Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.02.2016., 17:47   #1
Plants vs Zombies 2


Quote:
"Best Games of 2013" Collection on Google Play
Play the sequel to the hit action-strategy adventure with over 30 Game of the Year awards. Meet, greet and defeat legions of zombies from the dawn of time to the end of days. Amass an army of powerful plants, supercharge them with Plant Food and power up your defenses with amazing ways to protect your brain.
Play Store

Pokusavam instalirati pvz2 na android Jelly Bean 4.2, ima na uredjaju 1gb rama, proc je dual-core Cortex A9 Processor, medjutim play store uopce ne vidi pvz2, a kad idem s apk file s weba onda zavrsi instalaciju, ali kod pokretanja kaze da kao mozda nisam kupio aplikaciju .. jeli moguce da su te specifikacije nedovoljne za pokretanje?

unaprijed zahvalan!

Zadnje uređivanje assassin : 20.02.2016. at 14:51. Reason: Ubačeni slika i link
fango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 14:52   #2

Iako tu piše da treba 3.0+, moguće da je preslabo ili imaš neku neuobičajenu rezoluciju.
Sumnjam da za tu aplikaciju imaju neke restrikcije po regijama.

Koji je to mobitel?
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 15:18   #3
.. to je Minix Neo G4, android stick, sada spojen na monitor, i meni se cini da bi moglo biti do rezolucije .. ne znam bi li root pomogao oko toga?

pozz
fango is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2016., 15:44   #4
Rootanjem možeš mijenjati rezoluciju- vjerojatno je slično na svima.
Kreni od tud istraživati pa javi je li uspjelo.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2016., 10:56   #5
.. nista od toga, root ne ide na kitkat sto je na neo g4, plus jos i ova njegova verzija 108C nema root mogucnosti, nego 108A .. e ne mozes zaigrat pvz2 na pc i to ti je .. da odmah preduhitrim nekoga, probao sam Bluestack i DuOS android emulatore na pc i nista, duos je prestao vremenom sam od sebe raditi, a bluestack nece vise da se ni pokrene, da ne spominjem sto je time i izgubio sve podatke od pvz2 (sve i da proradi s nekom novom verzijom) .. tablet mi nema hdmi, nema ni podrske za MHL, pa je i tu slijepa ulica .. sad mi preostaje jos mobitel Z3 compact, narucio sam kabl za MHL (micro usb-hdmi) pa cemo vidjet

pozz
fango is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 22:45   #6
Jel' jos tko ovisan o ovom?
Imam problem. Na novom mobitelu sam instalirao igru, nece da mi se uopce sinkronizira/ucita moj stari account makar sam prijavljen na GP igre. Prije mi nije tako bilo, cim instaliram igru na drugom mobitelu i prijavim se sa GP Games racunom, pojavi se i moje staro ime sa svime sto sam postigao. Skroz sam frustriran sad, help. neda mi se ispocetka, zelim svoje premium biljke i masu coinsa. :/
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.