Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2005., 23:48   #21
Quote:
hladna pifka kaže:
mislite na binasu selmanović? ma nije ona meni nešto...nama predaje gorica ivezić...ženska je legenda...iz psihologije nam je Maša Močiljanin....sumnjam da ju znate...
btw. raska (jasna nikolić) je baš ok ženska...
__________________
¤¤U juBaw wjeRe NeEeEeemam¤¤
hladna pifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2005., 23:51   #22
a da ima vec goooooodina odkada smo mi otisle iz skole pa su se i neki prof. promjenili.

E eee..jel vam mozda Tvrtko ( ak vam je on svima iz vjeronauka) pricao neku mitsku pricu o jednoj curi koja je napisala neki sastavak i onda osvojila nagradu neku i isla na putovanje u Strasburg ( ili kak god da se to pise)
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 14:14   #23
Quote:
DarthFlake kaže:
a da ima vec goooooodina odkada smo mi otisle iz skole pa su se i neki prof. promjenili.

E eee..jel vam mozda Tvrtko ( ak vam je on svima iz vjeronauka) pricao neku mitsku pricu o jednoj curi koja je napisala neki sastavak i onda osvojila nagradu neku i isla na putovanje u Strasburg ( ili kak god da se to pise)

a mozda je,neznam,ne slušam ti ja njega baš
zašto?
__________________
¤¤U juBaw wjeRe NeEeEeemam¤¤
hladna pifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2005., 16:05   #24
tak pitam..hvalisao se je nekaj okolo..dobro ni ja ga bas nisam slusala..
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2005., 14:43   #25
Quote:
hladna pifka kaže:
mislite na binasu selmanović? ma nije ona meni nešto...nama predaje gorica ivezić...ženska je legenda...iz psihologije nam je Maša Močiljanin....sumnjam da ju znate...

O, bar sam i ja imala istu prof iz psihologije, meni je Binasa bila super-super je tada objašnjavala-tko zna da li sam je možda imala odpočetka-završila na matematici

DarthFlake-meni se čini da je Tvrtko o toj curi pričao-ali ja se uopće ne sjećam toga. A najbolje je bilo kada je kompanija postavila pitanje da li je još uvijek djevac u toj i toj godini, a on se sav zacrvenio
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 00:12   #26
Mislite li vi na školu u Aveniji Dubrovnik ili neku drugu?

Ja idem tamo u gimnaziju pa vidim puno propaliteta,um,učenika HT škole
tužni_školarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 06:26   #27
ahm ono je ugostiteljska (trogodišnja ?)

mi smo hotelijersko turisticka (4 godine)

oni su konobari kuhari slasticari

mi smo hoteljersko turisticki tehnicari

btw curke ..dobro pifka to jos nije iskusila..
kak vam se svidja kad vas negdi pitaju koja vam je struka..pa ostave jedva 2 cm crtu da upises..
kak da ja na 2 cm crte napisem hoteljesko-turistički tehničar? naravno da napišem HTT
i onda redovito objašnjavam kaj to znaci.

e i jel hotelijersko ili hoteljersko?
DarthFlake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2005., 11:56   #28
Quote:
tužni_školarac kaže:
Mislite li vi na školu u Aveniji Dubrovnik ili neku drugu?

Ja idem tamo u gimnaziju pa vidim puno propaliteta,um,učenika HT škole
Ne, ne mislimo na školu u Aveniji Dubrovnik, mislimo na elitni dio grada Zagreba. . Ta škola Hotelijersko turistička škola je u Frankopanskoj, a znam da je bodovni prag negdje oko 50 bodova, to će bolje znati hladnapifka.Nekada jesu te dvije škole bile skupa, ali su se razdvojile.

Quote:
DarthFlake kaže. ahm ono je ugostiteljska (trogodišnja ?)mi smo hotelijersko turisticka (4 godine)
Da, oni su tamo 3 godine i mislim da je naziv Ugostiteljsko-turističko učilište-nemam pojma

A što se tiče struke, znam i ja sam šizila na svim papirima koje je trebalo pisati, a ono 2 cm papira a meni treba više toga za napisati, ili sam tako sitnim slovima napisala da neka ovi drugi buu ćoravi, neka se muče.
A u indexu sam napisala skraćenicu hotel-tur. škola, jer nije stalo na sve crte, a i objašnjavati trebam svakome pa potraje dok objasnim da je razlika od ugostiteljstva i turizma. Ali. odustala sam od kada imam zvanje ekonomist za unutrašnju i vanjsku trgovinu-naziv je isto neubičajeno dug.

Vidite da i ja volim duga zanimanja-očito mi je to u krvi
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2005., 03:16   #29
hehe da da...mi smo elita...lol...pa fakat jesmo ispravno je hoteljiersko e da zašto ne pišeš HOT.turistički tehničar hehehehehe
__________________
¤¤U juBaw wjeRe NeEeEeemam¤¤
hladna pifka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2005., 21:02   #30
Quote:
DarthFlake kaže:
e i jel hotelijersko ili hoteljersko?
Hotelijersko... sunce ti tvoje.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2006., 23:51   #31
e ljudi evo i ja idem u hts...maturantica sam konacno...misla sam da nikad nece proc ove 4 god....al sad mi je jako zao...
darth flakena mala neuroticna iz hrv je zdenka validzic i da ja ju imam.....
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2006., 00:00   #32
Hoteljersko-turistička škola je živi promašaj..znam jer sam ju završio..
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2006., 19:25   #33
i ja zavrsih HT ali ne u zg-u i moramrec da i nije promasaj nego pun pogodak.... bolje nego da sam isla u neku od gimnazija !!! o turistickoj samo
yellowone is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2006., 20:11   #34
ej

jel ima neko ovdje da mi moze rec nesto o UTU
mislim igrali su kosarku u subotu i imam pitanje jedno

al nemrem nigjde nac ni web te skole ni nis

molim vas da mi kazete na pvt ak nije problem il na mail =)
fala
__________________
http://www.hiphop.hrhosting.net/forum/index.php

Mislim dakle žena sam =)
Frida =) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 00:43   #35
hts

i ja završih tu školu najjaća škola. i nemogu vjerovati da se od 99 do 06 ništa nije promjenilo svi isti profesori sa istim problemima
__________________
mogao sam biti car
milethekiic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2007., 22:38   #36
jel ima netko od sada aktivnih ljudi na ovom forumu koji idu u dotičnu školu u frankopanskoj? tražim jednu osobu iz te škole pa je svaka pomoć dobrodošla!
teslafreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2007., 18:54   #37
Savjetujem svima koji planiraju upisati UTU u Utrinama, da dva put promisle Jer naučit kuhat ili konobarit (ili peci kolače) možete samo ako vam je netko od rodbine ili bliže obitelji tamo pa da vas progura, prakse su živi očaj, umjesto onog strukovnog djela, prat ćete suđe, gulit krumpire, istovarat robu, dobit bruh i ovisit o dobroj ili lošoj volji ostalih zaposlenika...

Profesori su manje više OK iako ima i onih za koje ne znam na temelju čega se nazivaju profesorima, ženska iz informatike za vrijeme satova pijucka kavice u zdravljaku, nastavnik iz njemačkog drka pod stolom na dečke, voditeljica turnusa je neka jeftina droca koju redovito jašu pod piš pauzama a ne treba ni zaboraviti da je nastavnik kuharstva prije kojih 2-3 godine došao u zatvor zbog seksualnog zlostavljanja....

Pa narode, ako vam se to sviđa, navalite

Ja sam završio dotičnu školu prije 3 godine i sad se nadam da ću upisat fakultet jer su mi totalno ubili volju za strukom a znam da je i mnogim drugima tako...

Alternativa vam može jedino biti Frankopanska, tamo su koliko sam čuo bolji i stručniji
Hugo Boss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2007., 11:58   #38
Quote:
Hugo Boss kaže: Pogledaj post
Savjetujem svima koji planiraju upisati UTU u Utrinama, da dva put promisle Jer naučit kuhat ili konobarit (ili peci kolače) možete samo ako vam je netko od rodbine ili bliže obitelji tamo pa da vas progura, prakse su živi očaj, umjesto onog strukovnog djela, prat ćete suđe, gulit krumpire, istovarat robu, dobit bruh i ovisit o dobroj ili lošoj volji ostalih zaposlenika...

Pa narode, ako vam se to sviđa, navalite

Ja sam završio dotičnu školu prije 3 godine i sad se nadam da ću upisat fakultet jer su mi totalno ubili volju za strukom a znam da je i mnogim drugima tako...

Alternativa vam može jedino biti Frankopanska, tamo su koliko sam čuo bolji i stručniji
Hotelijersko-turistička škola je u Frankopanskoj, i o njoj se ovdje govorilo, a ne o ugostiteljskoj...
matteya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 21:18   #39
a kaj fali UTU školi u Utrinama:confused::confused::confused::confused:
Bozzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2008., 22:03   #40
Hotelijersko turistički tehničar

neznam dali ima tema...kakva je škola?dali da ju upišem jer prolazim s 4.7 a mogu u gimzu...dajte neke savjete..
__________________
...tko rano rani sam u nju upada...
predator99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:47.