Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.02.2007., 13:31   #61
i ja sam cula same pohvale za njega, eo sad prvi put cujem neku kritiku..
mislim si ga kupiti ovih dana.. valjda nece biti bacen novac..
SmthSpecial is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 13:32   #62
sjaj ovisi o tome koliko ga stavis i koliko ga utrljas.
uglavnom, ima ih u raznim nijansama, moj je neki pink, ali manje vise su svi isti. boja se ni ne vidi, tak da ne brinete koji cete uzeti
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 13:55   #63
imala, potrošila i bila sam zadovoljna, ali mi je za nijansu bolji Max Factor Colour Adapt Sheer Radiance
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:06   #64
hm, ja imam taj max factor sheer radiance shimmer foundation i užas mi je taj sjaj. ja bi uzela ovaj revlonov u rozoj boji za podočnjake možda, ako se ne sjaji tolko. što kažeš flakey?
reggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:10   #65
Quote:
reggie kaže: Pogledaj post
hm, ja imam taj max factor sheer radiance shimmer foundation i užas mi je taj sjaj. ja bi uzela ovaj revlonov u rozoj boji za podočnjake možda, ako se ne sjaji tolko. što kažeš flakey?
mislis za prekrivanje podocnajak? nije to za to. nis ne prekriva, samo daje sjaj i svjezinu. nije ni puder ni korektor.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:12   #66
e a kako ga koristite - samog ili ispod/ preko pudera???! svaki dan ili samo kad idete van...?
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:14   #67
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
mislis za prekrivanje podocnajak? nije to za to. nis ne prekriva, samo daje sjaj i svjezinu. nije ni puder ni korektor.
tako je.. ne prekriva nista, samo daje sjaj (i revlonov i mf)

a koristim ga preko pudera... kao final touch
ako je ljeto i idem navečer van (naravno) onda samog
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:15   #68
ah ja sam mislila da se može koristit kao iluminator (onaj kao korektor) i za podočnjake... (The unique Formula features Light-reflective Crystals and Skin-enhancing minerals to insTantly Brighten Skin, Soften flaws and boost Radiance.) a niš onda, ako je to kao shimmer za lice to mi zbilja ne treba, ne volim ih...


evo kako piše da se može nosit: Wear it over Bare Skin For insTant luminosity, or With foundation For luminosity With more coverage Vitamins A, C & E and SPF 15 help improve and protect Skin.
reggie is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:15   #69
mozes i za dan i za izlazak. stavim ga kad imam vremena, jer on ide na kraju, znaci nakon pudera i rumenila. mozes ga nositi i samog. tockasto ga naneses na lice i utapkas ili utrljas. ako ti je puder ispod, lagano ga samo razmazes da ti se ne obrise.
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:24   #70
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
mozes i za dan i za izlazak. stavim ga kad imam vremena, jer on ide na kraju, znaci nakon pudera i rumenila. mozes ga nositi i samog. tockasto ga naneses na lice i utapkas ili utrljas. ako ti je puder ispod, lagano ga samo razmazes da ti se ne obrise.
e a stavljas ga samo na odredjena mjesta na licu da ih istaknes ili na cijelo lice??
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:30   #71
Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
e a stavljas ga samo na odredjena mjesta na licu da ih istaknes ili na cijelo lice??
celo, nos, brada, obrazi. stavim mrvicu i razmazem. malo mi je previse cijelo lice usjajiti s tim
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:32   #72
definitivno previše za cijelo lice, ja za navečer ovako kako si ti napisala, a ponekad za dan samo nanesem na obraze umjesto rumenila
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:37   #73
jel koristite uopce puder u prahu /kamenu kad koristite skinlights? ako da, jel ga stavite nakon tekuceg pa onda tek skinlights ili nakon skinlightsa ili ga potpuno izbacite?
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:39   #74
Quote:
katrin kaže: Pogledaj post
celo, nos, brada, obrazi. stavim mrvicu i razmazem. malo mi je previse cijelo lice usjajiti s tim
da, to je i meni malo previse! vjerojatno bi efekt bio kao "mis iz ulja"
__________________
*.*.* Let's go to sleep in Paris, wake up in Tokyo... *.*.*
anything but angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 14:39   #75
uzmite si onaj najtamniji. izgleda kao bronzer a lijeop se sedefasto sjaji, dakle ne sljokicasto. rozi mi je ok kao rumenilo a onaj najsvjetliji moze ic i na nos i celo
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 15:16   #76
Ja ga imam u prahu i jako sam zadovoljna.. Uopće se jako ne sija, stavim ga kistom na sredinu čela, malo osvjetlam oči i mrvicu na vrh obraza..
Baš se dobije onaj zdrav sjaj kože..
Stavljam ga nakon tekućeg pudera, ne na golu kožu..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 15:19   #77
Quote:
anything_but_angel kaže: Pogledaj post
jel koristite uopce puder u prahu /kamenu kad koristite skinlights? ako da, jel ga stavite nakon tekuceg pa onda tek skinlights ili nakon skinlightsa ili ga potpuno izbacite?
kao sto vec rekoh, mozes kako hoces...
koristim puder u kamenu, pa rumenilo, pa onda skinlights. nekad samo skinlights.
kupi, neces pozaliti. pakiranje je veliko, a malo ti ga treba za svako nanosenje. mislim da ovaj svoj nikad necu potrositi
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 15:25   #78
ma ima i boljih stvari za kupit
ma na meni se to uopće ne kuži, ne daje mi nikakav zdrav izgled, zdrav izgled mi daju spavanje i zdrava prehrana, ne daje mi nikavu svježinu jer se uopće ne kuži da ga imam na sebi.
meni je prodavaćica rekla da su njima na treningu rekli kako ga manekenke osim na lice stavljaju i na tijelo, noge, dekolte, ramena...
__________________
ja
anamarija84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 15:26   #79
...ja ti ga zaista preporučam...uzela sam ga prije par mjeseci sasvim slučajno,jer me teta u parfumeriji zaskočila i toliko upilila da sam ga pratički kupila samo da je se rješim...blesavo znam...al više se ne odvajam od njega,to mi je definitivno najvažniji dio šminke!...stavim ga na kapke,ispod obrva, jagodične kosti,sljepoočnice,nos...cijelo lice mi je ko obasjano....ne brini,uopće ne masti kožu,ja imam turbo masnu kožu i sve je u redu....
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2007., 15:29   #80
prodano
lulika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.