Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.02.2008., 03:35   #1
Zbog koga se šminkate?

gledam neke od zadnjih lookova na temi make up looks... bas jedan look koji se meni licno ne svidja a sve ste ga ishvalile

i onda mi je palo na pamet kako bi muskarci prokomentarisali takav make up look? verovatno nesto u smislu `ko je ovu naflekao?`
nekako mislim da muskarci bas nikako ne vole te `ratnicke boje` kao ni sjajeve ili ruzeve za usne. za gledanje ok ali za ljubljenje...

sminkate li se zbog sebe? zbog muskaraca? ili zbog drugih zena?
nisamlu is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 04:06   #2
šminkam se zbog sebe (al ja se malo šminkam)..pa kad stavim ruž ili malo jače naglasim oči MM me pita a za koga se ti šminkaš
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 09:47   #3
bas slatka tema.
sminkam se zbog sebe,iskljucivo zbog sebe.
a srecom i moj muskarac voli to sto radim i ohrabruje me u stavljanju ratnickih boja i farbi. i da ne voli,morao bi trpiti.
__________________
Anatomy Of Beauty blog. Variolavera.com i na Facebooku.
Anatomica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 11:07   #4
Evo majke mi sinoć sam razmišljala o ovome. Nevjerojatno! Šminkam se ISKLJUČIVO za sebe.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 11:12   #5
za sebe jer me zabavlja. moj muskarac ionako ne primjecuje jesam li koji dan i kako nasminkana. bas cu se opterecivati time svidja li se nekom muskarcu moja sminka ili ne
Katrin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 12:36   #6
Iskljucivo radi sebe.
Sta me briga sto muskarci vole, a sto ne, tko ih pita!
ninani is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 12:45   #7
samo sebe volim toliko da bih se opet i iznova svaki bogovetni dan šminkala

da to radim zbog bilo kog drugog, davno bih odustala
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 12:52   #8
Zbog moje pokojne prababe i njezinih vanilin kiflica.

(kakvo pitanje, takav odgovor)
patientia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 13:08   #9
Rekla bih da je u naš genetski kod upisana želja za uljepšavanjem. Svaka ljudska kultura je imala više ili manje radikalne načine mijenjanja vlastitog izgleda. Možemo se pitati zašto nosimo nakit, farbamo kosu i zašto biramo raznu odjeću a ne da si samo skrojimo za zimu neki outfit od deke (jer je to fino i toplo) pa u tome hodamo okolo.
U mom slučaju se to svodi na ovo: inače se slabo šminkam - malo pudera, rumenilo i bok, ali kad idem van na primjer, želim se osjećati posebno lijepo, što znači da ću utrošiti 15-20 minuta na šminkanje (dugo se već šminkam pa mi treba malo vremena da nanesem veće količine šminke). Onda se fakat nalarfam, odem van i dobro se osjećam .
Kaj se muških tiče, mislim da je to sve relativno. Moj dragi voli puno šminke na meni pa mu se to dopada, ali znala sam tipova koji su volili skroz golo lice na ženi, ono, da baš ničeg nema.
ovchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 13:34   #10
slažem se sa svima.. volim se šminkati i radim to zbog sebe.. naravno da mi laska kada mi dragi pohvali šminku , a ja se šminkam dosta intenzivno pa mu ne smeta.
sjajila mu smetaju, ali što me briga
girly-girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 13:36   #11
s obzirom da sam se počela šminkati čim sam naglo osvanula sa problematičnim licem, mogu reći da je to definitivno bilo zbog sebe same, jer se nisam mogla gledati takva. sad kad sam to sve izliječila šminkam se minimalno.
ali obožavam sjajila, zbog čega nerijetko dolazim u sukobe s dečkom, on to jednostavno ne podnosi
kada bih imala savršen ten kao prije, ne bih koristila pudere, kao što i nisam donedavno. oni su mi baš opterećenje
chimavizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 14:10   #12
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Zbog moje pokojne prababe i njezinih vanilin kiflica.

(kakvo pitanje, takav odgovor)


Potpisujem
shakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 16:53   #13
obožavam se šminkati
za noćni izlazak jače, za dan decentno
a kada se ne našminkam to znači da sam se stvarno ustala prelijepa sama sebi ali takva bez šminke osjećam se ko da nemam gaće nekako mi fali barem maskara i nježni dodir nekog prozračnog pudera

šminkam se radi sebe, da sebi budem ljepša, ali i da se ne osjećam ko da sam bez gaća
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 17:00   #14
šminkam se i zbog sebe i zbog drugih,uživam u trackanju,a i drago mi je dobiti kompliment da sam to lijepo napravila
__________________

karmelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 17:02   #15
šminkam se za ljude---da me se ne pripadnu
deelayla. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 17:30   #16
naravno, zbog sebe! šminkanje me opušta, a rezultat me oduševljava!uvik je lijepo kad ti neko pohvali make-up, ali se ne opterećujem time sviđa li se moja šminka nekome ili ne.
__________________
Svako ima svoje razloge i kad razlozi ne postoje... C.J.
šminkerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 17:40   #17
ja se isto šminkam za sebe,ali bih nadodala i ne isključivo samo zbog sebe. iako toga nisam niti svjesna.jer, ponekad mi nismo ni svjesne da se ipak uljepšavamo i za druge, a
ne samo za sebe jer da je tako onda bih ja(govorim za sebe) i kod kuće sjedila našminkana,a to ne radim. dapače, jedva čekam skinut šminku da mi se koža odmara.
žene se šminkaju da se uljepšavaju, no velika većina postiže upravo suprotan učinak, a to je slučaj kada šminka počinje sebi služiti kao svrha..ono, idem nabacat neke lude boje na oči umjesto- idem naglasiti oči i slično. ja osobno imam muški ukus kod stvari vezanih za make up, dakle- što manje šminke, to bolje. ne volim ni puder, ni prejake boje na očima(uglavnom).
i meni se osobno kao i autorici topica dosta lookova koje curke hvale ne sviđa, ja ne volim gledat šljive na oku. poanta šminkanja očiju je izazvati efetkt: wauu, kako lijepe oči, a ne wauu- koja super šminka.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 17:43   #18
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
ja se isto šminkam za sebe,ali bih nadodala i ne isključivo samo zbog sebe. iako toga nisam niti svjesna.jer, ponekad mi nismo ni svjesne da se ipak uljepšavamo i za druge, a
ne samo za sebe jer da je tako onda bih ja(govorim za sebe) i kod kuće sjedila našminkana,a to ne radim. dapače, jedva čekam skinut šminku da mi se koža odmara.
žene se šminkaju da se uljepšavaju, no velika većina postiže upravo suprotan učinak, a to je slučaj kada šminka počinje sebi služiti kao svrha..ono, idem nabacat neke lude boje na oči umjesto- idem naglasiti oči i slično. ja osobno imam muški ukus kod stvari vezanih za make up, dakle- što manje šminke, to bolje. ne volim ni puder, ni prejake boje na očima(uglavnom).
i meni se osobno kao i autorici topica dosta lookova koje curke hvale ne sviđa, ja ne volim gledat šljive na oku. poanta šminkanja očiju je izazvati efetkt: wauu, kako lijepe oči, a ne wauu- koja super šminka.
slažem se
__________________

karmelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 18:58   #19
ja se šminkam samo zato da se svi muški koji me vide automatski zaljube u mene
znam da muški misle da se žene zbog njih šminkaju.

sad za ozbiljno: sama sam sebi ljepša sa malo šminke,i automatski se onda osjećam i bolje.
a i nisam više dijete da okolo mogu hodati bez šminke.
i primjetila sam da me ljudi puno ozbiljnije doživljavaju ako sam sređena.
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 18:59   #20
da, i potpuno se slažem sa jagodicom bobicom
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:43.