Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostale umjetnosti

Ostale umjetnosti Slikarstvo, arhitektura, umjetnost života...
Podforumi: Kazalište, Strip, Kreativni nered

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.07.2004., 17:06   #1
Likovi Iz Crtica

Neki dan sam sa frendicama komentirala crtice nase mladosti i tak, malo smo muku mucile jer nismo znale....
nabrojati sve likove iz Blufonaca(FAKAT imamo previse vremena) i Bipsica.
U Bufonaca se sjecamo:
Zipa(Vjeveac, nije mogao rec r), Zoka(sova), Ivancice(roza vjeverica bez govorne mane ali glupa ko kuuac), Zen Sen(guska koja brije na alternativu i pljuga iza drveca), Misterioza(bad guy), ali brijemo da je potonji imao i kakvog pomocnika kojeg se nitko nemre sjetit. I jos znamo da je sa zivotinjama bio neimenovani medvjed koji je uvijek oko glave imao pcele. A iz Bipsica smo se sjetile: Linde(malo smo skepticne jer brijemo da nismo pogodile pravo ime, ona sa onim siljastim sesirom), Koste, Sljive, Sekija(dvorska luda) i (kralja ???) Maksa.

Vecer je osvjezio decko od frendice koji se sjetio Rakuna, rakuna Bere i njegovog sina(Is that correct) Cirila Stipse.

Ajde ljudi ak se netko jos sjeti nekog imena, bila bih zahvalna.
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2004., 18:18   #2
Ja sam slaba s tim imenima, ali mogu ti pomoci u par stvari:

1. Misteriozo je imao onog pomocnika robota i psa s ogrizenim uhom (zasto su svi u tom crticu imali neke hendikepe nikad mi nece bit jasno?).

2. U Bipsicima je Linda (you got that right), a ako me sjecanje ne vara bila je jos jedna fancy bipsicka. Da, Maks je kralj, Sheki mu je dvorska luda, imao je jos i ona dva odvratna velika psa. A bio je tu i divlji macak koji je htio smazati bipsice, samo ne znam jel taj imao neko ime?

3. Ciril Stipsa nije bio sin od Bere rakuna nego jedan od one dvojice negativnih likova (tata i sin, mislim da je Ciril bio tata). Bero je bio pozitivac koji obozava kikiriki maslac. Bio je jos neki rakun i neka rakunica s njim, IIRC.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 09:53   #3
To legendo!
Moj frend se jucer sjetio i onog nekog defektnog dikobraza iz Blufonaca.
Vis, vis, sigurno nisi znala da negdje duboko u svom mozgu imas takve nepotrebne informacije.
Hvala;
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 11:27   #4
Joj, nazalost, svjesna sam da su mi jedine informacije koje imam u mozgu krajnje bespotrebne...

Sad se i ja sjecam dikobraza. Stalno je nesto puhao, kao on ce njih sve ic napast bez plana pa su ga druge zivotinje morale sprjecavati. Ta crtana serija mi je ostala u sjecanju bas po tome sto su svi likovi imali neku zescu falingu - pas sa odgrizenim uhom, zec sa govornom manom, sova s povezom, retardirana misica (mislim da je i njoj falilo uho)...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2004., 22:28   #5
blufonci...ah bila je to divna zemlja prije neg je misteriozo otkrio 'tajnu velike moci'

uz sovu, plavu vjevericu, misicu (sa srcem na repu), sove (sa knjigom), guske, dikobraza, mede, misterioze, robota i pesa (koji nije bio los, sam je imao loseg gospodara), bili su tu jos i zmija (ime pojima nemam), lisica (ime pojima nenam) i orao (mislim da su ga zvali general)

bipsici (biskitts): kak zaboraviti Juricu...najhrabrijeg i najpametnijeg od svih, zatim Lima (jos dijete) onda Tugomir (ili kak su ga od milja zvali Tugica...stalno pospan), naka na -ica (slavica ili tak nekak) kaj je flertala s Juricom, onda onaj najaci os svih kaj je nosio kosti i kojem je dama blinkala okicama kad je nekaj trebalo nositi...
__________________
isn't that gun a little big for a girl?! c'mon use my .45
LoveJoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 10:23   #6
1. Blufonci - Misteriozo je onog robota stalno zvao "ti bijedna hrpo mikročipova", možda mu je to i pravo ime

2. Bipsići - ris se zvao Grebonja, a ona princeza mislim da je bila Ledi

3. Rakuni - sin od Ćirila Stipse je bio Čedomir, a njegova cura Sofija
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 13:17   #7
Quote:
Lloyd Dobbler kaže:
1. Blufonci - Misteriozo je onog robota stalno zvao "ti bijedna hrpo mikročipova", možda mu je to i pravo ime

2. Bipsići - ris se zvao Grebonja, a ona princeza mislim da je bila Ledi

3. Rakuni - sin od Ćirila Stipse je bio Čedomir, a njegova cura Sofija
Svaka cast za Cedomira i Sofiju:klap: :klap: :klap:
Cekaj, jer Ciril Stipsa bio good or bad guy?
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 15:01   #8
Ćiril je bio bad guy, Čedo je imao debele naočale i bio je plašljiv i dobar.

A jel se netko sjeća najbolje sinkroniziranog crtića u povijesti: Darmar Holms (alias Danger Mouse)?
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 16:34   #9
Quote:
Lloyd Dobbler kaže:
A jel se netko sjeća najbolje sinkroniziranog crtića u povijesti: Darmar Holms (alias Danger Mouse)?
Trpimire? A sto je bilo dalje, vidjet cete u sljedecem nastavku. I onda opet daju onaj u kojem se oni utapaju u kasi od jaja...
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2004., 17:07   #10
i Al Žabone!!!!!!!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2004., 10:16   #11
Boli me glava boli me noga boli me ruka a nisam ni ja baš najbOlje.

__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 11:05   #12
SPORT BILI

Hitno molim pomoć u vezi imena likova iz Sport Bilija

1. BILI (dečko)
2. ??? (curica)
3. VILI (pas)

VANDA
ALOJZ

Dakle, kako se zove Bilijeva prijateljica (jel LILI?) i da li je bilo još likova?

Hvala unaprijed.
__________________
Đank fud, nego što!?
buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 11:27   #13
Cura je sigurno bila LILI.
Na Olimpu je bio Sportikus, a za njegovu žensku ne znam.
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2004., 19:04   #14
da, cura je bila Lili
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 17:20   #15
TNX!
__________________
Đank fud, nego što!?
buco is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2004., 17:46   #16
E Buco, super mi je ovo "ja bum tu sam sedil"
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2004., 19:32   #17
stripy
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 00:36   #18
Jel' se na kraju otkrilo što je bila Misteriozova 'velika tajna'?
__________________
We've all heard that a million monkeys banging on a million typewriters will eventually reproduce the entire works of Shakespeare. Now, thanks to the Internet, we know this is not true.
kozz is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 09:32   #19
Nisam gledao, ali su mi ljudi stalno spominjali nekakvu smrdljivu čarapu
__________________
Hawkeye: I will not carry a gun, Frank. When I got thrown into this war I had a clear understanding with the Pentagon: no guns. I'll carry your books, I'll carry a torch, I'll carry a tune, I'll carry on, carry over, carry forward, Cary Grant, cash and carry, carry me back to Old Virginia, I'll even 'hari-kari' if you show me how, but I will not carry a gun.
Lloyd Dobbler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2004., 11:12   #20
Ne, ne...Brijem da je tajna velike moći bila u stvari žarulja.
WTF.....
__________________
It's fabulous darling.
BabyNicky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.