Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2016., 00:22   #361
Onda radije posudi od nekoga pa isprobaj (ako imas mogucnosti), ovo sve je bacanje love. Iz iskustva.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2016., 07:38   #362
ma ne, za ovako neke male pare mi dosta i ovako. ovisi koliko me bude držalo ovo parno ludilo. mada mislim da će mi dojaditi prije jeseni, tako da ove 3 godine garancije što idu uz njega su mi i previše
Cvrcak i Mrav is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2016., 14:20   #363
Pozdrav, ima li netko iskustva s parnim čistačem KarcherSC3? Ili neki prijedlog koji vam se parni cistac pokazao dobrim. Moj se Shark nakon nekoliko godina rada pokvario.
Teichi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 08:35   #364
Jel ima netko Dirt devil m319 da kaze kakav je? Sad je na akciji u elipsu?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 14:28   #365
Tj jel ima netko karcher sc2? Jel to za normalnu kucnu upotrebu dovoljno? Ima sad nekih akcija za 700 kn. To mi se cini za takvu marku stvarno ok. A cini mi se da mi treba klasa iznad.. iskustva?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 08:17   #366
Nitko ne odgovara, a svi sa pitanjima Mene zanima ima li tko mali Dirt Devil M317. Taj je rucni i ima nesto nastavaka. Treba mi samo rucni da mogu konacno ocistit kupaonu kako treba. Za podove imam Viledu i funkcionira skroz ok
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2016., 11:35   #367
Ima li tko iskustva sa sprej mop-om? Vidim reklamira se rovus ,ali pretpostavljam da ima i drugih marki?
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2016., 18:01   #368
Imala sam viledin spray mop prije nekih 8-9 god.Na pocetku sam bila zadovoljna,ali nakon nekog vremena su mi se rupice za spricanje vode zastopale od kamenca...
Sad se dvoumim,pokusat opet sa rovusom i koristit iskljucivo destiliranu vodu ili odabrat neki parni cistac...
Ima li netko iskustva sa steam mop x6? Nigdje ne vidim komentare o njemu..
tinal3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 04:57   #369
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Jel ima netko Dirt devil m319 da kaze kakav je? Sad je na akciji u elipsu?
Ja sam ga kupila nakon razmišljanja je li bolja varijanta čistač - usisavač (kombinacije 3 u1 ili 2 u1 ) i isto sam se dvoumila između nekih jačih i skupljih (Karcher sc4) i nakon svega pročitanog odlučila uzeti taj Devil jer je princip isti kod svih a ostalo su nijanse odnosno važno mi je da dosegne temperaturu do 100 stupnjeva C zbog ubijanja bakterija&ostale gamadi.
Isprobano jučer na podovima u kuhinji i kupaonici i tepihu i tabureima od tekstila i sviđa mi se. Mali i učinkovit, ima sve potrebne nastavke i krpice - posebne za tvrde podove to jest pločice, tepihe, odjeću i one male za čišćenje kamenca i sl. Nisam još detaljnije čistila ali zadovoljna sam. Mali je i jako praktičan. Jedina zamjerka mu je što nema spremište za kabel (5m) ali to ću mu oprostiti.
I ima posebno dezinfekcijsko sredstvo baš za njega, ali to se ne dobije u pakiranju - e to još ne znam ima li kakvo univerzalno za parne čistače ili moram kupiti baš taj za Dirt Devil...
Lila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 11:11   #370
Dirt Devil je ovaj mjesec na akciji:

http://www.elipso.hr/mali-kucanski/parni-cistaci/
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 16:32   #371
Molim vas pomoć!
Jutros sam čistila parnim čistačem iz Top shopa i ostale su mi tolike fleke na kutnoj garnituri da je za ne prepoznat.Najprije sam prešla lagano pjenom i onda čistila s tim parnim čistačem.Gdje god sam potegla s njim vidi se i sad nemam pojma sta da radim.Ribala sam cistom vodom i nista nisam postigla.Da li je netko imao slična iskustva i da li mi netko uopće moze dati kakav savjet osim kupnje nove garniture?
Alter1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 07:09   #372
Koliko sam uspio pročitati te mrlje su ti od prije a koje si uklanjala nekim drugim sredstvima i tako ih prekrila zapravo ali nakon par čišćenja čistaćem bi se trebale maknit
goginjo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 21:36   #373
Trebam vasu pomoc,

Jer nakon sto sam iscitala sve stranice, ipak se ne snalazim...

Mali stan od 40 kvadrata... A 5 maca... Nedavno se jedna popiskila vise puta na krevet...
Ribala sam madrac tri dana, katastrofa...bavila se perverzijama kao ciscenje enzimskim detergentom, ali to nije rjesenje...
Fleke da ne spominjem...

Trebam nesto za ciscenje madraca, tapeciranog namjestaja, parketa...

Vidim da spominjete Gorenje, sto mislite, da li bi mi to bio pravi izbor, vidim da je oko 1000 kuna...

Molim savjet....
agnaby14 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 01:34   #374
Quote:
agnaby14 kaže: Pogledaj post
Vidim da spominjete Gorenje, sto mislite, da li bi mi to bio pravi izbor, vidim da je oko 1000 kuna...
Parni cistac od Gorenja ima pritisak od 5 bara, sto je jedna od najbitnijih karakteristika kod parnog cistaca. Vecina parnih cistaca ima od 3-3.5 bara tako da za te pare Gorenje je vjerovatno best buy
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2016., 19:38   #375
Quote:
agnaby14 kaže: Pogledaj post
Vidim da spominjete Gorenje, sto mislite, da li bi mi to bio pravi izbor, vidim da je oko 1000 kuna...

Molim savjet....
Slažem se s Vukmonom, ali mislim da ti parni čistač neće pomoći u tome.

Pokušaj sa servisima za čišćenje kaučeva/madraca/tepiha...mislim da je to red veličine 200 kn.

Moram priznati da nisam imala takvih situacija jer su moji micasti hiper osjetljivi da se nužda vrši samo u wc, tako da čak i kad budu vani trče gore na zahod , ali vjerujem da u servisima imaju širok spektar pripravaka za razne probleme.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2017., 01:37   #376
Quote:
_lolly kaže: Pogledaj post
Misliš na WC školjki? Ne, neće ti to otopiti kamenac jer i kamenac s tuš kabine da se skine treba vrlo energično ribati.

Imam mali ručni Karcher SC1 koji mi je inače super i ne bi ga nipošto mijenjala za veći.

Pozdrav lolly,
možeš li mi molim te reći kako funkcionira taj mali karcher sc1 kad se potroši voda u spremniku? Dal se čep može odmah otvoriti ili treba čekati, pošto je pod pritiskom? Spremam se kupiti taj komplet sa četkom za podove. Hvala!
appleR is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:47   #377
Pozdrav, izlistala sam temu i jako ste me smutili s Gorenjem U biti, kupujem parni čistač, i nekako sam odlučna za Karcher, ali mi je kod Gorenja skrenulo pozornost ovih 5 bara. Nakon pročitane cijele teme, moram priznati da naginjem ipak više na Karcher. Nećkam se između SC2 i SC3. Može li mi netko tko ima neke od tih modela pojasniti kakvi su i dati mišljenje kakvi bi bili za čišćenje apartmana, jer bih ga zato i kupila... Treba mi nešto izdržljivije, ali nisam sigurna je li jačina, efekt i ostalo opravdavaju razliku od 300 kn između ta dva modela. Hvala
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2017., 20:49   #378
Oko pritiska nema polemike. Sta ti je kod klasicnog usisivaca snaga motora, to ti je kod parnog pritisak. Sto veci pritisak - posao se obavlja brze i efikasnije.

Neces ti imati problema sa Karcherom, ali Gorenje je u ovom slucaju jednostavno bolja kupovina.
Vukmon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2017., 13:49   #379
Quote:
Vukmon kaže: Pogledaj post
Oko pritiska nema polemike. Sta ti je kod klasicnog usisivaca snaga motora, to ti je kod parnog pritisak. Sto veci pritisak - posao se obavlja brze i efikasnije.

Neces ti imati problema sa Karcherom, ali Gorenje je u ovom slucaju jednostavno bolja kupovina.
Jasno mi je za pritisak, no ne mora značiti da je bolja kupovina. Bitna mi je i neka ukupna kvaliteta proizvoda. Kako sam iščitala ovdje na forumu, gorenje ima dosta loše četkice (više iskustava ovdje govori o tome), a pročitala sam da zahtijeva i određene pauze. Ja sam npr. od prijateljice posudila Dirt Devil i ok je, ali tijekom čišćenja, voda se više puta zagrijava i traži pauze i teško je u kontinuitetu nešto napaviti. To mi i nije baš efikasno ako je tako, bez obzira na pritisak, jer zahtijeva dosta vremena. Za Karcher apsolutno nigdje nisam našla neku jaču kritiku. Ljudi hvale i sc2 i sc3. gledala sam videa na you tube i nekako nakon silnog proučavanja, imam više povjerenja u ukupnu efiksdnost Karcherovog proizvoda, bez obzira na 5 bara od Gorenja. Nemam za čistiti okorjelu prljavštinu, vjerujem da bi i 3-3.5 bara bila ok za održavanje Ali me muči razlika sc2 i sc3 kod Karchera. Htjela bih ubosti najbolje s obzirom na omjer plaćenog i dobivenog.
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 07:50   #380
Quote:
vikky kaže: Pogledaj post
Ali me muči razlika sc2 i sc3 kod Karchera. Htjela bih ubosti najbolje s obzirom na omjer plaćenog i dobivenog.
To i mene muči. Nakon roombe sam zaključila da mi i to treba...jadan mm.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.