Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2007., 16:24   #21
sabahudin topalbećirević kad komentira bh repku
dr. van Nostrand is offline  
Old 31.10.2007., 16:26   #22
Quote:
Mr.Ex.President kaže: Pogledaj post
Blažićko je idealan za formulu, to mu je vrh i bolje da se samo toga i drži.
Blažićko
nemam pojima kakav je na nogometnim utakmicama
https://www.forum.hr/showthread.php?t=158321 toliko o tome kak je idealan za formulu ima onih koji ga baš obožavaju slušat u prijenosima F1,općenito on je barem što se formule tiće,isti vrag ko da staviš navijaća bilo koje momčadi da komentira utrku moš mislit komentara i objektivnosti
seljačina is offline  
Old 31.10.2007., 16:30   #23
Quote:
seljačina kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showthread.php?t=158321 toliko o tome kak je idealan za formulu ima onih koji ga baš obožavaju slušat u prijenosima F1
Malo smo se krivo shvatili, ne pišen po F1 forumu (pisa san prije), al pratin formulu Tako da je ona moja izjava trebala bit; "idealan" je za formulu
MEP is offline  
Old 31.10.2007., 18:37   #24
veceras lazio-roma na obn-u.najpuknutiji komentatori!haha
SEPTIC JAM is offline  
Old 01.11.2007., 08:49   #25
Imam ja jos jednoga... Zove se Dejan Kondic, radi na ATV BL. Zasto je zanimljiv znace svako ko pogleda utakmicu koju on komentira (obratite paznju na zvuk upaljaca kada pali cigaru)...
__________________
... hodi da ti ciko nesto da ...
the_man is offline  
Old 01.11.2007., 11:04   #26
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
sabahudin topalbećirević kad komentira bh repku


Carina...

Takvi su mi najjači. Al Vela i Čeči su isto za pamćenje. Blažičko je dobar samo kad Dinamo komentira. One RTL-ove kombinacije neću spominjat, nijedna nevalja.
Luyindula is offline  
Old 01.11.2007., 11:08   #27
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post


Carina...

Takvi su mi najjači. Al Vela i Čeči su isto za pamćenje. Blažičko je dobar samo kad Dinamo komentira. One RTL-ove kombinacije neću spominjat, nijedna nevalja.
Nek' ide onda na neku lokalnu televiziju, a ne da Hrvatska mora slušat njegova navijačka izdrkavanja na nacionalnoj televiziji...
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 01.11.2007., 11:26   #28
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Nek' ide onda na neku lokalnu televiziju, a ne da Hrvatska mora slušat njegova navijačka izdrkavanja na nacionalnoj televiziji...

Ma dobro, on i ne komentira tako često HNL, prvenstveno sam mislio na Dinamove tekme u Europi.
Luyindula is offline  
Old 01.11.2007., 11:36   #29
Quote:
Luyindula kaže: Pogledaj post
Ma dobro, on i ne komentira tako često HNL, prvenstveno sam mislio na Dinamove tekme u Europi.
A priznaj da ni Božo nije daleko (jest da ne urla ko prasičko), al' da navija, navija...
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 01.11.2007., 16:19   #30
Quote:
B52 kaže: Pogledaj post
Mislim da podjednako štuje i Manchester U... (svršavanje na 7-1 protiv Rome i još dosta toga)
voli engleze a kako većina engleskih pobornika uglavnom mrzi talijane(i ja među njima), ne čudi da je svršavao na pobjedu manU-a protiv rome...
još je netko spomenio OBN dvojac..
mi smo ajax-dinamo gledali na OBN-u samo zbog njih.to je nešto legendarno
maniche is offline  
Old 01.11.2007., 17:01   #31
ja volim kada blažičko komentira dinamove europske utakmice. fino se uživi, tu i tamo zaurla, ali vodi jako dobro prijenos. mislim da ionako ne komentira baš hnl kada igra dinamo. jučer je recimo skroz dobro odradio rijeka - osijek.

vela je hajdukovac pa mu daju da recimo komentira zadnji derbi u splitu. i nije bio presretan na kraju.
Sladokusac is offline  
Old 05.11.2007., 20:24   #32
OBN-ovi komentatori govorili na utakmici Juve - Inter o tome kako se Buffon nije dovoljno sexao za vrijeme Juvea u Seriji B, te proglasili Seriju B potentnom ligom
Luyindula is offline  
Old 05.11.2007., 22:41   #33
Baho! Ma bog. Ne pada mi na pamet gledat Engleska Hrvatska na onom bezličnom RTL-u, nego ću na FTV i slušati šaha TV prijenosa... Da imam video u ovom svom podstanarskom stančiću snimio bih vam i poslao...
A ovaj donji link, ne da vas molim da pogledate, nego inzistiram. To je dvojac s OBN-a koji je prenosio utakmicu Ajax - Dinamo

http://www.bljesak.info/modules.php?...icle&sid=52091
Ogi is offline  
Old 06.11.2007., 00:12   #34
Quote:
maniche kaže: Pogledaj post
a jel tko slušao onu dvojicu na OBN-u?
Eh, onaj jedan je OK, ali drugi, pa to je UŽAS, čisti UŽAS, treba ga objesiti!!
The Realist is offline  
Old 06.11.2007., 00:50   #35
Quote:
Ogi kaže: Pogledaj post
A ovaj donji link, ne da vas molim da pogledate, nego inzistiram. To je dvojac s OBN-a koji je prenosio utakmicu Ajax - Dinamo

http://www.bljesak.info/modules.php?...icle&sid=52091
Ovo ja najaci link na koji sam kliknuo u zadnjih 7 godina.
Slusao sam nedugo ovu dvojicu i tocno si mogu zamislit onog starijeg kako ovo mlati.


Sta se tice nasih, Čeči i Vela su bili odlicni, steta sta su ih brzo razdvojili. Radije slusam ovakve komentare i pritom se i nasmijem nego da slusam Štimca i slicne.
rossonero is offline  
Old 06.11.2007., 14:26   #36
Quote:
rossonero kaže: Pogledaj post
Radije slusam ovakve komentare i pritom se i nasmijem nego da slusam Štimca i slicne.
Najbolje je bit na tekmi pa ti uopće ne trebaju komentatori

Ali u pravu si.. ja se radije smijem frikovima nego da slušam mudrace poput Štimca i Bobana
łvek is offline  
Old 27.11.2007., 11:07   #37
Quote:
dr. van Nostrand kaže: Pogledaj post
sabahudin topalbećirević kad komentira bh repku
Nije to nista, pogledaj kako Baho prenosi HR repku

http://vinovo.magnify.net/item/6DBJW4TG6GN2QF7Q
Ovakvog navijanja za nasu ekipu, ni Mico Dusanovic se ne bi postidio
Metuzalem is offline  
Old 27.11.2007., 12:15   #38
Prenosit ce i sad tekmu s Dinamom...barem je tako najavljeno.
Ono s Ajaxom ko nije gledao...ovaj text gore linkan mu moze to priblizit...ali ne onako kako je zapravo bilo.

Ja sam pisao od smijeha i jos gledao super tekmu

Di ces bolje...

Quote:
Citat:
Vjerovatno Huntelar hoće da pita Kocha: ''Kako si? Šta bi večeras?'
Je zapravo bilo ovako...:

Quote:
Citat:
Vjerovatno Huntelar hoće da pita Kocha: ''Kako si Koše? Šta bi večeras?'
Ante Balboa II. is offline  
Old 27.11.2007., 21:17   #39
kako si koše?
__________________
503 Service UnavailableNo server is available to handle this request.
tomo is offline  
Old 27.11.2007., 22:42   #40
bozo susec
_garo_ is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.