Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 09:09   #61
Evo da se prijavimo.
__________________
Što ga više lome to ga volim jače..HŽV
acer is offline  
Old 10.05.2017., 12:06   #62
to je ta storija, novi pocetak i nova nada
__________________
Samo hajdučki!!!
Il pinturicchio is offline  
Old 10.05.2017., 14:49   #63
Miki nije nikad bija baš najbistriji, glava ala Tomičić samo talent mu je bija prevelik da bi završio kao spomenuti. Ovaj događaj je dobar pokazatelj kako mentalni sklop kod "zaslužnih" i "legendi" funkcionira i njegova ogorčenost pokazuje koliko je to duboko i koliko je to bilo uobičajeno. Sve više mi se dovođenje furešta za predsjednika čini kao vizionarski potez, velike stvari Kos radi i nadam se samo da će ostat svi na okupu, naročito Branco.
napridnasi is offline  
Old 10.05.2017., 15:32   #64
Quote:
napridnasi kaže: Pogledaj post
Miki nije nikad bija baš najbistriji, glava ala Tomičić samo talent mu je bija prevelik da bi završio kao spomenuti. Ovaj događaj je dobar pokazatelj kako mentalni sklop kod "zaslužnih" i "legendi" funkcionira i njegova ogorčenost pokazuje koliko je to duboko i koliko je to bilo uobičajeno. Sve više mi se dovođenje furešta za predsjednika čini kao vizionarski potez, velike stvari Kos radi i nadam se samo da će ostat svi na okupu, naročito Branco.
njihov menatlni sklop funkcionira da mora igrati njegov sin ili blizi rodak ili cak neki koji mu gurne neku kintz u dep da ga ugura ako ne sve je u kurcu i nista ne valja
pandorum999 is offline  
Old 10.05.2017., 16:26   #65
Quote:
pandorum999 kaže: Pogledaj post
njihov menatlni sklop funkcionira da mora igrati njegov sin ili blizi rodak ili cak neki koji mu gurne neku kintz u dep da ga ugura ako ne sve je u kurcu i nista ne valja
To je mentalni sklop koji te sasvim normalno odveze do Trilja di se oko janjetine dile funkcije između sebe...

"Narodnom modelu" nije bila prijetnja jedan gazda jer je HAjduk prevelik (čitaj: preskup) klub, a tržište premalo za ikakav povrat uloženog.
Alternativa ovom modelu je bila "Triljska skupina"

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/...kcija/4299039/
jordi is online now  
Old 10.05.2017., 17:14   #66
To ti je ostavstina onog: "Jel ti mali u partiji? Nije? Ajde nek' se upise pa neka mi se javi"...
beg is offline  
Old 10.05.2017., 17:42   #67
Quote:
jordi kaže: Pogledaj post
To je mentalni sklop koji te sasvim normalno odveze do Trilja di se oko janjetine dile funkcije između sebe...

"Narodnom modelu" nije bila prijetnja jedan gazda jer je HAjduk prevelik (čitaj: preskup) klub, a tržište premalo za ikakav povrat uloženog.
Alternativa ovom modelu je bila "Triljska skupina"

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/...kcija/4299039/
I zaboravija sam na ove

Gle ekipe

Biće Boško Anić zapritija da će se baciti sa tarace iznad konobe ako mu ne daju funkciju.
napridnasi is offline  
Old 10.05.2017., 17:50   #68
Quote:
napridnasi kaže: Pogledaj post
I zaboravija sam na ove

Gle ekipe

Biće Boško Anić zapritija da će se baciti sa tarace iznad konobe ako mu ne daju funkciju.
Quote:
- Tu je nastao spor. Miše i Andrijašević su imali plan kako je najbolje podijeliti funkcije. Miše je trebao biti trener, Andrijašević sportski direktor, Đolongi bi se povjerio omladinski pogon, a Martć i Mornar u ulozi klupskih menadžera brinuli bi se za transfere. Tu se dio ljudi razočarao, a Rapaić je rekao: "Što cu onda ja biti, ostaje mi samo mjesto predsjednika."
Valjda mu niko nije reka da je Pletikosa sebi odredija tu funkciju i onda kad je skonta sve se raspalo

Reka bi mu soup nazi: No funkcija for you!
jordi is online now  
Old 10.05.2017., 17:53   #69
ovde ste svojin pisanjem mikija digli na pijedestal,nisan se tija mišat da ne bi ispalo da ga ne šmekan samo zbog podrijetla iako mi je bilo čudno da može bit na pijedestal baš iz razloga šta svojin ponašanjen dok je igra za hajduk prije odlaska u perugu to nije posebno zaslužia,npr protiv ajaxa on i mornar nisu igrali zbog svog odnosa prema klubu nego su igrali gori od niih dvojice mislin jurčec i erceg,bia je talenat,odličan igrač, a da je klub ka instituciju nešto posebno poštiva,ne bi reka...

ode se nikad ne spominje branko miljuš,sićan se utakmice protiv bg ili sarajeva kad smo izgubili 4-1,miljuš je osta plačući na terenu,svojim ponašanjem je uvik pokaziva da igra za veliki klub i nikad od kluba ništa posebno nije tražia,a bia je reprezentativac...
kao i zoran simović,al jebi ga,uvik isplivaju neki drugi ka legende
sidrun is offline  
Old 10.05.2017., 18:19   #70
Inače se u nas prelako i diže u nebesa i blati i pokopa nekoga, igrača, trenera itd. To nikad nije dobro jer ne odražava objektivnost u razmišljanju nego impulzivnost i površnost. Ništa nije crno bijelo ma kako god se jednostavno činilo, stvar je uvijek komplesnija nego se na prvi pogled čini.
I zato još veći respekt kad Branco izjavi da je ovo ista ekipa kao i prije misec dana i da se ništa veliko nije prominilo, nego sve ide kako i triba.
napridnasi is offline  
Old 10.05.2017., 19:07   #71
Normalno da je ista ekipa, ali eno Gusic pise e-mailove isprike svima koje je uvridia
Ako popusimo od Rijeke, oce li onda opet bit sve po starom? Karijola i Dimljacar.
Nakon Belupa je goria Hajdukov face, sad ti isti ili ne pisu ili idu u krajnost sa dizanjem spomenika Carillu.
U stvari triba samo vidit sta je Jelicic govoria prije misec i po i sta je govoria neki dan.

Doslovno iz krajnosti u krajnost, nema sredine
ovi_jedan is offline  
Old 10.05.2017., 19:27   #72
Ajmo brbićevci, je da ste u zadnje vrime zamukli i lagano pritrčavate ali podržite čovika!

http://dalmatinskiportal.hr/vijesti/...politika/21285
mate vidović is offline  
Old 10.05.2017., 19:44   #73
Quote:
diko kaže: Pogledaj post
blay mi se javia da je uskrsnia

Sretna mu 30. godišnjica

https://www.youtube.com/watch?v=uNMUsyduv2Q
__________________
Krepat moredu svi kraji i carevi, ma Ajduk će ostat !!!
Boka Juniors is offline  
Old 10.05.2017., 19:47   #74
Ja se samo bojin da ne bi bolno pali nakon Rujevice jer po mom mišljenju previsoko letimo opijeni s pet pobjeda i dobrom atmosferom. Rijeka na Rujevici je moćna, treba bit realan i priznat da smo gori godinama ka na klanju a lako moguće da nam se to dogodi i ovaj put jer smo puni samopouzdanja a to ne završi dobro po nas nikad. Ka i u početku sezone kad smo letili s pobjedama (doduše onda smo se provlačili s nikakvom igrom i svako realan je to moga očekivat) a onda nas Dinamo natrpa na Poljudu s četiri komada i sve se srušilo ka domino.

Mene neće smetat ako izgubimo, ako će se momci borit ka i zadnjih pet kola. Bojin se jedino urušavanja ove dobre priče i atmosfere od strane one mase kojoj rezultat diktira raspoloženje, koji od sve valja, u dva kola dođu do tog da ništa ne valja, ulica vodi klub debili i slična sranja. Triba ić pomalo i realno, samo tako ćemo naprid.
bilidres is offline  
Old 10.05.2017., 19:51   #75
Quote:
bilidres kaže: Pogledaj post
Ja se samo bojin da ne bi bolno pali nakon Rujevice jer po mom mišljenju previsoko letimo opijeni s pet pobjeda i dobrom atmosferom. Rijeka na Rujevici je moćna, treba bit realan i priznat da smo gori godinama ka na klanju a lako moguće da nam se to dogodi i ovaj put jer smo puni samopouzdanja a to ne završi dobro po nas nikad. Ka i u početku sezone kad smo letili s pobjedama (doduše onda smo se provlačili s nikakvom igrom i svako realan je to moga očekivat) a onda nas Dinamo natrpa na Poljudu s četiri komada i sve se srušilo ka domino.

Mene neće smetat ako izgubimo, ako će se momci borit ka i zadnjih pet kola. Bojin se jedino urušavanja ove dobre priče i atmosfere od strane one mase kojoj rezultat diktira raspoloženje, koji od sve valja, u dva kola dođu do tog da ništa ne valja, ulica vodi klub debili i slična sranja. Triba ić pomalo i realno, samo tako ćemo naprid.
+1
Eno i medijski partner stavlja natpis spavaš li mirno vodeća Rijeko?
Bez obzira na naš niz, Rijeka je i dalje veliki favorit, mene je strah terena i naših ofsajda, pogotovo što sada igraju Vešović i Ristovski. Uvodnog dijela utakmice me strah jer uvijek izgledamo kao da smo pali sa Marsa i tu zadnjih utakmica je Kale skinuo par zicera pa smo se u nastavku stabilizirali. Vidjet ćemo, Carrillo i igra daju optimizam, ali igramo protiv ozbiljnog protivnika, po meni i pravi test da vidimo di smo u odnosu na EL-klubove kakvi nam mogu doći u playoffu.
Gaitan is offline  
Old 10.05.2017., 20:10   #76
Quote:
Gaitan kaže: Pogledaj post
+1
Eno i medijski partner stavlja natpis spavaš li mirno vodeća Rijeko?
Bez obzira na naš niz, Rijeka je i dalje veliki favorit, mene je strah terena i naših ofsajda, pogotovo što sada igraju Vešović i Ristovski. Uvodnog dijela utakmice me strah jer uvijek izgledamo kao da smo pali sa Marsa i tu zadnjih utakmica je Kale skinuo par zicera pa smo se u nastavku stabilizirali. Vidjet ćemo, Carrillo i igra daju optimizam, ali igramo protiv ozbiljnog protivnika, po meni i pravi test da vidimo di smo u odnosu na EL-klubove kakvi nam mogu doći u playoffu.
Ovo za ofsajde sam ja bio spomenuo nakon zadnje tekme na Poljudu, stajali ste visoko i radili ofsajd zamke al tad sam rekao da mislim da bi vas na to razvalili da su igrali Vešo i Rista...mislim da cete imat velike probleme ako budete tako sad igrali
Fiumelibre is offline  
Old 10.05.2017., 21:27   #77
http://splitskidnevnik.rtl.hr/sport/...k-split-gorio/

Kako govno narkomansko hoce kupiti nasa naklonost pred derbi na rujevici.to govno bi nas zapalia da moze

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
pandorum999 is offline  
Old 10.05.2017., 21:39   #78
Gledano na papiru, odavno nismo išli s boljin šansama u Rijeku. Mi u velikon uzletu igre i rezultata, oni u primjetnon padu. Mi kompletni, oni bez mladoženje. Mi rasterećeni, oni pod velikin pritiskon jer mogu puno izgubit...

Međutin, to je sve u teoriji. U praksi je to - derbi, a u takvin su utakmicama uvik moguća sva tri znaka, bez obzira na trenutačnu formu. Mi smo nanizali pet pobjeda i devet utakmica bez poraza i igramo dobro (zadnju utakmicu odlično)? Istina. Ali oni su do nikidan imali 40+ utakmica bez poraza. Od nas nisu izgubili zadnjih pet godina (18 utakmica!), a na Rujevici nisu izgubili nikad od nikoga. Odigrali su masu vrhunskih utakmica ove godine, mi tek nekoliko. Odakle nama pravo da se proglašavamo favoritima, kako neki pišu?

Ja san zadovoljan šta napredujemo. I bit ću zadovoljan ako u subotu pristup i igra budu takvi da nan realno mogu donit pobjedu. A oće li nan to donit pobjedu, remi ili poraz, možda i uvjerljiv, to može ovisit o najmanjen detalju i srići. Taman da ih i nadigramo, niko nan ne jamči da nećemo izgubit. A njih nije lako nadigrat, pogotovo ne u gostima.

Iskreno se nadan i virujen da možemo dobit. I bilo bi jako važno kad bi dobili, iz više razloga. Ali bahato najavljivat pobjedu, to mi se nikako ne sviđa, tin više šta često oni koji to najavljuju, posli najviše seru. Sićan se kad je mudri Šaman litos uoči Dinama i Rijeke reka da potpisuje dva remija. Pa san mu tija jebat sve po spisku. A možda i jesan, ne sićan se. A posli je ispalo da bi se s dva remija tukli u guzicu... Da se razumimo, ja jesan da se ide po pobjedu, nisan da se ka prošle godine s igračen više igra kontrolirani nogomet. Ali da ću bit toliko drzak i reć da ih idemo razbit, to nikako. Uostalon, nisu kladionice bez razloga stavile koeficijen koji su stavile. Što mene dakako neće spriječit da uplatin na naše.

Sve što tražim od tebeee....
Tim Whatley is offline  
Old 10.05.2017., 21:59   #79
Ma samo neka hrabro i dobro odigraju pa rezultat neka bude kakav bude. Kad se sjetim prosle utakmice s Rijekom doma kada sam realno ocekivao poraz a na kraju bio razocaran sto nismo dobili...
__________________
...YOU'RE TOO LATE, WE'RE EVERYWHERE...

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win.
gabal is offline  
Old 10.05.2017., 22:26   #80
Quote:
Tim Whatley kaže: Pogledaj post
Ali oni su do nikidan imali 40+ utakmica bez poraza. Od nas nisu izgubili zadnjih pet godina (18 utakmica!), a na Rujevici nisu izgubili nikad od nikoga. Odigrali su masu vrhunskih utakmica ove godine, mi tek nekoliko. Odakle nama pravo da se proglašavamo favoritima, kako neki pišu?
Eto zato će sad izgubit
__________________
https://postimg.cc/8jns4zgn
STruka iSTok is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:41.