Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2016., 04:31   #961
Meni je zanimljivije pitanje koja je točno razlika među Liebherr frižiderima naizgled potpuno isti model i karakteristike - npr. visina 201 cm, klasa hlađenja SN-ST, a cijena varira od recimo 5000 pa do 10 000+ kn. Osim što se ovi jeftiniji pretpostavljam proizvode u Bugarskoj, a ovi skuplji u Austriji/Švicarskoj/Njemačkoj, ima li značajnih razlika u kvaliteti koje bi opravdale takve razlike u cijenama?
__________________
It's who I am, it's what I am. Right or wrong, I can't change that.
Broxigar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 08:55   #962
Quote:
Broxigar kaže: Pogledaj post
Meni je zanimljivije pitanje koja je točno razlika među Liebherr frižiderima naizgled potpuno isti model i karakteristike - npr. visina 201 cm, klasa hlađenja SN-ST, a cijena varira od recimo 5000 pa do 10 000+ kn. Osim što se ovi jeftiniji pretpostavljam proizvode u Bugarskoj, a ovi skuplji u Austriji/Švicarskoj/Njemačkoj, ima li značajnih razlika u kvaliteti koje bi opravdale takve razlike u cijenama?


Pa usporediš ergonomiju i izradu - dovoljno je.
U mehaniku se ne razumijem.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2016., 08:58   #963
Quote:
NCC-1702 kaže: Pogledaj post
Živjeli,
je li Liebherr zbilja tako dobar i pouzdan godinama ili je to samo marketing? Isto vrijedi za Bosch?
Planiram uzeti neki frizider za 5-6 tisuća i ne znam što valja a što ne. Po google istraživanju kažu da je Whirlpool dobra marka...sad kome vjerovati nemam pojma.


Liebherr radi za Miele. Pametnomu dosta.

Sa druge strane ponosna sam vlasnica Bosch hladnjaka sada 7 godina - niti kihnuo nije... (Koliko ga spominjem...ojoj...!)
Ne znam gdje je proizveden ali bio je neka zlatna sredina - samostojeći sa vanjskim termometrom i zamrzivačem.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 18:39   #964
Pozdrav, koji bi bio najbolji izbor za hladnjak+zamrzivač do nekih 2200 kn, mami je najbitnije da ima veći zamrzivač, znači 3 police/ladice a ne 2? Ima li uopće kakve razlike - Candy, Beko, Quadro, Končar itd za takvu cijenu...
__________________
"Be who you are and say what you feel because those who mind don't matter and those who matter don't mind."

Zadnje uređivanje Aurora B0realis : 21.07.2016. at 19:15.
Aurora B0realis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 21:24   #965
Pa najisplativi ti je Beko. 5 godina garancije a jeftiniji je od ovih razvokanijih marki. Ionako su das svi ti frižideri prepakirani Kinezi i Turci. Beko je bar autohtoni Turčin

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2016., 20:06   #966
Ja sam prije tjedan dana kupio hladnjak Indesit BIAA 13P za 2.249 kn hladnjak je ogroman mislim da za te novce nema bolje ponude.

BatmanBg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2016., 10:28   #967
Quote:
BatmanBg kaže: Pogledaj post
Ja sam prije tjedan dana kupio hladnjak Indesit BIAA 13P za 2.249 kn hladnjak je ogroman mislim da za te novce nema bolje ponude.

Mi trenutno koristimo takav model hladnjaka. Glasan je kada hladi i periodično ispušta čudne zvukove. Unutarnja stražnja strana je konstantno u kapljicama tako da pazim da nešto ne stavim preduboko inače se namoči. Ovo nam je prvo takvo iskustvo s "mokrim" hladnjakom. Osobno ga sebi ne bih kupila.
Nesssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 15:42   #968
LIEBHERR 2811

Kupila neki dan, ogromna količina prostora, kombinacija hladnjak+zamrzivač, gotovo nečujan.
Jako zadovoljna!
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 07:49   #969
Quote:
Nesssa kaže: Pogledaj post
Mi trenutno koristimo takav model hladnjaka. Glasan je kada hladi i periodično ispušta čudne zvukove. Unutarnja stražnja strana je konstantno u kapljicama tako da pazim da nešto ne stavim preduboko inače se namoči. Ovo nam je prvo takvo iskustvo s "mokrim" hladnjakom. Osobno ga sebi ne bih kupila.
Mi isto imamo Indesit hladnjak (dvije godine) i sve potpisujem.

Radi on svoj posao ali

E da, iako je A+ razred cini mi se da dosta guta
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 08:10   #970
A jel se gasi ikad ili dere non stop. Smrdi mi na manjak plina u sistemu.

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 08:47   #971
Gasi se, ali je bucan dok radi, takav je od prvog dana. Pojma nemam za plin, kako to saznati?
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 09:38   #972
Jedino servis, ali ako je takav od prvog dana, i to oba navedena na ovoj temi... Zbilja neznam.
Mislim to slabo hlađenje, močenje i gutanje struje je simptom premalo plina u sustavu, ali da ga fali od prvog dana i to na oba, mi nema smisla. Najvjerojatnije su jednostavno sranje od Frižidera. Pa moj Beco to ne radi. U Biti mene je Beco oduševio po pitanju rada, hlađenja i potrošnje struje. Preporod nakon onog Sranja od gorenja koje ilo više na servisu nego doma dok nisam popizdio i razbio ga.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 11:00   #973
A jezi ga, sta je tu je, nema se za novi trenutno, ovaj imamo tek 2 god...

Sad nedavno je igrom slucaja iskljucen bio skoro mjesec dana (mene nije bilo doma, mm je sve drugo koristio normalno: vesmasinu, klimu, bojler) - struje smo potrosilu znacajno manje. Ne malo manje kao par tura vesa manje nego bas-bas manje
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 14:54   #974
Pf, meni je zamjena onog sjebanog Gorenja za Beco skinula račun za preko 100 kn mjesećno. Ispalo da sam ga praktički otplatio sa razlikom u rati za struju u roku godinu i kusur dana.
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 15:30   #975
E ne moze. Tek smo otplatili muzevo peglanje mog Americana



Ma, jasno mi je sve.
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 14:50   #976
Molim preporuku samostojećeg frižidera sa zamrzivačem (gore ili dole, nebitno, samo da svaki ima svoja vrata). Nisam mislila ići na više od 3500 kuna, ali čini mi se da ipak moram računati na do 4000 (radije ne bih, ali ako dobijem puno bolji proizvod, onda svakako).
Na kraju sam potragu suzila na Liebherr, Bosch, Samsung i LG. Važno mi je da ima dosta mjesta u frižideru (ipak više od 270 l ukupno), tako da mogu spremiti namirnice, lonac s juhom, protvan s kremšnitama i pladanj s tortom; ne nužno istovremeno, jel .
Da li netko ima koji od ovih Liebherrovih modela (istina, malo su mi skupi, ali ako se isplati...):
http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...EBHERR-CU3515/
http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...BHERR-CNP4003/
http://www.elipso.hr/bijela-tehnika/...EBHERR-CU4015/

Ili preporuka za neki u cjenovnom rangu do 3500 kn od ove 4 marke?
Hvala!
__________________
"The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one. The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality", George Bernard Shaw
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 17:42   #977
Loša mi je veza pa ne mogu vidjeti linkove, ali upravo kupila Liebherr 2811nešto - konkretno, zadovoljna razinom buke, jačina 2/7 pri ¾ punom frižideru.
Možda će trebati za broj veći, ali ja sam ugidno iznenađena Liebherrom - rade frižidere i za Miele.
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 18:40   #978
Quote:
UglyKidJoe kaže: Pogledaj post
Loša mi je veza pa ne mogu vidjeti linkove, ali upravo kupila Liebherr 2811nešto - konkretno, zadovoljna razinom buke, jačina 2/7 pri ¾ punom frižideru.
Možda će trebati za broj veći, ali ja sam ugidno iznenađena Liebherrom - rade frižidere i za Miele.
Hvala . Gledala sam mrvicu veće zapremine, ali sad ću su ipak škicnuti i tvoj model, povoljniji je od ovih drugih.
__________________
"The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one. The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality", George Bernard Shaw
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 21:07   #979
moze li mi tko objasniti kako je liebherr tako pojeftinio? ja sam za svog prije 6-7-8 godina morao dati citavo bogatstvo
gmit is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2016., 00:28   #980
I ja se iznenadih...

Navodno je neka akcija sad kroz proljeće-ljeto.
Moj model je kao snižen sa 3800 na 3000kn.

PLUS: model je sklopljen u BG ako će te to utješiti...
Mada - moj model je bil tak sflasteriran i sve čvrsto na mjestu da ne bih primjetila razliku.
Vidjet ćemo sa trajnosti - sada daju 5 godina garancije.

PLUS: Miele (Liebherr) sa (osobno) boljom organizacijom prostora (više zamrzivača) 3500kn što mi je trenutno best-buy za ovu veličinu: prostor:marka (garancija).
__________________
--------------------------------------------------
You may have a heart of gold, but so does a hard-boiled egg...
--------------------------------------------------
UglyKidJoe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.