Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2009., 11:28   #21
Moje iskustvo sa zgb zubarima

Nakon promjena nekoliko zubara u zadnjih 10-ak godina, moj zaključak je slijedeći: izbjegavati zubare s HZZO ugovorom ako si ikako to možete priuštiti. Stekla sam dojam da samo oni zubari koji ne mogu imati dovoljno pacijenata da zarade, imaju ugovor sa HZZO-om.
A nemaju dovoljno pacijenata koji plaćaju - jer nisu dobri!!

Nakon puno hodočašćenja po HZZO zubarima, sad sam završila u ordinaciji Cekić - Trg francuske republike. Nema čekanja, sve ti lijepo objasne, i glavna politika je - zub se uvijek spašava osim kad više nema nade. SUPER!

Iako, pošto baš nisam lovaš - ako imate, ali zaista nekog kvalitetnog s HZZO-om , JAVITE!
Atmice is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2009., 18:09   #22
Vera Skok u Samoboru... Jako jako loš zubar. Izbjegavajte je u širokome luku, Helena Ružić isto,
Glosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2009., 14:43   #23
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Ne znam za laser, al moja zubarica koristi healozone, i to je bezbolno. Al s time se rješavaju samo manji karijesi. Duboke se ipak mora brusiti.
Tražim i ja jednog dobrog zubara, imam sa svojim stalno raprave zakaj me boli zub...pa me on pošalje slikat, pa je u redu...pa dobijem Klavocin, pa me opet boli i tako...u nedogled
Čuo sam za to da se može laserom, od bivših kolega, navodno je doktorica imala prije ordinaciju u Harambašičevoj, nisam zapamtio ime
McGee is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 10:26   #24
Meni se čini da zubari namjerno loše popravljaju zube nebi li tako što više zaradili na plombama, krunicama , mostovima a kasnije na inplantatima..
__________________
Glosy
Glosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 12:33   #25
Super topic! Baš mi to treba... koji od gore navedenih privatnih zubara prima hitne slučajeve? Znači da se čeka dan dva da mi izvadi jebeni zub... već 2 dana trpim bolove..
__________________
None are more hopelessly enslaved than those who falsely belive they are free
Black Lotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2009., 21:38   #26
Ja idem u svoje zubarice i za sve skoro stvari da mi uputnicu

za ići na stomatološki fakultet u gundulićevoj i tamo su

mi super,meni se ne da zafrkavat sa ovim običnim doktoricama.
__________________
Izrada plana za mrsavljenje
teretana is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2009., 09:27   #27
Quote:
teretana kaže: Pogledaj post
Ja idem u svoje zubarice i za sve skoro stvari da mi uputnicu

za ići na stomatološki fakultet u gundulićevoj i tamo su

mi super,meni se ne da zafrkavat sa ovim običnim doktoricama.
A tko ti na faksu popravlja "neobične doktorice"? Možda imaš sreću da ti docent popravlja a ne praktikanti?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 15:25   #28
crna ovnice, u tom studentskom DZ su uglavnom svi zubari katastrofa. ja sam bio kod "dr."ivaniševića koji mi je masakrirao dva puta po zubima. uvijek s njegovom iritantnom rečenicom: digni ruku kad te bude bolilo dok bušim po zubu. imam visok prag podnošenja boli, meni se raskrvarilo sve, i dignem ruku, a on meni "j... ti mater, čekaj malo". da ne govorim kak me taj "popravljeni" zub još jače bolio dok nisam otišao privatno kod moje sadašnje dr. da ga sanira i od tada je bilo ok.
naravno, račun od tog ivaniševića nikad dobio nisam, oderao preko 100 kuna za intervenciju plombiranja. a tako je smrdio po alkoholu ili nečem sličnom. sramota je da polupijani agresivni ljudi tamo rade.
naravno, karton mi je ostao kod njega jer sam sad privatno, pa me zanima kome bih ga morao prijaviti (ohrabren iskustvima ostalih forumaša) jer sam do sad bio stava "ako ne valja, bježi od njega", samo što će i drugima uništit zube i oderat ih po nočaniku.
jel mogu povuć svoj karton i da nije ni kod jednog kad sam privatno? kak to ide?? hvala.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 15:43   #29
Quote:
Black Lotus kaže: Pogledaj post
Super topic! Baš mi to treba... koji od gore navedenih privatnih zubara prima hitne slučajeve? Znači da se čeka dan dva da mi izvadi jebeni zub... već 2 dana trpim bolove..
za zapadni dio grada preporučam dr. ivana škrbića. odličan tip, profesionalan, temeljit, uravnotežen i dostupan u svako doba (za hitnoću naravno). ne radi preko HZZO-a.

edit: u malešnici, a.t.mimare, kraj vrtića
__________________
Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.
Roza Smota is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 20:04   #30
doktorica kožić kod velesajma.
 
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 20:01   #31
Quote:
decec kaže: Pogledaj post
crna ovnice, u tom studentskom DZ su uglavnom svi zubari katastrofa. ja sam bio kod "dr."ivaniševića koji mi je masakrirao dva puta po zubima. uvijek s njegovom iritantnom rečenicom: digni ruku kad te bude bolilo dok bušim po zubu. imam visok prag podnošenja boli, meni se raskrvarilo sve, i dignem ruku, a on meni "j... ti mater, čekaj malo". da ne govorim kak me taj "popravljeni" zub još jače bolio dok nisam otišao privatno kod moje sadašnje dr. da ga sanira i od tada je bilo ok.
naravno, račun od tog ivaniševića nikad dobio nisam, oderao preko 100 kuna za intervenciju plombiranja. a tako je smrdio po alkoholu ili nečem sličnom. sramota je da polupijani agresivni ljudi tamo rade.
naravno, karton mi je ostao kod njega jer sam sad privatno, pa me zanima kome bih ga morao prijaviti (ohrabren iskustvima ostalih forumaša) jer sam do sad bio stava "ako ne valja, bježi od njega", samo što će i drugima uništit zube i oderat ih po nočaniku.
jel mogu povuć svoj karton i da nije ni kod jednog kad sam privatno? kak to ide?? hvala.
Mislim da kartoni uopće ne postoje. Nekoliko puta sam mijenjala zubara i kod zadnje zubarke mi nisu htjeli dati rengensku snimku jer mora ostati kod njih radi dokum entacije. Kad sam se selila od te zubarke dobila sam nekakav ispis zahvata. Kod nove zubarke su rekli da im ne treba. Sad da li se to vodi kroz sustav pa zato, ne bih znala, al za snimke se dam kladiti da sigurno nisu u sustavz.
Ne znam gdje pripadaš, ja sam išla u Jukićevu napraviti promjenu zubara i na tom obrascu ima nekoliko opcija zašto mijenjaš zubara.
-Iva- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 17:45   #32
Dok sam živjela na Trešnjevci išla sam kod dr. Miroslava Farkaša, PREDOBAR zubar. Pedantan, nježan (kod kakvih sam krvnika znala biti...), voli svoj posao i cijene su mu zbilja povoljne.
Sad sam na Dubravi i imam zakazano u poliklinici Putar. Ima tko kakvih iskustava prije nego tamo odem?
Odmah sam skužila da su cijene masne jer prvi pregled sa slikanjem dođe 250kn, al budući da su mi zubi trenutno u banani, platit ću koliko treba da mi sve sredi. Radi i preko HZZO-a, al rekoše da nema mjesta. Ma samo da je dobar!
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2009., 20:35   #33
ha!!! koja tema
u velikom (ogromnom) luku zaobidjite dr. (ko mu date tu titulu?) Strukana ili Strukara neznam ni ja više,želim zaboraviti !!

neporfesionalan,neudljudan...zub kojeg mi je lijecio (ovo je pod navodnicima)..sada ga nema
julianna-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2009., 11:46   #34
Quote:
Ωmi$terΩ kaže: Pogledaj post
Eto, zubari u našem gradu su dobri i loši...
Recite na koji su loši, a koji dobri!
Oprostite, doktorica Glavich-Mandaric mi je upropastila 2 tuba jer nije izbrusila svo "smeće" morao sam ih vaditi...Uvijek sam čekao 1 sat da dodjem na red!!
Pohvaljujem svoju zubarku Jadranku Laburu kod koje idem već 15 godina!
Od kada sam kod nje, zubi više ne bole...
Stavila mi je plombu i još uvijek traje!
Niti sam ikada čekao, ordinacija je krasna, čista...Preporuka
Gdje mogu naći tu ordinaciju doktorice Labure?
al3x is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2009., 09:10   #35
Quote:
julianna-24 kaže: Pogledaj post
ha!!! koja tema
u velikom (ogromnom) luku zaobidjite dr. (ko mu date tu titulu?) Strukana ili Strukara neznam ni ja više,želim zaboraviti !!

neporfesionalan,neudljudan...zub kojeg mi je lijecio (ovo je pod navodnicima)..sada ga nema
Strukan iz Sigeta?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2009., 14:00   #36
Dr. Stanec Zlatko iz Samobora, našla preko neta, malo mi je daleko iz centra ZG-a, ali isplati se...
moja preporuka, stvar ukusa
jasminka505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2009., 13:54   #37
zubari po domovima zdravlja su brrrr meni je moja izbrusila samo vanjski dio karijesa i zatvorila zub a ostatak ostao unutra

naravno da je to opet pocelo boljeti, na kraju sam isla kod privatnog zubara i sve su mi lijepo sredili ali je bio sok kad se zub, izvana divan, otvorio a unutra koma

sad idem kod odlicne zubarice, privatno, i nemam nikakvih zamjerki.
Sanguine88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 20:39   #38
Super ti je zubarica Dr Maja Mimica u Malešnici.Prima hitne odmah,jako je nježna ( ženska ruka)anesteziju ni ne osjetiš da ti je dala.Kod nje možeš sve obaviti .
Dixi68 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2009., 10:08   #39
Dobar zubar - Dr Davor Ćurković

Pozdrav svima, moja preporuka za liječnika stomatologa (zubara) je dr Davor Ćurković, Branimirova 49. Čovjek je potkovan u stručnom smislu, mislim da je i solidno opremljen (naime, nemam loše zube pa sam rijedak posjetitelj stomatoloških ordinacija), radi pažljivo, ima rendgen spojen na računalo pa se po potrebi zubi slikaju odmah bez dodatnih dolazaka sa slikom, fleksibilan za dogovor.
Čovjek ima i internet stranicu sa cjenikom, vrstama usluga i kontakt podacima. Kako se ovdje ne smiju ostavljati brojevi telefona i slično, sve podatke možete naći ako u Yahoo, Google ili lokalnu pogodak.hr tražilicu ukucate njegovo ime.
Veliki pozdrav i što manje odlazaka zubaru.
Ostoja Grubica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2009., 09:01   #40
Quote:
Glosy kaže: Pogledaj post
Vera Skok u Samoboru... Jako jako loš zubar. Izbjegavajte je u širokome luku, Helena Ružić isto,
e pa oprosti al lažeš. ja sam kod doktorice Skok od kad sam bila klinka i nikad mi nije niš loše napravila,
sve kaj mi je sa zubima radila ne da je da je dobro nek je iznadprosječno, sve obavljeno stručno, nježno i s jako kvalitetnim materijalima.
bila sam kod nekoliko zubara ali svih se užasavam osim nje, iako ne tvrdim da nema i drugih kvalitetnih stomatologa.
Snowcrowned is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:08.