Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.08.2014., 11:58   #1
Ikea - Zagreb (vol. 1)

Ovo je nastavak sa stare teme Ikea koja je otvorena još 19.05.2003. Danas je otvorena Ikea u Zagrebu. (op. admina)


Planiram danas ići autom pa je li teško (sa Slavonske avenije) pronaći izlaz za Ikeu? Ima li tko upute?
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 12:02   #2
Quote:
tidusy kaže: Pogledaj post
Planiram danas ići autom pa je li teško (sa Slavonske avenije) pronaći izlaz za Ikeu? Ima li tko upute?
Ne.

Samo prati gdje piše poslovna zona istok.

Kad izlaziš od tamo ideš u smjeru od Zagreba, ima nekoliko kružnih tokova, ideš na nadvožnjak i tek onda ideš u smjeru Zagreba.
My Name Is... is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 14:53   #3
Jutros i nije bila neka gužvetina, moglo se parkirati i ispred ulaza na parkingu... Srdili se ljudi na one stočne pregrade na ulazu Kad sam odlazila više ih nije bilo, maknuli su.
Kupila sam si Ribba policu za slike, super riješenje za tanku malu policu u hodniku.

Nego, koji njihovi ručnici su dobri i kvalitetni?
paprenjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 15:07   #4
Jel mozda netko uocio ovu fotelju? Treba mi nesto takvog za jednu osobu.
Jel djeluje cvrsto ili je tipa za max 70kg?

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...37/#/S19903037
M3do is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 16:01   #5
Čitam komentare na Ikea fejs stranici i ne vjerujem da ljudi prigovaraju zbog toga što ne smiju ući s psima.

Ne razumijem zašto ne možete ostaviti psa doma, obaviti kupnju i vratiti se svom četveronošcu, nahraniti ga, prošetati itd. Pa ostavljate ga ispred Billa-e, Konzuma, pekarne dok obavljate kupnju ...
Što će točno cucak u Ikei? Zašto? Zbog čega? Ne možete ga ostaviti u stanu samoga? E to je već vaš problem, ne Ikein...

Bila sam u Ikei u Grazu i nisam vidjela niti jednog psa unutra.

Nadam se da Ikea Hrvatska neće pokleknuti vlasnicima četveronožaca.
charlie0i0i is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 16:09   #6
Plaćanje je moguće gotovinom i kreditnim karticama, a kupci mogu koristiti i poklon kartice te kartice za povrat novaca. Također je moguće i plaćanje na rate:

ZABA – Maestro
ZABA – MasterCard
ZABA – Visa
ZABA – Mkupi
PBZCard – Maestro
PBZCard – MasterCard
PBZCard – Visa
PBZCard – Amex
PBZCard – Membership rewards
ECC/Diners – Diners
ECC – Maestro
ECC – JCB International

https://www.facebook.com/IKEAhrvatska
MaryM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 16:40   #7
Quote:
M3do kaže: Pogledaj post
Jel mozda netko uocio ovu fotelju? Treba mi nesto takvog za jednu osobu.
Jel djeluje cvrsto ili je tipa za max 70kg?

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...37/#/S19903037
gledao sam je i probao prosle godine. nije mi se sjedenje na njoj dopalo i nisam je kupio, a prvenstveno mi je taj model za van (sto je meni i trebalo).

za van sam tada kupio ove:
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...201/#/70247201
koje su mi OK (prosle god je bilo bijelih, zutih i crnih).
xls is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 16:55   #8
Quote:
xls kaže: Pogledaj post
gledao sam je i probao prosle godine. nije mi se sjedenje na njoj dopalo i nisam je kupio, a prvenstveno mi je taj model za van (sto je meni i trebalo).

za van sam tada kupio ove:
http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/pr...201/#/70247201
koje su mi OK (prosle god je bilo bijelih, zutih i crnih).
ma trebao bih nesto za sobu, cisto da mogu doc blize tv-u, a nemam mjesta za dvosjed. Jel djeluje cvrsto?
M3do is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 17:08   #9
Quote:
M3do kaže: Pogledaj post
ma trebao bih nesto za sobu, cisto da mogu doc blize tv-u, a nemam mjesta za dvosjed. Jel djeluje cvrsto?
koristim ih vani na terasi - pokazale su se cvrstima, a cak i udobnima za krace sjedenje. no, bojim se da bi za dulje gledanje tv-a bile "pretvrde" i neudobne. za tako nesto bi ipak trebalo biti nesto tekstilno.
xls is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 17:09   #10
http://www.jutarnji.hr/odgovor-ikei-...inije/1214828/

ne mogu vjerovati
a da je smisliti neki svoj proizvod a ne krasti dizajn od ikee?
__________________
You have enemies? Good. That means you've stood up for something, sometime in your life -Winston Churchill
bolje biti u kasnom pubertetu nego u ranom klimakteriju - Jojo Jojić
:kiss: :cerek: 01.12.2013. PROTIV
Anasib is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 17:31   #11
Quote:
xls kaže: Pogledaj post
koristim ih vani na terasi - pokazale su se cvrstima, a cak i udobnima za krace sjedenje. no, bojim se da bi za dulje gledanje tv-a bile "pretvrde" i neudobne. za tako nesto bi ipak trebalo biti nesto tekstilno.
Moja greska, trebao sam napisat da mislim na onu koju nisi kupio
Jel ta djeluje čvrsto ili više kao obicna plastika?
M3do is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 19:53   #12
Quote:
paprenjak kaže: Pogledaj post
Nego,koji njihovi ručnici su dobri i kvalitetni?
Ove imam ja, malo para, a puno muzike

http://www.ikea.com/hr/hr/catalog/products/60249583
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 20:08   #13
Quote:
charlie0i0i kaže: Pogledaj post
Čitam komentare na Ikea fejs stranici i ne vjerujem da ljudi prigovaraju zbog toga što ne smiju ući s psima.

Ne razumijem zašto ne možete ostaviti psa doma, obaviti kupnju i vratiti se svom četveronošcu, nahraniti ga, prošetati itd. Pa ostavljate ga ispred Billa-e, Konzuma, pekarne dok obavljate kupnju ...
Što će točno cucak u Ikei? Zašto? Zbog čega? Ne možete ga ostaviti u stanu samoga? E to je već vaš problem, ne Ikein...

Bila sam u Ikei u Grazu i nisam vidjela niti jednog psa unutra.

Nadam se da Ikea Hrvatska neće pokleknuti vlasnicima četveronožaca.
i ja se nadam... guzve su i sam jos trebaju pesi med nogama da se motaju

Quote:
MaryM kaže: Pogledaj post
Plaćanje je moguće gotovinom i kreditnim karticama, a kupci mogu koristiti i poklon kartice te kartice za povrat novaca. Također je moguće i plaćanje na rate:

ZABA – Maestro
ZABA – MasterCard
ZABA – Visa
ZABA – Mkupi
PBZCard – Maestro
PBZCard – MasterCard
PBZCard – Visa
PBZCard – Amex
PBZCard – Membership rewards
ECC/Diners – Diners
ECC – Maestro
ECC – JCB International

https://www.facebook.com/IKEAhrvatska
ZABA je u prednosti jer se moze do 12 rata uzimat...
PBZ VISA samo do 4 rate
PBZ MASTER čak 0 rata

jebem ti banke!!!

no ostale banke nista...

danas je pal 2sjed karlštad za domovinu!!! -1 na stanju

i hrpetina drugih sitnica...
Epos is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 21:18   #14
Ikea u grazu mi je bolja i ljepsa!
Ovdje imam osjecaj kao da je sve nekako zbubano...i premalo!
Rekao bi da je ona u grazu veca!
.pero vragec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 21:27   #15
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Napisali su oni što misle o tome - kao neke friendly spike, skandi-šit itd.
Meni je to malo bezveze, pogotovo jer i staru babu, srednjovječnu ženu i mladu curu na facebooku ne persiraju.
Prema pravilima lijepog ponašanja na internetu nikome se ne govori "vi", tj. svakome se obraćaš s " ti".
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 21:52   #16
Quote:
.pero vragec kaže: Pogledaj post
Ikea u grazu mi je bolja i ljepsa!
Ovdje imam osjecaj kao da je sve nekako zbubano...i premalo!
Rekao bi da je ona u grazu veca!
ako kažu da je ovo najveća u regiji onda je malo vjerojatno da je ona u Grazu veća
meni se ona u Grazu čini mala, nisam bila u puno ikea, beč, graz, budimpešta ali po komentarima očekujem da je naša veća od sve tri
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 22:30   #17
Bila ja danas. Ocekivala sam nesnosnu guzvu, ali nije bas tako. Ima puno ljudi, da, ali ne sjecam se da je subotom u grazu bilo manje
Na kraju sam, izmedju ostalog uzela melltorp stol i melltorp stolce koje nigdje nisam mogla naci kod nas na internetu. 150 kn su i meni su bas super. Bolje od erland po koje sam isla.
Bjurstu nisam na kraju, bit ce dobar i ovaj za 300 kn neko vrijeme, bar se nadam
Uglavnom, sve ok proslo, nemam nekih zamjerki.
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 22:57   #18
Bome se svasta nadrobilo zadnjih dana oko ikee. I kod mene na poslu vecina njurga i to zapravo radi velike fame koja se oko toga stvorila. A ja se onako u sebi veselim jer sam vise toga za sebe nasla u ikei nego u lesnini, primi i emezzeti zajedno.

No, kako god, ljudi imaju razlicite ukuse i potrebe pa nek svak ide tamo gdje ga veseli.

Ono sto mi je upalo u oko u aktualnim komentarima a provlacilo se i prije je pobuna oko odluke o ne uvosenju pasa. Pa dobro ljudi, zar u druge ducane vodite pse? zar vam nije palo napamet da je nekto iz te ikee i malo pratio nas narod i navike. Tj ne imanje navike ciscenja za psom, koristenja povodca ili brnjice kod vecih pasa?
Mislite da hrvati imaju razvijenu kulturu imanja psa?
naime kod mene u kvartu medu susjedima i prijateljima je od 10 pasa mozda jedan na uzici, a svima je normalno da nepoznatog prolaznika zaskoci.njohov pas i malo ponjuska i njiga i vrecice iz ducana. Zapisan ulaz, pa sta pa nije po svom nego susjedovom i slicno...

A iskreno da se dozvoli psima u ducan, mislite da ih nebi bilo po kaucima i krevetima? i onda sljedeci kupac naivno sjedne na kauc u crnoj robi i skupi sve dlake.

Da nebi bilo zabune stvarno volim zivotinje i imam ih doma.
mar007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2014., 22:59   #19
Quote:
mar007 kaže: Pogledaj post
Bome se svasta nadrobilo zadnjih dana oko ikee. I kod mene na poslu vecina njurga i to zapravo radi velike fame koja se oko toga stvorila. A ja se onako u sebi veselim jer sam vise toga za sebe nasla u ikei nego u lesnini, primi i emezzeti zajedno.
Mogu oni biti povoljni i jeftini(ji) koliko god žele, ali džabe - nemaju ni dizajn ni cijene kao Ikeja.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 11:26   #20
što je naredno .. evo čujem da mjere djecu za igraonicu

ne znam mjere li kod nas i za restoran, sjećam se da u Grazu jesu.

Ali Ikei sve opraštam
aliceblue is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.