Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2013., 11:11   #81
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
da, osim što kod nje ima mjesta za 4 dijela komode, koji su skupa široki 240 cm.
pa će ostati sa svake strane 20 cm rupe.

ili može raditi po mjeri da se iskoristi svih 280 cm.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 11.04.2013., 11:24   #82
ili mozda moze kupiti takva 4 dijela, staviti ih skroz do suprotnog zida, a u onu rupu od 40cm kraj kauca napraviti kod stolara neku otvorenu bijelu kocku iste visine i dubine ko besta
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 11.04.2013., 11:26   #83
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
da, osim što kod nje ima mjesta za 4 dijela komode, koji su skupa široki 240 cm.
pa će ostati sa svake strane 20 cm rupe.

ili može raditi po mjeri da se iskoristi svih 280 cm.
Mozda moze svejedno to kupiti, a sa svake strane 20 cm staviti neku masku, koju napravi stolar.
Taman za CD-je.
ombia is offline  
Old 11.04.2013., 12:16   #84
Murvice
Ako bi išla na police evo ti jedan primjer. S time da bi ja kod tebe napravila drugačiji raspored i širinu polica.
http://tinypic.com/view.php?pic=214rq6f&s=5

Bio je još jedan takav zid s policama i tv-om prije koju godinu tu na interijerima, samo s kliznim sistemom. Ajde ako se tko sjeti nek ga stavi (ja ne mogu naći)
nina2006 is offline  
Old 11.04.2013., 12:19   #85
Quote:
nina2006 kaže: Pogledaj post
http://tinypic.com/view.php?pic=214rq6f&s=5
Bio je još jedan takav zid s policama i tv-om prije koju godinu tu na interijerima, samo s kliznim sistemom. Ajde ako se tko sjeti nek ga stavi (ja ne mogu naći)
ta slika koju si stavila je upravo taj sistem sa klizanjem, samo je ova slika iz razdoblja prije nego se postavio prednji (klizni) dio.

kod murvice nema prostora za toliku dubinu polica (s dodatnim policama na klizanje), jer joj soba nije dovoljno dugačka da stavi police ukupne dubine od 50-60 cm.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 11.04.2013., 12:26   #86
@ Next door
Ovaj zadnji prijedlog je I prvi mi je bio super, ali ovaj je puno prozračniji i možda topliji. Sviđa mi se kako poprečne pruge (police) vizualno prošire postor, a to je točno ono što sam htjela.

I svima ostalima hvala na komentarima i mišljenju. Škicam malo slike modernih stanova koje stavljate stvarno su predivni, švedski pogotovo!
Gledala sam već bestu, mislim da će to biti naš konačan odgovor. Ovih 40cm manjka ćemo ili napraviti kod stolara ormarić istih dimanzija kao besta samo uži ili iza trosjeda ostaviti mjesto za sakrit preogroman zvučnik koji imamo... To je malo zeznuto, sve lijepo izgleda na slikama, ali kad se treba izvesti - treba naći mjesto za zvučnik, liniju, čaše, laptop... TV me bode u oči i mrzim što ispada da je centar sobe, no čini mi se da ove otvorene police s knjigama malo odvlače pažnju s njega.
Hvala svima, pogotovo Next door! Nisam se nadala da ćete se toliko angažirati!
__________________
kibistola
murvice is offline  
Old 11.04.2013., 12:27   #87
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Mozda moze svejedno to kupiti, a sa svake strane 20 cm staviti neku masku, koju napravi stolar.
Taman za CD-je.
__________________
''Be yourself'' is the worst advice you can give to some people.
Xanthe is offline  
Old 11.04.2013., 12:28   #88
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
ta slika koju si stavila je upravo taj sistem sa klizanjem, samo je ova slika iz razdoblja prije nego se postavio prednji (klizni) dio.

kod murvice nema prostora za toliku dubinu polica (s dodatnim policama na klizanje), jer joj soba nije dovoljno dugačka da stavi police ukupne dubine od 50-60 cm.
Nemamo baš toliko knjiga i volim da je dio ipak zatvoren je onda urednije izgleda. Tko ima djecu razumije me...
__________________
kibistola
murvice is offline  
Old 11.04.2013., 12:30   #89
Murvice, eto drago mi je da smo našli neko rješenje

Drži se svijetlih boja, a s detaljima "poludi" s mjerom naravno, možda najlakše je da odabereš 2 jače boje za detalje u različitim nijansama, s time ćeš teško zeznuti hehe

I svakako objavi tijek radova/kada bude gotovo
__________________
Perfection is achieved when there's nothing left to take away
Next-door is offline  
Old 11.04.2013., 12:34   #90
Quote:
Next-door kaže: Pogledaj post
Murvice, eto drago mi je da smo našli neko rješenje

Drži se svijetlih boja, a s detaljima "poludi" s mjerom naravno, hehe

I svakako objavi tijek radova/kada bude gotovo
Eto, na kraju ispadne da je najjednostavnije najbolje! Često tako u životu bude..

Stavim slike, naravno! Možda tek za par mjeseci jer to je cijeli proces, ali obavezno budem. Nadam se da vas neću razočarati konačnim proizvodom!
__________________
kibistola
murvice is offline  
Old 11.04.2013., 12:37   #91
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
ta slika koju si stavila je upravo taj sistem sa klizanjem, samo je ova slika iz razdoblja prije nego se postavio prednji (klizni) dio.

kod murvice nema prostora za toliku dubinu polica (s dodatnim policama na klizanje), jer joj soba nije dovoljno dugačka da stavi police ukupne dubine od 50-60 cm.
To sam stavila samo kao primjer što se može isto napraviti Bez kliznog. Klizno je bilo samo hint da se nađe forumaški primjer.
Jel' to tvoj interijer? Ja samo pamtim interijere, ali nick i interijere povezati, teško
nina2006 is offline  
Old 11.04.2013., 12:41   #92
Quote:
murvice kaže: Pogledaj post
Eto, na kraju ispadne da je najjednostavnije najbolje! Često tako u životu bude..

Stavim slike, naravno! Možda tek za par mjeseci jer to je cijeli proces, ali obavezno budem. Nadam se da vas neću razočarati konačnim proizvodom!
I mi se nadamo da će sve proteći glatko i čekamo slikice
I Next-u jedan veliki za trud.
nina2006 is offline  
Old 11.04.2013., 12:43   #93
samo dodi pitati za savjet ako nisi za nesto sigurna

ako ti je zvucnik 40cm, onda je najbolje da ostavis za njega mista tamo u kantunu i gotovo
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Old 11.04.2013., 12:46   #94
Quote:
nina2006 kaže: Pogledaj post
Jel' to tvoj interijer?
ne, to je interijer od pure silver, evo ti link
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...3&postcount=23

moj je onaj sa šarenim pločicama u kuhinji.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 11.04.2013., 12:47   #95
Treba mi savjet: imam dvije kupaone u stanu, jednu "veliku" i jednu malu u sklopu sobe. Muči me ova "velika" koja je natrpana i nemam mjesta za ništa. Nekako bi ju renovirala al neznam što i kako. Imam kutnu polukružnu tuš kadu, wc školjku u kutu, lavandin na kosom zidu i do toga veš mašinu i iznad nje bojler, a između mašine i bojlera je visoki element. Strašno, sve natrpano u malom prostoru. Svaki savjet dobrodošao, ako se nekome još i crta
i da, kako da ubacim pdf u post?
BUBBLE JET is offline  
Old 11.04.2013., 14:21   #96
našla
BUBBLE JET is offline  
Old 11.04.2013., 15:32   #97
Bubble
Kupatilo je malih dimenzija (kao većina kupatila danas) tako da ako želiš sve utrpati u njega šta imaš i sada i dalje će situacija biti takva. Jedino možeš zakamuflirati perilicu i bojler u neki ugradbeni ormar, uzeti manji umivaonik, npr. manju tuš kadu (btw. kolika je dimenzija tuš kade sada?) ili uopće ni ne stavljati kadu već samo staklene stijene, staviti viseću školjku, staviti svjetlije pločice da prostor bude 'prozračniji'. Dalo bi se tu puno toga
Vidim da već imaš u manjem kupatilu tuš. Jel' ti potreban i u većem? Btw. bitno je i gdje živiš (u stanu na katu npr.) jer se onda postavlja pitanje dali je moguće pomicati kanalizacijske odvode ukoliko ti želiš sasvim deseti rapored..
nina2006 is offline  
Old 11.04.2013., 17:06   #98
Quote:
nina2006 kaže: Pogledaj post
Bubble

Vidim da već imaš u manjem kupatilu tuš. Jel' ti potreban i u većem? Btw. bitno je i gdje živiš (u stanu na katu npr.) jer se onda postavlja pitanje dali je moguće pomicati kanalizacijske odvode ukoliko ti želiš sasvim deseti rapored..
Nadovezujem se na Ninino.Ako nije problem pomicanja odvoda,da možda od manjeg kupatila "uzmete" par kvadrata i u njemu ostavite samo Wc školjku i mali lavandinčić za pranje ruku ,pa onda prerasporedite veliku kupaonu i koristite prijedloge koje je Nina navela,svjetlije pločice,zatvorite mašinu i bojler,viseča školjka i tako...
Mi isto imamo dava kupatila "veče" 5,5 kvadrata koje ćemo proširiti na jesen i manje 3 kvadarata.Od maloga i koristimo samo Wc školjku,četevero nas je,a tuš kadu mislim izbaciti.
old_time is offline  
Old 11.04.2013., 17:11   #99
Jedino bi vam možda kod mog prijedloga bio problem vrata između sobe i male kupaone koja biste morali preokrenuti i kazetu u koju ulaze vrata premjestiti u zid koji bi postao dio velike kupaone i vrata bi se otvarala sa desna na ljevo i sve ovisi što vam je sada na tom zidu u koji ulaze vrata ,mislim u sobi.
old_time is offline  
Old 11.04.2013., 17:14   #100
Eto mene opet.Malo kupatilo bi ostalo bez prozora,mada i moje malo nema prozor samo ventilaciju! Ahh! Eto htjela pomoći,a na kraju....
old_time is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:10.