Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2016., 15:48   #301
Da.sve je moguce.
A master-trener tako mocno zvuci da mnogi lake pameti pozele to postati za tjedan, dva.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 17:19   #302
Tebi Bilqis, hvala na podršci, jer sam mišljenja da nema ništa loše u traženju nekoga od koga bi se naučile osnove nekog posla. Osobno mislim da je naplaćivati 1000 - 1500 eura pljačka. A uz to još kao dobijaš na poklon opremu za početak rada. Koju nađeš u Kini za 50 eura.

A tebi, Venera.. tebi se neću niti obratiti ozbiljnije, jer si se ti vjerojatno rodila prepametna i puna znanja i nikad ništa nisi trebala učiti. ili nedajbože zamoliti nekoga da ti pomogne. Kaj te zasmetalo u mome traženju pomoći, nisam rekel da drugi tjedan otvaramo salon trajne šminke, nego da tražimo nekoga da nas pouči osnovama. Uostalom, ako ne želiš, ili ne možeš, pomoći, ajd mi bar ne odmaži. Hvala ti unaprijed.
vladek041 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 17:36   #303
Komentar mi je bio opcenit, nije islo tebe osobno.
Samo si se nasao na putu.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2016., 19:52   #304
Quote:
vladek041 kaže: Pogledaj post
Tebi Bilqis, hvala na podršci, jer sam mišljenja da nema ništa loše u traženju nekoga od koga bi se naučile osnove nekog posla. Osobno mislim da je naplaćivati 1000 - 1500 eura pljačka. A uz to još kao dobijaš na poklon opremu za početak rada. Koju nađeš u Kini za 50 eura.
Posao koji želiš da obavlja tvoja supruga, tako bar shvatih, nije jednostavn kako se čini, i obuka nije par savjeta.
Prvo mora naučiti zaštitu na radu, kako bi klijenta i sebe zaštitila od krvno prenosivih blesti. Nakon toga ide upoznavanje sa materijalom, tehnikom rada...mora se savladati kontrola uboda, ili mikrobladinga, zavisi od tehnike kojom se radi. Mora se procijeniti, a opet na osnovu podataka koje tražimo od klijenta, da li spada u rizičnu grupu, i na koji način radimo tretman.
Toliko toga treba naučiti, a danas svako ko poželi da radi taj posao, smatra da je dovoljno par sati obuke, i materijal, i drzne se da ga radi... jer negdje po procjeni neupućenih, daje dobru zaradu, a ta procjena je pogrešna.
Zato razumijm i Veneru, jer je zaista za svaku osudu kada se prepozna želja za zaradom, a na uštrb kvalitete rada, jeftina obuka.
Vladek, ne žalite da platite dobru obuku, jer vam nikada savjestan majstor neće dati zanat, a da ga pri tom ne može pokriti certifikatom. To je isto kao da tražite bilo kakvo zvanje, bez potrebne potvrde o istom...a svako znanje košta.
Sigurna sam da me razumijete.
Bilqis is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2016., 21:24   #305
poz,ja sam si stavila na gornji kapak trajnu šminku,kao da je crni tuš,jer mi to ful dobro stoji,a ne da mi se šminkat.pa ako nekoga zanima,žena koja mi radi je vrhunska.radi i obrve i usta i cure su prezadovoljnje s njom.u zg je
__________________
kad nepravda postane zakon,otpor postaje dužnost!
gradojev is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2017., 11:07   #306
Pozdrav cure,
htjela bih ici na microblading, ali nikako se odluciti gdje da odem. Marija Butkovic mi radi prekrasne obrve, ali to mi je stvarno puno novaca. Kod cura iz frajle'ss sam prije radila trepavice i svidaju mi se, a jeftinije su mi pa mi to pase. Ima tko iskustva s njima?

Drugo, ima liitko volje staviti svoje slike obrva nakon tretmana i nakon mjesec, dva? Jako me zanima pigment, boja, izgled nakon nekog vremena.

Hvala puno
__________________
:)
just5ra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 22:15   #307
Može li mi možda netko preporučiti gdje (u zg) napraviti dobru i povoljnu mikropigmentaciju za područja kože zahvaćena vitiligom?

Čitala sam da to rade Marija Butković i Valentina Petrović. Još možda netko?
Prije 2 godine sam zvala Mariju Butković i rekla mi je da je cijena 2.500 kn za jednu „fleku“, da ispod te cijene ne radi. To mi je dosta novca pa se do sada još nisam odlučila na postupak.

Edit: malo sam sad guglala pa sam pronašla da to radi i kozmetički centar Donita u Zg. Raspitat ću se sutra kod svih za cijene.

Zadnje uređivanje Royal Red : 20.02.2017. at 22:41.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 20:25   #308
Pitanje za one koje su bile na trajnoj šminki prije par godina.
Zanima me da li pigment koji se stabilizira nakon mjesec dana ima tu istu boju pune dvije godine, pa tek onda počinje blijediti ili je blijeđenje proces koji traje neprestano, samo što nakon 2 godine već više primjećujemo koliko je izblijedilo.

Bila sam na tretmanu. Nakon 2 mjeseca boja je još preintenzivna, ali ne da mi se ići na korekciju ako će ionako biti bar malo blijeđe već za godinu dana...
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2017., 21:17   #309
Ja ti mogu reci za obrve. Rađene su u 12/2014, prvih godinu dana su bile savrsene, nakon toga su pocele blijediti. Trenutno imam malo crvenkastih "dlacica" jer je jednostavno pigment izašao iz kože. Vec nakon godine dana sam pocela lagano popunjavati "rupe" olovkom ili sjenilom.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2017., 11:58   #310
Hvala ti!
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 12:05   #311
Trazim preporuku za trajne obrve za tetku u Zgu?
Marija B., kolika je cijena?
Moze preporuka i za Sloveniju?
peachwoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2017., 14:34   #312
Quote:
gradojev kaže: Pogledaj post
poz,ja sam si stavila na gornji kapak trajnu šminku,kao da je crni tuš,jer mi to ful dobro stoji,a ne da mi se šminkat.pa ako nekoga zanima,žena koja mi radi je vrhunska.radi i obrve i usta i cure su prezadovoljnje s njom.u zg je
Ovo zvuči zanimljivo. Možeš podijeliti iskustvo gdje si bila, je li bolno, koliko traje tretman i učinak koliko traje? Cijena?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 13:42   #313
Eyeliner trajna šminka
Gdje u ZGu napraviti klasičan deblji eyeliner - crtu na gornjem kapku? Bila sam u Anami CheChe u Martićevoj ali nisam zadovoljna. Da se razumijemo nisu cure ništa loše napravile ali nije mi to to pa sada tražim dalje...
Help
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 22:26   #314
Cure koje ste radile japansku metodu, molim vas pomozite mi savjetom.
Ja sam obrve tom metodom napravila prije 2 mjeseca i uskoro bi trebala ići na korekciju jer su mi negdje dlačice malo izblijedjele dok mi na jednom mjestu uopće nije ulovilo, punih pola centimetara je dosta blijeda boja, što je i bilo za očekivati da će se dogoditi jer mi je na tom mjestu koža drugačija i malo tanja (nekada davno je to bio ožiljak).

Meni obrve bez obzira na to sada lijepo izgledaju i zadovoljna sam oblikom, međutim, kada sam ih radila prvi puta prvih 7-8 dana su izgledale užasno veliko, debelo, smiješno, jer kako mi je cura još radila i šatiranje tj. sjenčanje da se ne vide te rupe gdje nema dlačica (gdje su bili ožiljci), obrve su bile skroz debele, potpuno ispunjene, duge, ma upravo ogromne i nema tko nije skužio da sam ih radila, doista me je bilo sram ići na posao jer su me ljudi čudno gledali a i trening sam zbog tog izgleda totalno eskivirala.

E sada, mene zanima, da li je vama bilo isto tako i nakon prve korekcije, tj. da li osoba koja ih radi zapravo sve ponovi i cijelo područje nanovo osjenča na toj prvog korekciji, ili pak ponovno nadocrta samo dlačice koje nisu dobro ulovile ili su izblijedile?

To mi je izuzetno važno znati jer ako je postupak na korekciji takav da se prvo vrijeme izgleda isto kao nakon prvog tretmana onda bi radije čekala 10. mjesec kada ću biti na godišnjem da odem na tu korekciju.

Najljubaznije vas molim za odgovor !
Hvala unaprijed !
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 08:59   #315
Quote:
Natalija5 kaže: Pogledaj post
Cure koje ste radile japansku metodu, molim vas pomozite mi savjetom.
Ja sam obrve tom metodom napravila prije 2 mjeseca i uskoro bi trebala ići na korekciju jer su mi negdje dlačice malo izblijedjele dok mi na jednom mjestu uopće nije ulovilo, punih pola centimetara je dosta blijeda boja, što je i bilo za očekivati da će se dogoditi jer mi je na tom mjestu koža drugačija i malo tanja (nekada davno je to bio ožiljak).

Meni obrve bez obzira na to sada lijepo izgledaju i zadovoljna sam oblikom, međutim, kada sam ih radila prvi puta prvih 7-8 dana su izgledale užasno veliko, debelo, smiješno, jer kako mi je cura još radila i šatiranje tj. sjenčanje da se ne vide te rupe gdje nema dlačica (gdje su bili ožiljci), obrve su bile skroz debele, potpuno ispunjene, duge, ma upravo ogromne i nema tko nije skužio da sam ih radila, doista me je bilo sram ići na posao jer su me ljudi čudno gledali a i trening sam zbog tog izgleda totalno eskivirala.

E sada, mene zanima, da li je vama bilo isto tako i nakon prve korekcije, tj. da li osoba koja ih radi zapravo sve ponovi i cijelo područje nanovo osjenča na toj prvog korekciji, ili pak ponovno nadocrta samo dlačice koje nisu dobro ulovile ili su izblijedile?

To mi je izuzetno važno znati jer ako je postupak na korekciji takav da se prvo vrijeme izgleda isto kao nakon prvog tretmana onda bi radije čekala 10. mjesec kada ću biti na godišnjem da odem na tu korekciju.

Najljubaznije vas molim za odgovor !
Hvala unaprijed !
Cure, odgovorite ako znate molim vas .
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:57   #316
Pa normalno je da imaš te jumbo trepuše prvi tjedan.
A na korekciju se ide da se poprave nedostaci: nadocrtavanje dlačica gdje se nisu ulovile i/ili gdje su izblijedile jer se nisu ulovile.
Ako pod godišnji misliš na ljeto - onda ti to nije pametno.
Jesen/zima je najbolje za to radit.
Uspjeh ovisi o masnoći i debljini kože.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 11:32   #317
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Pa normalno je da imaš te jumbo trepuše prvi tjedan.
A na korekciju se ide da se poprave nedostaci: nadocrtavanje dlačica gdje se nisu ulovile i/ili gdje su izblijedile jer se nisu ulovile.
Ako pod godišnji misliš na ljeto - onda ti to nije pametno.
Jesen/zima je najbolje za to radit.
Uspjeh ovisi o masnoći i debljini kože.

Radila sam ih već, znam sve ovo što si napisala, ali hvala ti na trudu svejedno .
Moje pitanje se odnosi na to da li su cure koje su išle na prvu korekciju nakon nje imale isti efekt tih ogromnih obrva kao nakon prvog tretmana, ili to sve skupa izgleda barem malo "normalnije"?
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 13:40   #318
Quote:
Natalija5 kaže: Pogledaj post
Radila sam ih već, znam sve ovo što si napisala, ali hvala ti na trudu svejedno .
Moje pitanje se odnosi na to da li su cure koje su išle na prvu korekciju nakon nje imale isti efekt tih ogromnih obrva kao nakon prvog tretmana, ili to sve skupa izgleda barem malo "normalnije"?
krivo sam onda skužila pitanje
uglavnom, moja juniorka ih je radila, nisam ja.
kad je otišla odradit korekciju nakon tih mjesec-dva kad su joj već rekli da dođe, isto je imala efekt tih ogromnih obrva

edit: i da, smiješno je izgledala s tim obrvetinama ali nekako imam dojam da su se nekako kraće zadržale. prvi put je to trajalo cca 7 do 10 dana, a nakon korekcije jedno 5 do 7 dana otprilike. ne sjećam se više točno.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 21:28   #319
Hvala ti puno menni, upravo me je to zanimalo. Onda ću uzeti 3 dana godišnjeg + 2 od vikenda i nadati se da će nakon tog perioda izgledati ok kada se vratim na posao.
Natalija5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 22:15   #320
Quote:
Natalija5 kaže: Pogledaj post
Hvala ti puno menni, upravo me je to zanimalo. Onda ću uzeti 3 dana godišnjeg + 2 od vikenda i nadati se da će nakon tog perioda izgledati ok kada se vratim na posao.
nnč


sad će ona ponovo, samo da završi ispite na faksu, pa će ponovit.

kod koga ti ideš?
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:02.