Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2016., 22:08   #6721
kupio novi jeftiniji kakao u prahu, uopće nema miris na kakao nego na gips pa sam uzeo malu staklenku, stavio malo toga unutra zajedno sa prerezanim komadićem mahune vanilije... čekam da dobije nekakav miris po vaniliji pa ću ga onda probati
(ostalo mi je malo staroga od prije pa mogu kemijati)
edit: i uzeo tartufatu, na etiketi ne piše ko ju radi (vjerojatno Zigante ), bilo je dosta povoljno pa uzeo da vidim jel čemu ali nisam još probao

Zadnje uređivanje Krkimir : 04.12.2016. at 22:21.
Krkimir is offline  
Old 05.12.2016., 08:35   #6722
Pa da!Taj novi ima miris na Kandit cokolade,sto znaci nikakav...meni kandit cokolade su prestrasne...ko secerna tabla....
Onaj stari kad ga pomirises bas osjetis misris kakaoa i one ljepe cokolade da ti sline krenu
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is online now  
Old 05.12.2016., 12:19   #6723
dugo nisam bila, mislim si kako radnim danom prijepodne neće biti gužve pa samo da usput pokupim par stvari koje sam potrošila, i naletim na otvorenje Svetice koji kaos... da je sve besplatno valjda ne bi bilo gore. ponuda je sasvim ista kao i prije, no dućan je veći i ljepši pa ga je valjda trebalo brzo doći pogledati. meso još uvijek iz Poljske
tanveer is offline  
Old 05.12.2016., 12:57   #6724
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
dugo nisam bila, mislim si kako radnim danom prijepodne neće biti gužve pa samo da usput pokupim par stvari koje sam potrošila, i naletim na otvorenje Svetice koji kaos... da je sve besplatno valjda ne bi bilo gore.
Stvarno? U 8h je bilo možda 10% više ljudi nego inače, bijah 2. na blagajni.
BigDaddy is offline  
Old 05.12.2016., 13:08   #6725
Quote:
BigDaddy kaže: Pogledaj post
Stvarno? U 8h je bilo možda 10% više ljudi nego inače, bijah 2. na blagajni.
vrlo stvarno... u 11 h se nije moglo prolaziti. bacila sam pogled naknadno i na web, ne vidim nikakvu posebnu najavu. možda se vrti negdje na radiju
tanveer is offline  
Old 08.12.2016., 23:21   #6726
pohvaljujem jako dobar zavičajni kruh
Krkimir is offline  
Old 09.12.2016., 09:22   #6727
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pohvaljujem jako dobar zavičajni kruh
To je onaj bez aditiva? Jako je fini.
TIT is offline  
Old 09.12.2016., 09:30   #6728
Idući tjedan pršut s kosti... Ima li netko insajdersku informaciju od kojeg je to proizvođača i čemu je slično?
_MK_ is offline  
Old 11.12.2016., 20:29   #6729
Jel netko probao lidlove kozice,cijele ili one samo repove? Valja to kaj?
paprenjak is offline  
Old 11.12.2016., 20:30   #6730
Cijele sam radio prošle godine, ni blizu domaćim škampima.
_MK_ is offline  
Old 11.12.2016., 21:07   #6731
Quote:
Krkimir kaže: Pogledaj post
pohvaljujem jako dobar zavičajni kruh
Ja se razočarah. Neslan je i drobi se.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 12.12.2016., 08:03   #6732
U Lidlu imaju ovaj šećer odnedavno
nakon što sam mislila još zaliha napraviti u Konzumu je nestalo i sad su dobili onaj bezvezni ali mojoj sreći nije bilo kraja kad sam ga ugledala i još je sad na akciji. Najfiniji sitni šećer probala sam ih barem 5 vrsta nijedan se ne može mjeriti s ovim, pogotovo sad za pečenje kolačića...nema mu premca
__________________
The day after tomorrow is the third day of the rest of your life.
xx..viva..xx is offline  
Old 12.12.2016., 12:10   #6733
Novi kakao je naprosto - odvratan. Izrazito odbojan miris i neuredno pakiranje. Belbake mi je bio najfiniji, a najpovoljniji, bolji od bilo kojeg iz supermarketa, neobicno ugodan cokoladni miris. Sad ne znam koji da kakao uzimam, one fairtrade bio raw *izdarije su mi malo preskupe, kandit, kras, zvecevo grozni, bensdorp granicno prihvatljiv... Hocu stari kakao!

Cheddar vintage (taj je najzreliji) odlican. Mature (taj nije najzreliji) bezveze.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 12.12.2016., 12:15   #6734
slatko vrhnje im je u novoj ambalaži. još ga nisam isprobala. valjda bu se ovaj put dalo napraviti šlag.
gargamišamel is offline  
Old 12.12.2016., 12:18   #6735
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
Novi kakao je naprosto - odvratan. Izrazito odbojan miris i neuredno pakiranje. Belbake mi je bio najfiniji, a najpovoljniji, bolji od bilo kojeg iz supermarketa, neobicno ugodan cokoladni miris. Sad ne znam koji da kakao uzimam, one fairtrade bio raw *izdarije su mi malo preskupe, kandit, kras, zvecevo grozni, bensdorp granicno prihvatljiv... Hocu stari kakao!
potvrđujem sve napisano ovaj novi ništa ne valja, nemojte to kupovati
Krkimir is offline  
Old 12.12.2016., 13:12   #6736
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
slatko vrhnje im je u novoj ambalaži. još ga nisam isprobala. valjda bu se ovaj put dalo napraviti šlag.
ja nisam imala problem ni jednom ni sa starom ni s ovom novom.
Dlapek is offline  
Old 12.12.2016., 19:20   #6737
Lidl - Tematske tjedne akcije

Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post

Cheddar vintage (taj je najzreliji) odlican. Mature (taj nije najzreliji) bezveze.


Vidis meni je Mature odlican


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Old 13.12.2016., 21:05   #6738
Kupila Pilos sir za mazanje i samo na površini je sloj sira a unutra ogromna rupetina! Znači, više od pola kutije je prazno. Sram ih može biti.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Old 13.12.2016., 23:14   #6739
Pa vrati im to. Pretpostavljam da ce uvaziti reklamaciju bez problema, ako vide u cemu je problem. Ja sam vratila jednom sir koji je bio pre pljesniv i nije bilo problema, iako nisam ni imala racun.
Iako, ako je gramaza prozivoda u redu, onda nemas razloga za prituzbu, osim sto imaju pre veliki paket za pre malo sira.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Old 15.12.2016., 09:15   #6740
Dimljena pačja prsa Delux-fino..ali nije neko čudo..ustvari čudo bi bilo da je čudo..
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:15.