Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.07.2012., 21:00   #81
Da kopiram nešto sa modernih interijera - Lilit, ovdje početak kosine nije ništa veći nego kod tebe
I kod jednih priatelja je isto slična kosina, uopće nije problem tamo smjestiti kauč, eventualno ga treba malo odmaknuti od zida. Tj. ja bih ga malo odmaknula ionako bez obzira na kosinu zbog boljeg dojma prostora



Aoife is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2012., 22:46   #82
ovo na slikama su isto neki interesantni kauci, tj niski ili mi se to samo cini ali mislim da na prvoj slici zbilja je niski, sta ne?
kakav stolic ispred kauca u tako manji, niski prostor uopce? stakleno mi nekako ne ide, masivno drveno isto ne...
i kauc dal kauc i jos nesto (fotelja?) ili kutni nekakav hmmm
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 12:14   #83
Veliki sam ljubitelj potkrovlja i živim u jednom :-).
Ali imam jedan problem koji neznam kako riješiti pa možda koji drugi stanar potkrovlja ima rješenje.
Naime svi prozori su na visini do 2 m, a prostor je na najvišoj točki visok cca 4 m, tako da kod provjetravanja zrak cirkulira u donjem dijelu prostora. U visini se nabije ustajali zrak koji je najčešće mirisa po kuhanju i to je užasno. Prostor zato uvjek ima neki ustajali "miris".
Da li postoji kakav sustav ili ne znam kaj za rješiti taj problem?
E da, nemam napu i nema mogućnosti za postavljanje.
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2013., 15:47   #84
Kak riješiti boje zidova i stropova u potkrovljima?
Dal sve u istu boju,ili strop bijelo itd?
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2016., 17:53   #85
zanima me koja je razlika u cijeni kad dizes kat ili samo potkrovlje?

meni je kuca legalizirana, i imam potkrovlje, ali zelim dignuti jos nekoliko blokova.

sad ne znam do koje visine sd racuna potkrovlje, a od koje kat? i razlika u cijeni ako dizem kad, odnosno potkrovlje?

koliko ce me izaci izrada plana s arhitektom i slicni troskovi?
iguodala is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.