Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2004., 11:05   #41
Quote:
AFRODITA69 kaže:
e al ima dve razlicite vrste-isti pakung,ma skoro identican,sa istim vocnim okusima,istom slicicom voca..osim na jednom pise-honey lip gloss,a na drugom samo lip gloss...mora biti HONEY!
onaj bez "honey"samo lip gloss ne valja.
zato pazite kaj kupite!
sad ne znam dal piše honey lip gloss ili samo lip gloss
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 12:00   #42
Pa pogledaj ovamo, lijepo je Afro stavila link...
http://www.daisymaze.com/store/prodi...?number=500484
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 12:06   #43
Quote:
dora kaže:
Nikako. No zivi bili pa vidjeli. Ak kupis - javi, jel ima kaj od 'cudotvornog' efekta
ma, čudotvoran volumen nisam ni očekivala

nego me ovo 'trajno' zaintrigiralo

jer ja nit ne nosim sjajila jer nemam živaca i nisam takav tip ženke da to porpravljam svako tolko
radije onda nemam niš nego prirodne usnice
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 12:18   #44
Super efekt za volumen usni daje DiorKiss - 008 sorbet meringue. Ima mikro shimmer in uz to divno miriše.
 
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 13:36   #45
Joj, sad i mene zanima taj honey gloss

Idem odma danas u Importane galeriju

Inače, koristim MF Silk gloss sjajilo i - ne znam doduše dal daje volumen
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 13:40   #46
Quote:
Zmijica kaže:
Pa pogledaj ovamo, lijepo je Afro stavila link...
http://www.daisymaze.com/store/prodi...?number=500484
mislila sam na to da ne znam da li na onima u hot stuff-u piše honey lip gloss ili samo lip gloss

sad sam se vratila iz grada, u hot stuff-u je honey lip gloss (znači, onaj za koji je afro rekla da je dobar). kupih bubble gum i zadovoljna sam. super se sjaji, traje i ne lijepi se jako
thanks afro
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 13:41   #47
Quote:
SunSun kaže:
Super efekt za volumen usni daje DiorKiss - 008 sorbet meringue. Ima mikro shimmer in uz to divno miriše.

moja sestra upravo koristi drugu tubicu, probala sam i ja u nekoliko navrata.


obichno najobichnije sjajilo...nikakav volumostvaraoc.


dodushe jako JAKO kvalitetno i postojano, ali obichno sjajilo.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 13:44   #48
Quote:
Kya kaže:
mislila sam na to da ne znam da li na onima u hot stuff-u piše honey lip gloss ili samo lip gloss

sad sam se vratila iz grada, u hot stuff-u je honey lip gloss (znači, onaj za koji je afro rekla da je dobar). kupih bubble gum i zadovoljna sam. super se sjaji, traje i ne lijepi se jako
thanks afro
Daj molim te - di je točno taj hot stuff (prvi kat, prizemlje ? )

I kolko košta, živo me zanima, u odnosu na c99?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 13:52   #49
Quote:
Crow Jane kaže:
Daj molim te - di je točno taj hot stuff (prvi kat, prizemlje ? )

I kolko košta, živo me zanima, u odnosu na c99?
u prizemlju, kad ulaziš u galeriju iz vlaške mislim da je 2 ili 3 dućan s desne strane.
I košta 20,99 kn, daklem skuplje od c99, ali je još uvijek jeftino
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 13:54   #50
Quote:
Kya kaže:
ne lijepi se jako
Objasni.
Ovaj termin znaci da se lijepi ali ne jako ili da se ne lijepi uopce? Jos nesto. Jel to sjajilo ima 'okus' necega?! Horor mi je to.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 14:03   #51
Quote:
dora kaže:
Objasni.
Ovaj termin znaci da se lijepi ali ne jako ili da se ne lijepi uopce? Jos nesto. Jel to sjajilo ima 'okus' necega?! Horor mi je to.
na ustima se ne lijepi, ali kad nekom daš pusu (u obraz), teško se skida sa kože
i ima okus. ovo moje bi trebalo imati okus po bubble gum, baš i nema, ali nije loše.
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 15:35   #52
za doru:
ne ljepi se u smislu da ti se cube onak sljepe,tj kad je sjajilo onak tesko na usnicama,kao recimo od mac-a!
ali je ljepljivo kako neko veli ako das nekom pusu ili ako ti se kosa zaljepi gore,sta je cisto normalno jer inace nebi trajalo..kuzis?
jebiga,ne se ljubakati ili onak das pusu nekome u zrak,kak to mi zene sa ruzevima obicno radimo kad nekom cestitamo nekaj gde treba poljubac...mrzim kad be neka baba poljubi pa mi ostane ocrt cubih na faci.a za frajere ak im smeta budete morale skinuti sjajilo...
bubble gum bi trebao imati okus po pepermintu-tak bar ovde ima-ja ga imam.
ako ga jace namazes,pa poljubis maramicu jos uvjek ce ti ostati sjajne cube,i kolko god da ga stavis ne osjeti se tezina.

za volumen:
bjela olovka iznad ruba usana-samo gornjih,onak lagano i stavi to sjajilo ali da bude i po tom ocrtanom rubu.

sad neznam dal su ta vasa sjajila iste kvalitete kao ova,ali trebalo bi biti bolje nego ijedno drugo.

ona sa bojom nutra-kao taj dior kiss je opet prica za sebe.sve sa bojom nije tolko postojano i dobro.
a i sa ovim mozes izmjesati boju na ruci-malo ruza malo tog sjaja,sa cetkicom i nanesi na cube..traje uzasno dugo bez ljeplive tezine.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 15:42   #53
Quote:
Crow Jane kaže:
Inače, koristim MF Silk gloss sjajilo i - ne znam doduše dal daje volumen
jel to ovaj zadnji od MF?

kakav je,lijepi li se
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 15:45   #54
netko spomenuo da ima i od vanilije?!...mmm,obozavam vaniliju!
meni je super od manhattaa onaj lipbalm u tubici,ima ga u mulleru kupit.od vanilje mije,kao st rekoh,mmm
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 15:47   #55
Hvala na odgovorima Kya i AFRODTA69

Ipak misim da cu se drzati moje Pupe to su jedina sjajila koja sam ikad kupila da se ne lijepe na ovaj ili onaj nacin. I ono sto mi ne manje vazno od toga, to je da ne sadrze - 'okus' necega vec nije mi to baaas nest

Jedino sto mi kod Pupe ide opako na qurac je cinjenica da se bas naviknem na neko sjajilo (inace nisam neki ljubitelj istih) i onda... vise nema takvog, kao vise se ne proizvodi nego imaju neko slicno (bojom) - halo? Al ajde, uvijek se nade neka slicna boja (ako i ne, mijesam).
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 15:50   #56
i meni je pupa zakon.imam onaj u tubici crveno prozirni,daje punocu,wet look,poprilicno dugo traje na usnama i tubica traje 2 godine,skoro svakodnevno koristim.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 15:51   #57
Quote:
dora kaže:
Jedino sto mi kod Pupe ide opako na qurac je cinjenica da se bas naviknem na neko sjajilo (inace nisam neki ljubitelj istih) i onda... vise nema takvog, kao vise se ne proizvodi nego imaju neko slicno (bojom) - halo? Al ajde, uvijek se nade neka slicna boja (ako i ne, mijesam).
mislim da su samo promjenili pakovanje,boje su tu negdje
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 15:53   #58
jeste cure probale ona sjajila od lancome-a?zovu se star gloss.
i to bas ono bjelo,tj zove se starlight.
e to je jako dobro isto.drugi tip sjajila nego ovaj u tubi-honey.
ovo ima male kristalice koji se na cubama sjaje jako ali nije ni malo ljeplivo ni za vas ni za drugoga.ali ne traje dugo,i nije sjaj toliki kao honey gloss...ali se primjeti dosta.ako mozete,nabavite si ga-ali samo starlight!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 15:57   #59
Quote:
Samantha kaže:
jel to ovaj zadnji od MF?

kakav je,lijepi li se
Da, taj.
Ne! Fantastik je! Ko da si labellom namazala usnice.

Isplati se. Ja imam bijeli i roza. I fino miriše. Nije trajan, doduše, barem ne nama pušačicama.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2004., 16:16   #60
Quote:
AFRODITA69 kaže:
bubble gum bi trebao imati okus po pepermintu-tak bar ovde ima-ja ga imam.
aha... uopće nisam skužila da je to pepermint . ja sam očekivala baš bubble gum okus. ma i ovo je ok
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:56.