Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2006., 11:03   #61
Quote:
emili kaže:
ja imam kondenzacijsku i ne vidim u čemu bi trebao biti problem, poslije sušenja izlijem spremnik s nakupljenom vodom i počistim filtere i sve pet
Ja čak i ne moram ništa od nikuda izljevati..imam Miele
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2006., 22:20   #62
ja imam zanussi, bila je jeftina, nekih 1600 kn na akciji, moram paziti da se veš ne presuši jer ga je onda koma ispeglati, ali puno stvari onda nemoram peglati jer ih ona praktički sterilizira. nije loša, ali troši puno struje, otprilike 4x više od perilice, pa pazim da sušim kad je jeftina struja
cesma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 10:12   #63
Kad se suši u sušilici, zadrži li veš miris?
__________________
And you've never met anyone as everything as I am sometimes.
Rock Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2006., 16:07   #64
Ja imam perilicu-sušilicu Candy CLD135... 5kg pere i isto toliko suši.
Malo sutra.
Možda ak ti ne smetaju plisirane košulje, hlače, čarape...

Inače, pere ko zmaj, a iscentrifugira tak da ni ne moraš sušiti. A veš je mekan kao da sam stavila litru omekšivača. Neobično.

No, jasno mi je da se veš ne može osušiti kako treba ako ga je previše. Malo su me prešli, no nema veze.. sušim samo kad nemam izbora.

Ono čega moraš biti svjestan je utrošak vode - ako sušiš to ti je dupli utrošak vode jer kondenzacijska paru hladi vodom. Ekološki, dakle, baš nisam presretna.
Beboje is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 16:19   #65
Moja je Whirpool sušilica, kondenzacijska. Fantastično radi, nikad mi ništa nije presušila i peglanje je stvarno prepolovljeno. Imaš izbor koliko suho rublje želiš, hoćeš za peglanje, hoćeš za ormar ili super suho, biraš da li je pamuk ili osjetljivije tkanine, a možeš i samo prozračiti rublje.
Uopče ne kužim zašto bi kondenzacijske sušilice bile lošije. Prednost joj je što je možeš stavit bilo gdje, ne moraš ništa bušit. Voda se prazni vrlo jednostavno iz spremnika, posao od 3 pokreta, izvadiš, izliješ vodu, vratiš nazad. Spremnik ti je dosta velik za kondenzaciju jednog ciklusa sušenja tj. oko 6 kg rublja.
E da, pretpostavljam da vrijedi ono "koliko para toliko muzike". Ova moja je koštala oko 5000 kn.
__________________
Ha ha ha
Kumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2006., 18:26   #66
Navratio samo da pozdravim sestru po nick-u. :klap:
Inace mislim da nema razlike osim u cijeni jer je slozenija izvedba.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 09:17   #67
Pozdrav i tebi Kumek!
Složenija izvedba koje sušilice, kondenzacijske u odnosu na ovu s odzracnikom ili ove sa puno opcija u odnosu na onu s manje?
Kad sam ja kupovala sušilicu rekli su mi samo da je bolje kupiti samo sušilicu nego kombinaciju sušilica / perilica. Navodno ove 2 u 1 jako guzvaju ako staviš sušit cijelu mašinu veša koji si oprao pa trebaš sušit u dva navrata i sl. Meni perilica pere oko 5 kg, a u sušilicu stane 6 pa nemam problema.
U svakom slučaju, sušilice su super stvar po zimi i svakom bih preporučila tu investiciju, bez obzira na koju vrstu i model se odluči.
__________________
Ha ha ha
Kumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 11:50   #68
Quote:
Kumica kaže:
Pozdrav i tebi Kumek!
Složenija izvedba koje sušilice, kondenzacijske u odnosu na ovu s odzracnikom ili ove sa puno opcija u odnosu na onu s manje?
Kad sam ja kupovala sušilicu rekli su mi samo da je bolje kupiti samo sušilicu nego kombinaciju sušilica / perilica. Navodno ove 2 u 1 jako guzvaju ako staviš sušit cijelu mašinu veša koji si oprao pa trebaš sušit u dva navrata i sl. Meni perilica pere oko 5 kg, a u sušilicu stane 6 pa nemam problema.
U svakom slučaju, sušilice su super stvar po zimi i svakom bih preporučila tu investiciju, bez obzira na koju vrstu i model se odluči.
Kondenzacijska je nesto slozenija, zato je i skuplja. Bolje je imati odvojeno. Malo je ljudi koji su zadovoljni s kombiniranom. Doduse nekad zbog mjesta nemas izbora. Susilica je super stvar pogotovo za donji ves, a ja je puno koristim i za majice. Samo, nakon kaj zavrsi dobro je odmah staviti majice na vjesalice i nema potrebe peglati ak bas nije za neku svecanu uporabu. Tak i ameri rade.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2006., 12:58   #69
Da, pamučne majice ako odmah izvadiš i objesiš nema potrebe peglati. Isto tako ovisi puno o tome kako veš poslažeš u sušilicu, ako samo nabacaš (kao ja kad mi se žuri) umjesto da jednu po jednu stvar lijepo protreseš i staviš u sušilicu, peglanje ti je zagarantirano.
__________________
Ha ha ha
Kumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2006., 12:23   #70
Sušilica rublja - HELP

Kupujem sušilicu rublja.

MORA biti GORENJE ili Zanussi
MORA biti što jeftinija
MORA biti kondenzacijska... tj. bez odvoda sa posudom za skupljanje vode

Dakle... gdje su najjeftinije... uputite me
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 19:22   #71
A hebemu, kaj nitko nezna gdje je najjeftinija gorenje tehnika?!?!?!?
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 20:59   #72
Šta će ti Gorenje ćesme?

Imaš tu nekaj...
http://www.ambient.hr/index.php?forw...&id=351&num=10
SETRA Samoborček is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2006., 21:35   #73
Quote:
ROAD RUNNER kaže:
A hebemu, kaj nitko nezna gdje je najjeftinija gorenje tehnika?!?!?!?
Ja bih ti rekao u Velenju, ali ti to nebu pomoglo
Nick Nolte is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 12:36   #74
Quote:
Nick Nolte kaže:
Ja bih ti rekao u Velenju, ali ti to nebu pomoglo

Tu si se zajebo.. kod nas je ipak jeftinije
ROAD RUNNER is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2006., 16:53   #75
Quote:
ROAD RUNNER kaže:
Tu si se zajebo.. kod nas je ipak jeftinije
Pa nema bas neke velike razlike u cijeni.
Beetlejuice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 09:27   #76
Sušilica na perilici

Imate li sušilicu na perilici? Ja sam nedavno kupio perilicu i sušilicu i tako ih instalirao međutim nema šanse to uštimati da sušilica ne podivlja kad perilica počne centrifugirati.

Je l' to normalno?
luas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 10:56   #77
Ja nemam problema imam perilicu sa 1000 okretaja i sušilicu na njoj i sve je uredu.
Hakal is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2006., 11:06   #78
NE trese se niti malo?

Ma i moja je poprilično mirna ali u procesu ubrzavanja i usporavanja perilice se zatrese sušilica...
luas is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 15:48   #79
sušilica rublja

molim savjet,koju sušilicu rublja kupit do 3 soma kuna,jedini uvjet je da bude kondenzacijska...
hvala..
schtakor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2007., 13:16   #80
Pa zar baš nitko nema iskustava sa sušilicama veša...?
schtakor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:29.