Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2003., 10:19   #61
Da se javim napokon u vezi topica koja sam postavila:
Kupila sam taj korektor prošli tjedan, i stvarno mi je najbolji do sada. Doduše, ne mogu reći da sam prije koristila išta tako skupog, ali vrijedi. No dobro, ne treba reći da vrijedi 220 kn ali ime YSL se ipak treba platiti.

Stavljam ga i na lice i na puder, bilo kako. Uvijek izgleda kako treba.
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 10:27   #62
...hura za tebe...dobar je i vidjet ces da ce ti stvarno dugo trajati...meni je naj naj za podocnjake...pogotovo nakon pet neprospavanih noci....
Leona81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 10:30   #63
Quote:
Leona81 kaže:
...hura za tebe...dobar je i vidjet ces da ce ti stvarno dugo trajati...meni je naj naj za podocnjake...pogotovo nakon pet neprospavanih noci....
Da, upravu si za neprospavane noći.
No, ne vrijedi za uplakane oči, nažalost.
Izdaje me sva krv oko zjenica.
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 12:04   #64
Moj je danas"otkazao poslusnost"tj.prazan je A nista,morat cu po novi.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 12:12   #65
Quote:
Ipanema kaže:
Da, upravu si za neprospavane noći.
No, ne vrijedi za uplakane oči, nažalost.
Izdaje me sva krv oko zjenica.


pa shto se zbilo?
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 12:16   #66
Quote:
Rhea kaže:
Moj je danas"otkazao poslusnost"tj.prazan je A nista,morat cu po novi.
jel ko ja u suncanim naocalama ?

A pasu na ovo vrijeme ovdje, ma - savrseno
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 12:18   #67
Quote:
magic kaže:


pa shto se zbilo?
Da, tko će me pitati ako nećeš ti?
Mislim, Magic tebi bih trebala spomenik u dvorištu podići.

Ma nek ide sve u vražju mater... (ništa osobnog) Danas mi je dan ono.... a jučer je večer tako lijepo završila, odn. barem sam bila happy, no danas.... na znam na koju stranu da gledam.
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 13:55   #68
Quote:
Winona kaže:
jel ko ja u suncanim naocalama ?

A pasu na ovo vrijeme ovdje, ma - savrseno


Ti se zezaj,ali ja sam danas stvarno natandrcala suncane naocale posto je kod nas za divno cudo izaslo sunce+snijeg(podocnjacima bas nisam sklona)
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 14:18   #69
Art Deco

Cure, kupila sam Art Deco Magic C. Kak ga vi stavljate: direktno na dnevnu kremu ili na tekući puder? I onda na to puder u prahu?
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 15:33   #70
Quote:
Rhea kaže:
Ti se zezaj,ali ja sam danas stvarno natandrcala suncane naocale posto je kod nas za divno cudo izaslo sunce+snijeg(podocnjacima bas nisam sklona)
kako snijeg ? Pa toplo je svuda. Toplo i oblacno.

Nego a za sto ti uopce treba ako ne za podocnjake

Tijana, ja direkt na dnevu kremu. Par tockica. I nis gore. Samo dobro utapkam.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 15:41   #71
ja si planiram to cudo kupiti.. dajte recite, koje brojeve imate? mislim, to ide po brojevima, el tako?
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 15:46   #72
Quote:
traxdata kaže:
ja si planiram to cudo kupiti.. dajte recite, koje brojeve imate? mislim, to ide po brojevima, el tako?
ja imam najsvjetliji br.1 Isti sam koristila i ljeti kad sam bila tamnija. Probala i nijansu iza toga, ( na nagovor prodavacice , ja godinama kupujem sve najsvjetlije i puder i sve ) i nis od toga.

I meni jedan traje mjesecima.
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 15:52   #73
[QUOTE]Winona kaže:
[B]kako snijeg ? Pa toplo je svuda. Toplo i oblacno.

Nego a za sto ti uopce treba ako ne za podocnjake




Tu kod nas je napadalo dosta snjega ali se danas vec dosta otopilo(danas je oko -4°C)
Posto je to iluminator koji kad se pravilno nanese "osvjezi" lice, zato mi i treba.Mislim da se podocnjaci ipak bolje prekriju sa korektorom.O tome se vec razglabalo na dugo i siroko.Korektor i iluminator nije jedno te isto!
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 20:18   #74
Znam Rhea, ne moras se derati

nego i taj iluminator je meni uspjesno rijesio i funkciju korektora ( prekrio pristic ). Pitanje ako je to od YSL iluminator da li oni imaju i korektor i kako se zove ?

Voljela bi probati.

Danas probala onaj od Art Deco-a o kojem pisete, kosta svega 9 € ( skoro tri puta jeftiniji od YSL ) ali vise je tekuc i ne prikriva mi bas.

Volim ovu YSl kremastu strukturu
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 20:56   #75
[QUOTE]Winona kaže:
[B]Znam Rhea, ne moras se derati

nego i taj iluminator je meni uspjesno rijesio i funkciju korektora ( prekrio pristic ). Pitanje ako je to od YSL iluminator da li oni imaju i korektor i kako se zove ?


Ja se jako malo derem tako da mi ni ovdje to bas nije bila namjera.Zeljela sam samo naglasiti razliku posto su nesporazumi oko toga cesti. Za korektor nemam pojma.
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 21:13   #76
je nesporazuma ima. A nije ih tesko naci pogotovo kad na necemu pise "korektor" a ovdje kazu da to ipak korektor nije bez obzira sto pise na njemu.

Moram priznati da ste me zbunile. Sad kad me pitaju sto koristim reci cu ono od YSL u zlatnoj ambalazi s kisticem ali ne pitajte me sto je to
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 21:14   #77
Drage moje, kupila sam danas YSL Touche Eclat, i odmah su me u ducanu trackali. Sad sam jos i sama isprobala i zaista je super! Jedva cekam sutra da ga stavim ujutro
Savrsen je!
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 21:16   #78
Quote:
Winona kaže:
ja imam najsvjetliji br.1 . Probala i nijansu iza toga, ( na nagovor prodavacice , ja godinama kupujem sve najsvjetlije i puder i sve ) i nis od toga.
Meni pak je teta u ducanu rekla da samo ima jedna nijansa - taj br. 1. A sad vidim da nije tak.
__________________
Most people are other people. Their thoughts are someone else's opinions, their lives a mimicry, their passions a quotation.
Principess@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 21:23   #79
Quote:
Principess@ kaže:
Meni pak je teta u ducanu rekla da samo ima jedna nijansa - taj br. 1. A sad vidim da nije tak.
naravno da ima vise od jedne nijanse. Za dvije sam sigurna no mozda ima i vise. Volim informirane tete u parfumerijama

Meni je neki dan jedna tvrdila da proizvod koji trazim NE POSTOJI i valjda ona zna ! Ja sam ju zamolila da se okrene jer je stajala tocno ispred tog kao nepostojeceg proizvoda. :klap:
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2003., 22:13   #80
nekaj mi nije jasno. kako ta kremica prekrije podocnjake kada oni nisu samo pigmentirani, vec i 'udubljeni'. dobro, prekrije tamne kolobare, ali 'udubljenje' ostaje.

ja mislim da je 'najkremica' ipak corenje minimum 7-8 sati.
FFE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.