Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2014., 17:07   #21
Quote:
Ljiljuška kaže: Pogledaj post
mozes bez problema
Ides li ti tamo ili si isla?
kiki7003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 16:02   #22
II. Ekonomska Zagreb?

Zanima me kakva je II. Ekonomska u Zagrebu? Dali je teška i to.. Imate li kakvih iskustava, itd. (Zanima me, zato jer se želim prebaciti tamo, ali ne znam dali je to pametno). Pa molim pomoć, hvala!
__________________
„Život je niz pouka, koje moramo proživjeti, da bismo ih shvatili.“ - Ralph Waldo Emerson.
kostich1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2016., 12:20   #23
Molila bih ako može neko od učenika ove škole napisati svoje dojmove o gradivu, ocjenjivanju, profesorima.
Jako me zanimaju savjeti koje možete dati za buduče učenike..
manic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 12:32   #24
nekih novijih iskustava? ili su svi toliko zadovoljni da nemaju što reći
iannina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 16:10   #25
Quote:
iannina kaže: Pogledaj post
nekih novijih iskustava? ili su svi toliko zadovoljni da nemaju što reći
ja cu sad u 3. raz i mogu ti rec ono sta ja znam ) ekipa u skoli je super svi su chill i lako je sprijateljiti se. profesori e sad neki su odlicni, s nekima mozes kako oces a s nekima ne mozes stati na kraj, sve ovisi o tvome odnosu prema njima a bome i njihovom prema tebi. ja sam u svojoj generaciji stvarno sretnica dobila sam ove chill i zabavane profesore hehe. puno ih kaze da je prva ek bolja od druge ali to nije istina jedina razlika je da su u prvoj strozi (npr ak odgovaras u prvoj ce ti odma dat jedan a neki prof u drugoj ek ce ti dat jos jednu sansu sljedeci put). tezina je solidna, moras ucit pogotovo za predmete kao sto su statistika, mat, racunovodstvo, bankarstvo... sve ostalo je vise manje teorija koja se lako nauci i ima puno predmeta koji ti mogu podignuti prosjek ako si u govnima ja sam htjela u graficku ali mi je predaleko pa sam nekim cudom upisala drugu ekonomsku i iskreno ne zalim se, ovdje mi je super. u prvom razredu ce ti trebat vremena da se naviknes na sve mozda ti ocjene nece bit kakve zelis da budu ali u drugom razredu ce ti vec bit lakse i sve ces moc lakse nadoknadit
bbbusrcu is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.