Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 24.03.2017., 21:31   #22
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Pa nije uopće neobično. Ne znam što se čudiš, dosta žena je odgajano da ne uživa u sexu, ne poznaju dovoljno svoje tijelo, ne istražuje i kako će žene doživjeti orgazam bez kontrolirane i dugotrajne stimulacije. Dosta žene ne želi sex prije braka, neke se zarede, a neke ne mogu svršiti što je psihički ili fizički problem. Mnoge cure u teen godinama imaju velikih problema da uopće skuže što je to orgazam i što to trebaju osjetiti. Znam cure koje nikad nisu masturbirale, bilo im je čudno, nepotrebno, bljak. Kad sam upoznao svoju ženu i kada smo otvorili tu temu o orgazmu gledala me pomalo čudno dok sam onako uživljeno pričao o svom orgazmu i to.. da bi na kraju rekla da ona svršava od 8 godine svaku večer redovito jer tako ugodnije zaspi, a nekad baci drkicu i triput kad joj je jako dosadno a da o orgazmu nikad nije nešto posebno razmišljala..
Ovo zadnje samo potvrđuje ono što ja svojoj ženi govorim da smo mi muškarci sa posebne grane evolucijskog stabla one su nastale iz nečeg drugog

A ovo pedebljano sa početka je za poslati na neki otok čim dalje od kopna da se slučajno ne razmnože
Jer nema ništa ljepše nego uživati u svom tijelu to je najbolji instrument,najbolji stroj i najbolja igračka koju možemo imati a besplatna je
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.