Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 09:33   #5161
Sad je Max Factor creme puff na akciji u Mulleru. Iskustva? I ima li koja nijansa slična Milani Luminosu. Tenkju.
Wellisia is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2017., 23:57   #5162
Moze preporuka za neko rumenilo da vuce na narancasto?
I da li boju rumenila trebam prilagoditi sjenilu/olovci za oci? Najcesce imam nesto plavo na ocima.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 11:37   #5163
Trebam li Benefit Dandelion ako vec imam Illamasqua Nymph?
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 12:09   #5164
Ima tko možda od TheBalm Down Boy rumenilo ili neko drugo, da mi samo pogleda straga na ambalaži što piše koliki mu je rok trajanja u mjesecima?
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 18:57   #5165
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Ima tko možda od TheBalm Down Boy rumenilo ili neko drugo, da mi samo pogleda straga na ambalaži što piše koliki mu je rok trajanja u mjesecima?
Na Down Boy ne piše ništa. Ali na Instain rumenilima piše 12 mjeseci od otvaranja.
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2017., 19:29   #5166
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Na Down Boy ne piše ništa. Ali na Instain rumenilima piše 12 mjeseci od otvaranja.
Hvala ti !

Nema veze, kupila sam si danas Down Boy sa Abrakadabre na popustu, pa ću vidit jel što piše kad mi stigne, volim znati preporučene rokove trajanja
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2017., 21:32   #5167
Potrosila sam Art deco rumenilo #27 i sad ga nigdje vise ne nalazim Imate preporuku za neku slicnu boju, prljavorozu? Moze i nesto skuplje, bitno mi je da je dugotrajno i da nije MAC jer mi njihova rumenila brzo skliznu s lica.

http://4.bp.blogspot.com/-gqsCA8FWH0...0/DSCF0962.jpg
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 22:59   #5168
Catrice sunrose avenue?
https://goo.gl/images/PCiGvf
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2017., 23:15   #5169
Quote:
Carte kaže: Pogledaj post
Potrosila sam Art deco rumenilo #27 i sad ga nigdje vise ne nalazim Imate preporuku za neku slicnu boju, prljavorozu? Moze i nesto skuplje, bitno mi je da je dugotrajno i da nije MAC jer mi njihova rumenila brzo skliznu s lica.

http://4.bp.blogspot.com/-gqsCA8FWH0...0/DSCF0962.jpg
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Catrice sunrose avenue?
https://goo.gl/images/PCiGvf
mislim da je ovo #27 bilo iz nekog look-a, zato ga ne nalaziš više.
Pogledam doma pa javim ali mislim da nisu slična ova dva (Artdeco i Catrice).
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 10:39   #5170
Max factor lavish mauve je nekakva prljavo roza...


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 11:29   #5171
Quote:
Carte kaže: Pogledaj post
Potrosila sam Art deco rumenilo #27 i sad ga nigdje vise ne nalazim Imate preporuku za neku slicnu boju, prljavorozu? Moze i nesto skuplje, bitno mi je da je dugotrajno i da nije MAC jer mi njihova rumenila brzo skliznu s lica.



http://4.bp.blogspot.com/-gqsCA8FWH0...0/DSCF0962.jpg

The balm instain u nijansi pinstripe ili mozda houndstooth?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Akvarela is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:03   #5172
Hvala cure, pogledat cu predlozene nijanse btw gdje kupujete nars? Sin mi se isto cini slicna nijansa.
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:16   #5173
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Hvala ti !

Nema veze, kupila sam si danas Down Boy sa Abrakadabre na popustu, pa ću vidit jel što piše kad mi stigne, volim znati preporučene rokove trajanja
Samu sebe quoateam ukoliko nekomu dobro dođe informacija - na mom Down Boy piše 12 mjeseci od otvaranja. To mi je nekako malo za rumenilo al ok

Btw, netko je već pitao i nisam naišla na odgovor, a i mene zanima - koliko su The Balm Down Boy i Benefit Dandelion slični?
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2017., 15:19   #5174
Meni se MAC rumenila drže cijeli dan, a imam masniju kožu....

No, ja rijetko stavim rumenilo, a da ispod nemam puder u prahu, to mi je i šminkerica u MAC-u rekla..

Iako stavljala sam ponekad i bez praha i dalje se drži...
Panther1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:08   #5175
@Elektra negdje sam pročitala da si koristila Zoeva Shy Beauty rumenilo, pa me zanima kakva je točno nijansa. Ja sam neutralno hladna pa mi breskvasta rumenila ako imaju previše smeđeg ili crvenkastog u sebi znaju povući na ciglasto/smeđe a to mi ne stoji Ja bi da je roskasto breskvasto ili pastelno breskvasto
blublues is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2017., 11:44   #5176
Quote:
blublues kaže: Pogledaj post
@Elektra negdje sam pročitala da si koristila Zoeva Shy Beauty rumenilo, pa me zanima kakva je točno nijansa. Ja sam neutralno hladna pa mi breskvasta rumenila ako imaju previše smeđeg ili crvenkastog u sebi znaju povući na ciglasto/smeđe a to mi ne stoji Ja bi da je roskasto breskvasto ili pastelno breskvasto
A joj, to rumenilo sam davno imala, ali prodala sam ga prije selidbe u Švedsku tako da se više ne sjećam kakvo je bilo da budem iskrena.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 12:32   #5177
Ovo je tako fora! http://www.fashion.hr/glossy/make-up...lo-129145.aspx
Krekushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 13:16   #5178
Quote:
Krekushka kaže: Pogledaj post
Vidjela sam ovo. Potpuno me iznenadilo koliko mi se sviđa... S obzirom da sam ovako full konzerva.....a ovo mi je predobro, čak bi i rado isprobala
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 16:56   #5179
ja ne znam sto misliti, meni ne bi nikako stajalo. ali hladno lila, to da
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 12:05   #5180
Možda bih mogla isfurati Saharu pod žuto rumeilo hahah Grozan mi je trend, i inače nisam ljubitelj tih ''makeup trendova''.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.