Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2016., 22:46   #21
Meni se sviđa Erik s 3 ležaja. Ali rado bih najprije vidjela kako izgledaju uživo. Ima li ih još u Westgateu? Ili negdje drugdje?

Odlično je što su zapravo manjih dimenzija da ne pojedu dragocjeni nam prostor, ali opet dovoljno veliki za odraslu osobu.
gugolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2016., 12:08   #22
Quote:
gugolina kaže: Pogledaj post
Meni se sviđa Erik s 3 ležaja. Ali rado bih najprije vidjela kako izgledaju uživo. Ima li ih još u Westgateu? Ili negdje drugdje?

Odlično je što su zapravo manjih dimenzija da ne pojedu dragocjeni nam prostor, ali opet dovoljno veliki za odraslu osobu.
u west gate-u su bili izloženi samo za vrijeme dječjeg sajma u travnju
jasnalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2016., 15:22   #23
Krevet Max 3

Evo mene sa review-om...

Krevet plaćen 18.07, stigao u roku, 01.08. O dostavljaču nemam nikakve dobre riječi, pa ću bolje prešutiti da ne dobijem karton bzvz..

Što se samog kreveta tiče, kvaliteta je zadovoljavajuća, al za sastavljanje su potrebne dvije dobro oboružane osobe. Djeluje čvrsto i stabilno. Nama je stiglo sa četiri vijka manjka, što samo po sebi nije neoprostiv problem.

Međutim, puno veći problem je bio taj što su dvije daske koje čine police bile cca pola cm duže od ostalih ploha jednake duljine, što je uzrokovalo nemogućnost kompaktnog spajanja kreveta. Na kraju sam ih sam kratio pilicom, što naravno katastrofalno izgleda no poslužilo je za prvu pomoć.

Također, madraci koji dolaze s njim... a što reći. Naši su stigli oštećeni, sa nekakvim rupama, a navlake su skoro pa jednokratne. Tako da, za poslužiti neko vrijeme (do prvog pranja) može, al topla preporuka je nabaviti neke kvalitetnije i trajnije madrace. Mislim, madrac od pjene kao takav je još i ok (za djecu. odrasli će osjećati podnice ispod), al navlaka ga čini skoro neupotrebljivim.

Ono što moram pohvaliti, je odnos Interbedsa prema nama kao kupcima. Naime, napisao sam reklamaciju na gore navedeno, i reagirali su u promptnom roku. Uvažili su sve prigovore, te će poslati nove daske (nadam se ovaj put ispravnih dimenzija) te nove madrace i navodno nešto kvalitetnije navlake ako bude moguće (napomena sa njihvoce strane je da madrace daju gratis, i čisto iz razloga da krevet ne dodje "gol" i može se odmah upotrebljavati. što prihvaćam, ali tada bi to trebalo biti naznačeno i prilikom same kupovine).

Također, donja ladica koja leži na podu, se na najmanji dodir uvlači unutar kreveta, budući da nema nikakve štopere. Mi ćemo tu našarafiti dva kutnika koji će poslužiti svrsi, nije nikakvi problem, al bilo bi dobro da su mislili i na to.

Sve u svemu, sa krevetom jesmo zadovoljni i možemo ga preporučiti, uz ponovnu napomenu da se od madraca ne treba previše očekivati. Sa firmom kao takvom, za sada mogu samo pohvaliti...
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2016., 14:27   #24
Quote:
He-Man kaže: Pogledaj post
Evo mene sa review-om...

Krevet plaćen 18.07, stigao u roku, 01.08. O dostavljaču nemam nikakve dobre riječi, pa ću bolje prešutiti da ne dobijem karton bzvz..

Što se samog kreveta tiče, kvaliteta je zadovoljavajuća, al za sastavljanje su potrebne dvije dobro oboružane osobe. Djeluje čvrsto i stabilno. Nama je stiglo sa četiri vijka manjka, što samo po sebi nije neoprostiv problem.

Međutim, puno veći problem je bio taj što su dvije daske koje čine police bile cca pola cm duže od ostalih ploha jednake duljine, što je uzrokovalo nemogućnost kompaktnog spajanja kreveta. Na kraju sam ih sam kratio pilicom, što naravno katastrofalno izgleda no poslužilo je za prvu pomoć.

Također, madraci koji dolaze s njim... a što reći. Naši su stigli oštećeni, sa nekakvim rupama, a navlake su skoro pa jednokratne. Tako da, za poslužiti neko vrijeme (do prvog pranja) može, al topla preporuka je nabaviti neke kvalitetnije i trajnije madrace. Mislim, madrac od pjene kao takav je još i ok (za djecu. odrasli će osjećati podnice ispod), al navlaka ga čini skoro neupotrebljivim.

Ono što moram pohvaliti, je odnos Interbedsa prema nama kao kupcima. Naime, napisao sam reklamaciju na gore navedeno, i reagirali su u promptnom roku. Uvažili su sve prigovore, te će poslati nove daske (nadam se ovaj put ispravnih dimenzija) te nove madrace i navodno nešto kvalitetnije navlake ako bude moguće (napomena sa njihvoce strane je da madrace daju gratis, i čisto iz razloga da krevet ne dodje "gol" i može se odmah upotrebljavati. što prihvaćam, ali tada bi to trebalo biti naznačeno i prilikom same kupovine).

Također, donja ladica koja leži na podu, se na najmanji dodir uvlači unutar kreveta, budući da nema nikakve štopere. Mi ćemo tu našarafiti dva kutnika koji će poslužiti svrsi, nije nikakvi problem, al bilo bi dobro da su mislili i na to.

Sve u svemu, sa krevetom jesmo zadovoljni i možemo ga preporučiti, uz ponovnu napomenu da se od madraca ne treba previše očekivati. Sa firmom kao takvom, za sada mogu samo pohvaliti...




baš mi je drago da ste više manje zadovoljni
mi svog čekamo da stigne
jasnalo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2016., 10:39   #26
Thumbs up

Pozdrav,
evo i mene koji je pitanje i postavio.
Uzeli smo dakle krevet na kat RICO za 3 osobe, bijele boje.
Uz vase komentare i dojam koji sam stekao pomocu slika na internetu, ja sam dobio upravo ono sto sam i platio. Jos sad imaju i ljetnu akciju tako da mozete jos ustedjeti par stotinjak kuna.
Krevet je iznenadjujuce robustan i cvrst. Uz par malih sitnih crtica na panelima, nemam nikakve zamjerke. Krevet je stigao u zadanom roku. Dizajn za te novce je iznad ocekivanja. Madraci jesu doduse 7 cm, ali mi smo ionako vec imali spremne nadmadrace tako da je klincezama ugodjaj spavanja kraljevski.
Svi dijelovi su stigli u 4 zasebna paketa. Za montazu nam je trebao skoro cijeli dan (da potrebno je slagati udvoje) uz naravno pristojne stanke (tribalo je popiti koju pivu na ovu vrucinu). Cak je ostalo par sarafa viska pa cak i jedna poprecna stranica koja se inace stavlja ako zelite staviti policu umjesto treceg lezaja.

Jedina zamjerka ide za navlake za nadmadrace, jer sam ih dobio manjih dimenzija, ali kao sto je vec netko spomenuo afterservice usluga im je na zavidnoj razini. Jednostavno se brinu o svom kupcu. Mene su nazvali nakon nekoliko dana i pitali da li je sve u redu i kako smo zadovoljni krevetom. Isto tako obecali su odmah isti dan poslati nove navlake. Te navlake za madrace im rade vanjski suradnici pa kao sto i sami kazu znaju poslati krive.

Moja topla preporuka za Interbeds krevete. Za novce koje tamo potrosite, kod drugih mozete kupiti samo smece.
Jednostavno
MengRen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2016., 11:16   #27
POzdrav ,
nemogu ih dobiti na telefon nit na mail , a naručio bi krevet jer ima ko drugi kontakt koji nije na njihovoj internet stranici

hvala unaprijed
Desaparecido is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2016., 11:35   #28
Quote:
Desaparecido kaže: Pogledaj post
POzdrav ,
nemogu ih dobiti na telefon nit na mail , a naručio bi krevet jer ima ko drugi kontakt koji nije na njihovoj internet stranici

hvala unaprijed
Da li si ih dobio? Jer piše da su na go do jučer. Ja sam naručila krevet i platila i još mi se nitko nije javio. Već malo brinem? Da nisu zatvorili firmu pa ću izvisit?
mladenka:)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 06:58   #29
Quote:
mladenka:)) kaže: Pogledaj post
Da li si ih dobio? Jer piše da su na go do jučer. Ja sam naručila krevet i platila i još mi se nitko nije javio. Već malo brinem? Da nisu zatvorili firmu pa ću izvisit?
Pozdrav mladenka, ja sam prije 2 mj platila krevet i još ga nisam dobila.
Naravno nitko se ni ne javlja na telefon ni na mail- ništa !
Prvi puta sam se usudila na ovaj način preko interneta kupovat-i nikad više !
Ivana0777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2016., 08:37   #30
Quote:
Ivana0777 kaže: Pogledaj post
Pozdrav mladenka, ja sam prije 2 mj platila krevet i još ga nisam dobila.
Naravno nitko se ni ne javlja na telefon ni na mail- ništa !
Prvi puta sam se usudila na ovaj način preko interneta kupovat-i nikad više !
Hej... meni su se jutros javili! Čovjek se odmah ispričao jer je mjesec dana bio u bolnici. Uglavnom, danas mu je prvi dan na poslu i polako počinje riješavati stvari. A inače, ja sam u petak pisala direktno u Poljsku i odmah mi je odobrena narudžba.

Držim fige da nam čim prije stignu kreveti!!!
mladenka:)) is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2016., 09:04   #31
Ja sam se uspio čuti s njima i trenutno nemaju na stanju koji bi naručio MAX 3

Uglavnom krajem 12.mj naručujem taj krevet gdin mi je rekao da ce ih onda biti na stanju . Ja do sad nisam čuo da nekome nisu isporučili krevet i manje-više su sve pozitivna iskustva po face-u i na forumu

tako da eto nadam se da cete dobiti krevete svi sto prije ( pa i ja )
Desaparecido is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:56   #32
Netko tko je nedavno naručio ili ima njihov krevet?

Ja bi se odlučila za njih ali nekako nosivost kreveta je kako mi je žena rekla max 70 kg što mi onemogućava primjerice da navečer legnem malo kraj djeteta dok ne zaspi??

Vi koji imate te krevete šta se oni raspadnui kada jedan roditelj legne kraj djeteta? Za tu cijenu mi je nekako logično da mogu izdržati tu težinu jer je navodno sve ono okolo od punog drveta ili su stvarno tako krhki?
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 09:57   #33
moj nije ni blizu krhkog, ne znam za ostale
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:38   #34
Quote:
He-Man kaže: Pogledaj post
moj nije ni blizu krhkog, ne znam za ostale
Ma vjerujem da nije krhak samo pitam je li izdrži normalno da legnem kraj djeteta dok malo ne zaspi jer mi je napisano da je nosivist max 70 kg. Gledala sam onaj RICO krevet za jednu osobu
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:07   #35
moj je od mdf ploca, izdrzi mene skoro stokilasa na gornjem dijelu, a mene i dvoje djece dakle skupa cca 130 kg na donjem spavanje cijelu noc. No donji dio je 120cm i podnice su bor usarafljen na stranice, a kod ovog rico vidim da su neke elasticne pa je mozda u tome stvar, ne znam.

A najbolje ti je pitati njih. Pise da je krevet za djecu pa moguce da su ih bazdarili za manje tezine...
__________________
By the power of Grayskull...I HAVE THE POWER!!!
The humans are dead (sniff this one, it's dead)
He-Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 10:34   #36
Quote:
He-Man kaže: Pogledaj post
moj je od mdf ploca, izdrzi mene skoro stokilasa na gornjem dijelu, a mene i dvoje djece dakle skupa cca 130 kg na donjem spavanje cijelu noc. No donji dio je 120cm i podnice su bor usarafljen na stranice, a kod ovog rico vidim da su neke elasticne pa je mozda u tome stvar, ne znam.

A najbolje ti je pitati njih. Pise da je krevet za djecu pa moguce da su ih bazdarili za manje tezine...
Da piše da je elastična podnica iako nemam pojma što to znači al ajde.

Ali piše da je krevet izrađen od punog borovog drveta sa tim ddf pločama sa strane.

Pitala sam putem maila i oni stvarno kažu da je nosivost max 70 kg. Ali ajd ja se nadam da tome nije tako pa makar umjesto te podnice kupila novu ili samo stavila letvice ispod madraca
bembolina 09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:32   #37
Da li tko zna da li trgovina Interbeds jos uvijek posluje malo mi je sumnjivo sve
sanjajsad is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 19:34   #38
Quote:
bembolina 09 kaže: Pogledaj post
Da piše da je elastična podnica iako nemam pojma što to znači al ajde.

Ali piše da je krevet izrađen od punog borovog drveta sa tim ddf pločama sa strane.

Pitala sam putem maila i oni stvarno kažu da je nosivost max 70 kg. Ali ajd ja se nadam da tome nije tako pa makar umjesto te podnice kupila novu ili samo stavila letvice ispod madraca
pozdrav da li ste vi kupilo krevet ove godine
sanjajsad is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2018., 21:44   #39
Da l ije netko kupovao krevete u skorije vrijeme preko interbeds
avam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:10.