Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.05.2011., 15:10   #41
belfast 94


http://www.youtube.com/watch?v=ZZ1pwpTtdKs
Samo jako! 1994 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 14:42   #42
http://www.youtube.com/watch?v=Knm0uT58Hpg

jedna poduzetna
__________________
"postoji ljudi koi su fizički jaki i borbeno sposobni.No,kada dođe vrijeme za takve teme uvijek se pokaže da ti top ljudi ne postoje "
maslina007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 23:24   #43
Najgora iskustva za vrijeme pedera Lučina...
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 00:31   #44
http://i52.tinypic.com/2w7h3bs.jpg

__________________
mi smo babe. otpor je dzabe (we are borg resistance is futile)
dosje1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 08:25   #45
odlican topic

slike
__________________
flickr vienna
zcb covik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 09:16   #46
Quote:
-Walter- kaže: Pogledaj post
meni jedina pozitivna stvar koja me asocira na policiju su pjesme upućene istima, dubravko novak, tomurad i tak to
za novaka se apsolutno slazem ali mi nema smisla vrijedjati njedovo dijete
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 09:22   #47
Meni su jedini ok drotovi u Hrvatskoj-sibenskiOpusteni,spremni i na zajebanciju..Mrtav hladan htio vozit onaj gradski bus s navijacima do rive na cugu,a pijan ko letva.Oni umjesto da me uhite,oni me odgovarajuJedino kaj nas petoricu nisu htijeli propustit za unesic
Najgori uvjerljivo su mi varazdinci,koprivnicani i rijecani
hrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 09:31   #48
Quote:
hrkan kaže: Pogledaj post
Meni su jedini ok drotovi u Hrvatskoj-sibenskiOpusteni,spremni i na zajebanciju..Mrtav hladan htio vozit onaj gradski bus s navijacima do rive na cugu,a pijan ko letva.Oni umjesto da me uhite,oni me odgovarajuJedino kaj nas petoricu nisu htijeli propustit za unesic
Najgori uvjerljivo su mi varazdinci,koprivnicani i rijecani
zato sto su u varazdinu i koprivnici uvijek zdruzene snage te dvije uprava. posebno mi je odvratan jedan visoki neandertalac s kojim sam se zakacio na finalu kupa prije par godina
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 09:33   #49
srpska pandurija je za razliku od nase svaki put kad smo zadnjih desetak godina imali s njima posla uvijek bila korektna, nadasve profesionalna
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 09:37   #50
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
srpska pandurija je za razliku od nase svaki put kad smo zadnjih desetak godina imali s njima posla uvijek bila korektna, nadasve profesionalna
Na proputovanju za Skoplje (repka) ljudima su oduzimali crne šalove na Bajakovu "za dom spremni" radi uspomene, i može bitnih provokacija kroz Šumadiju.
1ofApril is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 14:31   #52
http://img489.imageshack.us/img489/4...cijagn8.th.jpg
meni najjača slika, mislin sa finala kupa 2001. hajduk-dinamo (neka stavi ko veću sliku ako ima....)

plus ovaj video iz bosne kad je reprezentacija igrala
http://www.youtube.com/watch?v=PKq3n...eature=related
LUKOBRAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 03:02   #53
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
srpska pandurija je za razliku od nase svaki put kad smo zadnjih desetak godina imali s njima posla uvijek bila korektna, nadasve profesionalna
ajde presloži malo tu rečenicu ,znači da redovito gostuješ po srbiji zadnjih 10 godina ,ili misliš na onih zadnjih 10 godina bivše države ,meni su i jedni i drugi i treći u kurcu ,znam jednoga degenerika iz interventne koji onako oklopljen tuče (doslovno) kacigon u zid jer je nabrijan za izudarat bilo koga makar i vlastitu mater ,takvi mi je mrži 10 puta od bilo kojeg četnika ,jebote gledan lani izlazi mulac iz busa na Lućko jede sendvić i smrdljiva kornjača mu uzme iz ruke isti taj sendvić izvadi mu salamu ili šta več ,sve zgazi čizmon i vrati mu goli kruh i nasmije mu se onom retardiranom glavom isto se sigorno i vašima dešava na dugopolju isto sranje samo drugo pakovanje ,i tebe je privelo prije nekoliko dana za kurac ,zar ne...

Zadnje uređivanje odbij seal : 18.05.2011. at 03:17.
odbij seal is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 03:11   #54
http://www.youtube.com/watch?v=LySHr...ailpage#t=281s
StSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 03:51   #55
nije mi ovo trebalo sad, pogledao sam sve



gade mi se ovi debili, gade, bas ono fuj, odvratno, debilno, da mirni prosvjedi, svi za jednoga jedan za sve, samo kod nas ima ovoga

bas ono nasle se prosvjedovat najvece mrtve picketine ovog grada na celu s ovim pernarom, da lezi dole, lezi dole
očiuoči is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 10:00   #56
Quote:
odbij seal kaže: Pogledaj post
ajde presloži malo tu rečenicu ,znači da redovito gostuješ po srbiji zadnjih 10 godina ,ili misliš na onih zadnjih 10 godina bivše države ,meni su i jedni i drugi i treći u kurcu ,znam jednoga degenerika iz interventne koji onako oklopljen tuče (doslovno) kacigon u zid jer je nabrijan za izudarat bilo koga makar i vlastitu mater ,takvi mi je mrži 10 puta od bilo kojeg četnika ,jebote gledan lani izlazi mulac iz busa na Lućko jede sendvić i smrdljiva kornjača mu uzme iz ruke isti taj sendvić izvadi mu salamu ili šta več ,sve zgazi čizmon i vrati mu goli kruh i nasmije mu se onom retardiranom glavom isto se sigorno i vašima dešava na dugopolju isto sranje samo drugo pakovanje ,i tebe je privelo prije nekoliko dana za kurac ,zar ne...
zadnjih 10-ak godina bio dva puta u bugarskoj, dva puta u makedoniji, rukometu protiv partizana i kosarci protiv spanjolaca i svaki put su prema nama bili korektni
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 19:59   #57
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
zato sto su u varazdinu i koprivnici uvijek zdruzene snage te dvije uprava. posebno mi je odvratan jedan visoki neandertalac s kojim sam se zakacio na finalu kupa prije par godina
varaždin, riječani i zg interventna,ta lovi ljude okolo po živicama bez razloga
posebno mi je na piku onaj jebeni indijanac s čirokanom i njegov frend u visini...

šibenčani daleko najbolji;
"itis' dinamovac zemljače"
__________________
otac mi je Dinamo, majka mi je Hrvatska
1pura2pandura is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 20:23   #58
Quote:
valsimot53 kaže: Pogledaj post
zadnjih 10-ak godina bio dva puta u bugarskoj, dva puta u makedoniji, rukometu protiv partizana i kosarci protiv spanjolaca i svaki put su prema nama bili korektni

U Bugarskoj (repka) bio u napadnutrom busu, bilo je uperivanja oružja u šofu sa inzistiranjem da zatvara vrata jer smo naravno krenuli u protunapad. Ostalo su bili korektni, to mi je jedini susret s njima (osim žandara sa dugim cijevima strateški raspoređenih oko hladnjaka s pivama na benzijani )
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 20:26   #59
Kad smo već kod Bugara... vrh... gađamo se sa srbima s tribine na tribinu, jedno 25 puta me drot zamolio da ne bacam one vodurine i slično preko... pogledam malo bolje a na kacigi roza naljepnica na kojoj piše "don't panic" . Dolazi poluvrijeme, većina drotova sjda i pale pljuge
categorie_d is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2011., 11:18   #60
Posto nezivim sa motom A.C.A.B. ....

Policija svjetom vlada http://www.smilies.4-user.de/include...lie_sh_012.gif

Ko zna, zna....
__________________
In God we trust
Duh sa sikirom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.