Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.11.2016., 19:06   #1
Hrvatska radio televizija - HRTi

HRT ima svoju aplikaciju preko koje možete pratiti sva četiri TV programa, te radio kanale.

Link

Više o usluzi:

HRTi usluga omogućava gledanje i slušanje HRT-ovih televizijskih i radijskih programskih kanala, pregled sadržaja s vremenskim odmakom, proširenu bazu televizijskih i radijskih emisija na zahtjev, interaktivnu komunikaciju putem društvenih mreža te dodatne posebne sadržaje.

Putem programskog vodiča HRTi nudi pregled informacija o emitiranim televizijskim i radijskim emisijama ali i onima koje tek slijede. Dostupne su i preporuke za gledanje ekskluzivnog sadržaja poput novih serija i filmova, edukativnih sadržaja poput dječjih i obrazovnih emisija, zatim sadržaja iz kulture, religije i znanosti, informativnih i glazbenih emisija te ostalih atraktivnih sadržaja.

Usluzi se može pristupiti korištenjem suvremenih mobilnih, računalnih i televizijskih korisničkih platformi bez obzira na mjesto i vrijeme pristupa uz napomenu da HRTi korisnik mora osigurati ispravan rad prijamnog uređaja te imati odgovarajući pristup Internetu.

HRTi usluzi možete pristupiti korištenjem standardnih internetskih preglednika te pametnih telefona i tableta s instaliranim Android operativnim sustavom verzije 4.0 (Ice Cream Sandwich) ili novije.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 19:41   #2
Po defaultu ne možeš gledati program na mobilnom internetu, izbaci poruku da to omogućite u postavkama, samo ne postavkama mobitela nego baš u aplikaciji treba omogućit to.
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 19:43   #3
Imam ovu app jos od kada je dosla u g.play, super je, samo jos da je malo ispoliraju i poboljsaju, uljepsaju dizajn i nekako malo bolje organiziraju, jer rad nije bas fluidan, a updatea nije bilo vec duze vremena...
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2016., 20:08   #4
Treba podrška za Chromecast

I pazite da vam ne krenu kući dolaziti uplatnice za pretplatu
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 11:42   #5
Pomoć

Molim pomoć. Kupio sam Xiaomi Mi5. Gore je Miui global ROM stabilni 8.2.2.0. Sve radi kako treba osim HRTi aplikacije (posljednja verzija 1.1.4). Pokrene se, mogu se odabirati programi, emisije, ali kad se odabere da se pokrene/prikaže stream, javi se poruka da je došlo do greške (ta poruka ne sadrži opis greške). Na koji način je natjerati da proradi? Ima li nešto što se treba dodatno instalirati da aplikacija proradi? Vidim da ljudi imaju problem s tom aplikacijom u smislu da im često puca stream i slično, ali ne ovo što se meni događa.

Hvala unaprijed
Jet Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 21:25   #6
Quote:
Jet Lee kaže: Pogledaj post
Molim pomoć. Kupio sam Xiaomi Mi5. Gore je Miui global ROM stabilni 8.2.2.0. Sve radi kako treba osim HRTi aplikacije (posljednja verzija 1.1.4). Pokrene se, mogu se odabirati programi, emisije, ali kad se odabere da se pokrene/prikaže stream, javi se poruka da je došlo do greške (ta poruka ne sadrži opis greške). Na koji način je natjerati da proradi? Ima li nešto što se treba dodatno instalirati da aplikacija proradi? Vidim da ljudi imaju problem s tom aplikacijom u smislu da im često puca stream i slično, ali ne ovo što se meni događa.

Hvala unaprijed
Izbacili su ovih dana nadogradnju, imao sam isti problem i sad mi sve radi savršeno pa probaj ažurirati aplikaciju

U opis prva stvar je Bugfix nemogućnosti reprodukcije sadržaja kod određenih modela Android uređaja 7.0 verzije Androida
Daxo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 01:34   #7
Ne znam kako se mjenja lozinka,pa ako je zaboravim svako malo slat zahtjev da se pošalje nova.UŽAS
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 21:24   #8
Na stranici https://hrti.hrt.hr/profile/data (prije se ulogiraj), izmijeni podatke i upišeš si novu.
Kroz aplikaciju se, pretpostavljam, ne može.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 22:27   #9
Nije mi jasno,moze li pomoc?
Za registraciju ne traze oib? Da li mogu pocet slat racune na osnovu ovog?
Mala Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2018., 22:55   #10
pa već moraš primati račune da bi mogla koristiti tu aplikaciju. samo je za HRT pretplatnike.

edit: izgleda da su to promijenili. znam da sam trebala unijeti neku šifru pretplatnika kad sam prije par godina registrirala uslugu, sad to čini se nije potrebno.
i ne vidim da traže oib. jesi pogledala koji su sve podaci potrebni za registraciju?
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 03:40   #11
Ima netko problema s HRTi? Već dulje vrijeme preko laptopa na Chromeu (Mozilla je okej) mi slika izgleda užasno, i to samo na mjestima gdje je grafika? Wtf. Youtube, Play RTL-a, Nova Plus, Facebook videi, sve je svugdje uredu osim HRTi i HRT na zahtjev





mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2018., 16:17   #12
na hrt na zahtjev sam primjetio sa grafikom chrome evo gledam na hrti ne vidim problem
mr. X is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 14.06.2018., 22:54   #13
Da li se mogu gledati emisije na Hrti u uredu, koji nema uopce tv i ne placa TV pristojbu? Jer nema TV. Ulogiras se na PC tvrtke i uz pauzu gledas Hrti?
KlaraD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2018., 23:02   #14
Ako imaš podatke za prijavu i internet- možeš gledati gdje god hoćeš.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 12:11   #15
Da li se moze na mobu gledati van zemlje preko ove aplikacije?
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 12:39   #16
na dnu stranice nalazi se link na uvjete korištenja:

Članak 1.

Hrvatska radiotelevizija (u daljnjem tekstu: HRT) nositelj je usluge koja omogućuje korisnicima pristupanje radijskom i televizijskom sadržaju iz ponude HRT-a na otvorenoj internetskoj mreži putem prijamnih uređaja (pametni telefoni, računala, tableti, pametni TV), bez obzira gdje se nalazili na području Republike Hrvatske. Korištenje određenih sadržaja izvan Republike Hrvatske onemogućeno je u skladu sa stečenim pravima. Ovim Uvjetima korištenja utvrđuju se načini korištenja usluge prijama programskih sadržaja HRT-a putem otvorene internetske mreže (u daljnjem tekstu: HRTi usluga).
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2018., 13:10   #17
A jbg mislio gledati cetvrtfinale jer neću biti tu ali ocito nista od hrti-a...
BlueLabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2018., 10:49   #18
Mislim da bi se to moglo lako zaobici tako da ostavis doma upaljen komp s netom, napravis vpn s moba na komp i koristis net od kompa za surfanje na mobu. Vanjski ip ti je tada hrvatski, app nema pojma gdje se nalazis geografski i bok. To sam nekad davno koristio kad bi se spajao na shady wifi mreze i u "znanstvene svrhe". Setup je malo zahtjevniji pa ono... Nemoj me nista pitati, davno je to bilo
__________________
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
xlr is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2018., 21:41   #19
Gdje su im dolaskom novog ruha nestale sve vrhunske dokumentarne emisije u videoteci? Sad ih ima samo par i to su sve smeće.
Drugo sad više nova usluga ne radi na Safari pregledniku na Mac kompjuterima. Piše da je zastario preglednik itd. Ova nova HRTi usluga je smeće. Sve su usrali.
Ako netko zna gdje im mogu pisati da vrate staru videoteku neka mi javi. Na Trgovini Play sam im napisao ali mislim da neće uroditi plodom.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2018., 23:52   #20
ovdje [email protected]
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:14.