Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2016., 00:03   #81
srž je ova...

"50 posto ispitanika ima o bandiću pozitivno mišljenje"

a vi se čudite novopridošlim debilima

ovdje je barem postotak prihvatljiv, četnici uglavnom bivaju istjerani
Bench is offline  
Old 27.07.2016., 00:12   #82
Quote:
overtajm kaže: Pogledaj post
E ubo si u samu srz. Tako je i vecina antiprcavaca ista takva, vodjena svojim sebicnim motivima, ali nisu svjesni da su isti kao i Mamic, samo sto nemaju takvu priliku kao on. I ti drugi kad bi dosli na vlast u HNS-u bi bili slicni Mamicevcima.
Totalno si u pravu, ja cijeli život sanjam da ću jednog dana postat Mamić da mogu sve redom nabijat na kurac i da nekog prebijem ko mačku kad ne budem u Dinamu, ovako mi je život isprazan
__________________
A kad padaš ti i kad ne ide
osvrni se...
samo-ravno is offline  
Old 27.07.2016., 00:30   #83
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...uventus-941359

Kaže teta Dubravka da su Jaca i Čedo već obašli suce na županijskom sudu u Osijeku.
data crusader is offline  
Old 27.07.2016., 00:53   #84
Quote:
xlr8 kaže: Pogledaj post
Samo se vi smijte, ali zivimo u drzavi sa 4 miljuna SeekerOfLoveova.
Ovo je bit svega,možda nije baš 4 milijuna,al je dovoljno za pasivu.Pa ljudi moji,nama je čitava država opljačkana a da nitko nije a zucnul,od svih tih velikih "domoljuba",tj.jednomjesečnih domoljuba,dok traje ep i sl.
SeekerOfLove je samo briljantan uzorak tog gnoja,ne znam kak bi drukčije to nazval.Takvi uvijek nađu razlog za "nebi se stel mesat",u ovom slučaju su to navijači koji kao nemaju pravo prigovarat kriminalcima u nogometu jer eto neki od njih se tuku na autoputu.A da ne velim za onaj opći lov na "huligane"nakon baklji u terenu,riga mi se kad se sjetim tog općeg licemjerstva...Al dobro,neka si se ti SeekerOfLove ostvario kao veliki borac za pravdu pa makar i na navijačima i to na forumu,kakav ogroman korak naprijed za ovu zemlju.
Their law is offline  
Old 27.07.2016., 02:08   #85
http://www.vecernji.hr/hrvatska/je-l...laciju-1102114
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Old 27.07.2016., 14:25   #86
''Kriv je! Kriv je jer Dinamo posluje u Plusu. Kriv je jer se svake godine u Dinamo slije 20tak mil eura , od izvoza dijamanata u bogate evropske klubove. Kriv je jer nije platio porez parazitima tipa sdphdz. Kriv je jer je Dinamo rudnik dijamanata, kakvim se moze malo ko pohvalit u evropi. Kriv je jer ne voli hrvatsku za razliku od milanovica, koga vredja sve sto je hrvatsko. Kriv je jer u hajduku nemaju sta ukrast jer nista nisu ni stvorili. Uuuuuu stvarno je kriv!!!''

Komentar na vecernjem

Kako se vise borit kad u nasoj domovini ima iti jedan ovakav smrad, odakle izvuc snagu

A ovakvih je 80 posto sugradana
Ronnie147 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:40.