Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.09.2015., 17:58   #1
Talking Čet br. 15 - Interijerski kokošinjac (18+) :D

Evo ,budući da volimo kokodakati,a ja sam dobila tu 'čast' kao najveća kokoš u ovom krugu,otvaram novi chat tj. nastavak na ono gdje smo stali i nadam se da ćemo se i dalje puno družiti u što većem broju
Modovi ,ispravljajte ako ne valja



Link na prethodni chat - Svakojako mećanje i lajanje (Čet br. 14)
__________________
Što jest,jest

Zadnje uređivanje fermina-daza : 26.09.2015. at 18:06. Reason: umetanje linka na prethodni chat
old_time is offline  
Old 26.09.2015., 18:12   #2
Kako već postoji Kokošinjac s pripadajućim kokama i kokicama , moj bi prijedlog bio da se chat zove Interijerke o svemu i svačemu + City.

Možda meni riječ 'interijerke' bolje odgovara, jer sam došla s Kućnih ljubimaca.
__________________
fermina-daza is offline  
Old 26.09.2015., 18:24   #3
Ja lajkam kokosinjac
A ovo +city mi je super

Edit: nosorog, bila bi zagasito ruzicasta
I ne, junior ne bi bjezao od nje jer voli te rozoruzicaste nijanse
tisi is offline  
Old 26.09.2015., 18:34   #4
Hihihihi stavila sam Kokošinjac baš zato jer tamo spadaju i kokoši i pijetlovi ,da ne bude diskriminacije spolova...Ima tu još pijetlića uz Sitića koji nas ,doduše i nažalost, rijetko obilaze,al' dođu oni tu i tamo
Al' dajte vi slobodno prijedloge,ne mora ovo biti
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Old 26.09.2015., 18:48   #5
Marlof,onaj prijedlog za role ću odmah kada dođem doma upotrijebiti.Imam tih vrećica i imam ih gdje objesiti u garderobi Moram nekako riješiti obije bicikle.Kod nas u zgradi su u podrumskom dijelu isto drvarnice i svaki stan ima svoju osim nas A objašnjenje lika koji prodavao naš stan je da kada je on kupovao taj stan uz njega je kupio i garažu(koja je čestica za sebe) i prodavatelj je rekao da onda uz njegov stan ne ide drvarnica, već će ona ostati za nekoga tko nema garažu,a treba mu više mjesta za odlaganje.Mislim wtf...uz svaki stan ide i drvarnica.Garažu smo mi kupili,ali i nismo trebali ,i šta...svi drugi su uz stan u cijeni dobili i drvarnicu,a ja bi je kao trebala još extra platiti,ma da nebi
I što je 'najbolje' ,ta drvarnica zjapi prazna i zaključana,a ja neznam gdje bih sa dvije male bicikle.Ma ,ono....
Kaže mm da će možda na jednom zidu u garaži moći montirati one nosače pa da stavimo tamo bicikle...Držim fige da nađe to mjesto!
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Old 26.09.2015., 19:01   #6
Nisam razmišljala o crnoj kuhinji kao o nečemu što bi mi se toliko svidjelo, baš sam se iznenadila.
Nego, sinoć su stigla unutrašnja vrata, je da je bio mrak i svjetlili smo pomoću lusica al' crna špajiz vrata i štok su

Klinci bolesni
Kiša pada, pada
Zmijica, pusti ti večeru, igraj na sigurno
Kokošinjac
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Old 26.09.2015., 19:31   #7
meni je ova
http://www.ikea.com/ms/media/roomset...nkro03a_01.jpgmada znam da nije ovako crne već je tamno smeđa.
NOVI CHAT
bababa is offline  
Old 26.09.2015., 19:39   #8
Quote:
bababa kaže: Pogledaj post
meni je ova
http://www.ikea.com/ms/media/roomset...nkro03a_01.jpgmada znam da nije ovako crne već je tamno smeđa.
NOVI CHAT
Kuhinja je ses!
City is offline  
Old 26.09.2015., 20:11   #9
Ses je seksi ili?

Pijetlici

Tko je dodao ovo 18+?
I sto kani ovdje postati?
tisi is offline  
Old 26.09.2015., 20:16   #10
Pa naravno, ovo je čet samo za najhrabrije - uljaziš na vlastitu odgovornost.

Ses. Nijesi čula?
www.youtube.com/watch?v=l3R62RED_qw
City is offline  
Old 26.09.2015., 20:50   #11
fermina, interijerke o svemu... je predobrocudno i dosadno
Ja lajkam kokoše.

Btw, jeste znali da je Hrvatica - drzavljanka Hrvatske, a hrvatica - vrsta domace kokosi?

irres, a nisam ni ja 100% sigurna. Bila je narancasta, tako da je jedino sto sam ziher da nece biti u boji. Takodjer ne zelim ni drveni dekor.
Ostaju bijela, crna ili eventualno siva.
Bijela je safe izbor.
Na renderu kojeg je Free crtala crna izgleda mrak, ali me jos strah da ce 230x190, pa jos u U, izgledati klaustrofobicno.
Zmijica is offline  
Old 26.09.2015., 21:04   #12
Znam da ti je mala, zato i kažem...vidi. Crna mi je super za veće prostore...bijela i siva bi bile sigurno super isto.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Old 26.09.2015., 21:08   #13
think outside the box.
crno u malom prostoru opće neće biti klaustrofobično ako se dobro posloži.
moto neka bude izreka jedne meni drage osobe: tko od straha umire, na grobu mu prde.
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 26.09.2015., 21:10   #14
Slažem se s Free, crna i u malom prostoru može dobro izgledati (neće ga pojesti), pogotovo ako imaš puno prirodnog svjetla, ali treba je pametno dozirati.
City is offline  
Old 26.09.2015., 21:22   #15
http://www.slobodnadalmacija.hr/Kvad...6/Default.aspx
bababa is offline  
Old 26.09.2015., 21:28   #16
Quote:
City kaže: Pogledaj post
Slažem se s Free, crna i u malom prostoru može dobro izgledati (neće ga pojesti), pogotovo ako imaš puno prirodnog svjetla, ali treba je pametno dozirati.
Jugozapad je i uvijek ima svjetla
Pogled mi je jedna od najdrazih stvari vezanih uz stan.
Ali kuhinja nema svoj prozor, tj. ima otvor/ulaz od metraipo prema dnevnom i 4 m do prozora.
Bi li se crna kuhinja u mom slucaju nazvala "pametnim doziranjem"?
Zmijica is offline  
Old 26.09.2015., 21:32   #17
žene i City...želim vam puuuno postova na novoj temi ostanite i dalje tako susretljivi i darežljivi na idejama i savjetima

mene ukočilo u leđima, jučer imala ispit na faksu, dobila sam 5.
počastila se danas malo u gradu.
i uz nagradu dobila i horizontalu u krevetu, brufen 600 i molim se da je kratkotrajno

mijenjamo prozore na malom stanu ne da mi se uopće, prepustit ću to sestri koja sad tamo živi i mužu svom, nek srede, organiziraju itd
mali_cox is offline  
Old 26.09.2015., 21:35   #18
mali cox, čestitam na ispitu, a što se tiče ukočenih leđa razmisli o posjeti poliklinici ligament, u domu sportova. odlični su.
ja sam tamo skoro pa redovita mušterija (svakih par godina).
__________________
pa opet dobro
free spirit is offline  
Old 26.09.2015., 21:40   #19
Mali cox Čestitam i nek prodaju ledja!

Zmijice aj ti baci tu tlocrt tog dnevnog dijela s prozorima pa da vidimo.
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Old 26.09.2015., 21:41   #20
Prodju
__________________
Tom vašem bm365 treba dodat slovo k (by MarLov)
irres is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:28.