Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.01.2017., 20:28   #481
Moze li kakva friska lista gdje se moze popiti kava, a da ne smrdim sav po pusenju kad izadjem. Ima koji da je striktno nepusacki?
ICU is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 20:41   #482
Nepusac sam, ali kafice s bilo kakvim ogranicenjima smatram sterilnim.
Volim tu opustenost, blagi dim, dobru muziku i dnevne novine.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2017., 22:17   #483
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Nepusac sam, ali kafice s bilo kakvim ogranicenjima smatram sterilnim.
Volim tu opustenost, blagi dim, dobru muziku i dnevne novine.
Nego jel znas koji nepusacki?
ICU is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 10:07   #484
Quote:
ocean_size kaže: Pogledaj post
Zna netko ovak iz glave koji kafići u centru imaju snižene cijene kave u jutarnjim satima? Znam da Zvuk ima do 12 kavu za 6 kn. Neki ostali?
Već spomenuti Golf, on do 10 sati ima sve u pola cijene, ne samo kave. U Malom medi isto imaju foru daj medi medu i kave po 5 kuna do podne.
Prije je i Ritam grada imao kave po 6 kuna do 11 sati ali za njih više nisam sigurna.
Znam da se još na Cvjetnom tu i tamo nađe neka ploča s ponudom za jefinu kavu kad prošetaš ujutro pa možda i tako otkriješ još neki.
__________________
'' Od onih, što vole slobodu duha, daha, pokreta, mira. ''
Infinitezimalna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2017., 15:35   #485
Ma većina birtija u užem centru imaju te niže cijene kave ujutro. Jedino ovisi cijena, negdje je 6, negdje 7.
__________________
Fuck this planet. It is a piece of shit. Seriously. If I cannot return to space, then I will snort coke until I die.
Afx01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 12:19   #486
Quote:
Afx01 kaže: Pogledaj post
Ma većina birtija u užem centru imaju te niže cijene kave ujutro. Jedino ovisi cijena, negdje je 6, negdje 7.
Pa i nisam baš primijetio. Jedna čak koja je i imala to, više nema. Možda ne istražujem dovoljno.

Kaj se tiče ovih striktno nepušačkih mjesta, sad me čisto interesira postoji li nešto takvo u centru, a i općenito. Ovak neki kafići eventualno koji u ponudi imaju neku hranu, slastice. Sjedi, pet u Tkalčićevoj možda?
ocean_size is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2017., 17:59   #487
Quote:
ocean_size kaže: Pogledaj post
Kaj se tiče ovih striktno nepušačkih mjesta, sad me čisto interesira postoji li nešto takvo u centru, a i općenito. Ovak neki kafići eventualno koji u ponudi imaju neku hranu, slastice. Sjedi, pet u Tkalčićevoj možda?
https://foursquare.com/user/12341747...sackiilly-kava
ICU is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2017., 16:56   #488
Što se nepušačkih kafića tiče, jedan od najnovijih u Tkalči je Cafe Sjedi 5. Odličan mali kafić, služe i neku laganu klopicu a atmosfera je vrh. Totalno opušteno i friendly... Stalno imaju i neke akcije i promocije i događanja... Čak su i onaj kviz imali pa se dalo osvojiti i neke nagrade i tak... Ugl. odličan novi kafić u kojem se NE puši...
kiki2311 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:56   #489
Nepušački ti je i Nova Ploča (croatia records), skroz simpa uređeno misto.
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2017., 15:43   #490
Red face

help..neki zgodan kafić na jarunu koji ima illy kavu? ili julius meinl?
__________________
you own me...
Andariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 17:18   #491
Jel netko zna zašto su zatvorili onaj Elis cafe, na Ilici, u dvorištu? Nije bilo dovoljno prometa ili što? A baš mi je bila lijepa njihova terasica. Nadam se da je onaj prvi, stari Elis još uvijek otvoren.
Amelie01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 12:13   #492
Leggero i tutto bene moji najomiljeniji kafići
Tutto bene zna uz kavu gratis dijeliti šalicu
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 20:48   #493
meni je Bamboo kod Bundeka odličan...a blizu mi je i gym i Bundek za prošetati
hellagoodgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 17:54   #494
Posao konobara

U kojem kaficu je dobro raditi kao konobar bez iskustva u Zagrebu. Trazim si poslic neki uz fax. Ne bih otisla u neki kafic gdje je stalno guzva pa da pravim samo probleme svojim neiskustvom ali od nekud se mora poceti. Pozeljna mi je okolica Jaruna i Savske ceste.
zoso9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:59   #495
Gledam vas jutarnje kavopije , meni pak trebaju preporuke za ono suprotno. Ehem, koji su vam najdraži kafići za napiti se?
Jedno vrijeme nisam baš izlazila pa mi se čini da sam ispala iz štosa.

Apsolutni favorit mi je naravno Žirafa, ona na britancu, ali ako je neplanirani izlazak onda ne može tamo jer je bez rezervacije uvijek sve puno.
Volim Zvuk, njihov 5 kuna pelinkovac uz pivicu dušu dao, ali ako kasno dođeš, bace te van u 2 kad zatvaraju i onda šetaš do Alcatraza.
Alcatraz, blagoslov grada Zagreba, radi do 4 i nije obsceno skup, ali mi je malo dosadio. Onaj u preradovićevoj je gužvast i dosadi nakon par godina, a onaj novi na tkalči je više klub nego birtija, tamo je glasno i tamo se pleše (što nije loše, tamo idem mrdati kukovima na rokenrol, ali ne može se razgovarati)
Prije sam znala ići u Spunk kod NSB-a, ali promjenilo se osoblje, više ih ne poznajem, pa mi je sad malo manje zanimljivo. A uostalom, spank zna ugostiti neke čudne diđejeve koji puštaju stvari koje stvarno nitko ne zna.

Dajte prijedloge kafića gdje se idete napiti . Centar ili zapad grada pošto sam na Trešnjevci.
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 00:44   #496
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Gledam vas jutarnje kavopije , meni pak trebaju preporuke za ono suprotno. Ehem, koji su vam najdraži kafići za napiti se?
Jedno vrijeme nisam baš izlazila pa mi se čini da sam ispala iz štosa.

Apsolutni favorit mi je naravno Žirafa, ona na britancu, ali ako je neplanirani izlazak onda ne može tamo jer je bez rezervacije uvijek sve puno.
Volim Zvuk, njihov 5 kuna pelinkovac uz pivicu dušu dao, ali ako kasno dođeš, bace te van u 2 kad zatvaraju i onda šetaš do Alcatraza.
Alcatraz, blagoslov grada Zagreba, radi do 4 i nije obsceno skup, ali mi je malo dosadio. Onaj u preradovićevoj je gužvast i dosadi nakon par godina, a onaj novi na tkalči je više klub nego birtija, tamo je glasno i tamo se pleše (što nije loše, tamo idem mrdati kukovima na rokenrol, ali ne može se razgovarati)
Prije sam znala ići u Spunk kod NSB-a, ali promjenilo se osoblje, više ih ne poznajem, pa mi je sad malo manje zanimljivo. A uostalom, spank zna ugostiti neke čudne diđejeve koji puštaju stvari koje stvarno nitko ne zna.

Dajte prijedloge kafića gdje se idete napiti . Centar ili zapad grada pošto sam na Trešnjevci.
imas hardplace pored spunka, imas sidro na savi, imas pracku u centru, bikers beer factory i vintage tam na savskoj i tak
random101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:04   #497
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
njihov 5 kuna pelinkovac uz pivicu dušu dao,
Kakav pelinkovac, kakvi bakrači?

Piju se fine craft pivice u birtijama na Opatovini ili vino i sir u wine barovima.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 16:11   #498
Quote:
random101 kaže: Pogledaj post
imas hardplace pored spunka, imas sidro na savi, imas pracku u centru, bikers beer factory i vintage tam na savskoj i tak
Eee vidiš u Hardplejs bih više mogla, tamo nikad nije bilo loše. Išla sam više u onaj prošli kad je bio na kvatriću (ako se dobro sjećam)
Praćka ti isto nije loš prijedlog, tamo je isto uvijek bila super atmosfera meni.

BBF i Vintage su mi iskreno nekako 'hladni', nisu mi sjeli, u vinteđ jedino idem kad organiziraju ono igranje društvenih igara u dvorištu, tamo sam redovita.

Čisto sumiranja radi, dodat ću i Krivi put kao neloš kafić za popiti pivce.

Quote:
saucer kaže: Pogledaj post
Piju se fine craft pivice u birtijama na Opatovini ili vino i sir u wine barovima.
Radila sam par mjeseci u wine baru zapravo, točila kraft sranja, mirisala vino i rezala sir nije mi bilo uopće loše, ali kao gost ja nemam đepek za takva mjesta (rijetko tko ima realno)
Moram priznati, kada uletim u neku veću lovu volim otići otvoriti malo finiju butelju.
Ali to nije za svaki dan. Pelinkovac je za svaki dan
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 09:49   #499
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
ali kao gost ja nemam đepek za takva mjesta
Ah, pa ne moremo dopustiti da dama pokvari želudac lošim alkoholom. Vodim te na butelju&sir.
saucer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:22   #500
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Gledam vas jutarnje kavopije , meni pak trebaju preporuke za ono suprotno. Ehem, koji su vam najdraži kafići za napiti se?
Jedno vrijeme nisam baš izlazila pa mi se čini da sam ispala iz štosa.

Apsolutni favorit mi je naravno Žirafa, ona na britancu, ali ako je neplanirani izlazak onda ne može tamo jer je bez rezervacije uvijek sve puno.
Volim Zvuk, njihov 5 kuna pelinkovac uz pivicu dušu dao, ali ako kasno dođeš, bace te van u 2 kad zatvaraju i onda šetaš do Alcatraza.
Alcatraz, blagoslov grada Zagreba, radi do 4 i nije obsceno skup, ali mi je malo dosadio. Onaj u preradovićevoj je gužvast i dosadi nakon par godina, a onaj novi na tkalči je više klub nego birtija, tamo je glasno i tamo se pleše (što nije loše, tamo idem mrdati kukovima na rokenrol, ali ne može se razgovarati)
Prije sam znala ići u Spunk kod NSB-a, ali promjenilo se osoblje, više ih ne poznajem, pa mi je sad malo manje zanimljivo. A uostalom, spank zna ugostiti neke čudne diđejeve koji puštaju stvari koje stvarno nitko ne zna.

Dajte prijedloge kafića gdje se idete napiti . Centar ili zapad grada pošto sam na Trešnjevci.

Belfast North Irish Pub na Rudešu
Radio Windows is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.