Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.06.2010., 11:53   #21
Quote:
mark my words kaže: Pogledaj post
I baklje su dio tradicije europskih zemalja, pa ti uleti policija ako ju zapališ.
Možda zato jer bakljom možeš ozljedit nekoga?

Takve trube su stalno prisutne i na raznim skijaškim natjecanjima, da ne govorimo o rukometu u Areni itd.
Sad odjednom to svima smeta...
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 12.06.2010., 11:54   #22
i meni također smetaju..ali gledajte,po meni,neka ih...
ljudi su platili kartu dosta para,i put,smjestaj,sve..i ako ih to veseli neka,jer ja da tolko platim sve to,i ja bi se trudio zabavit koliko najvise mogu...
meni bi isto bilo ljepse gledat tekme bez toga,al imam razumjevanjatak da ako to ljudi vole,i ako su sretni zbog toga,neka trube cijelo vrijeme,jer svijetsko je svake 4 godine,pa ako imaju priliku da se izludiraju tih mjesec dana,neka
 
Old 12.06.2010., 12:02   #23
a plastičnom trubetinom od metar i pol ne možeš ozlijedit nekoga jednako su potencijalno opasne za ozlijeđivanje kao i baklje..

napisao sam već nešto slično na poo poo topicu:
Ajde, još kužim da zuje s tim trubama kad im igra JAR pa da jebu u mozak (jer to se drugačije ne moža nazvati) nenaviknute goste, ali za koji qrac moraju puhati u ta jebena sranja 90 minuta na utakmici Urugvaj Francuska

ne želim sad ispasti "bahati bijelac" () ali kakvu golemu tradiciju Afričkom narodu zapravo mogu predstavljati plastične trubetine made in China, koje ispuštaju valjda najgori zvuk ikad igdje.

pridružujem se lijepim željama za Blattera
Proud to be is offline  
Old 12.06.2010., 12:04   #24
Quote:
kandidatrizla kaže: Pogledaj post
i ja bi se trudio zabavit koliko najvise mogu...
a puhanje u jebenu trubu bez ikakva smisla, tijekom cijele utakmice u kojoj igraju repke za koje uopće ne navijaš je ultimativna zabava?


što je zabavno u proizvođenju iznimno iritantnog zvuka, bez ikakvog smisla?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 12.06.2010., 12:07   #25
meni su zakon
qkac is offline  
Old 12.06.2010., 12:07   #26
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
a puhanje u jebenu trubu bez ikakva smisla, tijekom cijele utakmice u kojoj igraju repke za koje uopće ne navijaš je ultimativna zabava?


što je zabavno u proizvođenju iznimno iritantnog zvuka, bez ikakvog smisla?
kad smo bili na utakmicama medvescaka,dobili smo fucke,i svi su fuckali cijelu utakmicu,zasto?zar treba razlog za to?zasto navijaci bacaju baklje?
zasto na koncertima nastane pogo?vjerojatno je razlog zato sto to ljude zabavlja,mene ne bi,ali razumijem da neke da
 
Old 12.06.2010., 12:12   #27
Quote:
Proud to be kaže: Pogledaj post
a plastičnom trubetinom od metar i pol ne možeš ozlijedit nekoga jednako su potencijalno opasne za ozlijeđivanje kao i baklje..

napisao sam već nešto slično na poo poo topicu:
Ajde, još kužim da zuje s tim trubama kad im igra JAR pa da jebu u mozak (jer to se drugačije ne moža nazvati) nenaviknute goste, ali za koji qrac moraju puhati u ta jebena sranja 90 minuta na utakmici Urugvaj Francuska

ne želim sad ispasti "bahati bijelac" () ali kakvu golemu tradiciju Afričkom narodu zapravo mogu predstavljati plastične trubetine made in China, koje ispuštaju valjda najgori zvuk ikad igdje.

pridružujem se lijepim željama za Blattera
ako si gledao mec Urugvaj-Francuska mogao si primjetit i da francuzi u te vuvuzele pusu sa jednakim zarom kao i afrikanci. a i sam khune je rekao da su meksikanci proizvodili vecu buku od navijaca JARa.
__________________
Tarzan. Parazit. Ubleha.
Los_Pajaritos is offline  
Old 12.06.2010., 12:14   #28
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
a puhanje u jebenu trubu bez ikakva smisla, tijekom cijele utakmice u kojoj igraju repke za koje uopće ne navijaš je ultimativna zabava?

što je zabavno u proizvođenju iznimno iritantnog zvuka, bez ikakvog smisla?
Gle, ako 20 000 ljudi dođe na utakmicu s trubom, dosta je da ih 1000 odjednom trubi da se to čuje, nije da svi trube cijelu utakmicu...
A i definicija iritantnog zvuka je relativna stvar, možda se crnci čude nama što slušamo cajke...

Meni osobno nije ništa posebno iritantno, uho više ni ne registrira to nakon pola sata, a kažem, još je i gore bilo kod nas na rukometu pa se nitko nije bunio...
__________________
21.09.2008.
derbi
towar is offline  
Old 12.06.2010., 12:14   #29
Quote:
Los_Pajaritos kaže: Pogledaj post
ako si gledao mec Urugvaj-Francuska mogao si primjetit i da francuzi u te vuvuzele pusu sa jednakim zarom kao i afrikanci. a i sam khune je rekao da su meksikanci proizvodili vecu buku od navijaca JARa.
A Khune ima šesto čulo osjeta koje je narodnosti majmun s vevezuelom


p.s no racist
__________________
YAWN
Mr.Bones is offline  
Old 12.06.2010., 12:15   #30
To je njihova tradicija i bilo bi glupo sad to ukinit jer nas živcira
qkac is offline  
Old 12.06.2010., 12:18   #31
Meni se sviđaju
Jel to gdje nabaviti u Europi?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 12.06.2010., 12:19   #32
Ma najeben se matere svakom debilu koji je popušio taj afrički marketing te je u stanju 90 minuta puvat u taj iritantni livak.

Sve me je strah da će se to proširit po svitu, meksikanci i francuzi su već popušili

Daj kako to ide s iskljujčivanjem zvuka vuvusranja koji "ekvilajzer"
Scipion is offline  
Old 12.06.2010., 12:22   #33
Quote:
Scipion kaže: Pogledaj post
Ma najeben se matere svakom debilu koji je popušio taj afrički marketing te je u stanju 90 minuta puvat u taj iritantni livak.

Sve me je strah da će se to proširit po svitu, meksikanci i francuzi su već popušili

Daj kako to ide s iskljujčivanjem zvuka vuvusranja koji "ekvilajzer"
znači ljudi kojima se to sviđa su debili, a ti forumaš scipion si genije jer ti to ne valja i nisi popušija "afrički marketing"
qkac is offline  
Old 12.06.2010., 12:25   #34
Prestanite biti puni razumijevanja prema povijesti i tradiciji, politički korektni i slične pizdarije. Koji vam je kurac? Neoliberalne tree huggin hippie homosexual midgets in maple syrup govnarije su vam svima lupile u glavu. Kakva tolerancija, kakvi bakrači? Ove trube sve treba pobacat na hrpu, zalit superom 98, na to hitit šibicu i zaboraviti da su ikada postojale.

Jučer gledam Francusku i neka njihova navijačica na tribini se upire svim silama, baš vidiš kak se sva jadna spigala i puše u to govno... ne kužim kak joj ovaj kaj stoji ispred nje nije objasnio neke stvari...
sr-bistabil is offline  
Old 12.06.2010., 12:25   #35
Ne genijalcu su ljudi koji dođu na utakmicu koja ih se ne tiče pa cilu utakmicu pušu u onaj livak

Kako im se da puvat non-stop u ono
Scipion is offline  
Old 12.06.2010., 12:26   #36
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Meni se sviđaju
Jel to gdje nabaviti u Europi?
ja mislim da bi ti ovaj macan iz posta #9 rado prodao svoj da zalutaš u njegovo selo.
cijena? prava sitnica: sve što imaš (uključujući i lubanju) + da se njegov 'ljubimac' malo poigra s tobom
__________________
Ma se je trijeba s bremenom akomodavat; trijeba je bit vjertuozu tko hoće renjat na svijetu. Kralj je čovjek od ljudi, kad se umije vladat.
el oso is offline  
Old 12.06.2010., 12:28   #37
Quote:
sr-bistabil kaže: Pogledaj post
Prestanite biti puni razumijevanja prema povijesti i tradiciji, politički korektni i slične pizdarije. Koji vam je kurac? Neoliberalne tree huggin hippie homosexual midgets in maple syrup govnarije su vam svima lupile u glavu. Kakva tolerancija, kakvi bakrači? Ove trube sve treba pobacat na hrpu, zalit superom 98, na to hitit šibicu i zaboraviti da su ikada postojale.

Jučer gledam Francusku i neka njihova navijačica na tribini se upire svim silama, baš vidiš kak se sva jadna spigala i puše u to govno... ne kužim kak joj ovaj kaj stoji ispred nje nije objasnio neke stvari...
Politička korektnost

Ona će sjebat nogomet

Svjetsko prvenstvo se održava u zemlji kaosa, di je navijačima najveća zabava 90 minuta puvat u jednometarski livak i onda je to kao tradiicija, a livke proizvodi švapska firma

A onda to francuzi popuše, pa i oni pušu u ta vuvusranja
Scipion is offline  
Old 12.06.2010., 12:28   #38
Quote:
Scipion kaže: Pogledaj post
Ne genijalcu su ljudi koji dođu na utakmicu koja ih se ne tiče pa cilu utakmicu pušu u onaj livak

Kako im se da puvat non-stop u ono
znači francuski navijači su došli iz francuske u južnu afriku na utakmicu koja ih se ne tiče

bravo genije
qkac is offline  
Old 12.06.2010., 12:32   #39
Ja to ni ne primjećujem, mislim skužim na momente jer su tekme predosadne, ali mislim da su naši to stišali. Možda bi bio problem kada bi gledao u nekom bircu, ali kući mi zbilja ne smetaju.
__________________
__________ disciplina kičme _____________ _uvijek imati na umu.
shosho is offline  
Old 12.06.2010., 12:32   #40
Quote:
qkac kaže: Pogledaj post
znači francuski navijači su došli iz francuske u južnu afriku na utakmicu koja ih se ne tiče

bravo genije
Da francuzi su činili najveći dio ljudi na stadionu

Nisu svi crnci francuzi
Scipion is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:53.