Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2007., 08:40   #21
samo podizem post
tonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2007., 21:09   #22
a da se zaletish na forum udruge roda

ili gore na RID


mislim da ti je vac mogucnost da to prodash
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 19:14   #23
Dječje sobe

Soba od 10 kvadrata i rastuci mali mercedes


Zamislili smo visoki krevet, ormar do stropa, ispod kreveta radni stol i jos jedan ormar te police.

Pitanje, isplati li nam se dati raditi po mjeri ili da kupimo gotovo? vidjela sam slicne sobe u Alplesu.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 14:20   #24
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
Soba od 10 kvadrata i rastuci mali mercedes

Zamislili smo visoki krevet, ormar do stropa, ispod kreveta radni stol i jos jedan ormar te police.

Pitanje, isplati li nam se dati raditi po mjeri ili da kupimo gotovo? vidjela sam slicne sobe u Alplesu.
ima divnih gotovih soba za pristojne novce. mislim da ti je pametno kupiti.

ako si iz Rijeke (a pretpostavljam da nisi), imam ti par dobrih preporuka!

a i ako mislis raditi kod stolara, ima ti par preporuka > dobrih fotki, drugacijih soba..
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 14:26   #25
iz rijeke sam vici
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 14:57   #26
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
iz rijeke sam vici
evo ti prvo par soba koje su mi super

1] crveni krevet na kat sa stolom ispod, i iskoristivim "škafetinima" za stvari, te ladicarima...
U Berloniju, za 10000kn.
(takvu je radio i moj frend stolar, mogu ga pitati koliko bi uzeo)



2] plava soba iz emmezzete za 3500kn
krevet na kat, sa stolom ispod, policama za knjige koje sluze kao stepenice, te ormarom ispod kreveta (tu gdje su police)
odlicna ideja, koju se moze estetski doraditi...



3] ima jedna ODLICNA soba u Semeraru za 11000kn, s kojom dobijes poviseni krevet, a iznad njega i pored njega ormar, ispod njega jos jedan krevet na izvlacenje, a izmedju ta dva kreveta su iverali koji se izvlace i sluze kao radni stolovi.. super je, a sve stane na jedan zid.

nesto tipa ovog, samo ljepse (mozes birati boje i kompoziciju) i imas te izvlacne stolove. meni je to super jer sve stane na jedan zid, pa ostane jos prostora u sobi...

fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 15:03   #27
ajme super si

ova crvena je predivna. mozes mi poslati mail na pm, da ti otprilike posaljem sto sam imala na umu da pitas frenda. ova iz emezete bi isto prosla.


ma si
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2007., 15:22   #28
moze. cujemo se na mail i PM

evo jos samo par slicica koje mogu posluziti za ideju da soba ne izgleda dosadno ili klasicno...
barem koji detaljcic ako vec nije jako prakticno...








sve je od sprskog proizvodjaca Xylon za kojeg mislim da se kod nas ne moze nabaviti, i ne znam tko moze ovako nepravilno rezati, ali neke stvari mogu posluziti kao ideje (barem za ocrtavanje...)
fonemf is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2008., 17:19   #29
Dječje sobe

Očekujemo novog člana obitelji i bavimo se uređenjem stana. Imate li zgodnih linkova, ili slikica vaših dječjih soba? Farbate li zidove u razne boje, gdje kupujete namještaj.... svaka pomoć je dobrodošla. Pozdrav....
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 22:09   #30
mi isto čekamo drugo. u petak smo bili u IKEI u Padovi (to nam je bliže) i kupili smo za ca. 1200 eur sve za dvije sobe od kreveta, ormara, stolica, posteljine, zavjesa i još 100 drugih stvari. Pogledaj na njihovim stranicama ima nekoliko namještenih soba, Nama su super, prije smo nešto razmišljali da to ne bude u deset boja ali onda kad razmišljaš sve su igračke šarene to je dobro za razvoj bebača pa smo i mi malo šiznuli (plava- zelena- narančasta) i (roza - crvena- zelena) . Inače imaš super namještaj za vidjeti i kupiti na www.xylon-bg.co.yu izgleda kao iz bajke, cijena oko 1000 eur po sobi, ali trebaš skoknuti do Beograda i sam donijeti. Makar kao ideja.
lionchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 07:50   #31
Quote:
lionchild kaže: Pogledaj post
mi isto čekamo drugo. u petak smo bili u IKEI u Padovi (to nam je bliže) i kupili smo za ca. 1200 eur sve za dvije sobe od kreveta, ormara, stolica, posteljine, zavjesa i još 100 drugih stvari. Pogledaj na njihovim stranicama ima nekoliko namještenih soba, Nama su super, prije smo nešto razmišljali da to ne bude u deset boja ali onda kad razmišljaš sve su igračke šarene to je dobro za razvoj bebača pa smo i mi malo šiznuli (plava- zelena- narančasta) i (roza - crvena- zelena) . Inače imaš super namještaj za vidjeti i kupiti na www.xylon-bg.co.yu izgleda kao iz bajke, cijena oko 1000 eur po sobi, ali trebaš skoknuti do Beograda i sam donijeti. Makar kao ideja.
I onda na to platiti PDV pri uvozu u Hrvatsku, onda ako nešto ne valja opet trčat kod njih radit izvoz onoga što nevalja i uzet novi dio koji valja, Ukoliko se u garantnom roku razbije opet ić kod njih zamjenit...

Ja ostajem na kupovini u nekom od dučana blizu Splita (najdalje Dugopolje) kako bi ukoliko nešto ne valja moga bez puno muke otić tamo i dignit paniku a bez da prolazim granicu
__________________
Moja osobna stranica /
Obrisano!!
Torcidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 10:27   #32
Ovo sa xylonom je kao ideja jer IDEJU i traže, a dobar stolar može to izrezati gdje god pa i u Splitu ako ti treba. Što se tiče IKEE, u Padovi sam često tako da meni nije problem sa reklamacijom, ali je svakako za uzeti u obzir udaljenost trgovine,servisa ili bilo čega. Možeš mislit, beba od 5 dana, žena luda jer ne spava 67 sati, a ja putujem 300 km. zamjenit madrac jer mi ne ulazi u krevetić. Kill me now!

Ali da ne razvlačim , za prvog bebinja je ženasašila za kolijevku svu oblogu i dekoraciju po uzoru na modele sa www.picci.com ,ispalo je fantastično, a ako ti se sviđa modernije pogledaj www.mibb.it.
Moja preporuka - ne stavljate novorođenče u krevetić već u kolijevku, puno je ljepše, djete je u manjem okruženju i osjeća se zaštićenim i ne izgubi se u prostoru. Sad, bebinjo je koljevku naslijedio od mene, a ja od sestre i tako u povijest. Kupit novu košta
lionchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 14:01   #33
thx, LIONCHILD, sve stranice su super!!!
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2008., 18:19   #34
Quote:
lionchild kaže: Pogledaj post
Inače imaš super namještaj za vidjeti i kupiti na www.xylon-bg.co.yu izgleda kao iz bajke, cijena oko 1000 eur po sobi, ali trebaš skoknuti do Beograda i sam donijeti. Makar kao ideja.
predobro izgleda
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 08:38   #35
Quote:
lionchild kaže: Pogledaj post
Možeš mislit, beba od 5 dana, žena luda jer ne spava 67 sati, a ja putujem 300 km. zamjenit madrac jer mi ne ulazi u krevetić. Kill me now!

Ali da ne razvlačim , za prvog bebinja je žena sašila za kolijevku svu oblogu i dekoraciju po uzoru na modele sa www.picci.com ,ispalo je fantastično, a ako ti se sviđa modernije pogledaj www.mibb.it.
Moja preporuka - ne stavljate novorođenče u krevetić već u kolijevku, puno je ljepše, djete je u manjem okruženju i osjeća se zaštićenim i ne izgubi se u prostoru. Sad, bebinjo je koljevku naslijedio od mene, a ja od sestre i tako u povijest. Kupit novu košta
Upravo zbog ovoga sam ja i odlučio urediti sve što mi treba za stan negdje u blizini Splita tako da mogu napravit sve što treba i da mogu reklamirat ukoliko ima greške i sl..

Šteta šta su moji odavno bacili koljevku od mene tako da izgleda da ću je ja morat kupovat kroz po godine ali nije da mi je žao. Ionako jedva čekam taj dan ^^
__________________
Moja osobna stranica /
Obrisano!!
Torcidas is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 09:36   #36
http://www.kookoobearkids.com/departments.asp?dept=1446

ovdje ima prekrasnih sobica
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 13:52   #37
sve su to linkovi...ALI znate li gdje se kod nas mogu nabaviti te sobice.???
..sve super izgleda, al koliko vidim sve je to "iz vana"...
doda_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2008., 19:57   #38
Evo nekoliko slikica za ideju!


Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2008., 14:28   #39
MIBB možeš naručiti u Turbo Limaču, a sve ostalo je put pod noge. Ostalo što smo mi vidjeli u salonima je katastrofa. Ostaje da ti napravi neki stolar, kod nas uzimaju oko 1400 do 1800 kn po kubnom metru prostora npr ormar ili komoda.
lionchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2008., 13:53   #40
dječja soba "Apart"

Posjeduje li netko? Kakve su su cijene?
__________________
Svi ljudi znaju sve
BILJEŽNIK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:05.