Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2011., 12:32   #81
Moram vaditi umnjak. Mislim da će trebati operacija jer je više od pola u mesu, a boli ko sam vrag. Trebam preporuku za privatnog zubara u Zagrebu. Ili mi treba oralni kirurg? Ili je to jedno te isto? Kamo da idem? Hvala.

Zadnje uređivanje Taccy : 09.05.2011. at 12:41.
Taccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 14:06   #82
ja bi trebao nekakvog privatnog zubara u zg koji je donekle jeftin u popravcima buduci da sam student i neam svog zubara u Zg.. ako netko ima drugu ideju nek se javi (hitna ambulanta ne dolazi u obzir jer su me vec prije 2 godine odhebali od tamo jer nije bilo hitno :/ )
Rebbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 17:24   #83
Quote:
Zlatkica51 kaže: Pogledaj post
Ljudi molim pomoć, tražim novog zubara pa sam čula za dr. Dubravku Skenderović: Je li netko možda kod nje ili znate kakva je?
Mene isto zanima kakva je, malo mi je hitno
NinaLady is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2011., 11:16   #84
ljudi,ajde please recite kakve su cijene kod dr.nine farkas?
Jane(Doe) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2011., 20:46   #85
Zna li tko prima li dr. Željka Lovrić nove pacijente?
Hermina- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 14:27   #86
Quote:
Jane(Doe) kaže: Pogledaj post
ljudi,ajde please recite kakve su cijene kod dr.nine farkas?
Mislim da ti je najbolje da konkretno pitaš preko facebook stranice Ordinacija Farkaš, ima ti naveden i broj telefona pa možeš i nazvati.

Ja sam isto dugogodišnji pacijent, prvo kod dr. Miroslava, a sada i kod dr. Nine i stvarno sam prezadovoljna. Inače se panično bojim zubara, a na njih sam naletjela na preporuku prijateljice koja tamo ide od malih nogu nakon što mi je moj zubar dobra dva mjeseca bezuspješno rješavao jedan zub. Oni su mi nakon tri dolaska izliječili taj zub i nikad više problema. Iskreno, da se preselim na drugi dio grada nastavila bih tamo dolaziti.
Što se tiče cijena, ne znam što točno trebaš, ali rekla bih da su neke prosječne za privatnu ordinaciju.
Još jednom, najbolje nazovi i pitaj sve što te zanima.
Izmaglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2011., 17:45   #87
Zna li netko kakva je Ana Marinić na Kajzerici? Please please.. trebam info prije nego se upišem kod nje.
Bojim se zubara više nego crnog mraka.
__________________
dobra curica http://www.youtube.com/watch?v=C-u5WLJ9Yk4
malibebach is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:27   #88
Pozdrav!
Evo,tražim novog stomatologa i dvoumim se između dr.Staneca i dr.Majnarića,u Samoboru.Ako može neke preporuke,dojmovi...
Hoodoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 19:06   #89
Quote:
Hoodoo kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Evo,tražim novog stomatologa i dvoumim se između dr.Staneca i dr.Majnarića,u Samoboru.Ako može neke preporuke,dojmovi...

nemam dobrih iskustava sa zubarima u samoboru, a nikako mi se nije dalo ići u zagreb.

u međuvremenu se u Rakitju otvorio dom zdravlja u kojem radi jedna super zubarka dr Babić. došla sam preko preporuke i prepre zadovoljna sam!

inače žena je prije radila u jednoj privatnoj ordinaciji što se vidi i po pristupu i materijalima koje koristi..

svima ju preporučam
conscience is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 12:12   #90
ej ljudi,mozda malo čudno pitanje...al me zanima...
Kako se liječi oštečenea(omekšala) caklina?? omekšala mi je na vanjskoj strani na sedmici??...taj mi je zub ono žut totalno,gadi mi se... prolaze mi svavakve misli po glavi..samo se nadam da ne treba vadti zub,jer se toga BOOOOOJIMMM,kao sto se bojim i anestezije,jer mi izaziva nuspojave...ako se moze lijeciti bez vađenja zube,jel primorano davanje anestezije?
Igor42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2011., 18:09   #91
Pročitala sam sve stranice i ne vidim da netko spominje dr. Grabarević. Je li ona fakat tak dobra da njezini pacijenti niti ne primirišu na ovakve teme?
anita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 15:13   #92
kod zubara mrzim sve one sprave. tehnologija konstantno napreduje a oni i dalje imaju one nekakve bušilice. dali to oni uopće čiste. pacijente ulaze jedan za drugim i sumnjam da se to čisti,posebno ona cijev za slinu kaj stave u usta
Kasa7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 15:44   #93
fakat...kak ide s tom cevi?
DeeJay Dee is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 15:58   #94
mijenjaju taj nastavak čini mi se...samo ne znam koliko često...mislim da je sestra znala mijenjat to kad sam sjeo na stolicu.
pionir is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2011., 23:56   #95
Quote:
pionir kaže: Pogledaj post
mijenjaju taj nastavak čini mi se...samo ne znam koliko često...mislim da je sestra znala mijenjat to kad sam sjeo na stolicu.
Plastični nastavak sisaljke i plastična čaša se mijenjaju za svakog pacijenta!
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 12:34   #96
ja sam neke stvrari radila kod dr. gikic, ozaljska, (pola stanice prije remize).

sto se kvalitete rada tice, preporucujem ga. ali...

ali, odustala sam od njega. jer mi je na zivce islo njegovo kukanje o svemu sto ga se ekstra priupitalo, jer mi je na zivce islo sto se naruceno vrijeme dolaska u recimo deset uvijek pretvorilo u vrijeme ulaska u ordinaciju u recimo pol dvanaest. u medjuvremenu nije bilo pacijenata, (obicno bi bila ili sama u cekaonici ili bi u toku mog cekanja dosla jos jedna, dvije osobe). on bi jednostavno izasao iz ordinacije i rekao da ide nesto obaviti i ne bi ga bilo podulje vrijeme. odustala sam i zato sto se vrlo tesko iz njega izvukla nekakva ponuda (makar i okvirna), ali su zato pred ocima plesale slike sretnih klijenata kojima je svojim zahvatima promijenio zivot. (na bolje, naravno) smetao mi je i familijarni odnos svog osoblja, sto se ocitovalo u tome da sestre nije bilo ni u tragovima, nego bi ju on dozivao, dozivao... a kad je stigla izgledalo je kao da su muz i zena, te da ju je odvukao od najmilije joj serije

i tako, sve te sitnice su mi isle na zivce, pa sam odustala od njega

ali, ponavljam, ako netko treba nekakav kirurski zahvat neka pretrp i cekanje i kukanje i ostatak price, a za ostale stvari opet se covjek jednostavno vrati svom zubaru ili odabere nekog drugog
zvizdaljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 14:32   #97
Molila bih pomoć za prijateljicu.
Ona ima problematične zube cijele gornje čeljusti, sa starim navlakama koje treba zamijeniti. Čini se da je to dosta kompliciran zahvat, a kako ona ima dosta loših iskustava do sada što se tiče kvalitete rada zubara kod kojih je bila, traži preporuku za privatnog stomatologa koji bi kvalitetno odradio ovaj zahvat.
Imate li koga za preporučiti?
Tu na forumu smo vidjele da dosta hvalite dr. Mladena Frntića, dr. Ninu Farkaš i dr. Ivana Škrbića? Što mislite o njima konkretno u vezi zahvata koji zanima moju prijateljicu?
Hvala puno unaprijed!
Masko is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2011., 21:37   #98
Ima li tko preporuku za dobrog ortodonta u Zg? Da je išao kod njega i da je zadovoljan. Može i na PM, hvala
gold_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 12:37   #99
Ljudi, molim vas da mi netko kaže dvi-tri o Željki Lovrić u Bogovićevoj.
Čuh same pozitivne kritike o njoj i odnosu prema pacijentima koji se boje zubara. Znam da radi privatno i ima ugovor sa HZZO-om.
Budući da sam još uvijek student, zanima me što sve pokriva HZZO. Mislim da će mi trebati liječiti i stavljati plombe na par zubi. Kako to funkcionira kad je zubar i privatnik, ali ima i ugovor? Ne bih htjela neugodna iznenađenja na kraju 'tretmana'... E da, koliko se plaća anestezija ako je sama zatražim?
Zahvaljujem

p.s. kao što je vidljivo iz napisanog, panično se bojim zubara. zadnji put sam se onesvijestila od straha prije nego sam ušla u ordinaciju
Rainbow Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2011., 12:51   #100
Quote:
Rainbow Lady kaže: Pogledaj post
Ljudi, molim vas da mi netko kaže dvi-tri o Željki Lovrić u Bogovićevoj.
Čuh same pozitivne kritike o njoj i odnosu prema pacijentima koji se boje zubara. Znam da radi privatno i ima ugovor sa HZZO-om.
Budući da sam još uvijek student, zanima me što sve pokriva HZZO. Mislim da će mi trebati liječiti i stavljati plombe na par zubi. Kako to funkcionira kad je zubar i privatnik, ali ima i ugovor? Ne bih htjela neugodna iznenađenja na kraju 'tretmana'... E da, koliko se plaća anestezija ako je sama zatražim?
Zahvaljujem
p.s. kao što je vidljivo iz napisanog, panično se bojim zubara. zadnji put sam se onesvijestila od straha prije nego sam ušla u ordinaciju
Neki dan je frendica bila, u istoj je situaciji kao i ti. Ne znam ništa o dotičnoj, ali što se tiče plaćanja to su malo postrožili od 3. mjeseca.
Rekao joj je zubar da je bijela plomba (jednoslojna ili nešto slično) oko 200 kn, dvoslojna je malo skuplja, a troslojna 330 kn. Sad ovisi kakav ti je karijes, tj. koliko je uznapredovao, koliko duboko treba bušiti, u kakvom su ti stanju živci....
Prednji zubi, znači jedinice, dvojke i trojke su besplatne. Anestezija je oko 30 kn,ali mislim da im cijene variraju.
I ja sam se bojala zubara, naime moja zubarica je bila luda, doslovno. Završila je u Vrapču prije par godina. Skoro svaku noć sam sanjala da mi padaju zubi, i tako 3 god. Jednom sam skupila snage i otišla. Danas idem s guštom i zadovoljstvom i što češće.
Sretno!
Enter Sandwoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:00.