Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2010., 15:56   #1
Medicinska škola

Pa evoo,nisam vidjela da ima nešto slično (bar ne u kutku za Šk)pa reko da vidimo...dakle zanima me tko želi upisati medicinsku? 2010/2011 Gdje?Koliki Vam je bodovni prag?Dali imate kakve dodatne bodove?Iz čega sve?Što mislite o toj školi?! S obzirom na to da od sada traje 5 godina! Pa dakle,PIŠITEE!!!
Malla Pepaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 16:58   #2
Quote:
Malla Pepaa kaže: Pogledaj post
Pa evoo,nisam vidjela da ima nešto slično (bar ne u kutku za Šk)pa reko da vidimo...dakle zanima me tko želi upisati medicinsku? 2010/2011 Gdje?Koliki Vam je bodovni prag?Dali imate kakve dodatne bodove?Iz čega sve?Što mislite o toj školi?! S obzirom na to da od sada traje 5 godina! Pa dakle,PIŠITEE!!!
Ovisno koji smjer želiš..ne traje 5 godina za sve smjerove. Za med. sestru je 5 god.
skolarka18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 18:06   #3
Quote:
skolarka18 kaže: Pogledaj post
Za med. sestru je 5 god.
Od kada to?
Opća opasnost is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 19:06   #4
Quote:
Opća opasnost kaže: Pogledaj post
Od kada to?
Tako sam načula od svojih profesora,trebao bi krenut taj program od ove god.
skolarka18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 19:11   #5
Quote:
Opća opasnost kaže: Pogledaj post
Od kada to?
to ce biti od ove godine, jer prije si morao ici 4 godine + jos jednu godinu staziranja, a sada ce skola za med. sestre trajati 5 godina s tim da neces morat ici jos jednu godinu stazirat...
j.a.a.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 19:57   #6
Quote:
j.a.a.a. kaže: Pogledaj post
to ce biti od ove godine, jer prije si morao ici 4 godine + jos jednu godinu staziranja, a sada ce skola za med. sestre trajati 5 godina s tim da neces morat ici jos jednu godinu stazirat...
Ma znam da je za med.sestru 5 god...i bolje da je tako,nego besplatno raditi..
Malla Pepaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 20:36   #7
Quote:
Malla Pepaa kaže: Pogledaj post
Ma znam da je za med.sestru 5 god...i bolje da je tako,nego besplatno raditi..
slazem se =) :PP
j.a.a.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 21:10   #8
Srednja škola je 5 godina ili fax?
Ja namjeravam ove godine upisat srednju Mlinarsku, bodovi, ah 42-45 ovisi. Dovoljno je za upis, valjda.
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2010., 21:59   #9
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Srednja škola je 5 godina ili fax?
Ja namjeravam ove godine upisat srednju Mlinarsku, bodovi, ah 42-45 ovisi. Dovoljno je za upis, valjda.
srednja skola 5 godina i onda ces odmah moci ici raditi, a moci ces ici i dalje na fax... ja isto namjeravam upisat mlinarsku )
j.a.a.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2010., 14:53   #10
Quote:
LadyMoonlight kaže: Pogledaj post
Srednja škola je 5 godina ili fax?
Ja namjeravam ove godine upisat srednju Mlinarsku, bodovi, ah 42-45 ovisi. Dovoljno je za upis, valjda.
Ma i ja ću imat oko 42 boda,ali sumnjam da bi sa toliko upala u Zgrebu,ipak vas ima puno,nema šanse
Malla Pepaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 13:33   #11
Quote:
Ovisno koji smjer želiš..ne traje 5 godina za sve smjerove. Za med. sestru je 5 god
Ne mogu vjerovati
Svašta
M&L is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 14:19   #12
Quote:
M&L kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati
Svašta
sta nije to bolje nego prvo 4 godine skole i onda jos jedna skola staziranja, jer ovako sa 5 godina skole mozes odmah ic raditi.. :P
j.a.a.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 17:12   #13
5 godina traje?
jel to 100 % ili samo razmatraju tu opciju?

Ja cu u medicinsku u Zadru. Imam 60 bodova
emiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 20:02   #14
Quote:
emiii kaže: Pogledaj post
5 godina traje?
jel to 100 % ili samo razmatraju tu opciju?

Ja cu u medicinsku u Zadru. Imam 60 bodova
"Već je sada gotovo sigurno da će od slijedeće školske godine, medicinska škola za zanimanje medicinska sestra trajati pet godina. Nagađa se da će prve dvije godine biti opće, a ostale tri stručne.Najveća prednost tog školovanja je ta da taj program priznaje EU, pa će oni moći raditi u bilo kojoj državi EU. Još jedna prednost programa je da se ukida stažiranje nakon završetka školovanja te će oni odmah moći krenuti na posao."

vise procitaj na:
http://medskvz.org/novine/?tag=5-godina
j.a.a.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 20:39   #15
Quote:
j.a.a.a. kaže: Pogledaj post
srednja skola 5 godina i onda ces odmah moci ici raditi, a moci ces ici i dalje na fax... ja isto namjeravam upisat mlinarsku )
Diiiiivno!!! Naša generaciju uvijek nešto novo mora dobiti! Mala matura, pa još i ovo!!

Quote:
Malla Pepaa kaže: Pogledaj post
Ma i ja ću imat oko 42 boda,ali sumnjam da bi sa toliko upala u Zgrebu,ipak vas ima puno,nema šanse
Prošle godine su s 40 upadali, tak da moram proć.
LadyMoonlight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 21:58   #16
ma super ti je taj novi program jer će ti prve 2 godine biti sve opće slično kao gimnazija,a sljedeće ti je cijela struka program jezika i matke kao u gimnaziji i možeš birati predmete za faks, tako bar načuh, a gledaj to kao jednu prednost jer će ti bit lakše na maturi
bejkrolsić is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 22:48   #17
Quote:
bejkrolsić kaže: Pogledaj post
ma super ti je taj novi program jer će ti prve 2 godine biti sve opće slično kao gimnazija,a sljedeće ti je cijela struka program jezika i matke kao u gimnaziji i možeš birati predmete za faks, tako bar načuh, a gledaj to kao jednu prednost jer će ti bit lakše na maturi
Dijelim isto mišljenje s ovim momkom
skolarka18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2010., 22:49   #18
Quote:
skolarka18 kaže: Pogledaj post
Dijelim isto mišljenje s ovim momkom
ja pak ne
osgoodschlatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 01:47   #19
Sve ima svoje prednosti i mane..
Čisto sumnjam da će ta dodatna godina doprinjeti benefit po praktičnom pitanju.
Na taj način ponovno nećemo dobiti "gotove"medicinske sestre,jer većina stvari "sjedne"na mjesto tek uz rad.
M&L is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 09:27   #20
stvar ti je u tome, što će oni tu jednu (5-tu) godinu i samo radit oni zapravo neeć imati nešt puno škole, al će oni imati i radne subote kako čujem
bejkrolsić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:03.