Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2009., 14:06   #41
stomatološki fax u gundulićevoj

svi na stomatološkom fakultetu!!

ma imam sve pohvale za njih!!

prije se nisam mogla natjerat kod zubara, bila sam cak i istjerana van (zbog straha) jer neki nisu imali zivaca (dobro, ne neki, nego svi ) al na stomatoloskom se sve promjenilo! evo, jos malo pa imam sve zdrave zubiće! idem tamo najnormalnije, trta me jos uvijek al i to prolazi..

stvarno sve sve sve pohvale!!
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2009., 13:20   #42
Evo čitajuči ove postove, čini mi se da tu ima više reklama (što ne bi smjeli raditi) nego ozbiljnih mišljenja, odnosno iskustava. Osobno radim u jednoj stomatološkoj ordinaciji, i poznajem nekolicinu gore navedenih doktora, i mogu tvrditi da neke od činjenica koje ste naveli zaista nisu istinite. Također bi se osvrnula na člana ovog foruma "dixi68" koji neću tvrditi da nema iskustva u ordinaciji koju je naveo, ali je očito da reklamira navedenu ordinaciju i stomatologa, a to sam zaključio čitajući sve njegove postove u što se možete uvjeriti i sami. Hvala na čitanju.
__________________
radim na crno, trošim na bijelo
tom2802 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 07:55   #43
Quote:
tom2802 kaže: Pogledaj post
Evo čitajuči ove postove, čini mi se da tu ima više reklama (što ne bi smjeli raditi) nego ozbiljnih mišljenja, odnosno iskustava. Osobno radim u jednoj stomatološkoj ordinaciji, i poznajem nekolicinu gore navedenih doktora, i mogu tvrditi da neke od činjenica koje ste naveli zaista nisu istinite. Također bi se osvrnula na člana ovog foruma "dixi68" koji neću tvrditi da nema iskustva u ordinaciji koju je naveo, ali je očito da reklamira navedenu ordinaciju i stomatologa, a to sam zaključio čitajući sve njegove postove u što se možete uvjeriti i sami. Hvala na čitanju.
A da se ti odlučiš oko svog spola!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2009., 23:59   #44
da, tome ili tomislava, nije lijepo optuživati druge, a pisati kao klon.

da se vratim na temu, ima li još netko iskustva s dr.ćurkovićem? živim blizu, pa bih se prebacio k njemu, pa ako ima još koje iskustvo, samo pišite.
decec is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 20:14   #45
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
A da se ti odlučiš oko svog spola!
oprostite radi se o grešci u pisanju. osvrnula napisao pogrešno, ne kužim u čem je tak veliki problem

da, tome ili tomislava, nije lijepo optuživati druge, a pisati kao klon.

molio bih da mi pojasniš ovo klon, a kao drugo ja ne optužujem već samo iznosim činjenice
__________________
radim na crno, trošim na bijelo
tom2802 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 18:48   #46
Quote:
Atmice kaže: Pogledaj post
Nakon promjena nekoliko zubara u zadnjih 10-ak godina, moj zaključak je slijedeći: izbjegavati zubare s HZZO ugovorom ako si ikako to možete priuštiti. Stekla sam dojam da samo oni zubari koji ne mogu imati dovoljno pacijenata da zarade, imaju ugovor sa HZZO-om.
A nemaju dovoljno pacijenata koji plaćaju - jer nisu dobri!!
Ma kakvi nema ti to nikakve veze jedno s drugim. Postoji i preko HZZO-a odličnih zubara isto kao što imaš loše privatnike. Do sad sam bila kod tri privatna zubara i na kraju mi je najbolja stomatologica koja sad radi u Domu zdravlja u Hirčevoj.

Quote:
Atmice kaže: Pogledaj post
Nakon puno hodočašćenja po HZZO zubarima, sad sam završila u ordinaciji Cekić - Trg francuske republike. Nema čekanja, sve ti lijepo objasne, i glavna politika je - zub se uvijek spašava osim kad više nema nade. SUPER!

Iako, pošto baš nisam lovaš - ako imate, ali zaista nekog kvalitetnog s HZZO-om , JAVITE!
Upravo si opisala moju trenutnu zubarku.
Znači dom zdravlja u Hirčevoj, a zubarka je Irena Crnić.
Al nemojte sad svi tamo, pa da na kraju gužva bude
-Iva- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 18:51   #47
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
svi na stomatološkom fakultetu!!

ma imam sve pohvale za njih!!

prije se nisam mogla natjerat kod zubara, bila sam cak i istjerana van (zbog straha) jer neki nisu imali zivaca (dobro, ne neki, nego svi ) al na stomatoloskom se sve promjenilo! evo, jos malo pa imam sve zdrave zubiće! idem tamo najnormalnije, trta me jos uvijek al i to prolazi..

stvarno sve sve sve pohvale!!
Jao meni taj stomatološki nikako nije sjeo. Bila neki dan sa uputnicom, i uf.
Prvo sam promašila šalter, koji je totalno neuočljiv, onda me doktor primio usred nekakvog zahvata, pogeldao sliku i naručio me za 15 dana. Ne znam kaj bih rekla.
-Iva- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 12:57   #48
Bok svima!
Da li je itko ikad čuo i bio kod dr. Stjepana Kos Grabar u Stenjevcu, točnije Gornje Padine?
Sori na izrazu ali jebo te kao da idem kod psihijatra a ne kod zubara. Naravno da je privatnik koji ima ugovor sa HHZO i da mi u ta dva dolaska nije pipnuo niti jedan zub već mi objasnio kako moram uložit ni manje ni više već 12000 kn u nove navlake i izgradnju mosta za bolji zagriz, a vidljivo je da na nekim mjestima imam početan karijes i da bi mi možda mogao poskidati kamenac ili bilo kaj drugo napravit, samo da radi i da me na taj način po malo rješava straha. Jučer mi je puknuo komadić kutnjaka koji mi je plombiran još u osnovnoj školi a hvala bogu imam 39 god i umirem od straha i od same pomisli da ga trebam nazvat za pomoć.
E da imam još jedno pitanje. Kako i na koji način se može riješiti prolem povlačenja zubnog mesa iznad prednjih navlaka? Meni je objašnjeno da se nove navlake mogu malo produžiti i da taj gornji dio bude u boji zubnog mesa i da ću biti jako zadovoljan ili skupim operacijskim zahvatom.
Svako stručno pametno mišljenje bi mi dobro došlo. Unaprijed hvala!

Zadnje uređivanje abreberi : 11.01.2010. at 13:05.
abreberi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 20:32   #49
hej,, očajna sam,,
prije 6 godina pokojna zubarka mi je tako izbrusila zub da mi se raspukao na pola, naravno morali su izvaditi to što je ostalo..
danas sam saznala da mi je 6 gore desno isto puko, naime prije 9 godina (kako je zubrarica procijenila) imala sam frakturu koja se zarasla i danas kad mi je brusila zub rekla je da je opet pukao, po istom mjestu..
kaže da ga mora izvaditi..
... jedan zub košta 2300kn,, a ja trebam 2.. dakle trebat ću 4600kn da popunim praznine
jel zna itko jel postoji kakva mogućnost da mi stavi neku prevaku ili da ga zagipsa nekako,,
nemogu se pomirit da ću ostat bez još jednog zuba...
*step by step* is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 00:47   #50
Smile

Nemoj očekivati puno od hzzo dr.,što manje rade imaju veću plaću tako da odi kod privatnika i što ti bolje napravi bit ćeš zadovoljnija i možeš mu preporučiti pacijente!
Inače frakture zuba ne mogu zarasti, netko te ozbiljno preveslao! Ja imam novu mladu zubaricu i sve mi je super objasnila jer sam također imao problem sa donjom peticom, morala mi je ju izvaditi jer je bio mrtav zub pa mi je pukao jer nisam htio tada raditi krunicu i sad sam si napravio most od 6 do 4!Cijena zuba je 1800 kn
nepoznato is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2010., 16:34   #51
priča je puno duža, al ću je skratit
ja na kontroli kod zubarice, ona kaže dva karijesa i da bih odmah počela popravljat, ja rekla ne ne, drugi put kad dođem

preko preporuka nađem drugu zubaricu ona mi kaže da imam jednu točkicu, početak karijesa, koji je bolje ne dirati jer može ostati takav 10god da se ne povećava,
i to na zubu koji ova prošla zubarica nije ni spomenula, i kaže da su svi ostali zubi zdravi

ja sam poludila, što napraviti osobi koja vam je htjela izbrusiti dva potpuno zdrava zuba
mene više neće vidjet al mi je žao sve djece i ljudi koji još uvijek idu kod nje, zato ću i reći da se radi o dr. stom. Mira Frčko-Cerovac, dom zdravlja Srednjaci

ova druga zubarica rekli su mi da je jako dobra, kad sam bila kod nje očistila mi je kamenac i mogu reć da je sve bilo super, dr. stom. Sanja Konjević-Jelenčić, Mihanovićeva 20, samo što nije prek HZZO-a
Lalu6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2010., 12:02   #52
Ja imam stomatologicu na Kajzericu koja radi preko HZZO i svi koji idu kod nje u iznimno zadovoljni
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 21:13   #53
evo da se i ja javim sa svojim iskustvom..prije 9 godina radila sam krunice koje nisam bas jeftino platila..dok sam ih radila,vdijela sam da brza, ali eto vjerovala sam..9 godina kasnije dobijem upalu vrha korijena i to na sva cetiri zuba na kojima sam radila krunice..i sad, da ne duljim, zboge te upale odem ja kod zubara a kad ono - nijedan korijen nije bio popunjen kako treba, svuda fali pola, a da stvar bude jos bolja u jedan mi je uglavio takvu nadogradnju koja se nije mogla izvuci jer bi se slomio korijen zuba.plus, sve mi strulilo iynutra..sve to mogu dokumentirati rtg slikama..i na kraju ove price, svajet kome NE ici jer ce vam upropostiti zube..radi se o dr. Milicic Zoranu sa Tresenjevke[/B] (zena mu ima salon ljepote odmah do)

i jos nesto..kad sam kod nejga isla na ciscenje vidjela sam da on to radi onako, ne bas od volje..kad sam poslije otisla kod drugog zubara,onda sam tek uvidjela sta zaista znaci pravo ciscenje zuba..a prije 3 godina je on to ciscenje naplacivao 300 kn..sramota!!
amicus curiae is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 21:01   #54
pitanje-na kajzerici izgleda ima ordinacija preko hzzo-a (valjda nova) i upisuju pacijente. jel možda netko zna koji je to zubar i kakav je?
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2010., 21:53   #55
Da li netko zna koji je zubar dobar u Domu zdravlja Črnomerac, Prilaz baruna Filipovića
white-angel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 02:02   #56
Quote:
Roza Smota kaže: Pogledaj post
za zapadni dio grada preporučam dr. ivana škrbića. odličan tip, profesionalan, temeljit, uravnotežen i dostupan u svako doba (za hitnoću naravno). ne radi preko HZZO-a.

edit: u malešnici, a.t.mimare, kraj vrtića
Je, slažem se za njega al se preselio - sad ima vlastitu ordinaciju, jedan blok bliže sjeveru (ona ulica što prolazi kraj škole), blizu škole je.
__________________
Pismejker
Mirotvorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 13:50   #57
Quote:
Atmice kaže: Pogledaj post
Nakon promjena nekoliko zubara u zadnjih 10-ak godina, moj zaključak je slijedeći: izbjegavati zubare s HZZO ugovorom ako si ikako to možete priuštiti. Stekla sam dojam da samo oni zubari koji ne mogu imati dovoljno pacijenata da zarade, imaju ugovor sa HZZO-om.
A nemaju dovoljno pacijenata koji plaćaju - jer nisu dobri!!

Nakon puno hodočašćenja po HZZO zubarima, sad sam završila u ordinaciji Cekić - Trg francuske republike. Nema čekanja, sve ti lijepo objasne, i glavna politika je - zub se uvijek spašava osim kad više nema nade. SUPER!

Iako, pošto baš nisam lovaš - ako imate, ali zaista nekog kvalitetnog s HZZO-om , JAVITE!
Moja preporuka je i dalje dr. Lovrić u Bogovićevoj. Ona je s HZZO-om, ali je super (dok ne trebaš plaćati bijele plombe, a to košta /ali dobiješ račun! ).
nescafe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2010., 11:53   #58
Da li netko zna za Veliku Goricu da li je bolje otići kod privatnika Šafar dalibor ili Čilić Vlatka? Ima li tko iskustva s njima?
Ili ako imate za preporučiti privatnika u Velikoj Gorici bila bi zahvalna.
sandra555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 13:21   #59
znam da ovo što ću pitat nema veze s temom,vezano je uz zdravstveno i dopunsko osiguranje! što sve pokrivaju od stomatoloških usluga? ako netko zna link gdje to sve piše nek' pošalje!! zubarica(radi preko zdravstvenog) mi je uzela 100 kn za vađenje zuba,početak liječenja zuba dođe 100 kn a završetak liječenja(dakle ,stavljanje plombe dođe od 150-200 kn) shvaćam da se bijela plomba plaća ali početak liječanja to mi je malo čudno.I još kad sam je pitala račun rekla mi ga je dat po završetku liječenja!! Objasnite!!
monopoly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2010., 14:26   #60
Quote:
monopoly kaže: Pogledaj post
znam da ovo što ću pitat nema veze s temom,vezano je uz zdravstveno i dopunsko osiguranje! što sve pokrivaju od stomatoloških usluga? ako netko zna link gdje to sve piše nek' pošalje!! zubarica(radi preko zdravstvenog) mi je uzela 100 kn za vađenje zuba,početak liječenja zuba dođe 100 kn a završetak liječenja(dakle ,stavljanje plombe dođe od 150-200 kn) shvaćam da se bijela plomba plaća ali početak liječanja to mi je malo čudno.I još kad sam je pitala račun rekla mi ga je dat po završetku liječenja!! Objasnite!!
Nemam link, al znam što se meni ne naplaćuje jer imam dopunsko. Dakle, ne naplaćuje se vađenje zuba na kraju krajeva to ti i u hitnoj naprave besplatno. Liječenje se ne naplaćuje (dakle, ako ti izbuši i stavi samo onaj lijek to ne plaćaš) Ne naplaćuju se plombe one srebrne, a na bijele imaš pravo besplatno na jedinice, dvojke i trojke. od četvorke nadalje se plaća, al meni moj zubo za bijelu plombu uzima 100kn, dakle nikako 150-200!
Injekcije (anestezija) se plaćaju ako nisu nužne (50 ili 100kn nisam sigur), ali za vađenje zuba su nužne i ne plaćaju se.
Traži račun obavezno i prijavi tu bič
__________________
Grumpy Čke :D Čke na facebooku
anako is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.