Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2006., 14:57   #1
Tuš-kabine

Tražilica ne radi , ja sam tražila "pješke" 14 stranica unatrag i nigdje nisam našla ništa. Pa eto nama nove teme!

Tuš kabine: kakve imate, preporučate? Ja se nekako "bojim" vrata koje mi se uvijek čine krhka...A one s fiksnom staklenom stijenom su skupe (vidjeh dvije od Gorenja 4 i 6 tisuća kuna )

Svaki prijedlog i savjet je dobrodošao. Neći klasičnu kadu. Hoću tuš

__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 15:34   #2
Quote:
Kyra kaže:
Tražilica ne radi , ja sam tražila "pješke" 14 stranica unatrag i nigdje nisam našla ništa. Pa eto nama nove teme!

Tuš kabine: kakve imate, preporučate? Ja se nekako "bojim" vrata koje mi se uvijek čine krhka...A one s fiksnom staklenom stijenom su skupe (vidjeh dvije od Gorenja 4 i 6 tisuća kuna )

Svaki prijedlog i savjet je dobrodošao. Neći klasičnu kadu. Hoću tuš

i mene je isto zanimalo pred 5 dana a sad je gotovo ..

na kraju sam kupio staklenu od kolpa sana... i da, nije to bas celik ako te to zanima.. mislim da je ona od pleksiglasa puno cvrsca ali meni je ruzna i gotovo..imas nekih proizvodjaca kod kojih im se nekoliko staklenih samo sasulo u tisucu komada kod raspakiravanja u trgovini...te navodno vise ne narucuju, al kolpa san bi trebao biti dobar...ja kupio u ferotermu cijelu kupaonu...

i mene cisto zanima sa stanovista odrzavanja kakve su ove staklene..nije valjda da nakon svakog tusiranja mora ic glancanje
moja-kucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 15:41   #3
Imaš kakav link?

Ja bih, s obzirom na sve navedeno, uzela najradije nešto ovakvo tako da ima čim manje tih staklenih/plastičnih stijena...

I ne bih onu malu kadu metar sa metar
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 15:48   #4
Quote:
Kyra kaže:
Imaš kakav link?

Ja bih, s obzirom na sve navedeno, uzela najradije nešto ovakvo tako da ima čim manje tih staklenih/plastičnih stijena...

I ne bih onu malu kadu metar sa metar
ovo je moja samo pravokutna i sa prozirnim staklom..cijena 2600 + kada 1200
http://www.kerametal.hr/kolpasan%20f...tkp-silver.jpg

tvoj link mi nista ne otvara..

meni su osobno najbolje kad je sa 2 strane zid, s jedne siporeks 7.5cm i sa jedna strane staklena vrata...

al za to nije bilo mjesta u ovoj kupaonici..
moja-kucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 15:49   #5
Meni link normalno radi

Takva je baš na linku. Kutna i onda je napravljen zid tako da je na 3 strane zid a samo ispred staklo odnosno plastika.

Mi ćemo vjerojatno isto improvizirat taj zid...
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 16:45   #6
Quote:
moja-kucica kaže:
i mene cisto zanima sa stanovista odrzavanja kakve su ove staklene..nije valjda da nakon svakog tusiranja mora ic glancanje
staklene peres k'o prozore - ajax za stakla
plasticne idu malo teze - cillit bang (ruzicasti sa spricalicom protiv kamenca i ostalih cuda)
zlocestoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 20:06   #7
moje kolegice na poslu jako hvale ajax sprej protiv kamenca
otuširaš se, pošpricaš taj sprej i ne lovi se kamenac
ja blagodati spreja ne mogu isprobat jer ne mogu kućne zvjeri natjerat da ga upotrebljavaju (zaborave, sunčice moje )

nego, ja isto krećem u nabavku tuš kabine
vjerojatno će biti 80 ili 90 x 120, a možda čak napravimo zidanu pa samo vratašca instaliramo
i masažni stup
jedino mi žal kaj vražji račun neću moći iskoristit za povrat poreza, imat ću dovoljno zdravstvenih usluga u ovoj godini

za žitelje zagreba, Jadran na Drvinju ima dosta povoljnu ponudu
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 22:06   #8
Quote:
polly kaže:

za žitelje zagreba, Jadran na Drvinju ima dosta povoljnu ponudu
kod cijene je jedan drugi problem, a taj je kvaliteta...kod tih stvari jednostavno neznas sta je kvalitetno a sta nije jer ne bih htio da slucajno zapnem sa toalet papirom po staklu a ono pupuca u sto komada kako se desilo ovima u ferotermu...
po meni je bolje odluciti se za neku marku za koju cujes da je dobra pa onda izvidit situaciju i kupit najjeftiniju..
na kraju zakljucis da su cijene te iste svuda slicne ...

vidio sam kineskih hidromasaznih za 3 k kuna ..

nisam imao hrabrosti uzeti...
moja-kucica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 22:21   #9
eto kad ne pišem detaljno, kao svi će skužit kaj hoću reč

povoljni su u tome što istu kvalitetu prodaju jeftinije od drugih
nisam baš detaljno razgledavala, ali prvi dojam je jako dobar
nisam ni ja pobornik "bitno da je što jeftinije"
prvo kvaliteta, ali opet ne volim ni da se od mene dela bedaka pa da previše plaćam
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 22:33   #10
i meni je predivan tuš koji ima sa tri strane zid i jedna je stijena staklena, il su vrata staklena pa se otvaraju ko prava vrata ili su šiber vrata i to mi je super. i da dole nije neka tuš kada običnjača nego pločice (i ispod recimo podno grijanje ali ja sad recimo malo previše serem )
vi koji to imate, jel to skupo za instalirati?kakva ti zidovi moraju biti?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2006., 22:48   #11
pa ako su još one miće mozaik pločice zgodnog uzorka
a tek ako su staklene
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 00:21   #12
Nije samo problem kakvo staklo izabrati, već i kakav okvir.
Moj savjet ti je da ne štediš na tome, jedan je jedan štedio pa mu je pukla pločica od vibracije nekvalitetnog okvira.

Zadnje uređivanje mwm : 11.04.2006. at 01:30.
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 08:42   #13
Kužim...

Aluminijski okvir? Neka posebna plastika? Da li je bolje klasično otvaranje vrata ili klizni sistem?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 09:47   #14
jutros me dočakao prospekt ABC interijera u kasliću
imaju nekakvu akciju
kutna 90x90, klizna vrata, staklo - 3.100
kutna 90x90, klizna vrata, staklo, duboka sa čičalicom u kutu - 3.400
kvaliteta se ne može iščitat sa papira

evo link, iako tu nema tih akcija
http://www.abc-interijer.hr/index2.php
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 10:09   #15
Jeli netko kupio u Pevecu tuš kabinu.

Gledao sam i imaju akciju. Kada sa oplatom 650kn i tuš kada ( nije akcija ) 1.200 kn.

Jeli to uopće pametno stavljati ili ne.
kuku is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 11:04   #16
Quote:
polly kaže:
kutna 90x90, klizna vrata, staklo, duboka sa čičalicom u kutu - 3.400
[/url]
takvu, ma točno takvu smo mi kupili prije 2 mjeseca u Bauhausu za 1990, ima ih jos uvijek, i kvaliteta je odlična...
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 11:23   #17
Jel netko probao na običnu kadu instalirati tuš kabinu tako da ima i jedno i drugo ? Jel postoji netko tko radi takve radove?
Frankie is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 11:32   #18
metro - akcijska prodaja 13.04.-26.04.06.
hidromasažna kabina, 8 mlaznica, tuš na krovu, tuš na crijevo, spravica zamasažu stopala, radio, telefonski priključak (e to mi je neophodno, ne znam kak sam živjela do sad bez toga), duboka kadica sa sjedalicom, pjeskareno, kaljeno staklo, ventilator
2.700,00

kao što već rekoh, po slici ne mogu sudit o kvaliteti
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2006., 11:36   #19
Quote:
kuku kaže:
Jeli netko kupio u Pevecu tuš kabinu.

Gledao sam i imaju akciju. Kada sa oplatom 650kn i tuš kada ( nije akcija ) 1.200 kn.

Jeli to uopće pametno stavljati ili ne.
metro - polukružna 90*90*16 (visina kade) komplet (kada i vrata), vrata klizna sa magnetskim zatvaranjem
980 kn
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 23:20   #20
hidromasažna kabina metro

Da li netko kupio hidromasažnu kabinu na akciji u Metrou? Ako je kako je zadovoljan, koliko je koštala ugradnja...hvala



Quote:
polly kaže:
metro - akcijska prodaja 13.04.-26.04.06.
hidromasažna kabina, 8 mlaznica, tuš na krovu, tuš na crijevo, spravica zamasažu stopala, radio, telefonski priključak (e to mi je neophodno, ne znam kak sam živjela do sad bez toga), duboka kadica sa sjedalicom, pjeskareno, kaljeno staklo, ventilator
2.700,00

kao što već rekoh, po slici ne mogu sudit o kvaliteti
bunnx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:20.