Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2007., 23:44   #841
Quote:
niko2006 kaže: Pogledaj post
Nisam ja ničiji klon samo ste mi obojica tvrdoglavi nitko ne ostavlja mjesta za neke druge ideje nego svako drži svoju stranu a što se tiće natjecanja mislim da za sada geza uvjerljivo vodi
još trebaš puno učiti.
da, geza uvljerljivo vodi, ali pitanje je u čemu? u potrošnji virtualne tinte i veličini slova?
prošvrljaj malo podforumom, svugdje samo vrijeđa i uzdiže sebe.
a ja sam samo jednostavni mali betonski blok koji se ne miče od najtvrđih činjenica, što smeta onima koji rastežu predodžbu o svijetu više nego goatse svoj... mišić ( )
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 01:01   #842
Quote:
geza kaže: Pogledaj post
Imajte na umu da je nedavno preko 400 znanstvenika potpisalo deklaraciju s kojom izražavaju sumnju u daljnju valjanost Darwinove teotije evolucije (Recently, the Discovery Institute published an updated list of “Over 400 Eminent Scientists” willing to sign off on A Scientific Dissent From Darwinism: We are skeptical of claims for the ability of random mutation and natural selection to account for the complexity of life. Careful examination of the evidence for Darwinian theory should be encouraged. )
Ja sam mislo da si apsolvirao da je taj navod netocan,... Nije potpisalo nego NAVODNO bilo spremno potpisati i kad su trebali potpisati samo njih 10 je potpisalo ostali su se povukli.
Geza prvo procitaj pa onda citiraj okay?
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 01:05   #843
Quote:
geza kaže: Pogledaj post
Što Vi to zaboga radite? Jednu svjetoivnu, aktualnu i duboku humanu temu pretvarate u gomlu vaših gluposti? Ovo noje tema o vidovnjaštvu, telepatiji i tome slično! Ovo je tema o evoluciji i molim VAS gonite se odavde.
A ko je tu temu deklarirao kao svjetoivnu, aktualnu i duboku humanu ??
Ti, kao definicija AROGANCIJE?
AllweEverWanted is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2007., 22:27   #844
Quote:
geza kaže: Pogledaj post
Što Vi to zaboga radite? Jednu svjetoivnu, aktualnu i duboku humanu temu pretvarate u gomlu vaših gluposti? Ovo noje tema o vidovnjaštvu, telepatiji i tome slično! Ovo je tema o evoluciji i molim VAS gonite se odavde.
Ovo što piše Delija je ISTINA ( iako nema veze s temom) jer su parapsihološki fenomeni znanstveni fenomen, dakle to su ČINJENICE, a ne ovakvo ili onakvo mišljenje nekog glupana!
Evo me naon neog vremna, bioj sam otet od strane gezolikih bića sivh nakosšenih
očuji i malo sam smrdan, ali sam doašao do nejvjervjatnih ČIJNENICA da je GEZA
NADZEMALJAC tojest daje izvnad oblaka, živi na čardaku (NI NA NEBU NI NA ZEMLJI)i sanznao sam da je počeala EVOALUCIJA kojui predvojdi GEZA
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2016., 08:05   #845
Različita tumačenja fosilnih ostataka:

https://www.youtube.com/watch?v=O-ppQaeA-_E

https://www.youtube.com/watch?v=rjhucy0ewhg
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.