Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2017., 16:40   #61
Quote:
eto priznao si sad da ti svi ostali aspekti života pate zbog prekomjernog konzumiranja foruma...
Ti to zajebavas? Pa to pisem od prvog posta.

Quote:
da,jesi, ovisnik si.
da nisi ne bi uopće tipkao sad sa mnom.
eto da te utješim i ja sam glupa ovisnica.
Slaba ti utjeha. Rasplakala me.

Quote:
to vam se vidi u profilu,sat,dan,noć provedeni na forumu.
Ne tipkaj gluposti.

Quote:
debel si - i to je za ljude.
Toliko da ne hodam nego se kotrljam.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:44   #62
Quote:
Zek0slav kaže: Pogledaj post
Nisi pogledala na drugoj strani? Zatvorena je. Možda da zamoliš moda preko pma da otključa.
Nisam se ni sjetila
Možda. Samo da razradim taktiku kojom ću ga nagovoriti da otključa

A dobro, samo mi je bilo čudno da je zatvorena. Dosta se toga pisalo tamo
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:50   #63
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Moram priznat da me ovaj boldani dio zainteresirao...Kazes da ovdje raspravljas o temama s ljudima s kojima, da se nadjete u realnom zivotu recimo na kavi, o takvim temama ne bi raspravljala? Zasto ne bi? Koji je razlog tome? Bi li ti bilo neugodno o tome raspravljati u stvarnosti, ako je tako onda se vracamo na ono da ekran ipak daje neku dozu sigurnorsti i povecanog (laznog) samopouzdanja u vidu da drugi ne zna tko si i kako reagiras dok nesto izgovaras, pa je onda neke stvari puno lakse napisati kada si skriven iza ekrana? Smatras li da bi se u stvarnosti drugacije ponasala medju tim istim ljudima kada su u pitanju razgovori koje sa njima vodis iza sigurnosti ekrana?
Ne, daleko od toga. Poanta je bila da je vjerojatnost da baš, npr. s tobom, ne bih danas razgovarala na cesti i to ne o ovoj temi. S ljudima s kojima sam okružena pričam o različitim temama. Već ovisno o osobi, prigodi, samoj temi koja je došla na repertoar.
Ali ne razgovaram s random ljudima po cesti o tome zašto sam trenutno na cesti
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:55   #64
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post
Ti to zajebavas?
malo,da vidiš kako je to kad te jebu u mozak.

Quote:
Ne tipkaj gluposti.
nisu to gluposti.
vide se i teme na kojima obitavate većinom ste na US-u i LJES-u.
pogledaj si samo godinu reg. i broj postova, jači si ovisnik od mene za neki cck. 600 postova s tim da si stigao godinu poslije.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.04.2017., 16:57   #65
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ne, daleko od toga. Poanta je bila da je vjerojatnost da baš, npr. s tobom, ne bih danas razgovarala na cesti i to ne o ovoj temi. S ljudima s kojima sam okružena pričam o različitim temama. Već ovisno o osobi, prigodi, samoj temi koja je došla na repertoar.
Ali ne razgovaram s random ljudima po cesti o tome zašto sam trenutno na cesti
A zasto mislis da ne bi bas razgovarali o toj temi, na cesti? Zasto je to toliko nevjerojatno? Kao sto kazes, pricas o razlicitim temama, i ukoliko bi i u stvarnosti bas ova tema o kojoj raspravljamo na forumu dosla na repertoar, zasto ne bi onda razgovarali o njoj? Ne mislim na to zasto si na cesti vec zasto provodis vrijeme na forumu, jasno. Drugim rijecima, trebalo bi ti biti svejedno da o ovome o cemu raspravljas tu na forumu (ne mislim sad samo na ovu temu vec opcenito o cijelom forumu) raspravljas i u stvarnosti. Cinis li to, ili o nekim temama raspravljas samo iza ekrana?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 16:57   #66
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
nisu to gluposti.
vide se i teme na kojima obitavate većinom ste na US-u i LJES-u.
pogledaj si samo godinu reg. i broj postova, jači si ovisnik od mene za neki cck. 600 postova s tim da si stigao godinu poslije.


Ti si neki fan?
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:06   #67
Quote:
little-big-one kaže: Pogledaj post


Ti si neki fan?
da,prosto popizdim od sreće kad te vidim....
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:13   #68
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
da,prosto popizdim od sreće kad te vidim....
:klap:



Inace, dobra rasprava, žustra, to je to, samo naprijed!
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:14   #69
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
A zasto mislis da ne bi bas razgovarali o toj temi, na cesti? Zasto je to toliko nevjerojatno? Kao sto kazes, pricas o razlicitim temama, i ukoliko bi i u stvarnosti bas ova tema o kojoj raspravljamo na forumu dosla na repertoar, zasto ne bi onda razgovarali o njoj? Ne mislim na to zasto si na cesti vec zasto provodis vrijeme na forumu, jasno. Drugim rijecima, trebalo bi ti biti svejedno da o ovome o cemu raspravljas tu na forumu (ne mislim sad samo na ovu temu vec opcenito o cijelom forumu) raspravljas i u stvarnosti. Cinis li to, ili o nekim temama raspravljas samo iza ekrana?
Ozbiljno? Na forumu sam svega par mjeseci pošteno. Aj si sam odgovori na ove smiješne analize kojima se razbacuješ

Da, upoznavala sam ljude na cesti. Da, razgovarala sam s njima o random temama. Ne, nemam problem komunicirat bez ekrana, jer mi je to, onak, primarna komunikacija
Ali, isto tako, ne, nisam nikad stala na sred trga i razgovarala s nekim o tome zašto mu cure ne prilaze i onda nam se spontano priključilo 20 ljudi
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:15   #70
Quote:
LaPerLa31;63516761
koliko u početku ovisnik negira da je ovisan i da mu treba pomoć,koliko samo razloga i opravdanja pronalazi za svoju osvisnost?

što se tiče [I
kaže:
ključa umjerenosti,[/I] to valjda iz iskustva govoriš koliko si neumjeren u konzumiranju foruma.
mene zanima što osim foruma i interneta ti i @calea još volite,s čime se bavite,što vam je još osim foruma zanimljivo?
jer´kad stisnem vaše pro. na forumu upravo obitavate 24/7

i naravno da svatko radi ono kaj hoće i kaj mu se sviđa,i nemam ništa protiv što vam je forum zanimljivi doživljaj,i što ga beskrajno volite.
Za početak, mene zanima zašto netko tko tvrdi da je forum ovisnost piše po njemu? Pa zašto stalka profile drugih korisnika?
A očito i zna tko što piše jer popizdi kad vidi određene nickove? Meni to isto zvuči kao ovisnost?

I kako to vidiš da je netko na forumu 24/7? Znači da si i ti tu 24/7 i provjeravaš?
Ili po tome što stalno piše da su online? Ja sam u forum ulogirana već mjesecima na mobitelu
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:15   #71
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
malo,da vidiš kako je to kad te jebu u mozak.


nisu to gluposti.
vide se i teme na kojima obitavate većinom ste na US-u i LJES-u.
pogledaj si samo godinu reg. i broj postova, jači si ovisnik od mene za neki cck. 600 postova s tim da si stigao godinu poslije.
Danas sam ostavila i jedan post na psihologiji!
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:18   #72
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
da,prosto popizdim od sreće kad te vidim....
Buduci da te toliko veselim, slobodno svratis do mene. Imam veliko srce, veliku ljubav, veliku tavu, svasta nesta velikog. :klap:
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:18   #73
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Ozbiljno? Na forumu sam svega par mjeseci pošteno. Aj si sam odgovori na ove smiješne analize kojima se razbacuješ

Da, upoznavala sam ljude na cesti. Da, razgovarala sam s njima o random temama. Ne, nemam problem komunicirat bez ekrana, jer mi je to, onak, primarna komunikacija
Ali, isto tako, ne, nisam nikad stala na sred trga i razgovarala s nekim o tome zašto mu cure ne prilaze i onda nam se spontano priključilo 20 ljudi
Dobro je, osjetim dozu arognacije i stava iako nas dijeli ekran, svidja mi se.

Ma nisam mislio da ne razgovaras uopce vec da o nekim stvarima lakse razgovaras preko ekrana, o tome se radi.

Nemoj se cudit, masu ljudi ima ogromnih problema sa komuniciranjem "uzivo", mnogi od njih su to i priznali ovdje na ovim temama, nije to nista neobicno, iako je, zamisli, svima njima to primarna vrsta komunikacije. Ali iz nekog razloga im ne ide, losi su u tome, nisu komunikativni, nervozni su iz nekog razloga, neugodno im je...svacega ima...takvima pomaze ekran, daje im sigurnost, jer drugi ne vide njihovu fizicku reakciju koju vide uzivo... i tako dalje da sad ne ulazim previse u to...
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:21   #74
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
Za početak, mene zanima zašto netko tko tvrdi da je forum ovisnost piše po njemu? Pa zašto stalka profile drugih korisnika?
A očito i zna tko što piše jer popizdi kad vidi određene nickove? Meni to isto zvuči kao ovisnost?
Pa ona je i sama priznala da je ovisnik. Barem je priznala, to je vec velika stvar. Svi vi ostali se grcevito odupirete da priznate ono sto je ocito samo po sebi. Forum stvara ovisnost, internet stvara ovisnost...medjutim kada pitas ljude, svi ce reci ma neeeee, ma kakvi, ja samo malo svratim pa pogledam sto se pise, da ubijem vrijeme...da, svratis i ostanes kojih 5-6 sati u prosjeku dnevno...ali to nije ovisnost. Kao sto niti onaj koji pusi "samo 5 cigareta dnevno" nije ovisnik....
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:21   #75
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Danas sam ostavila i jedan post na psihologiji!
Jel mogu procitat? Gdje je?
John_Wayne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:28   #76
Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Danas sam ostavila i jedan post na psihologiji!
ja se čak spustim skroz dolje pa ostavim koji post na rekreaciji! Zamisli ti to!
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:29   #77
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Jel mogu procitat? Gdje je?
E jbg, ne znam sad točno. Bu ti Perlica rekla
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:30   #78
Quote:
ja-cu-poludit kaže: Pogledaj post
ja se čak spustim skroz dolje pa ostavim koji post na rekreaciji! Zamisli ti to!

A dobro, ti živiš na rubu. Ja sam preveliki šonjo za to
calea is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:32   #79
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Pa ona je i sama priznala da je ovisnik. Barem je priznala, to je vec velika stvar. Svi vi ostali se grcevito odupirete da priznate ono sto je ocito samo po sebi. Forum stvara ovisnost, internet stvara ovisnost...medjutim kada pitas ljude, svi ce reci ma neeeee, ma kakvi, ja samo malo svratim pa pogledam sto se pise, da ubijem vrijeme...da, svratis i ostanes kojih 5-6 sati u prosjeku dnevno...ali to nije ovisnost. Kao sto niti onaj koji pusi "samo 5 cigareta dnevno" nije ovisnik....
Nemam pojma koliko vremena provedem ovdje, rijetko je to baš vrijeme u kojem sjedim za kompom i baš 3-4 sata samo čitam, pišem i prčkam po forumu. Čak i ako je, to je moj odmor za mozak.
Većim dijelom je to tokom dana, na poslu pod pauzom, dok putujem do doma, ili ako ima nešto što me zanima pa se javim nešto češće.
baš da svaki dan dođem s posla i 3 sata sjedim na kompu samo na forumu, baš i ne.
A i primjetit ćeš, dobar dio chatanja i razgovora se na chatu događa do nekih 4-5 popodne, obično dok su ljudi na poslu
__________________
Najsjajnije bisere moraš dobro istražiti da bi uočio svu ljepotu, nije nužno vidljivo na prvu. © mr-crime
Ludica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2017., 17:40   #80
Svi chataju dok su na poslu, jbt kakav je posao dok mozes toliko vremena provest na forumu
salevart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:01.