Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Audio i video tehnika

Audio i video tehnika HiFi, TV, HD, satelitska, kamere i ostala potrošačka elektronika
Podforum: Sam svoj elektroničar

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2015., 16:38   #21
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Treba ti biti u Settings. Jel imaš tamo opciju delete paired device ili je i to nestalo?
Nestalo
Kolko sam uspio izguglat nisam jedini


Jedino što mi je jutros palo na pamet je da spojim sve prek wifi umjesto prek žice, možda se onda pojavi(mada nevidim u čemu je razlika)
__________________
«This power is something but the force is blind»
guderian is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 16:41   #22
Quote:
donktard kaže: Pogledaj post
Ako imaš allshare na mobitelu, video, glazbu i slike sa mobitela možeš prikazati na televizoru. To ne uključuje youtube ni slične kanale.
Isto vrijedi ako imaš allshare na laptopu, kompjuteru, tabletu, mikrovalnoj.

https://www.youtube.com/watch?v=kk102gugMN8

Ako želiš gledati youtube na televizoru tebi je zasad najbolja opcija laptop spojen sa HDMI kablom.
hvala ti na klipu... pročitao sam tek sada, pa zato sada odgovor...postavio sam u međuvremenu još jedno pitanje
imam filtere za YTube na poslu i ne mogu pogledati sada , pa ću pogledati tek polsije , kući taj klip!

ma zar je moguće da se neka pjesma koja se gleda na smartphonu , ne može odmah bežično prenjeti na veliki ekran tva??...bez ovog mhl adaptera??

da li je to stvar u tome da se signal ( koncert , pjesma koji se vrti na mobitelu) prvo mora konvertirati , te se zbog toga ne može odmah bežično ( preko DLNA funkcije na mobitelu) prosljediti na ekran tva? ( ukoliko bi evv. moglo, onda bih na tvu morao još imati prikopčan wifi adapter, jeli tako?)
Hrki777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 17:51   #23
#guderian: mislim da moraš napraviti svoj profil na YouTubeu, ulogirati se na njega i na TV-u, pair-ati mob i TV, ali svaki put kad želiš s moba pair-ati na tv, moraš prvo na TV-u ući u yt aplikaciju i bit ulogiran na svoj yt profil
MytByte is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2015., 17:57   #24
Ja sam se isto nado je do toga samo.

Al nije
(inače zapravo i nemoraš biti logiran na youtubu sa svojim racunom da bi ga uparioi povezao se, dovoljno je da je bilo tko logiran na telki i stvar radi/zapravo radila je)

Glupi google, nemožeš poslat mail pa da ti neko na njega odgovori i objasni da si samo malko glup
__________________
«This power is something but the force is blind»
guderian is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 08:48   #25
Imam pitanje.

Doma imam Samsung smart TV i iskon NET/TV uslugu.

TV i router su spojeni kablom (radi emitiranja programa), a laptopi, mobiteli...sve ostalo preko WIFIa.

1.pitanje; Da li mogu kako povezati TV s routerom, a da nije zicno? (router mi je na hodniku, TV u sobi, udaljenost je cca 5m i ruzno mi je vidjeti kabel kako se vuce po podu...busenje i sl.ne dolazi u obzir)

2.pitanje; kad mi je TV spojen na mrezu lako mogu sa svog mobitela pustat yt pjesme, video neki i sl., medutim to mogu i svi ostali ukucani koji su spojeni preko lozinke na WIFI mrezu, a mene to uzasno zivcira...dakle, moze li se postaviti kakava lozinka da kad zelis pustiti neto s MOBa na TV da te prvo pita za sifru?...a ne da recimo gledam film, a sestra mi gore iz sobe namjerno pjesmu neki spot sa yt-a i sjebe mi film!? Gledao sam postavke po TVu ali nista ne pronalazim...

ajde netko iskusann
Hvala
__________________
it's my life, I'll take consequences...
Down Under is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 09:22   #26
Da sam sebi odgovorim (i mozda nekome pomognem), jer sam dosao do rjesenja...

1. postoji opcija ili kablom ili ethernet spliterom (2 komada - jedan kod rutera, jedan kod Tva i ide preko struje...), preporuka je ipak kabel...ako se moze sakriti (kupiti sajlu za povlacenje, pa probati preko buzira... )

2. ili pronaci mogucnost postavljanja sifre na TVu koju ja ne pronalazim (kao mora imati...), ili imati 2 routera i 2 zasebne mreze, pa si miran...
__________________
it's my life, I'll take consequences...
Down Under is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.