne bude puno, razbijanje Gayduka na krilima kupovina (poslovnom tajnom) iz Dinama sigurno je donijela još jedan lijepi dan na sunčanom Kvarneru.

Koji je opet, po običaju, ostao dosljedan svom "sami protiv svih" mentalitetu. Zato fala Krle, tebi i asistentu Brezovcu dok ti krilo otvara Tomečak a s klupe čekaju Pokrivač i Alispahić. Jebiga, Kramarić je bio suspendiran, Maleš nestao tragom a Boras ozljeđen.

FF.
berardi is offline  
Old 09.04.2014., 17:46   #9997
krece jedna normalna prava udruga?
Lakrdijaši Ri is offline  
Old 09.04.2014., 17:49   #9998
Smile

Quote:
berardi kaže: Pogledaj post
Izvrsna poruka, pjesma na kraju, vatromet, limena glazba, poruka (pogotovo dio o klečanju) čiji sadržaj je pogodio širi dio hajdučkog puka svojim originalnošću, ograničavanje gostujućih navijača da ih slučajno ne bude puno, razbijanje Gayduka na krilima kupovina (poslovnom tajnom) iz Dinama sigurno je donijela još jedan lijepi dan na sunčanom Kvarneru.

Koji je opet, po običaju, ostao dosljedan svom "sami protiv svih" mentalitetu. Zato fala Krle, tebi i asistentu Brezovcu dok ti krilo otvara Tomečak a s klupe čekaju Pokrivač i Alispahić. Jebiga, Kramarić je bio suspendiran, Maleš nestao tragom a Boras ozljeđen.

FF.
reko bi pokojni Spajke, Živio rođo..
RIver fan is offline  
Old 09.04.2014., 17:50   #9999
Kuzio bi veselje obicnog puka u rijeci nakon ko zna kolko godina rijeka nekaj vrijedi igrala euroligu pizitivna euforija gledanost ogromna bla bla.ali nije mi jasno ponasanje najuzeg djela armade zar mislite da se sve to isplati zbog gore navedenog di je navijacka spontanost zanos temperament pa nismo mi navijaci marionete da uprave nama upravljaju.jos je rano da vidimo kojim putem cete vi ali nadam se da nikada necete predsjednika kluba i sa upravom pregovarati o bilo cemu pogotovo jer ste privatni klub i volpia boli kurac za vas i vjerovatno bi vas potalijancio zato se nadam da armada nece krenut putem ohicnih rijecana i pasti pod lazni zanos modernog nogometa.sretno
__________________
VICTORY OR VALHALLA
fedayn is offline  
Old 09.04.2014., 18:04   #10000
Kol'ko vas ima, jebote kol'ko vas ima?
__________________
Samo Rijeka
~~~RI~~~ is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.