Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2007., 11:41   #61
nema veze,igrat ću za drugu reprezentaciju
pa igraj ko te jebe
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 14:00   #62
Quote:
tomo84 kaže: Pogledaj post
katastrofa od izjave
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 15:15   #63
Quote:
Bandog kaže: Pogledaj post
i neka je .......totalno opravdavam njegovu odluku. iako mi Ladic odaje izgubljenog covjeka u toj prici sa mladima ......prvo Sharbini , pa ova dvojica......imam osjecaj kao da nema autoritet !!!!
A ja imam dojam da nam je mlada reprezentacija puna razmaženih derišta kojima je bitnije biti dasa u lokalnim birtijama i automat klubovima nego biti vrhunski sportaš.
lakota is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:35   #64
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
ne treba više zvati ni ostale velike "zvijezde" tipa rukavina i kalinic koji su ozlijeđeni svaki put kad igra mlada reprezentacija.
Iskreno neznan šta je s Rukavinom, al Kalinić je uistinu ozljeđen. Nije igrao ni u Koprivnici, danas u Metković nije ni otputovao, a pitanje je hoće li igrat sljedeće kolo. Nemoj pisat pizdarije
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:39   #65
Ljudi, vi ste svi puknuli. Ladić je bezobrazan prema igračima, nastoji imati autoritet među njima, a za njihove privatne stvari ga nije nimalo briga.
Pogle Mandžukića...Sestra mu rodila, a on je ko fol ne bi smio nazvati!!! Pa netko ima još osjećaje u ovom hladnom svijetu...Bolje bi bilo maknuti Ladića iz repke, on si je ionako osigurao budućnost svojim ulaganjima u golf-terene, a nogometna B reprezentacija mu je posao u slobodno vrijeme! Ladić uopće nije posvećen repki i stoga ga treba potjerati iz nje!
hrc54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 16:46   #66
Quote:
hrc54 kaže: Pogledaj post
Ljudi, vi ste svi puknuli. Ladić je bezobrazan prema igračima, nastoji imati autoritet među njima, a za njihove privatne stvari ga nije nimalo briga.
Pogle Mandžukića...Sestra mu rodila, a on je ko fol ne bi smio nazvati!!! Pa netko ima još osjećaje u ovom hladnom svijetu...Bolje bi bilo maknuti Ladića iz repke, on si je ionako osigurao budućnost svojim ulaganjima u golf-terene, a nogometna B reprezentacija mu je posao u slobodno vrijeme! Ladić uopće nije posvećen repki i stoga ga treba potjerati iz nje!
nemoj kretena Mandžukića braniti, dokazao se svojom izjavom da može on i za drugu repku igra.. leti ptico, sretno ti bilo..
kakvi osjećaji?! ljubav prema narodnom ili su možda prema Lončariću? ko zna, možda su na fukodrom njih dvojica išli.. ugašena svjetla na autu, mrkla noć, ko će ga znat..

B reprezentacija?! misliš mlada repka?

a golman ne može biti dobar trener i izbornik, čast iznimkama (čitaj: Zoff)..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 18:53   #67
jel gledao tko vijesti na drugom maloprije? gol iličevića
koja će to igračina biti.nek netko nađe njegov učinak utakmica/golova za mladu repku
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 20:42   #68
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
ljubav prema narodnom ili su možda prema Lončariću? ko zna, možda su na fukodrom njih dvojica išli.. ugašena svjetla na autu, mrkla noć, ko će ga znat..
auuu, vidiš na ovaj moment nisam obračo pozornost, misliš da ga vole tvrdog od pozadi?
a sasvim realno kad razmisli čovjek.
nabijem ih na igranje za drugu repku!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 20:44   #69
Dobili danas u Azejbedžan 3:2

Golove dali....neman pojma, znan da je Bušić zadnjeg
MEP is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 20:51   #70
Tadić prvi
Iličević drugi
Beetlejuice is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 20:55   #71
uspjeh šta jest, jest!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 20:55   #72
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
auuu, vidiš na ovaj moment nisam obračo pozornost, misliš da ga vole tvrdog od pozadi?
a sasvim realno kad razmisli čovjek.
rekoh, ko će ga znat.. sumnjivi su mi njih dvojica, pretvara se ovo polako u erotsku melodramu.. sad kad Iskorak prozove Ladića zbog nepoštivanja seksualnih sloboda svojih podanika...

nego,

"Nakon poraza u Albaniji, mlada hrvatska reprezentacija je u sklopu kvalifikacija za U-21 prvenstvo Europe pobijedila Azerbajdžan 3:2. Strijelci za Hrvatsku u Zaprešiću su bili Tadić, Iličević i Bušić.

Četvrti susret u skupini 1 kvalifikacija za prvenstvo Europe U-21 reprezentacija Hrvatska je odigrala u Zaprešiću. Pred tristotinjak gledatelja na stadion Intera Ladićevi su izabranici svladali Azerbajdžan 3:2.

Mladi hrvatski reprezentativci su poveli pogotkom Josipa Tadića u 13. minuti. Hrvatsko je vodstvo eurogolom udvostručio 'gastarbajter' Ivo Iličević. Igrač Bochuma je u 21. minuti s dvadesetak metara iz voleja pogodio suprotne rašlje.

Azerbajdžanci se, međutim, nisu predavali i u 30. minuti su zgoditkom Mamadova uspjeli smanjiti, ali Hrvatska je na odmor ipak otišla s dva gola viška, a strijelac je bio Tomislav Bušić, koji je mrežu gostujućeg vratara zatresao u posljednjim minutama prvoga dijela.

U drugom dijelu su gosti opet smanjili drugim pogotkom Mamadova u 67. minuti, no do kraja utakmice se rezultat nije mijenjao. Azerbajdžan je od 71. minuti igrao s destoricom na terenu jer je zbog dva žuta kartona isključen Jusufov.

U drugoj utakmici skupine 1 Italija je na gostovanju svladala Albaniju 1:0 i zadržala vodstvo s devet bodova. Isto toliko ima i Hrvatska, ali Ladićevi izabranici su odigrali utakmicu više."


preneseno sa www.hns-cff.hr

što se tiče Iličevića, nastupio je za repku 4 puta, a postigao 3 gola..
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:23   #73
Kada bi se utvrdilo da i taj Ilicevic u sebi ima bosanske krvi,bilo bi to vrlo porazno...
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:27   #74
Quote:
Maska kaže: Pogledaj post
Kada bi se utvrdilo da i taj Ilicevic u sebi ima bosanske krvi,bilo bi to vrlo porazno...
Iličevićevi roditelji su Hrvati iz Bosne, u čemu je problem?
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:35   #75
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
Iličevićevi roditelji su Hrvati iz Bosne, u čemu je problem?
mislim da je maska bio sarkastičan jer na ovom forumu ima debila kojima taj podatak smeta
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:37   #76
Quote:
tomo84 kaže: Pogledaj post
mislim da je maska bio sarkastičan jer na ovom forumu ima debila kojima taj podatak smeta
znam, primjetio sam.. ja sam mislio da je on jedan od njih..

onda maska
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:37   #77
Quote:
tomo84 kaže: Pogledaj post
mislim da je maska bio sarkastičan jer na ovom forumu ima debila kojima taj podatak smeta
brojači krvnih zrnaca!
to su likovi koji nemogu progutat uspjeh Hrvatske u bilo kojem sportu, pa im ko argument dobro dođe ovo laprdanje o bosancima.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 21:39   #78
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
Iličevićevi roditelji su Hrvati iz Bosne, u čemu je problem?
Hvala na obavijesti Nema problema.

A sada da dovrsim recenicu:
Kada bi se utvrdilo da i taj Ilicevic u sebi ima bosanske krvi,bilo bi to vrlo porazno za tipove poput Robybaggio..hehheheh

Ma vidjeh danas na nekom topicu kako tip pjeni zbog "bosanaca",a evo sad jos jedan u dolasku.Auuuuuuuuuu
Maska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 22:54   #79
Quote:
Ferdibrand Boffin kaže: Pogledaj post
nemoj kretena Mandžukića braniti, dokazao se svojom izjavom da može on i za drugu repku igra.. leti ptico, sretno ti bilo..
kakvi osjećaji?! ljubav prema narodnom ili su možda prema Lončariću? ko zna, možda su na fukodrom njih dvojica išli.. ugašena svjetla na autu, mrkla noć, ko će ga znat..
Ja ne vjerujem medijima poput tebe... Reci kome je to izjavio da može on za drugu repku igrati...Mediji su prvotno "incident" prikazali kao bježanje kroz prozor i odlazak u noćni život s autom nakon čega su ih policajci zaustavili na naplatnim kućicama?! Tko je ovdje lud?

Novinarima, ako se uopće mogu tako nazvati, koji su to napisali je cilj bio puštanje senzacije u medije. Naime, kad je njima istina donijela plaću?

A tvoje maštarije Ferdibrande neću komentirati...

Ne budi stalno tako naivan...Prvo pričekaj da cijela istina izađe na vidjelo, a tek onda komentiraj!
hrc54 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 23:06   #80
Quote:
hrc54 kaže: Pogledaj post
Ja ne vjerujem medijima poput tebe... Reci kome je to izjavio da može on za drugu repku igrati...
rekao je to Draženu Ladiću.. Ladić je prenio Večernjem, a Večernji je vrlo (možda i jedini) relevantan medij..

Quote:
hrc54 kaže: Pogledaj post
Mediji su prvotno "incident" prikazali kao bježanje kroz prozor i odlazak u noćni život s autom nakon čega su ih policajci zaustavili na naplatnim kućicama?! Tko je ovdje lud?
tko je lud? njih dvojica.. zapravo, veoma su neinteligentni.. dva drkaroša.. za Mandžuku to znam iz priča, a za Fiću sam se imao prilike osobno uvjeriti..
uostalom, samo kreten se može rugati i ismijavati Kocha.. slobodno nek odjebu Fiću, imamo Kelavu i Vranjića.. ne trebaju nam debili..

Quote:
hrc54 kaže: Pogledaj post
Novinarima, ako se uopće mogu tako nazvati, koji su to napisali je cilj bio puštanje senzacije u medije. Naime, kad je njima istina donijela plaću?
rekoh ti, kad se već toliko razumiješ u medije, onda znaš što Večernji predstavlja..

Quote:
hrc54 kaže: Pogledaj post
A tvoje maštarije Ferdibrande neću komentirati...
ti znaš da nisu pederi?

Quote:
hrc54 kaže: Pogledaj post
Ne budi stalno tako naivan...Prvo pričekaj da cijela istina izađe na vidjelo, a tek onda komentiraj!
nemoj mi patronizirati sinko...
Ferdibrand is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.