Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2007., 15:37   #1
Radio postaje na Kvarneru

ajmo raspraviti koja je vaša omiljena radijska postaja na kvarneru. kako bi vam malo olakšao...

http://i2.tinypic.com/sbo9aw.jpg
 
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 00:25   #2
Radio Rijeka i ne samo na Kvarneru nego i u HR
slušao je kao klinac u Lici, a i dan danas ponekad

dobri džinglovi, solidna muzika, dobro koncipirane vijesti (prve s muzičkom podlogom u Jugoslaviji), kreativno napravljene reklame (bolje od 101), nekoliko legendarnih emisija u zadnjih 20 godina, npr. noćni program "Moćni noćni" devedesetih godina, dobri voditelji, kvalitetno obrađene teme politike, kulture, njegovanje primorskog govora i običaja....

Moj poseban gušt: slušanje talijanskih vijesti kad ih čita stara spikerica Agnese, s dubokim pušačkim glasom i vrhunskom dikcijom - mogla bi biti primjerom gotovo svim današnjim voditeljima i spikerima (kada bi ikog bilo briga što i kako govore).
turbododo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 09:44   #3
Ima li uopće Radio Rijeka kvalitetnu konkurenciju u regiji?
Bebika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2007., 18:02   #4
Quote:
Bebika kaže: Pogledaj post
Ima li uopće Radio Rijeka kvalitetnu konkurenciju u regiji?
Nema ona kvalitetne konkurencije u Hrvatskoj.
turbododo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2007., 22:52   #5
Kažeš da si je slušao kao klinac, a danas ponekad. Zanima me ovo danas, osim Agnese, reklama...po čemu se ističe od ostalih postaja?
Bebika is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 00:45   #6
Quote:
Bebika kaže: Pogledaj post
Kažeš da si je slušao kao klinac, a danas ponekad. Zanima me ovo danas, osim Agnese, reklama...po čemu se ističe od ostalih postaja?
Slažem se, sve su se te nekad dobre stanice "uklopile" u sivilo pa i Rijeka, ali još uvijek mi je podnošljivija od svih ostalih.
turbododo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 12:24   #7
Radio Istra
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2007., 12:27   #8
Quote:
Bebika kaže: Pogledaj post
Ima li uopće Radio Rijeka kvalitetnu konkurenciju u regiji?
Radio-Rijeka je ok, ali im je glazbeni program užas! Takav mix bljuvotina nisam čuo nigdje osim na narodnom radiju Al narodni praši samo domaće bljuvotine, dok radio-rijeka uspjeva iskopati i strane.

Uvijek ću prije izabrati Radio Porto Re(meni osobno najdraži), Radio Trsat(koji se tek zagrijava) ili Otvoreni.

EDIT: BTW, žalosno je što jedini kvalitetan RDS ima Primorski Radio. Drugi kao da su zaglavili u devedesetima.
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2007., 22:32   #9
Quote:
Insp. Harry Callahan kaže: Pogledaj post
Radio-Rijeka je ok, ali im je glazbeni program užas! Takav mix bljuvotina nisam čuo nigdje osim na narodnom radiju Al narodni praši samo domaće bljuvotine, dok radio-rijeka uspjeva iskopati i strane.

Uvijek ću prije izabrati Radio Porto Re(meni osobno najdraži), Radio Trsat(koji se tek zagrijava) ili Otvoreni.

EDIT: BTW, žalosno je što jedini kvalitetan RDS ima Primorski Radio. Drugi kao da su zaglavili u devedesetima.
Slažem se sa Inspectorom Callahanom! Radio Rijeka je komercijalno smeće kao i ostale druge postaje tog tipa! Danas sam slušala cijeli dan Porto Re i mogu reći da je program izvrstan, nema puno priče( što je za nas slušatelje najbitnije) a glazba je odlična!
Otvoreni je također odličan što se tiče izbora glazbe!
Radio Rijeku sam prestala slušati nedavno jer su mi stvarno počeli ići na živce! Nju nažalost ne čine samo Ferlin i Čemeljić koji su vrhunski novinari i voditelji nego tu rade i mnogi drugi kojima bi bilo bolje da se uhvate nekog drugog posla a ne voditeljsko-novinarskog! Koga zanima ozbiljna glazba četvrtkom, a još manje tko je novi jet-setter i tko se od njih međusobno j....! Što smo imali prilike slušati danas!
Kažem vam ljudi, Porto Re je zakon!
Lhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2007., 20:39   #10
Najviše mi digne živce kad cijelo dopodne na Radio Rijeci puštaju neku latino glazbu Tipo di J Lo, novi Santana i još hrpa latino izvođača koje su izvukli pitaj boga odakle! Ko da sam na fuckin` Kubi! Un fuckin` believeable! A tu su i legendarna poslijepodneva(mislim utorkom) uz pogrebnu glazbu Volio bih da mi sprovod bude popodne kada Radio Rijeka pušta "ozbiljnu glazbu". Uštedio bih bogatstvo na glazbi... Samo mi puste Radio-Rijeku i problem riješen
__________________
Potpis!
Insp. Harry Callahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 22:06   #11
Quote:
Lhea kaže: Pogledaj post
Radio Rijeku sam prestala slušati nedavno jer su mi stvarno počeli ići na živce! Nju nažalost ne čine samo Ferlin i Čemeljić koji su vrhunski novinari i voditelji nego tu rade i mnogi drugi kojima bi bilo bolje da se uhvate nekog drugog posla a ne voditeljsko-novinarskog! Koga zanima ozbiljna glazba četvrtkom, a još manje tko je novi jet-setter i tko se od njih međusobno j....! Što smo imali prilike slušati danas!

Koji su to novinari-voditelji koji bi trebali pronaći drugi posao?
Ja mislim da RRijeka još uvijek ima najbolje ljude u eteru, ne omalovažavajući druge, ali ta je ekipa no1
Bebika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2007., 22:50   #12
Quote:
turbododo kaže: Pogledaj post
Moj poseban gušt: slušanje talijanskih vijesti kad ih čita stara spikerica Agnese, s dubokim pušačkim glasom i vrhunskom dikcijom - mogla bi biti primjerom gotovo svim današnjim voditeljima i spikerima (kada bi ikog bilo briga što i kako govore).
auuuuuuu
i ja imam đornaleradijo fetiš! ja mislila jedina (nc nc).
pogotovo kad sam u autu.
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 02:24   #13
Quote:
~Jesen kaže: Pogledaj post
auuuuuuu
i ja imam đornaleradijo fetiš! ja mislila jedina (nc nc).
pogotovo kad sam u autu.

Talijanski mi je materinji i jezične sam struke te mogu reći da na tal. tv. i radio stanicama koji većinom imaju odličan voditeljski kadar nisam do sada čuo nekog tko se može mjeriti s Agnese.
turbododo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 02:26   #14
Quote:
Bebika kaže: Pogledaj post
Koji su to novinari-voditelji koji bi trebali pronaći drugi posao?
Ja mislim da RRijeka još uvijek ima najbolje ljude u eteru, ne omalovažavajući druge, ali ta je ekipa no1
Mislim da su najbolji ili među najboljima u Hrvatskoj,

a muzički program je problem budući da su u sustavu Hrvatskog radija pa kao regionalno izdanje moraju zadovoljavati različite ukuse (i to na jednom programu - Zagreb ih ima tri) pa ne mogu cijelo vrijeme biti jednako slušljivi svima.
turbododo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2007., 04:30   #15
Quote:
Lhea kaže: Pogledaj post
Slažem se sa Inspectorom Callahanom! Radio Rijeka je komercijalno smeće kao i ostale druge postaje tog tipa! Danas sam slušala cijeli dan Porto Re i mogu reći da je program izvrstan, nema puno priče( što je za nas slušatelje najbitnije) a glazba je odlična!
Otvoreni je također odličan što se tiče izbora glazbe!
Da, zato radio i spada u medije javnog informiranja. Ako mi je do glazbe, a bez priče, stavit ću si CD i garantirano slušati muziku koja se sviđa meni, a ne nekom glazbenom uredniku, koliki god stručnjak on bio.

Quote:
Radio Rijeku sam prestala slušati nedavno jer su mi stvarno počeli ići na živce! Nju nažalost ne čine samo Ferlin i Čemeljić koji su vrhunski novinari i voditelji nego tu rade i mnogi drugi kojima bi bilo bolje da se uhvate nekog drugog posla a ne voditeljsko-novinarskog! Koga zanima ozbiljna glazba četvrtkom
Radio Rijeka ima izvrsne novinare i spikere (Neva Funčić, Olga Mandić, Josip Krmpotić, Željko Kesovija..., talijanska redakcija: Andrea Marsanich). Ferlin i Čemeljić se jako malo bave novinarskim poslom. A ozbiljna glazba četvrtkom zanima one koji su kulturno malo iznad Otvorenog radija.

Quote:
a još manje tko je novi jet-setter i tko se od njih međusobno j....! Što smo imali prilike slušati danas!
Kažem vam ljudi, Porto Re je zakon!
E, to (i jaaaaaako malo ostalih vijesti) sam svakodnevno morao slušati kad su nam u firmi puštali Otvoreni. Zbog toga sam na tu radio stanicu (i na pjesmu "Come on, Ilene" - hit iz 80-tih kojeg se tamo može čuti u prosjeku dvaput dnevno) posebno alergičan.
__________________
...rasipam korake k'o pijan dinare...
Jean is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 14:41   #16
Wink

Quote:
turbododo kaže: Pogledaj post

Moj poseban gušt: slušanje talijanskih vijesti kad ih čita stara spikerica Agnese, s dubokim pušačkim glasom i vrhunskom dikcijom - mogla bi biti primjerom gotovo svim današnjim voditeljima i spikerima (kada bi ikog bilo briga što i kako govore).
Constatinopol is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2007., 20:27   #17
danas je bila.
__________________
idem malo vidjet šta ima na forumu
~Jesen is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 16:55   #18
Agnese Superina fetiš

Viva Radio Fiume
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 20:03   #19
Gdje ste se Agnese sjetili? Znam na koga mislite, iako nisam znao kako se zove.

Cari amici ascoltatori... Jest, legendarno.
gatto is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2007., 22:06   #20
hehe...najbolja je u deset ujutro nakon prve kutije cigara
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:41.