Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kupovanje na internetu

Kupovanje na internetu Shopping iz fotelje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2016., 16:44   #41
Kupon za siječanj -10%
SRETNIH10
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2016., 23:16   #42
Pokušaj plaćanja debitnom visom electron - dodatnih 50 kn troška na 462 kn računa...

Pokušaj br 2, ovaj put kreditnom mastercard karticom - isti vrag...

Najbolje od svega da prvi put nisam ni skužio na zadnjem koraku tih +50 kn, tako da sam morao otkaati narudžbu (u uvjetima ništa ne piše, naplaćuje li se to išta). Napravio sam novu narudžbu i stavio gotovinu kao sredstvo plaćanja.

Sve u svemu, prvi dojam je čudan. Sviđa mi se svakako jer mi se čini da manje potrošim nego u dućanu - nema glupih sitnica koje kupujem.
amrko36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 07:32   #43
čudno jer sam ja par puta plaćap s dinersom radi dodatnog popusta i ništa nije dodatno naplaćeno....
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2016., 17:38   #44
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
čudno jer sam ja par puta plaćap s dinersom radi dodatnog popusta i ništa nije dodatno naplaćeno....
Iz njihovog objašnjenja, to je neka rezervacija love koju banka zapravo ne naplati... Čudno, radije sam se držao keša ovaj put. Svakako bi bilo OK da su to napisali na webu prije nego sam išao plaćati. Diners nisam probao, vidim da s njima najbolje dela (nekad daju dodatne popuste na Diners).

Inače prva liga, izabrali su komade voća i povrća da ni ja ne bih bolje (vidim da to neke muči). Račun je ispao 10 kuna veći, vjerojato zato što je 15 deka nečega narezanoga svuda bilo dvadesetak. Od 30+ artikala niti jedan nije falio u kutijama.

Preporuka za Konzum klik, uz manje zamjerke
amrko36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2016., 13:09   #45
Quote:
amrko36 kaže: Pogledaj post
Iz njihovog objašnjenja, to je neka rezervacija love koju banka zapravo ne naplati... Čudno, radije sam se držao keša ovaj put. Svakako bi bilo OK da su to napisali na webu prije nego sam išao plaćati. Diners nisam probao, vidim da s njima najbolje dela (nekad daju dodatne popuste na Diners).

Inače prva liga, izabrali su komade voća i povrća da ni ja ne bih bolje (vidim da to neke muči). Račun je ispao 10 kuna veći, vjerojato zato što je 15 deka nečega narezanoga svuda bilo dvadesetak. Od 30+ artikala niti jedan nije falio u kutijama.

Preporuka za Konzum klik, uz manje zamjerke
a dal si kod načina plaćanja odabrao plaćanje online ili kod preuzimanja ? jer možeš platiti karticom i kod preuzimanja robe. jer dostavljač ima uređaj pa samo provuće karticu.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 22:05   #46
Sto puta sam kupovala preko Konzum web shopa i nikad nisam imala problema . I evo danas idem ponovo napraviti naruđbu i unesem broj kreditne kartice i stisnem ono za naplatu i "melje" li ga melje i ništa ...
Kao da se aplikacija zaglavila , nemam pojma .
Otvorim drugi prozor na njihovu web stranicu i uđem u my accaunt i piše broj naruđbe , datum dostave , sva roba koju sam izabrala , ali umjesto "procesuirano " piše mi " Kreirano" ?!
Dakle nisam ni njihov mail dobila tj elektronski račun , pojma nemam da li mi je kartica prošla ili nije . Napisala sam im mail , valjda će mi se sutra javiti . Ali sutra mi treba i ta roba doći tj nemam pojma jel treba jer ne znam jer prošla naplata . Svi artikli ostali su mi u košarici , a inaće kad platim košarica se isprazni . Pokušala sam ponovo platiti , ali sad mi ne prihvača taj kod za popust više , jer je po aplikaciji " iskorišten" .
Jel se kome to desilo ?
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 22:39   #47
pozz imam 2 pitanjca
1-jel jos neka trgovina ima webshop kao konzum?
2-jel se moze ovi popust koji je netko zakacio,iskoristiti,recimo za prvu kupnju? tj jel svima isti kod?
hvala
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 22:49   #48
Quote:
ladyinblack93 kaže: Pogledaj post
pozz imam 2 pitanjca
1-jel jos neka trgovina ima webshop kao konzum?
2-jel se moze ovi popust koji je netko zakacio,iskoristiti,recimo za prvu kupnju? tj jel svima isti kod?
hvala
1. Mislim da ima samo Konzum
2. Imaš ovaj kupon na 10% na cijeli iznos ( SRETNIH10 ), nema veze da li ti je to prva ili druga kupovina i da svi dobijemo isti kod .
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2017., 23:50   #49
hvala puno , puno ..
ako bude jos ovakvih webshopova, super!
cini se zgodno, ja cu uskoro prvu narudzbu napraviti
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 10:55   #50
Quote:
OrchidLover kaže: Pogledaj post
Sto puta sam kupovala preko Konzum web shopa i nikad nisam imala problema . I evo danas idem ponovo napraviti naruđbu i unesem broj kreditne kartice i stisnem ono za naplatu i "melje" li ga melje i ništa ...
Kao da se aplikacija zaglavila , nemam pojma .
Otvorim drugi prozor na njihovu web stranicu i uđem u my accaunt i piše broj naruđbe , datum dostave , sva roba koju sam izabrala , ali umjesto "procesuirano " piše mi " Kreirano" ?!
Dakle nisam ni njihov mail dobila tj elektronski račun , pojma nemam da li mi je kartica prošla ili nije .
Napisala sam im mail , valjda će mi se sutra javiti .
Ali sutra mi treba i ta roba doći tj nemam pojma jel treba jer ne znam jer prošla naplata . Svi artikli ostali su mi u košarici , a inaće kad platim košarica se isprazni . Pokušala sam ponovo platiti , ali sad mi ne prihvača taj kod za popust više , jer je po aplikaciji " iskorišten" .
Jel se kome to desilo ?
Da ne prepisujem , ali da odgovorim ako netko bude imao istih problema ...
Dakle sve riješeno , kartica mi je prošla , naplata ok , roba na putu .
Nazvali su me kuči , ispričali se ... bila je greška do aplikacije pa su rekli da će zvati tehničare da to poprave .
Dobroooo da nisam išla ponovo napraviti naruđbu
Uglavnom , elektronski račun nisam uopće dobila na mail , prilikom plačanja aplikacija se zaglavila ali je plačanje prošlo i kod za popust .
Navodno da se to desilo zato što su mjenjali nešto , a nisu podesili kako treba pa mi je sva roba ostala u košarici i nisam dobila potvrdu o plačanju , a u My Accaunt mi je pisalo da je naružba zaprimljena sa datumom isporuke i brojem pošiljke ... zbrka cijela .
Naživcirala sam se ko pas jučer , ali sve je ok prošlo na kraju
A ušteda sa kuponom preko 70 kuna , uračunati i proizvodi sa dodatnim popustom
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 14:16   #51
vidim da ima podijeljenih misljenja..ja sam se registrirala na konzum online ali nisam se jos usudla napraviti narudzbu.. nekako me brine kako ce netko izabrati dobro povrce za mene? da li dostavljaju firsko ili? malo sam skepticna pa zato pitam..
kellydecamp is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 16:32   #52
Quote:
kellydecamp kaže: Pogledaj post
vidim da ima podijeljenih misljenja..ja sam se registrirala na konzum online ali nisam se jos usudla napraviti narudzbu.. nekako me brine kako ce netko izabrati dobro povrce za mene? da li dostavljaju firsko ili? malo sam skepticna pa zato pitam..
Ja naručujem od njih od kad su otvorili taj web shop i svaki put su mi dostavili odličnu robu .
Povrce i voce ćeš dobiti najbolje izabrano što mogu naći na skladištu ovi koji pakiraju robu .
Sva roba je sa dužim rokom trajanja , od mesa , jaja , jogurta itd .
Ako su i imali nešto sa kraćim rokom trajanja nazvali su me i pitali da li želim tu robu ili su mi ponudili nešto drugo .
Stvarno nemam nikakve zamjerke ... roba dođe uredno složena u kutijama , dostavljač korektan , ako treba donjet će vam robu u stan ...mada ja to ne tražim dovoljno mi je da ostavi pred vratima robu pa da ju ja uguram u stan .
Meni je tlaka iz trgovine teglit ne znam 20 litara mlijeka i tonu boca od sokova itd .
Ovak uzmem što mi doista treba i ne kupujem piz**** koje mi ne trebaju .
Ako nešto nemaju na stanju napišeš im u poruci da ti dostave , nazovu bez problema i odgovoriš se sa njima da ti to dostave ako nemaju u web shopu , a recimo imaju u trgovini ili na skladištu .
Meni taj njihov popust sa kodovima nije za bacit , jbg 70 ili 50 kuna nije za bacit , a još mi robu i đabe dostave na vrata .
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 16:49   #53
Quote:
kellydecamp kaže: Pogledaj post
vidim da ima podijeljenih misljenja..ja sam se registrirala na konzum online ali nisam se jos usudla napraviti narudzbu.. nekako me brine kako ce netko izabrati dobro povrce za mene? da li dostavljaju firsko ili? malo sam skepticna pa zato pitam..
Također, uvijek odlična kvaliteta voća i povrća.

Po tom tamo voću i povrću barem nitko ne prebire i ne gnječi ga bezbroj puta kao što je slučaj sa istim u trgovini.
Sasha2807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 18:30   #54
jos jedno pitanje.. nakon registracije,gdje staviti da imam karticu njihovu..ili to prilazem kad mi donesu robu...cisto radi ovih cijena,sto je jeftinije,ako se ima kartica..hvala
ladyinblack93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 18:27   #55
Kako se uracunava mpc popust?

Sent from my SM-G920F
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 19:08   #56
Automatski bude obračunata cijena s popustom...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 20:19   #57
Meni ne prihvaća kod za 10% popusta :/ iznos je isti

Sent from my SM-G920F
iva1505 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2017., 20:54   #58
ako si ga copy/pastala radije upiši ručno.
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 10:48   #59
Evo vam novi kodovi za popust u Konzum kliku

1 . Kupnja : 50 kuna manje + besplatna dostava na naruđbu iznad 400 kuna
SMANJIZA50

2. Kupnja : 70 kuna manje na naruđbe iznad 600 kuna + besplatna dostava
SMANJIZA70

3. Kupnja : 80 kuna manje na naruđbe iznad 700 kuna + besplatna dostava
SMANJIZA80

Svi kuponi vrijede do 28.02.2016
* jedina kvaka što morate trošiti redom kupone kako je napisano tj morate prvo potrošiti ovih 50 kuna , pa tek onda možete na 70 kuna i 80 na kraju *


I da još nešto !
Nemojte bacati kutije koje dobjete sa robom , one njihove kartonske .
Za jednu kutiju dobijete nazad 1 kunu !
OrchidLover is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 22:45   #60
Joj, rijetko kada skupim 400kn. Nema kupona za besplatnu dostavu za narudžbu od 200kn?

Tih 400kn sumnjam da ću doseći, znam nakrcati narudžbu stvarima koje znam da nemaju u Toweru (tipa one pašte, zamrznutog) a redovito nemaju na web Kliku stvari u katalogu iako znam da ih fizički u poslovnici imaju odakle se šalje za Rijeku.

A 1kn je stvarno sramotno, da čuvam kutije mjesec dana tako glomazne radi 1kn.
__________________
Moj blog (o kineskim mobitelima)
ag007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:46.