Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša > Zagreb

Zagreb Dan i noć u metropoli

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.08.2007., 10:10   #1
Kuglanje u Zagrebu

Da li postoji negdje kuglanje u Zagrebu za građanstvo - za raznododu
Sjecam se da je bilo u Immportane centru,al' ne znam da li jos funkcionira lokal

thnx
vanaken is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 12:25   #2
Mislim da ima u Kranjčevićevoj?
MrMuscolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2007., 12:40   #3
Imaš kuglanu na Trnju, gore pored Lisinskoga (u sklopu Restorana Kopa), ali ne znam je li otvorenog tipa ili samo za članove..
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2007., 15:39   #4
Imaš par kuglana, ali se staze zakupljuju. Da sam zakupiš stazu nema smisla (eventualno sa društvom). Ja sam zvala par kuglačkih klubova, ali nitko neće hobistu/amatera nego ljude koji kuglaju za istać da mogu odmah na turnire. Tako da sam odustala, no rado bi našla par ljudi da se jednom tjedno malo zabavim i razgibam...no moja ekipa je samo za kavice...na žalost.
LadyZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 01:56   #5
i gdje kuglati s ekipom u zg??
torzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 12:53   #6
U gajnicama ima.Neg ti ljudi od tam objasne kak se točno do tam dojde.Ja sam davno bil pa se ne sjećam baš...
supermirko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2009., 23:03   #7
Quote:
German kaže: Pogledaj post
Imaš kuglanu na Trnju, gore pored Lisinskoga (u sklopu Restorana Kopa), ali ne znam je li otvorenog tipa ili samo za članove..
samo za članove

pozdrav!
Božo* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2009., 12:56   #8
Malo kasnim, ali evo da možda nekome pomognem. Naime, moji roditelji se cijeli život bave kuglanjem i bowlingom tako da sam odrasla u tim krugovima.

Onakvo kuglanje (točnije bowling) koji je postojao u Importaneu više ne postoji u Hrvatskoj (nadam se ne zadugo) ako vas zanima takvo što morati ćete potegnuti do Solvenije (Čatež, Celje, Ljubljana) jer oni imaju bowling kuglane.

Što se tiče klasičnog kuglanja, kuglana ima dosta po gradu ali kao što su već neki spomenuli većina ih je zakupljena od strane klubova za treninge i od strane saveza za takmičenja.

evo linka sa popisom kuglana u Zagrebu pa zovite i pitajte http://www.zg-kuglanje.hr/content/category/5/22/30/

kisi kisi
Ivana11olivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2009., 21:24   #9
Quote:
vanaken kaže: Pogledaj post
Da li postoji negdje kuglanje u Zagrebu za građanstvo - za raznododu
Sjecam se da je bilo u Immportane centru,al' ne znam da li jos funkcionira lokal

thnx
u kranjcevicevoj kod dragasa.prije stadiona
ricelme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2009., 21:37   #10
Quote:
ricelme kaže: Pogledaj post
u kranjcevicevoj kod dragasa.prije stadiona
Jel to sigurno? Znaš možda koje su cijene i kako se naplaćuje?
Leon_001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 06:52   #11
Imaš mislim u Vlaškoj
Meri Poppinsica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 21:03   #12
Quote:
ricelme kaže: Pogledaj post
u kranjcevicevoj kod dragasa.prije stadiona
al ovo nije bowling, nego obično "europsko" kuglanje...bar koliko ja znam...
bosanac077 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 23:07   #13
Evo otvoren nejveći bowling centar

http://www.bowling.hr/bowling/
__________________
Najveći neradnici u državi: Pravo na grad, Zelena akcija, Crvena akcija, Milan Bandić i Niko Gamulin (bespravni graditelj)
ZgRege is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2010., 18:01   #14
Bowling 300 (kod City Centra) je do daljnjega zatvoren. Jedina kuglana je u WestGateu
nescafe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 01:29   #15
To sam nedavno saznao kad mi frend ostao bez posla tamo....

Sad neznam jer radi ljeta ili su pukli jer nije bilo ljudi.....a ak jesu onda je to LOOOL samo takav......
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2010., 15:06   #16
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
To sam nedavno saznao kad mi frend ostao bez posla tamo....

Sad neznam jer radi ljeta ili su pukli jer nije bilo ljudi.....a ak jesu onda je to LOOOL samo takav......
Jer nije bilo ljudi. Pouzdana info.
nescafe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 19:41   #17
Trebaš bit extra glup pa utpat tolko love u to i onda sjebat jer si eto pohlepan...pa htio zgrnut lovu u pol godine....i manje....
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 11:54   #18
Barem negdje imate pošten bowling, za razliku od nas provincijalaca. :duboki uzdah:
M&Ms is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 21:05   #19
Quote:
Dwarf980 kaže: Pogledaj post
Trebaš bit extra glup pa utpat tolko love u to i onda sjebat jer si eto pohlepan...pa htio zgrnut lovu u pol godine....i manje....
Trebali su, kad je krenulo toplo i ljepše vrijeme, sniziti cijene kuglanja, a ne skratiti radno vrijeme. Uz to, navodno nisu palili klimu dok je vani bilo +30. Nadam se da će to sad preuzeti netko pametniji jer je bila odlična zabava preko zime.
nescafe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2010., 10:40   #20
Quote:
nescafe kaže: Pogledaj post
Jer nije bilo ljudi. Pouzdana info.
Ne vjerujem. Pa ja sam tri puta bio, I zazujao jer je sve bilo prepuno. Nije čak ni bio vikend...
daz is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.